Автор Тема: 37 гривень за годину життя - врятуйте Оксану  (Прочитано 1848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline БФ Відкриті долоніАвтор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • Благодійний фонд
    • Відкриті долоні
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Open Palms

Щоб допомогти Оксані - потрібно перерахувати кошти тут: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Молода жінка залишилась з донькою вдвох в орендованій квартирі. Коштів постійно не вистачало, тож, порадившись, вирішили: їхати на підробітки! мріялось підняти на ноги дочку, заробити на власну квартиру...
"Але хто був там - знає, які важкі ті гроші, які далекі і нездійсненні ті мрії... 4 роки я працювала в Італії, так, ми мали змогу заплатити за проживання, за університет доньки, але скільки сліз і туги було за ті роки - знаємо тільки ми.

І от після довгої розлуки я приїхала, щоб побачитись з рідними і заодно пройти медичні обстеження, бо від важкої праці почувалась не дуже добре. І коли мені зробили перші аналізи, УЗД, КТ, мені оголосили вирок: рак нирки 4-ї стадії.

Було все: операція, радіотерапія, імунотерапія... хвороба прогресувала. Стандартна підтримуюча терапія не діяла, метастази стрімко розповсюджувались. Стареньким батькам Оксани вирішили нічого не говорити, аби не хвилювати. Але материнське серце відчувало біль доньки... за місяць після Оксаниної операції в її матусі стався інсульт і вона померла.

Остання спроба - призначення нового препарату. Перші місяці прийому, напруження на межі, чергове обстеження і... рак зупинився! Пухлини більше не розростаються і навіть трішечки зменшуються. Диво? Цей препарат не обіцяє вилікувати, але – надягає «намордник» на злючу хворобу, дає час. Ще час пожити, ще час для дочки з мамою.

Ця крихка, але все ж стабільність, і є тим, що робить Оксану і Анюту щасливими сьогодні. Просимо: допоможи нам зберегти Оксанчине життя! Можна змиритися з тим, що є невиліковні хвороби, що вкорочують вік. Але прикро, гірко, неможливо змиритися з тим, щоби людина померла зарано просто через те, що не може оплатити ліки від своєї хвороби. Але Оксана сама – не може. Щоб наступний аптечний рахунок був сплачений вчасно, допоможи нам з Оксаною сьогодні!

Сказали спасибо: пупс

• Новенька Мамка
  • **
  • Благодійний фонд
    • Відкриті долоні
    • Награды
Доможіть Оксані жити! Адже що може бути цінніше за людиське життя?

• Новенька Мамка
  • **
  • Благодійний фонд
    • Відкриті долоні
    • Награды
10.947 грн – стільки маємо сплатити за Оксану вже зараз, перед Великоднем.
Сплатити за життя – буквально. Бо жінка живе доти, доки має ліки, а без них – не може.
«Кожного ранку прокидаюся - і то є щастя. Щастя бути зі своєю дитиною, обіймати її і жити. Дякую вам за все, що в мене є. Бо я би не жила стільки часу, якби не ваша підтримка» - говорить Оксана.

І якщо ти допоможеш, ми разом подаруємо цій родині ще час.

Перерахувати допомогу для Оксани дуже легко через Українську Біржу Благодійності
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Новенька Мамка
  • **
  • Благодійний фонд
    • Відкриті долоні
    • Награды
Врятуйте мамине життя. Коли знаєш, що життя мами можна купити за гроші - 37 гривень, така вартість години життя Оксани. Її дочка працює, але заробити самій на такі дорогі ліки, які потрібні мамі завжди їй одній не під силу. В її мами рак.

Багато способів лікування було та жоден не допомагав так, як цей. Чарівні таблетки допомогли зупинити пухлину і метастази і тепер Оксана живе завдяки їм. Без них Оксані не вижити.

Допоможіть доні побути з мамою ще, підтримайте наш проект!

Offline ніна 79

• Активна Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катя 8р Захар 6 р, Андрій 4,5 р
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Доброго дня. перекинула трохи коштів

Сказали спасибо: БФ Відкриті долоні

• Новенька Мамка
  • **
  • Благодійний фонд
    • Відкриті долоні
    • Награды
2 дні залишилось до наступної оплати за Оксану. Ми завжди рахуємо дні, а вони пролітають дуже швидко і ліки потрібно кулпяти знову. Але усе це - для життя і ви знову допомагаєте купляти Оксані дні життя.

ДЯКУЄМО. Допоможіть сьогодні і ми разом переможемо рак ще на кілька тижнів.