Автор Тема: Клуб мамочок-88! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 32425 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата де продаються ті брелки кролики,мала каже вже всі в садку мають а вона ні  mish ,маю завтра іти купляти бо то капец
великі кролики є в сандаліно по 100грн-сьогодні бачила.Це певне найдешевше
дуже дякую,завтра зразу туди  :)

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
та з тою поліклінікою взагалі жах. хотіла записатись з малою до ЛОРа, дзвонила, то зайнято було. перлась до них в реєстратуру, щоб на другий день записатись і чергу вистояла там. але як не дивно потрапили на прийм вчасно. не чекали
скоро можна буде в інтернеті реєструватися онлайн...
сьогодні записалися на прийом до педіатра нашого  на 17.48..то людей в коридорі не було взагалі.Мені було комфортно-одразу прийшли і зайшли-а не чекали як завжди...як виходили то вже чекали наступні пацієнти на прийом..

Online Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Я була з малим на поч. листопада,  якраз плановий в 2 міс,  то зайшли в каб.  на 40 хв пізніше за талон.  Лікарка сама так всьо повільно робила.... В ми до хірурга через це спізнилися на 15 хв,  правда в нього черги взагалі не було.  Хоч почав вимахуватися,  що ось година в талоні така,  а зараз така.... Таке,  ніби я на урок в школі спізнилася.... Пі... ц

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Для виготовлення ІD картки в 14 років треба вже мати ідентифікаційний номер?  І куди йти,  в цнап чи паспортний?
Так потрібно мати код,ми ішли на Лепкого,перший паспорт безкоштовно.Але нам зробили 2 помилки ,то ми знову переробляли то вже платили гроші.Ми ходили 3 дня щоб здати на паспорт,мене вже тіпало з нервів.Світлана,якщо щось цікавить питайте,з радістю відповім.Ми б краще здали тавпроти Космосу ціна 500грн.і черг немає і все культурно.А тут на Лепкого дурдом 1 год.вони нагло всіх вигнали на вилицю бо у них обід,ми з малою чекали 1год.на вулиці,

Сказали спасибо: Мафросія, Надія777

Offline Beby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Сьогодні була з дитиною, в поліклініці  7 по запису.  Ну,  сказати можу одне, що до Європи нам ну дууужеее далеко. І черги є,  і без запису йдуть.  В нас запис був на 10:20, зайшли приблизно  о 10:45(але іноді і в приватних клініках є черга),  справа в тому що лікар толком нас не подивилася,  тому що в неї ще люди є,  і вона не встигає...  d38. Моя дитина розплакалась, то я її "на ходу" вдягала, бо в кабінет вже зайшли двоє наступних людей з дітками.  Незнаю як кому, але якось воно неорганізовано,  ніби б мало бути краще, простіше.  А все навпаки...
А хто там вас приймав, який лікар? Бо ми теж сьогодні в шоці від цієї поліклініки
Лікар Рошак

Дається 12 хв,  ми ходимо важились, мірятись, то я навіть не встигла спитати те,що хотіла, бо вже час інших!  Ми також в Рошак

Сказали спасибо: Юляська)*

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Дівчата де продаються ті брелки кролики,мала каже вже всі в садку мають а вона ні  mish ,маю завтра іти купляти бо то капец
На п'ятачку бачила

Offline Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +155/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Цитувати
Дівчата,  яка зараз ціна на біометричний закордонний паспорт?
Люди! Гарного вам дня, хоч я навіть не знаю, що сьогодні — вівторок, чи субота та пофіг, вбивайте хамство посмішкою. (Андрій Скрябін)

Сказали спасибо: НатаК, Ключик

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
Цитувати
Дівчата,  яка зараз ціна на біометричний закордонний паспорт?
Ще б встановили скільки державний орган має заплатити штрафу своєму громадянину, якщо оплачена послуга не виконується в строк  d107
Я б мала мати 12 листопада свій паспорт, очікую пвд ялинку  d112
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: loraif, НатаК, iruska-87, Jessica, Надія777

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
Обвал на Шевченка d107 Впало перекриття третього поверху у будинку, що зводився.

майже 3 години тому... :(

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Обвал на Шевченка d107 Впало перекриття третього поверху у будинку, що зводився.

майже 3 години тому... :(
Жах, я колмсь працювала в обласному військоматі коли Католицька школа починала там ремонт, якийсь отець (ім"я не пам"ятаю був там завгоспом) то на наших людей з даху спеціально скидали якісь плити., а святому отцю було смішно, в кабінетах не було чим дихати, всі задихались, а комісія вважала що все супер.  я до кінця цього дійства не добула, перевелась в іншу організацію, але назавжди запам"ятаю як священник з даху будинку на полковника військкомату скидає плити і сміється, як той вивертається.  mish

Подумала і додала ще: [time]22 Листопад 2017, 23:03:44[/time]
Цитувати
Щорічно 22 листопада в світі відзначається світле сімейне свято – День синів або День сина. Історія появи цього свята невідома.

Проте Всесвітній день синів встиг завоювати любов у населення нашої планети, бо всі люблячі батьки прагнуть дати своїм дітям, своїм синам – майбутнім батькам, все найкраще, щоб їх життя було наповнене достатком і любов'ю. Тому 22 листопада всі мами, тата, їх сини чують на свою адресу вітання і найкращі побажання.

У День синів зазвичай всі батьки маленьких хлопчиків балують чад різними смаколиками і домашніми солодощами. Проте головний подарунок, який батьки можуть зробити це свято, подарувати дітям любов і приємні слова. Також це чудовий привід висловити подяку своїй дитині за те, що вона зробила життя батьків набагато красивіше, осмисленіше, сказати про те, як вони пишаються своїм сином, його успіхами, заслугами і закріпити все це символічним подарунком.
Вітаю свіх синочків і мамусь синочків, нехай Ваші хлопчики приносять Вам тільки радість щастя і ніколи не засмучують   :bo :bo
[/url]

Сказали спасибо: Jessica, Мафросія, Едель, lyiza

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Дрброго вечора! Поділіться рецептом капусти маринованої, чи то квашеної. З перцем болг. І чи мож закрити пластмасовоб кр шкою, а не металічною? Дякую.

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Жах, я колмсь працювала в обласному військоматі коли Католицька школа починала там ремонт, якийсь отець (ім"я не пам"ятаю був там завгоспом) то на наших людей з даху спеціально скидали якісь плити., а святому отцю було смішно, в кабінетах не було чим дихати, всі задихались, а комісія вважала що все супер.  я до кінця цього дійства не добула, перевелась в іншу організацію, але назавжди запам"ятаю як священник з даху будинку на полковника військкомату скидає плити і сміється, як той вивертається.  mish
Просто жахливо!!!
Більшість віруючих не люблять таку інформацію, як і новини про п'яних свящ-ків, які роблять смертельні дтп і тд d112

Сказали спасибо: Ірина1111, iruska-87, Ключик, Надія777

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
купляла в магазині все від 2 грн, на чорновола, що недалеко від зупинки Ватсона за 135 грн, гарний великий, пухнастий. В інших магахинах такі самі 150-160 грн

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +176/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Цитувати
Жах, я колмсь працювала в обласному військоматі коли Католицька школа починала там ремонт, якийсь отець (ім"я не пам"ятаю був там завгоспом) то на наших людей з даху спеціально скидали якісь плити., а святому отцю було смішно, в кабінетах не було чим дихати, всі задихались, а комісія вважала що все супер.  я до кінця цього дійства не добула, перевелась в іншу організацію, але назавжди запам"ятаю як священник з даху будинку на полковника військкомату скидає плити і сміється, як той
Я часто їзжу автобусами і проїзжаю через одне село з гарною деревяною церквою..От недавно і помітила що на її території щось будують..Запитала місцевих що то таке-відповіли що жінка священика відкриває там кафе mish mish.І для людей то нормально...не протестують...Мабуть наші люди заслуговують такого життя..через свою пасивність у всьому-починаючи від продажі голосу на виборах за гречку.закінчуючи купівлею російських товарів..З більшості магазинів позникали"ворожі" наліпки.Вже не актуально??Невже така проблема для наших жінок відмовитися від маскальських шампунів?? Невже приємно ходити на сповідь до священика,який по саунах з дівулями тягається...Частково ми самі заслужили і на таких політиків,і на таких отців і на зашморгані автобуси і на бардах у всіх сферах.и
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline NadiaK

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Дрброго вечора! Поділіться рецептом капусти маринованої, чи то квашеної. З перцем болг. І чи мож закрити пластмасовоб кр шкою, а не металічною? Дякую.
Нарізаємо тоненько капусту(так як ,коли квасимо)тремо моркву,на тоненьку соломку нарізаємо болг.перець все це солю ,перчу ,даю оцет і ЦУКОР,до смаку. Вимішую (виминаю),сік,що виділився під час цієї процедури виливаю.Складаю в банку,закриваю пластмасовою кришкою і в холодильник,Свіжість зберігається дуже довго.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
Цитувати
Просто жахливо!!!
Більшість віруючих не люблять таку інформацію, як і новини про п'яних свящ-ків, які роблять смертельні дтп і тд d112
d38
Це всЬО не правда, а хто каже то відьма, ворожка і т.д.  d110 z5 та ж в нас осрбливо по селах фанатики священників, а не віруючі. А священники цинічно цим користаються. Скільки священників- забудовників і священників-власників торгових мереж хіба невідомо у ІФ?
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: Jessica, Чорничка

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Дівчата, в собезі сьогодні працює бугалтерія?? Щось таке пам'ятаю що в четвер не працюють, чи то я плутаю щось  d143

Сказали спасибо: Kolquotrabi Rabat