Автор Тема: Хлопчик почав битися:(що ж робити?...  (Прочитано 3838 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Женя С.Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Хлопчик почав битися:(що ж робити?...
« : 26 Червень 2018, 14:30:51 »
Я в розпачі..сьогодні вже до сліз:(малому на днях 2роки і 5міс..тиждень тому почав битися,а саме діток поменьше, грається,все ок,а то як копне..або агресивно потягне за одяг:( в мене вже пару негативних інцидентів було з мамами(одна почала на нього кричати, а одна сьогодні кричала,що дасть по жопі:(() я відразу у відповідь:що попрошу на мою дитину не кричати і починається..двіж...неприємно страшно...я сама не конфліктна..я весь час стараюся бути біля нього,щоб не почав це робити..бо ні з того ні з сього..шукаю причину: напевно мультики(вже будуще жорсткіше фільтрувати), вдома так себе еіхто не поводив і не поводить, телевізор взагалі невкл..не можу зрозуміти в чому причина і як діяти?( спочатку почснювала,що дів/хлоп боляче,так не треба робити,це погана звичка; вже і мами інші махали пальцями і казали,що не можеа, сьогодні з заняття виводила і заспокоювала,бо до істерики дійшло..,виходили 3рази за 40хв..) одним словом,хто стикався-як діяли??що краще робити?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +109/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
Re: Хлопчик почав битися:(що ж робити?...
« Reply #1 : 26 Червень 2018, 14:43:41 »
У мене така ж ситуація- Тимофію 3 роки 10 міс. і він може вдарити, сильно штовхнути. Вірніше він так і зробить якщо не моя пильна увага за ним постійно. Восени йде в садок. Передчуваю , що будуть великі складності. Прошу його ГОВОРИТИ дітям, що саме не по його, а не застосовувати агресію. Але поки що не дуже виходить. Поки за ним дивлюсь і постійно нагадую- ще більш менш, але тільки відвернусь- вже когось штовхнув, побив. У нього це в момент. Потім просити вибачення. Каже, що більше не буде, але.... d111
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 26 Червень 2018, 14:48:52 »
Тадей ще не дуже багато говорить,що і не почснить толком, і не завжди це відбувається,коли щось не подобається..може ні з того ні з сього....(ну в мене таке враження склалося)...теж весь час над ним..щоб не начудив:((але не завжди встигаю то присікти..бо дууже швидко робить...:(а потім наслідки:сльози,крики,повчання і сварки:((

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +109/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #3 : 26 Червень 2018, 15:02:10 »
Ну і мій не "багатослівний". Б'є за щось- але в нього цього " щось" тьма варіантів. Хтось взяв лопатку, став на лавку де він грає, просто встав на його шляху.... І до безкінечності. А б'є боляче, бо дуже сильний. Але впевнена, що переросте. Як вже буде більше розуміти, як вже буде пауза між дією якоїсь дитини і його руйнівною дією. Набираюсь терпіння. Він вже і малявку нашу, котрій 1 рік б'є. Я йому пояснюю, що так робити не слід. Говори їй, що саме тебе не влаштовує. Тепер принаймі я чую, коли треба до них бігти, бо попереджає іі.
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Сказали спасибо: Женя С.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 26 Червень 2018, 15:42:07 »
Бачу,вам теж «весело»...а як стосовно відношення інших батьків до таких ситуацій? Бо в мене навпаки ще накаляється обстановка:((

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +692/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #5 : 26 Червень 2018, 15:45:42 »
А ви як би вели себе на місці інших? Особливо, якщо це ні з того, ні з сього стається. 1 реакція - захистити своє. Але проблема в тому, що мало хто вміє робити це адекватно, щоб і захистити, і одночасно не порушити межі самозахисту. Добре, якщо дитина реагує на слова стороннього, а якщо ні?

Подумала і додала ще: 26 Червень 2018, 15:46:59
Мій старший на місяць, вдома починає замахуватись( а на майданчику, то боїться задирак
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 26 Червень 2018, 16:04:55 »
А ви як би вели себе на місці інших? Особливо, якщо це ні з того, ні з сього стається. 1 реакція - захистити своє. Але проблема в тому, що мало хто вміє робити це адекватно, щоб і захистити, і одночасно не порушити межі самозахисту. Добре, якщо дитина реагує на слова стороннього, а якщо ні?

Подумала і додала ще: [time]26 Червень 2018, 15:46:59[/time]
Мій старший на місяць, вдома починає замахуватись( а на майданчику, то боїться задирак

Ми також були на «такому» місці:( не раз получав і лопаткою і рукою...і піском в очі..особисто я відразу підхожу до своєі дитини,щоб він відчував щахист,якщо плакав-втішала,пояснюю,що хл/дів видно щось не сподобалося..в крайньому сипадку-підем в інще місце,щоб не повторювалося...можливо він і взяв приклад з когось..бо в нас період такий-все повторяє..

Подумала і додала ще: 26 Червень 2018, 16:06:47
А от я стикаюсь навпаки..(з криками в сторону дитини,повчаннями і т.п...) тому і написала тут...бо ситуація не з приємних як для мене,для дитини і сторонніх

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #7 : 26 Червень 2018, 16:10:50 »
Мої дітки ніколи не билися і я це дуже не люблю, коли мою спокійну дитину зненацька вдрулить інше дитя. Хоча і розумію що то діти, але істерики в дитини моєї потім довго на рівному місці зупиняти.
Я кажу завжди іншій дитинці що "ні, не можна! Не бийся, боляче покажи що хочеш, а що сталося,тощо" Мамі можу порекомендувати спробувати за таку поведінку "наказувати". Типу не відвести завтра сюди гуляти, або залишити без десерту, або вдома обмежити щось, бо ти не гарно поводився. Або декілька раз піти з майданчику під причиною такої поведінки. Наступний раз дитині вже можна "пригрозити", що покинете майданчик якщо битиметься. І обовязково за гарну поведінку постійно хвалити і розказувати ось який молодець! скільки друзів матиме і всі його любитимуть тощо.
Ну або попаде на такого ж задираку і відчує на собі...

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 26 Червень 2018, 16:11:37 »
Цитувати
сьогодні з заняття виводила і заспокоювала,бо до істерики дійшло..,виходили 3рази за 40хв
Ви ходите на заняття? Може казати, що ти не будеш з дітками гратися, якщо будеш битися? Може він зрозуміє обмеження, які неминуче виникнуть в ході такої поведінки?

Може він бачив, коли його били, що ви уникаєте конфлікту? І зараз думає, якщо ми йшли геть, може і ті, що йому не подобаються, підуть геть?
А як ви реагували коли його били?

Я теж не конфліктна, і якщо дитина чисто неадекват, а мама/баба сидятт на лавочці і блаженно плсміхаються чаду, яке бє інших, то і я лишаю "поле бою") але стараюсь не попускати все таки кожного разу, щоб він розумів, що у такому випадку я на його боці, бо кожного разу втікати не вихід
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: Женя С.

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 26 Червень 2018, 16:14:04 »
ну як на його боці?! дитина бється. Треба просто заспокоїти і запропонувати дитині по іншому вирішити питання, (наглядно і показово, що ось як дружньо і гарно і ніхто не плаче)а не лишати так як є і щей хвалити.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 26 Червень 2018, 16:16:03 »
Я мала на увазі "жертву", до оцих слів
Цитувати
Ми також були на «такому» місці:( не раз получав і лопаткою і рукою...і піском в очі..особисто я відразу підхожу до своєі дитини,щоб він відчував щахист,якщо плакав-втішала,пояснюю,що хл/дів видно щось не сподобалося..в крайньому сипадку-підем в інще місце,щоб не повторювалося

Сказали спасибо: KotiKomori

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 26 Червень 2018, 16:18:22 »
нажаль справді часто неадекватно і дуже агресивно сторонні вписуються і напружують обстановку....

Подумала і додала ще: 26 Червень 2018, 16:19:47
мені подобається мирити діток. заодно і мої вчаться себе поводити і ситуація розряджається. Змінюю увагу на щось інше.

Сказали спасибо: Irysya, Женя С.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 26 Червень 2018, 16:24:58 »
Цитувати
сьогодні з заняття виводила і заспокоювала,бо до істерики дійшло..,виходили 3рази за 40хв
Ви ходите на заняття? Може казати, що ти не будеш з дітками гратися, якщо будеш битися? Може він зрозуміє обмеження, які неминуче виникнуть в ході такої поведінки?

Може він бачив, що ви уникаєте конфлікту? І зараз думає, якщо ми йшли геть, може і вони підуть геть?
А чому ви його не захищали? Я теж не конфліктна, і якщо дитина чисто неадекват, а мама/баба сидятт на лавочці і блаженно плсміхаються чаду, то і я лишаю "поле бою") але стараюсь не попускати все таки кожного разу, щоб він розумів, що у такому випадку я на його боці, бо кожного разу втікати не вихід

Так,ми ходимо на футбол. Я завжли тепер біля нього,щоб не начудив:(весь час на стрьомі..і весь час стараюся присікти і пояснювати.сьогодні  займалася з ним і тренерами:((..сьогодні виходили через його поведінку, бо ще грає роль -публіка..і гра на неї і бабуся/няня..яка весь час вибачте «дзявкала» на нас..і тільки накаляла обстановку.. бо син на початку ліз до хлопчика її..я ж прекрасно розумію,що ситуація не з приємних,скажем..взагалі...і дітки різні..і ми теж попадаєм під роздачу не раз..але коли ігнорують це..і дитина витворяє..то одне..а коли я біля нього,і присікаю,і говорю,і відвожу,і почснюю-це друге..сьогодні так і було-не вів себе чемно-виходили,тому і істерив,бо йому це не подобалося..

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 26 Червень 2018, 16:31:18 »
нажаль справді часто неадекватно і дуже агресивно сторонні вписуються і напружують обстановку....

Подумала і додала ще: [time]26 Червень 2018, 16:19:47[/time]
мені подобається мирити діток. заодно і мої вчаться себе поводити і ситуація розряджається. Змінюю увагу на щось інше.

Мені також:) з де-якими батьками таке і робили,як мого ображали чи ми якось..навіть в ігровій формі, тримаючися за мізинчики..завжди стараюся,щоб підійшли і попросили вибачення в дитини..
Але якщо на твою дитину починають кричати і сварити і погрожувати..вибачте,бажання відпадає...тільки у відповідь «ви на це не маєте права» а найгірше-що на це дивляться дІтки..а тримати себе в руках в такі моменти дууже важко..

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 26 Червень 2018, 16:34:31 »
Так, вам зараз тяжко, але я думаю, якщо будете пояснювати, чогось позбавляти і тд, може ця риса швидко перейде?
От і я якраз про це писала, що найгірше, коли дорослі зовсім не реагують на такі вибрики своєї дитини. Теж з таким стикалася ((( або коли реакція неадекватна, типу тебе побили, і ти ще й сам винен :(

Сказали спасибо: куклочка, Женя С.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 26 Червень 2018, 16:40:58 »
Так, вам зараз тяжко, але я думаю, якщо будете пояснювати, чогось позбавляти і тд, може ця риса швидко перейде?
От і я якраз про це писала, що найгірше, коли дорослі зовсім не реагують на такі вибрики своєї дитини. Теж з таким стикалася ((( або коли реакція неадекватна, типу тебе побили, і ти ще й сам винен :(

Маю велику надію,що чим швидше це закінчиться...
Тільки шукаю шлях,як правильно цього позбутися..
Сьогодні мультики тіки по компютеру,без його вибору..буду й надалі спостерігати..за ситуацією..і поведінкою.можливо,треба якийсь « роздражжающий» фактор знайти..вже й сама не знаю..

Сказали спасибо: Irysya

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #16 : 26 Червень 2018, 17:13:34 »
У мене інша проблема, як навчити дитину дати здачі, а то мій син досить спокійний, ще не вдарив жодну дитину. Батьки прийдуть з дітьми в парку чи на майданчик і навіть не дивляться за дітьми. Тебе вдарили сам винен, а що я маю в такому випадку робити, виховувати чужу дитину?