Автор Тема: Дитячий дерматолог  (Прочитано 1678 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тетяна Бойчук25Автор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • Дитячий дерматолог
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Немає
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дитячий дерматолог
« : 12 Жовтень 2017, 10:38:06 »
Я лікар дерматолог Бойчук Тетяна Романівна.Працюю в Першій приватній дитячій поліклініці.
Тут я зможу відповідати на будь які питання,які стосуються правильного догляду за шкірою вашої дитини,допомагати в діагностиці і грамотному лікуванні дерматологічних захворювань.

Сказали спасибо: ♡Таня

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
Re: Дитячий дерматолог
« Reply #1 : 12 Жовтень 2017, 11:10:27 »
Доброго дня. Якщо дівчинці 12 років і почали зявлятися чорні цятки на бороді, що потрібно робити, чим рекомендуєте вмиватися?

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #2 : 12 Жовтень 2017, 13:33:50 »
Мене також цікавить догляд за підлітковою шкірою.  В сина на обличчі є кілька чорних цяток,  але мене турбують прищі,  що почали з'являтися на спині,  червоні,  думаю,  що не вугрі. Переживаю,  щоб не пішли на обличчя.  Що скажете?

• Новенька Мамка
  • **
  • Дитячий дерматолог
    • Награды
« Reply #3 : 12 Жовтень 2017, 14:37:27 »
Вульгарні вугрі(прищі)можуть з'являтися на спині.Дуже часто ,з часом вони проявляються і на обличчі.Для того,щоб не було ускладнень,я б Вам рекомендували звернутися до дерматолога для оцінки тяжкості акне і призначення адекватної місцевої і загально терапії.

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #4 : 12 Жовтень 2017, 14:45:32 »
Яка вартість первинної консультації?

• Новенька Мамка
  • **
  • Дитячий дерматолог
    • Награды
« Reply #5 : 13 Жовтень 2017, 18:51:40 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Яка вартість первинної консультації?
Вартість первинної консультації Ви можете дізнатися в адміністратора поліклініки😊

• Новенька Мамка
  • **
  • Дитячий дерматолог
    • Награды
« Reply #6 : 13 Жовтень 2017, 18:58:48 »
Доброго дня. Якщо дівчинці 12 років і почали зявлятися чорні цятки на бороді, що потрібно робити, чим рекомендуєте вмиватися?
Причин чорних цяток на обличчі є багато,в основі яких лежить зміна складу шкірного сала.Тому до їх лікування потрібно підходити комплексно.По-перше,виключити патологію внутрішніх органів(перевірка шлунково-кишкового тракту)і на основі отриманих результатів ,якщо є порушення- їх корегувати ,і підібрати тоді аж правильний домашній огляд.Використовуючи тільки зовнішні методи лікування,ефект буде тимчасовим

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #7 : 13 Жовтень 2017, 19:08:44 »
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в дитини атопічний дерматит практично від народження, лікування (сорбенти, ферменти, бактерії, протиалергічні) ефекту не дають, гормональні мазі лише тимчасово трохи покращують стан шкіри, проблем з травленням нема, реакції на якісь продукти теж, що можна ще зробити в такій ситуації і де шукати причину? Дякую!

Offline Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +199/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
« Reply #8 : 13 Жовтень 2017, 19:08:54 »
Доброго вечора, нам 3,5р, поставили діагноз -атопічний дерматит, але не знаємо на що конкретно алергія, чи доцільно робити зараз алергопанель чи вона щось покаже? В нас загострення в період осінь-зима

• Новенька Мамка
  • **
  • Дитячий дерматолог
    • Награды
« Reply #9 : 14 Жовтень 2017, 09:52:41 »
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в дитини атопічний дерматит практично від народження, лікування (сорбенти, ферменти, бактерії, протиалергічні) ефекту не дають, гормональні мазі лише тимчасово трохи покращують стан шкіри, проблем з травленням нема, реакції на якісь продукти теж, що можна ще зробити в такій ситуації і де шукати причину? Дякую!
Доброго дня)Якими гормональними мазями Ви користувалися?І як Ви доглядаєте за шкірою дитини щоденно?

• Новенька Мамка
  • **
  • Дитячий дерматолог
    • Награды
« Reply #10 : 14 Жовтень 2017, 10:19:15 »
Доброго вечора, нам 3,5р, поставили діагноз -атопічний дерматит, але не знаємо на що конкретно алергія, чи доцільно робити зараз алергопанель чи вона щось покаже? В нас загострення в період осінь-зима
Алергопанель дасть Вам змогу визначити,що потрібно виключити з раціону харчування або яких зовнішніх алергенів треба остерігатися .Проте це зовсім не дешеві аналізи,і здавати на всі алергени буде не доцільно.В принципі спостерігаючи за дитиною,як вона реагує на ту чи іншу їжу,ведучи щоденник харчування,Ви зможете самі визначити,що провокує загострення захворювання у дитини,і разом з дерматологом звузити коло можливих алергенів.І вже аж тоді можна буде здавати для підтвердження на певні алергени,проте це не буде повна алергопанель,яка могла б коштувати тисячі.

Сказали спасибо: Vanyl

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #11 : 14 Жовтень 2017, 10:47:10 »
Цитувати
Доброго дня)Якими гормональними мазями Ви користувалися?І як Ви доглядаєте за шкірою дитини щоденно?
Локоїд, Адвантан, Дермалекс атопік, для щоденного Ля рош ліпікар баум ап, для купання Мустелла стелатопік

• Новенька Мамка
  • **
  • Дитячий дерматолог
    • Награды
« Reply #12 : 14 Жовтень 2017, 11:25:00 »
Цитувати
Локоїд, Адвантан, Дермалекс атопік, для щоденного Ля рош ліпікар баум ап, для купання Мустелла стелатопік
Що ви маєте на увазі,коли кажете "реакції на продукти не має"?

• Новенька Мамка
  • **
  • Дитячий дерматолог
    • Награды
« Reply #13 : 14 Жовтень 2017, 11:37:52 »
Цитувати
Причина загострення має бути.Тільки іі треба знайти.Щоб виявити іі,потрібна Ваша спостережливість і час.Заведіть обовязково харчовий щоденник,де будете вказувати день і час вживання їжі,детальний її склад,кількість харчових продуктів.В інші графі відмічається наявність чи відсутність погіршення стану дитини(свербіж,почервоніння,поява нових елементів висипу)і так мінімум два місяця.
Причиною також можуть бути пил,домашні тварини,кліщі,постільна білизна засоби догляду.Локоїд і Адвантан хороші мазі,сильніших Вам не потрібно,щоб не стати гормонозалежними.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #14 : 14 Жовтень 2017, 12:14:51 »
Цитувати
дерматит почався десь у 2 тижні, коли дитина була повністю на ГВ, загострився у 2 міс., коли я приймала антибіотики і з того часу є постійно, з введенням прикорму погіршення не було, у 7 міс. я відлучила від грудей, теж все без змін, зараз дитині 8 міс. їсть ще дуже мало продуктів, на них ніяк не реагує. Суттєве покращення було тільки на морі у 6 міс., але з поверненням додому висипка відновилася.
Дуже дякую за консультацію!

Offline Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +199/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
« Reply #15 : 14 Жовтень 2017, 13:51:02 »
Алергопанель дасть Вам змогу визначити,що потрібно виключити з раціону харчування або яких зовнішніх алергенів треба остерігатися .Проте це зовсім не дешеві аналізи,і здавати на всі алергени буде не доцільно.В принципі спостерігаючи за дитиною,як вона реагує на ту чи іншу їжу,ведучи щоденник харчування,Ви зможете самі визначити,що провокує загострення захворювання у дитини,і разом з дерматологом звузити коло можливих алергенів.І вже аж тоді можна буде здавати для підтвердження на певні алергени,проте це не буде повна алергопанель,яка могла б коштувати тисячі.
Дякую

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
« Reply #16 : 15 Жовтень 2017, 02:00:26 »
Моїй донечці 4.3 роки. ПІдкажіть, що може бути причиною того,що в неї часто почервоніння на шкірі (в області трусиків  d100). Я,мабуть, нарушила їй там мікрофлору, бо дуже часто мила її (після кожного походу в туалет, в день мінімум по 5 разів). Тепер розумію,що це було помилкою d100
Не знаю, чи через це, чи в неї просто шкіра така чутлива.... Часто з'являється почервоніння. Пробувала ромашкою мити деякий час, мазала маззю Фладекс, тепер мажу Біопантенол Бебі "Доктор БІокон". Ми алергіки, буває після їжі може якась висипка з'явитись. От зараз крім почервоніння є трошечки як висипка (як контактний дерматит). Що можете нам порадити?