Автор Тема: Друга дитинка. Коли?  (Прочитано 51478 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Оксана55

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • http://покупочки.com.ua/
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Друга дитинка. Коли?
« Reply #1224 : 15 Грудень 2016, 08:03:02 »
Мій синочок дуже хотів братика або сестричку, як ходив ще у садочок то збирав гроші,щоб йому купили лялю. Різниця у нас 7 років.  Як він чекав на сестричку, слухав животик, а зараз це просто два чуда одне малесеньке, а друге більше, любов у них безмежна. Важко з двома дітками, бо є школярик і мацьопка, але як подивлюсь на своє щастячко то аж душа радіє. [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +123/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #1225 : 23 Грудень 2016, 13:35:05 »
вчора в програмі "За живе" обговорювали дане питання. По їхніх дослідженнях ідеальна різниця між дітьми має бути не менше 5 років: за цей час і організм жінки повністю відновлюється, і перша дитина готова до появи братика чи сестрички.

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #1226 : 25 Грудень 2016, 09:16:34 »
І я за те, щоб різниця побільше була, так хоть якийсь люфт батькам є, бо варіант відмучитись з малими то не про мене, то мучишся ціле життя, коли одне за одним школа, інститут, женячка, а потом внуків як горохом насипано і всі майже одного віку  d27  d27  d27 ото я глобально замахнулася))))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Оксана55

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • http://покупочки.com.ua/
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #1227 : 25 Грудень 2016, 11:22:17 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
І я за те, щоб різниця побільше була, так хоть якийсь люфт батькам є, бо варіант відмучитись з малими то не про мене, то мучишся ціле життя, коли одне за одним школа, інститут, женячка, а потом внуків як горохом насипано і всі майже одного віку  d27  d27  d27 ото я глобально замахнулася))))
100% правда, як більша різниця то дитина допомагає бавити маленьке. d102

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +93/-1
  • Із клаптиків моя картина, героєм складена красиво
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #1228 : 27 Грудень 2016, 21:17:37 »
А я переконуюся, що задумані 3 роки різниці були замалі. Бавляться але частіше розборки і крики. Артур зовсім не поступається меншій, а вона вчиться в нього битися і істерикам.... :xmm

Offline nataliast

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #1229 : 27 Грудень 2016, 21:40:47 »
У нас теж різниця 3 роки,то старшиий безмежно любить молодшу.Навчив ходити,підтримує,коли вона може впасти,ділиться іграшками,тільки питає,чи їй таке можна.А коли приходить із садочку,завжди цілує,а вже потім біжить мити руки😀.Думаю,то від дітей залежить,від характеру.Мої постійно тримаються за руки і всюди ходять разом,такі смішні

Сказали спасибо: vika_22

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +93/-1
  • Із клаптиків моя картина, героєм складена красиво
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #1230 : 28 Грудень 2016, 00:11:50 »
В нас від настрою залежить. Але Артур не ходить у садок і думаю просто немає де подіти емоції і не встигає заскучити за меншою.

Offline Svitulja 85

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадим, Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #1231 : 09 Лютий 2017, 00:00:49 »
В мене різниця 7 років,старший допомагає з молодшим,ревнощів немає,можливо трошки і завелика різниця,але не жаліюсь))самій просто було страшно що прийдеться все з початку починати

Online Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 05.10.2012, Наталочка 27.11.2015
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
« Reply #1232 : 10 Лютий 2017, 08:26:44 »
А я вважаю, що різниця більше 7-8-10 років зручна для батьків, бо старше меншого бавить. Але коли діти підростуть, то не будуть мати спільних інтересів. Молодша дитина ще в школі, а старша вже й особисте життя влаштовує... Нема можливості поділитися своїми переживаннями і проблемами з братом чи сестрою. Знаю непоодинокі такі випадки у своїх родичів і знайомих. Тому свідомо планували так, щоб різниця була в межах 3-4 роки. Так у мене з братом, так у чоловіка з братом. І це дуже добре. Тому що молодість, навчання, проблеми з дівчатами-хлопцями, припадають більш-менш на однаковий період і знаєш що є людина якій можна довіритись і яка підтримає.
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +114/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #1233 : 10 Лютий 2017, 09:50:54 »
А я вважаю, що різниця більше 7-8-10 років зручна для батьків, бо старше меншого бавить. Але коли діти підростуть, то не будуть мати спільних інтересів. Молодша дитина ще в школі, а старша вже й особисте життя влаштовує... Нема можливості поділитися своїми переживаннями і проблемами з братом чи сестрою. Знаю непоодинокі такі випадки у своїх родичів і знайомих. Тому свідомо планували так, щоб різниця була в межах 3-4 роки. Так у мене з братом, так у чоловіка з братом. І це дуже добре. Тому що молодість, навчання, проблеми з дівчатами-хлопцями, припадають більш-менш на однаковий період і знаєш що є людина якій можна довіритись і яка підтримає.
не правда, в мене з сестрою 11 р. і братом 9 р і завжди я була любимою і батьками і ними,і поговорити і порадити також могли мені.Різзниця у віці це питанння відносне як між дітьми також між чоловіком і дружиною,все залежить від відносин у сімї.

Сказали спасибо: mary2011, ...Я...

Offline olja-ja

• Активна Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #1234 : 10 Лютий 2017, 10:15:11 »
В мене з сестрою різнця в 9 років, то зараз нам дуже добре,бо можемо собі про все погворити,один одному порадити,допомогти.Коли вона пішла вчитися у вуз,тоді ближчими стали,але...батькам з нею трохи важче,бо важче зрозуміти( хоча і в 28 мама її народила).Тому все залежить від сім'ї,а не від цифри, і від того,як навчені діти відкриватися батькам.
Людина, яка радіє щастю інших людей, завжди буде щасливою сама.

Геше Джампа Тінлей

Сказали спасибо: milka

Offline Hadubo

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ирина
« Reply #1235 : 10 Лютий 2017, 11:35:11 »
А я вважаю, що різниця більше 7-8-10 років зручна для батьків, бо старше меншого бавить. Але коли діти підростуть, то не будуть мати спільних інтересів.

Це коли як;) У мене з братом 10 років різниця, а дружимо ми - не розлий вода.
Просто він, як ніби трохи дорослішим стає (а для підлітка цього ого-го як важливо було!), А я ніби молодію  d60

Online Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +642/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #1236 : 10 Лютий 2017, 13:02:34 »
Як побачила той пост Вітослави, зразу подумала, що знову тема оживе d30 уже 73 сторінок те саме. І висновок 100 % один  - різниця не важлива, все залежить від стосунків в сімї. І кожен робить рвзницю як йому зручно)
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: milka, mary2011, Luda75, Вітослава, vika_22, olja-ja, ...Я...

Offline Marimel

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катеринка 1 рік та 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марічка
« Reply #1237 : 13 Лютий 2017, 14:26:41 »
У мене дідусь з бабусею планували другу дитину так, щоб мій тато (старший) пішов у перший класс. Мені такий варіант подобається)) Але чоловік хоче, щом десь 2,5 - 3 роки була різниця мовлям  потім мене не заставиш)))

Offline Настя_А

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #1238 : 16 Лютий 2017, 07:18:03 »
 :hi, для мене різниця між дітками оптимальна 3-4 роки ,в мене з сестрою різниця 9 років,як на мене то забагато,дуже мало спільних інтересів було..... до того як не повиходили заміж і не народили діток))))) d27

Online Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +135/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #1239 : 16 Лютий 2017, 08:28:44 »
:hi, для мене різниця між дітками оптимальна 3-4 роки ,в мене з сестрою різниця 9 років,як на мене то забагато,дуже мало спільних інтересів було..... до того як не повиходили заміж і не народили діток))))) d27
з народженням своїх діток на багато речей дивишся по іншому і хоч різниця  2 хоч 10 років як виховувати будуть старші вчити  d112 і не важливо що в них інше розуміння  d108
Ланцети (авт.скарифікатори) та інші дрібнички Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
СП Легка хода, Дюна,Milavitsa,Conte Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Альбіна,Арсеній,Андрійко
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #1240 : 16 Лютий 2017, 08:42:56 »
це напевне від батьків і виховання залежить,у мене з сестрою різниця 1.5 роки а спільних інтересів нуль.