Автор Тема: Клуб мамочок-94! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 63562 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline loraif

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19р.,11р.
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса
Дівчата, хто зможе пошити обкладинку на блокнот з моеї тканини та вишивки. Або, можливо, знаете до кого звернутись.

Offline Скарлет

• Свідома Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Форумчанка Валерівна шиє красиві обложки з шкіри на блокнот,попитайте в неі.
Життя занадто коротке, аби носити ще й довгу спідницю.
                                                                         Флоріан Боднар

Сказали спасибо: Валерівна, loraif, ...Я..., Аліна90

Offline andronata

• Своя Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Я як думаю про гостей різдвяних то в мене око сіпається. Дивні люди-родичі чоловіка, не розуміють що всі мають віруси в нас мала дитина, певно з спальні виходити не буду, ще й з дітьми, в мене і місця особо нема, будуть спати на підлозі, і ще бойлер, а разом з дітьми 14 чоловік-митися певно не буду. Кажу нині свекрусі Незнаю як розмістимося-а вона, якось мусим. В нас хрестини, але могли лиш свекруха з свекром і сестра приїхати, а їдуть і тітка з дядьком чоловіка і двоюрідний брат з жінкою-як то переживу то більше їх в мене не буде покажу їм своє гостеприїмство
Я в шоці з таких родичів d107 d16 mish

Сказали спасибо: куклочка, mary2011, Jessica, julkina, Чорничка

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я як думаю про гостей різдвяних то в мене око сіпається. Дивні люди-родичі чоловіка, не розуміють що всі мають віруси в нас мала дитина, певно з спальні виходити не буду, ще й з дітьми, в мене і місця особо нема, будуть спати на підлозі, і ще бойлер, а разом з дітьми 14 чоловік-митися певно не буду. Кажу нині свекрусі Незнаю як розмістимося-а вона, якось мусим. В нас хрестини, але могли лиш свекруха з свекром і сестра приїхати, а їдуть і тітка з дядьком чоловіка і двоюрідний брат з жінкою-як то переживу то більше їх в мене не буде покажу їм своє гостеприїмство
Ого, вони так далеко живуть, що не можуть вернутися додому після гостини?
То в хаті ковтка свіжого повітря не буде для дитини з такою кількістю гостей.
Не розумію людей, які зараз лишаються ночувати по родичах у такій кількості. Не вміють поважати приватність інших людей. А там, де малюки, пхатися натовпом на ночівлю, для мене - дикість.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +178/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 15 років, Влад 1,10 року
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Інна, це кошмар просто!!! Я не знаю, може я не надто толерантна, але таке нашестя присікла б на корню!!!! І сказала б відкрито, що мені це незручно і неприйнятно (якщо не хочете образити - мотивуйте немовлям). Це ж знущання просто!!!! Нагодувати таку ораву, це ж тричі на день, як мінімум - Боже, та Ви спати не будете мати коли......Про віруси, мікрофлору взагалі мовчу!!!!

Сказали спасибо: Jessica, Ключик, Чорничка

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Вони з Вінниці-чоловікові родичі, як жили в 1 кімнатній квартирі-чоловік їм квартиру знімав для ночівлі, а зараз всі на купі-бо для них то норма, вони так привикли. Їсти готувати не буду-попередила, трохи моя мама принесе, решту свекруха везе, хрестини в ресторані. То ще 7 січня ДН в чоловіка, 8 хрестини, а 9 ще відпочивати будуть а 10 лиш їхати. Я вже їм і так і сік намікаю, може б не всі їхали-не розуміють. В мене є спальня окрема-закриюся, самі будуть гоститися, вже і до них в гості 2 рази в рік їду-вони до мене 10. Я вже пару раз плакала при уяві цього циганського табору. Як тільки народила приїхали 4-свекра лишили мені для обстеження бо тиск, дитина тижнева, малий і свекор 10 днів був-голову забивав і віруса з лікарні приніс мені 2дні з темпер була а потім ще малюк соплі мав. Ледве відправила додому і далі починається. 7 числа в 5.40 вже буде половина гостей-хоч бери і до мами йди, в людей хрестини свято, а в мене мука

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я би прямо сказала  d111 або не їдуть, або знімають житло СОБІ САМІ
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: Jessica, Ключик

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Вони з Вінниці-чоловікові родичі, як жили в 1 кімнатній квартирі-чоловік їм квартиру знімав для ночівлі, а зараз всі на купі-бо для них то норма, вони так привикли. Їсти готувати не буду-попередила, трохи моя мама принесе, решту свекруха везе, хрестини в ресторані. То ще 7 січня ДН в чоловіка, 8 хрестини, а 9 ще відпочивати будуть а 10 лиш їхати. Я вже їм і так і сік намікаю, може б не всі їхали-не розуміють. В мене є спальня окрема-закриюся, самі будуть гоститися, вже і до них в гості 2 рази в рік їду-вони до мене 10. Я вже пару раз плакала при уяві цього циганського табору. Як тільки народила приїхали 4-свекра лишили мені для обстеження бо тиск, дитина тижнева, малий і свекор 10 днів був-голову забивав і віруса з лікарні приніс мені 2дні з темпер була а потім ще малюк соплі мав. Ледве відправила додому і далі починається. 7 числа в 5.40 вже буде половина гостей-хоч бери і до мами йди, в людей хрестини свято, а в мене мука
От і йдіть до мами.Гірше точно не буде. Поки дитина така мала - її інтереси і ваш комфорт на першому місці. Судячи з поведінки ваших родичів про якийсь етикет взагалі мова не йде  - тому сміливо лишайте таких гостей на чоловіка

Сказали спасибо: mary2011, Yulyalu, інессс, Чорничка, Едель

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
Я би пішла до мами , хай гірко на мене образяться та більше до мене не їдуть, хоча є такі-їм прямо в писок плюй, а вони кажуть дощ падає,  роблять так як їм добре, байдуже на інших
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
А чоловік каже що то лиш я така не гостеприїмна, його б заставити моїх родичів приймати, годувати і ще після них прибирати. Я свою хату після них уявляю як в першій частині один вдома) якось перебуду і скажу наперед що на друге Різдво ми до них (вже -3 дитина захворіла в брата, тому мені вже трохи легше)

Сказали спасибо: інессс

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Інна--і я вставлю 5 копійок.
ЯК переживу то зараз--а нафіга  мучитись навіть зараз. То не перший раз і я розумію що так буде доти доки ви терпітимете.
Я б на вашому місці  сама змоталась до мами і  приїхала би на 2 години погоститись  а потім змоталась би на ніч знову до мами. А свекруха мама та чоловік хай би тому самі раду давали. А як ваш чоловік такий мудрий то нехай трохи поприймає сам або викладає гроші на ресторан і готель і приймає свої гості.
Всі дівчата у попередніх дописах правильно радять--підпишусь під кожним словом.
Я так один раз справляла вагітна чоловікові ювілей: сама готувала на 30 чоловік,  пекла, стіл розкладала,  і страви носились поперемінно як на весіллі. А після того почула плітки про себе--кожен кут хати був обговорений. Це був перший і останній раз такої  моєї  дурості. Та ні був ще раз на Миколая коли  малій було 3 місяці і вона була хвора з 40 температурою--до мене прийшло 10 чол. родини спонтанно типу. Тоді був ультиматум--після якого ображались всі і довго. І окрема напружена розмова з чоловіком.
 Після того-- все у тісному родинному колі.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Сяна89

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
Інна співчуваю вам, а як такий варіант що до нехрещеної дитини не ідуть. Я так зрозуміла що ви живете з свекрухою. То тоді вам краще дійсно до мами поїхати а чоловік хай після прибирання приїде до вас. Вам терпіння а головне знайдіть розумний вихвд без скандалу. Бережіть нерви бо малютка теж буде капризувати і молочко може пропасти.Удачі вам

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +188/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Привіт газдиньки.Загубила записник з рецептами..Напишіть рецепт пісних пампухів щоб всередині порожні виходили і щоб невелика порція
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +188/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Ви мешкаєте з свекрами??Не розумію чому над вами так знущаються??Для мене справжнє пекло такі гості.Якщо їм зручно спати на підлозі-то зніміть дешеву квартиру на всіх.або кімнату в гуртожитку.Колись. років 17 тому-моя свекруха любила на всі свята збирати родичів і їхати до мене в гості.Одного разу я винесла стіл в сад.подала каву і пачку цукерків.Свекруха прийшла на кухню питати чи буду гостити-сказала що НІ!! Відтоді-спокій.От чесно-прекрасно живу без троюрідних дядьків і тьоть в шостому поколінні..Вже кілька років готуюся на Різдво і святкую з найріднішими.а інші 2 дні готую щось свіже гаряче і відпочиваю.можу з подругам  зустрітися.Мене дратують традиції довгих святкувань з збіговиськом в хаті.Про ночівлю вже й мовчу..Я певно впала нижче плінтуса в очах форумчанок.але люблю спокій.комфорт власної оселі і щоб гості були виключно бажані і з попередженя  про свої наміри прийти
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
комфорт власної оселі і щоб гості були виключно бажані і з попередженя  про свої наміри прийти запрошені мною  :bo

Сказали спасибо: julkina, Чорничка

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Дівчата , хочу купити льодянку малому
така добра?

чи достатньо такої\го плану?

різниця в ціні майже 5 раз, остання переживаю, щоб ноги не повивертав

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Моя мала таку простецьку просто як капля по вигляду, довша ручка і коло, нічого жодного разу не зробила)

Ви не правильно зрозуміли, Інна живе з своєю сім'єю, а той весь колгосп їде в гості з Вінниці
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)