Автор Тема: Клуб мамочок-88! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 31471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, ХЕЛП!!! d132 Пишу сюди, бо не знаю в якій темі знайти відповідь. Дитина хворіла довго (ОРЗ) потім кашель якийсь алергійний, і так затягнулося на 2 тижні. Сьогодні перший день без кашлю, і я (дурна мабуть) вирішила дитину потішити і дати викупатися в ванній.
 d16 І знову кашель, вже ніч, а в неї сухий такий не заспокоюється. Чоловік на мене матом кричить....
Я свято вірила що купання не може зашкодити якщо вже не кашляє. Чи я така дійсно дура???
Швидше всього-в дитятка були залишки сухої слизі,які після ванни ,яка подіяла як інгаляція ,набрякли та давлять на бронхи -стимулюючи кашель...
так, вологість з ванни спровокувала відкашлювання. У ва в хаті зволожувач постійно працює при увімкненому опаленні ?

Подумала і додала ще: 25 Листопад 2017, 09:34:50
Не можу вже з тим садком. І нашо мені здавати гроші на ті хімічні цукерки, якщо я іх викину в сміття, бо сама то істи не можу і дитині не даю ...
скажіть що в дитина алергія
та то у всіх на щось алергія. На мандарини, на горішки, на мультяшних героів на упаковці.
Не прийде ж кожен зі своім пакетиком подарунку

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
В медікумі на франка сьогодні лор є

Сказали спасибо: liss, vibibi

Offline vibibi

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +279/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Квітка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
В медікумі на франка сьогодні лор є
вчора якраз були в Пілецької - дуже задоволена, і малий себе так гарно вів -не плакав. то вона його скрізь апаратурою пообдивлялася і в ніс, і в вуха, обмацала лімфовузли, під шийкою збільшені троха, то запитала чи зуби здорові? а ми в зубний вже пів року збираємся, то соплі, то кашель і ніяк не попадаємо, а зуби від антибіотиків і сиропів просто жах-на очах дирки поробилися(надіюсь. що цього тижня вже вийде таки добратися до стоматолога)))
всім гарного дня!!! :bo
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Сказали спасибо: ...Я..., ♡Таня

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
На рахунок кашлю Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана

Швидше всього-в дитятка були залишки сухої слизі,які після ванни ,яка подіяла як інгаляція ,набрякли та давлять на бронхи -стимулюючи кашель...
[/quote]
От і я такої ж думки. Своїх при температурі не купаю, і коли кашляють у ванні талапатись теж не даю, а скоро під душем мию. Але то через мою власну зашуганість швидше, не можу побороти страхи, які мені міцно вбила в голову моя мама ( застудиш дитину!!!!!!).
Швидше за все ванна кімната була теплою і була пара, тому дитина розкашлялась. Або як варіант--дитина вже підхопила інший вірус. Ви однозначно ні при чому--хай чоловік вас не чіпляє, просто прослухайте дитину у лікаря добре, і через кілька днів--знову щоб не вилізло чогось нового.
У мене донечка одного разу  кашляти перестала, могла кашлянути 3-4 рази на добу, загалом здорова дитина --але я помітила легеньку гарячку, 37,2--на слідуючий день знов  37,3. Вчасно перестрахувалась--пішла слухати. наслухали пневмонію, рентген підтвердив.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
Порадьте, чим під носом помастити щоб ран не було. Бо тільки вчора соплі почались, сьогодні вже рани появилось, ще такого не було і ніс всередині болить як дує. Чи то можна просто жирним кремом чи мазь, типу оксолін?

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +294/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Дівчата, ХЕЛП!!! d132 Пишу сюди, бо не знаю в якій темі знайти відповідь. Дитина хворіла довго (ОРЗ) потім кашель якийсь алергійний, і так затягнулося на 2 тижні. Сьогодні перший день без кашлю, і я (дурна мабуть) вирішила дитину потішити і дати викупатися в ванній.
 d16 І знову кашель, вже ніч, а в неї сухий такий не заспокоюється. Чоловік на мене матом кричить....
Я свято вірила що купання не може зашкодити якщо вже не кашляє. Чи я така дійсно дура???
мені здається все індивідуально.Я свою купаю всеодно  і під час грз та насморку (але востаннє грз було пару років тому).Хоча в нас прохолодно - не жарко як в багатьох-що вдома можна у футболці весь час бігати.Тому я у ванній включаю конвектор намомент купання.І в кімнаті-також.Вона з ванни-в теплу кімнату.Тоді насухо гарно витираю і одразу вдягаю майка;кофточка та флісова піжама і шапочку тонкутак як бігала весь час по квартирі потім і багато-де -різна температура.Конвектор тоді виключаю і кімнатні двері відкриваю.
Наче весь час все було ок.Але переохолодитись-то раз плюнути.Іноді з насморком купаю і трясусь як буде........Але бачу-таки після 4-ох років-став ін.імунітет.Хоча багато і вшколі хворіють.Дехто каже-його діти за рік понад пару місяців-загалом-школи-пропустили.Ми поки що-тільки 1день.Рвала.......Від барні ймовірно.Більше ні їх ні круасани севен дейс з шоколадом-ніколи не куплятиму-ніколи.

Подумала і додала ще: 25 Листопад 2017, 11:53:48
Порадьте, чим під носом помастити щоб ран не було. Бо тільки вчора соплі почались, сьогодні вже рани появилось, ще такого не було і ніс всередині болить як дує. Чи то можна просто жирним кремом чи мазь, типу оксолін?
та думаю оксолінка також не зле.Але дуже гарно все б загоїло-обліпих.олія.Але будете оранджеві - то хіба пару годин дома бути - вона в мене ця олійка-як палочка-виручалочка

Сказали спасибо: Akylka

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
я мащу кокосовою олійкою або оливковою

Подумала і додала ще: 25 Листопад 2017, 11:54:39
якщо ранки можна бепантеном

Сказали спасибо: Akylka

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +294/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
так, вологість з ванни спровокувала відкашлювання. У ва в хаті зволожувач постійно працює при увімкненому опаленні ?

Подумала і додала ще: [time]25 Листопад 2017, 09:34:50[/time]
Не можу вже з тим садком. І нашо мені здавати гроші на ті хімічні цукерки, якщо я іх викину в сміття, бо сама то істи не можу і дитині не даю ...
скажіть що в дитина алергія
та то у всіх на щось алергія. На мандарини, на горішки, на мультяшних героів на упаковці.
Не прийде ж кожен зі своім пакетиком подарунку
я вже не знаю.....Що їсти.........Ці дні мала погане самопочуття і апетит не дуже-була на трав.чаях трохи і мало що їла і знову-встала і прищики.......вже не знаю на що вони.Не мала малою-маю дорослою...........Мандарини навіть половинку не пробую і те саме з лимоном.Мед-це капец.Все життя їла......

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
Дівчата, дякую всім хто на моє запитання вчора відгукнувся, і в приват, і тут в темі. Відзвітуюсь, промивала вчора міцно завареною чередою, і ввечері чоловік приніс Десетин, то помазала, через 3 год він так шкіру підсушив гарно, що і ніколи не сказав би що таке страшне там було. І памперс ми зняли вчора зранку і до тепер без нього. Сьогодні вже набагато краще.   :flv

Сказали спасибо: svitlana88, gruzinochku, інессс, Mary5

Offline Скарлет

• Свідома Мамка
  • Репутація: +112/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Дівчата, а де можна купити фарбу в балончиках для декору (сріблясту чи золотисту)?
Життя занадто коротке, аби носити ще й довгу спідницю.
                                                                         Флоріан Боднар

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +591/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитата: Юляська)* від Вчора в 13:13:12
Цитувати
Та,  в на ця "чорна п'ятниця",  це просто пшик.  В Копійці черги довжилезні,  то я з дитиною туди навіть не  йшли ,  подивилась знадвору і пішли по інших магазинах
сьогодні дивлюся лампа для нігтів, яку багато хто брав вчора була 245 грн, а з сьогоднішнього дня акція на неї 175 грн  d107
 тобто вчора треба було купити 2 шт, щоб заплатити за дві 367,50, тобто 1 шт по 183 грн приблизно, або ще якусь річ в таку ж ціну, щоб вигідно було, але нге факт, що на неї теж ціна не завищена  d107
так що йти треба за конкретним ПОТРІБНИМ товаром, знаючи ціну,а не тому що "шара"
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: олічка, Надія777, Юляська)*

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
Скарлет, в епіцентрі є аерозольна золота фарба. Але уважно з цінниками, бо я думала, що беру по одній ціні, а виявилось дорожче. Зате шишки в сина ідеально золоті d112

Сказали спасибо: Скарлет, Ірина1111, ...Я...

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
А мене вибішують цінники в Ватсонсі.Постійно зі знижкою якийсь один тон помади чи тіней,чи ще чогось.Більшість не приглядається ,що саме дешевше,а потім на касі сюрприз

Сказали спасибо: Ірина1111, Надія777

Offline Юляська)*

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
А мене сьогодні сюрприз чекав вдома.  На Новгородській зайшла в магазин Гурман(в підвалі,  до речі ніколи його там не помічала)  вирішила купити трохи цукерок до свят.  Сестра чоловіка дуже любить пломбіріні з різними начинками, от там були з вишневою то я взяла грам 300. А коли вдома розкрила їх, то була в шоці  d132, запах жахливий,  ще й досі руки хімією тою пахнуть, на смак коштувати я не ризикнула, всі пом'яті, розлізлі, то я відразу викинули їх в смітник :/
Віра в Бога - сенс життя...

Сказали спасибо: Ірина1111, Надія777, vibibi

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +173/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
А мене вибішують цінники в Ватсонсі.Постійно зі знижкою якийсь один тон помади чи тіней,чи ще чогось.Більшість не приглядається ,що саме дешевше,а потім на касі сюрприз
Я завжди кличу консультанта і прошу дати мені помаду запаяну в коробочці і  показати термін придатності..Уточнюю ціну по акції-тоді купляю...Стараюся не купляти за один раз багато речей і знаю скільки точно маю заплатити...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: Надія777, Юляська)*, ...Я...

Offline olja-ja

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
Де можна срібні прикраси здати( є кульчики без пари і цепочки, які вже не носитиму)?
Десь читала, що на якісь переплави здають... d143
Людина, яка радіє щастю інших людей, завжди буде щасливою сама.

Геше Джампа Тінлей