Автор Тема: Клуб мамочок-91! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 47394 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Який жах, скільки лікарів оглядали дитину, але ніхто нічого розумного не призначив.

Offline Солоденька...:)

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
співчуття рідним просто слів бракує.... і один з цих лікарів працює в приватній поліклініці дитячій...такшо тепер треба думати до кого звертатись....нажаль гроші занапастили тепер все на світі.....

Подумала і додала ще: 22 Березень 2018, 21:16:51
Який жах, скільки лікарів оглядали дитину, але ніхто нічого розумного не призначив.
нажаль лікарів скоро взагалі не буде...страшно просто вести своїх дітей до таких...промоніторте прізвище...там по 30 максимум 35 років тим професорам...якраз час коли йшли синки і дочки папіків в медичне за гроші...

Offline ОлівіяАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Можна подумати, що тепер не ідуть.
Це дуже страшно, навіть боюсь подумати як зараз батькам, єдина дитина....
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
У Франківську нормальних лорів не має, а як вихідний, тт навіть не має чергового лора  на Коновальця. Я боюсь іти до лікаря, якому 30-35 років, я розумію що не всі  в молодому віці погані лікарі

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +676/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цей лор у нас на форумы консультуэ
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: iruska-87, vibibi

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: всі на А
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
у моєї доньки був абсцес в горлі температура 40водила її по лікарях і ніхто нічого не бачив.І я взяла фонарик і дивилась в горло і там така біла волосина я зачепила і витягла на ніжці гній.Темпаратура на протязі кількох год впала і ніхто не бачив ще такого

Offline Beby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
В когось є знижка на next?

Offline annakulik

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: аня

співчуття рідним просто слів бракує.... і один з цих лікарів працює в приватній поліклініці дитячій...такшо тепер треба думати до кого звертатись....нажаль гроші занапастили тепер все на світі.....

Подумала і додала ще: [time]22 Березень 2018, 21:16:51[/time]
нажаль лікарів скоро взагалі не буде...страшно просто вести своїх дітей до таких...промоніторте прізвище...там по 30 максимум 35 років тим професорам...якраз час коли йшли синки і дочки папіків в медичне за гроші...
На рахунок лора, то можу сказати що він відповідальний спеціаліст, незважаючи на вік. Знаю, тому що працюю в цій лікарні. Дитину звичайно дуже шкода...

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
В мого чоловіка був абсцес, то подивившись у горло не можливо не замітити. Йому лор розрізав цей абсцес і кололи антибіотики. Дитину треба було госпіталізувати...
Хірург побачив нагноєння і відправив до лора...А лор як нічого не побачив????
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: олічка, Солоденька...:)

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Дівчатка,а де можна придбати кокосову олію для волосся
Маріка на форумі (Віталіна)

Сказали спасибо: наталя711243

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] прокат суконь і дитячих також

• Зацікавлена Мамка
    • Награды

На рахунок лора, то можу сказати що він відповідальний спеціаліст, незважаючи на вік. Знаю, тому що працюю в цій лікарні. Дитину звичайно дуже шкода...
по ситуації вийшло не дуже відповідально...світить стаття "умисне вбивство"...якщо не замнуть як каже мама дитини...причиною смерті якраз його патологія ....яка не вдома лікується....і тим більше це пятниця....впереді 3 вихідних....відправити додому можна було в понеділок ...з наголосом що в вівторок з ранечку показатись....

Сказали спасибо: олічка

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +177/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Тю...хтось реально вірить що лікаря покарають??Ну буде може якась догана максимум...Це правда що в лікарів мала ЗП але і відповідальності в них немає ніякої..Дуже мало з них були реально покарані  за свою халатність..Якщо хворієте ви чи дитина-завжди краще проконсультуватися в кількох спеціалістів..Мене до речі практично ніколи не питали чи маю яку-небудь алергію на ліки,а від простого лідокаїну..чи тих же пивних дріжджів я можу померти...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
ЗП мала але подяки великі

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
Молодші люди з дітьми в сім,ї ж за все заплатять - і за себе, і за дітей/дітей-студентів, і за ту бабку.
за 5 грн я вже ніяким пенсіонерам поступатись місцем не буду. Хай піднімають студентів, які на парах насиджуються. А я на роб вистоююсь і хочу хоч в маршрутці відпочити. Хай мене бережуть, бо я з зарплати оплачую податки, щоб пенсіонери мали свою пенсію. І оцей іхній безкоштовний проізд вдень не передбачає, що вони мають саме сидячи їхати.
коли вже ті нові закуплені вел автобуси пустять на рейси ?

Подумала і додала ще: 23 Березень 2018, 08:43:32
А там точно не дифтерія ?..

• Зацікавлена Мамка
    • Награды

не в обіду Вам сказано так як ви там працюєте....неодноразово зверталась у вашу лікарню до Ваших спеціалістів оскільки були недоношені і там лежали потім і консультувались....хоч я і сама працюю в міській лікарні тобто колега....там на міських дивляться як на врагів народу...то напевне і ці лікарі так дивились...так як дитина міська....думають собі з понеділка йдіть собі до своїх так як вони і кажуть...отако халатно...молби чо ми будем напрягатись...

Подумала і додала ще: 23 Березень 2018, 08:48:11
Цитувати
Молодші люди з дітьми в сім,ї ж за все заплатять - і за себе, і за дітей/дітей-студентів, і за ту бабку.
за 5 грн я вже ніяким пенсіонерам поступатись місцем не буду. Хай піднімають студентів, які на парах насиджуються. А я на роб вистоююсь і хочу хоч в маршрутці відпочити. Хай мене бережуть, бо я з зарплати оплачую податки, щоб пенсіонери мали свою пенсію. І оцей іхній безкоштовний проізд вдень не передбачає, що вони мають саме сидячи їхати.
коли вже ті нові закуплені вел автобуси пустять на рейси ?

Подумала і додала ще: [time]23 Березень 2018, 08:43:32[/time]
А там точно не дифтерія ?..
нє механічна асфіксія....позаглотловий абсцес....причина смерті....тобто всього навсього треба було взяти дитину на стаціонар ...розкрити гнійника і призначити лікування....так як вихідні краще положити в лікарню....великого розуму тут нетреба....

Сказали спасибо: judi, Олівія