Автор Тема: Клуб мамочок-90! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 64587 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gruzinochku

• never stop
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-2
  • never stop
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза - 8р., Захар - 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
А я колись в 2014р. як вперше мала - думала що то я така одна...Бо не стикалась з цим ніколи і була вражена....Ще рік та злегка невралгія-біль - боліло і чуть свербіло.

Подумала і додала ще: 19 Березень 2018, 17:31:46
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: vibibi

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
В мене то місце ще 2 роки боліло на зміну погоди, в мене появилося після купання в холодному морі десь на 3 день відпочинку)). З моря ледве приїхала, а сім днів моря пролежала в номері

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Так, казали не мочити, а якраз в перший день купалася.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
То вам пощастило, що легка форма. В мене взагалі були адські болі в хребті при певних рухах, а потім віддавало в голову так, що в очах темніло. сіла в маршрутку, то як смикнувся їхати, то мало я сама не від'їхала. Одразу попросилась вийти, коли пішки ходила, то так ніби й не було нічого. Навіть малого в рюкзачку на собі носила. А з самого початку в грудину віддавало,навіть кардіограму і флюрографію робила, потім в черевну порожнину, домовилася на понеділок на узд, але в суботу з'явився висип, то вже картина ясна була навіть лікарю узд. Перед тим ще зробила розгорнутий аналіз крові, то теж прказував активізацію цього вірусу, це потім мені невролог показувала по яких показниках.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +188/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Свєта-Ключик,що то за такий вірус? Матрас у мене хороший,але щось від того мені не легше) Припускаю,що є остеохондроз. Але чи зникне від того всд і гіпотонія,якщо піду на лікувальну фізкультуру)
В мене матрас хороший..подушку поміняла..вправами займаюсь..все в організмі перевірила..перейшла на здорове харчування..пприймала контрасний душ і масажі робила..Нічого мені не допомагає.Коли міняю клімат-їду майже в Африку-мені стає не те слово добре і я повна енергії d41...Місяць березень-з його вологістю і мінливою погодою-для мене справжня тортура d24Я сьогодні проснулася така ніби пиячила цілу ніч і слухала рок концерт під сценою..Мало того що болить голова-так знижується працездатність...забуваю важливі речі..
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline gruzinochku

• never stop
  • Досвідчена Мамка
  • never stop
    • Награды
може хтось хотів б викупити сертифікат у ВОДУ? (Буковель)
Маю свій та ще дві шт. - там сума 600грн.Свій - можу і дешевше продати) - за 500грн.Термін дії необмежений

Offline Інна)))

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Цитувати
підіть на доплер судин на Мазепи консультативна поліклініка на 1-му поверсі...коштує скільки можете дати 20-50 грн...скажіть там що саме вас турбує.

Там жива черга? Багато людей?

Offline gruzinochku

• never stop
  • Досвідчена Мамка
  • never stop
    • Награды
Свєта-Ключик,що то за такий вірус? Матрас у мене хороший,але щось від того мені не легше) Припускаю,що є остеохондроз. Але чи зникне від того всд і гіпотонія,якщо піду на лікувальну фізкультуру)
В мене матрас хороший..подушку поміняла..вправами займаюсь..все в організмі перевірила..перейшла на здорове харчування..пприймала контрасний душ і масажі робила..Нічого мені не допомагає.Коли міняю клімат-їду майже в Африку-мені стає не те слово добре і я повна енергії d41...Місяць березень-з його вологістю і мінливою погодою-для мене справжня тортура d24Я сьогодні проснулася така ніби пиячила цілу ніч і слухала рок концерт під сценою..Мало того що болить голова-так знижується працездатність...забуваю важливі речі..
а я от боюсь спеки.Я реально в червні-серпні як вижатий лимоні  навіть і вдома у вихідні.Вранці о 9:00 встаю і вже стомлена і думаю як то дійти до річки з купою всього...Потім після річки - така ж стомлена  і назад повертаюсь.Я аж дивуюсь як то я ще умудрялась бігати по 5-10 км а то й більше  в ту дику спеку...

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
У мене теж під час вагітності був оперізуючий лишай, діагноз у Медксі мені не могли поставити, я собі сама собі поставила, а потім у шкірвені мені 2 лікарі поставили цей діагноз, пила вітаміни групи В та Протефлазид.Добре що був в легкій формі, тільки одну ніч боліло, але пів живота було у висипі

Offline Солоденька...:)

• Активна Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
підіть на доплер судин на Мазепи консультативна поліклініка на 1-му поверсі...коштує скільки можете дати 20-50 грн...скажіть там що саме вас турбує.

Там жива черга? Багато людей?
так жива черга не дуже було багато....там можна записатись попередньо підійти в той кабінет якщо довго чекати неможете....мене мама записала....

Сказали спасибо: Інна)))

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +188/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Дівчата порадьте якусь клініку стоматологічну де і спеціалісти хороші і ціни на деякі види матеріалів (протезування)обговорюються...Вже була в кількох-щоб вирішити мою проблему озвучують суму в 4000у.о d24 d24 і намучитися треба і розтягнеться років на 2
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
Треба попередньо записатися, бо інколи дуже багато людей і з стаціонару і з дому то і довго і він не хоче приймати

Offline gruzinochku

• never stop
  • Досвідчена Мамка
  • never stop
    • Награды
хто має толкових людей, які компетентні у вентиляції?Фірма цікавить певна

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
У мене теж під час вагітності був оперізуючий лишай, діагноз у Медксі мені не могли поставити, я собі сама собі поставила, а потім у шкірвені мені 2 лікарі поставили цей діагноз, пила вітаміни групи В та Протефлазид.Добре що був в легкій формі, тільки одну ніч боліло, але пів живота було у висипі
Я якраз вам писала, теж сама визначила, що то вірус герпесу, а потім лікар підтвердила. Добре, що все обійшлося, а не так, як дівчата писали вище
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Так , нам дуже повезло, що пройшло в легкій формі

Сказали спасибо: Ключик

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
та в мене скорше всього такий складний випадок, бо  ослаблений імунітет-повторно вітрянка- ще більш послабила імунітет і от він собі розгулявся. якби то зразу ще  бігти аналізи здавати, як щось заболить, а що перший раз хребет болів ? і чому б йому не боліти коли я 42-44 кг, а на мені круглодобово "коала" шестикілограмова, якщо не важче  d27  лікарка, до якої я остаточно попала, круглими очима дивилася, що я ще в такому стані своїми ногами прийшла  d107

але що  ми про болячки і про погоду як бабки старі  d27 давайте про щось приємніше і не хворійте!

Сказали спасибо: vibibi, **Надюшка**

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
може, має хтось на продаж ?
ми перейшли в іншу школу, треба такий комплект, зошит ще б відксерила, а книжку хотіла б кольорову, але в крайньому випадку і ксерокопія підійшла б.