Автор Тема: Друга дитинка. Коли?  (Прочитано 69800 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
Re: Друга дитинка. Коли?
« Reply #1258 : 09 Січень 2018, 18:37:09 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мамулі,в кого різниця в дітей 1.6 може і менша, так сталося що ми знову ванітні і я місця собі незнаходжу бо старшій дитині тільки 8 місяців, і ми ще на гв,тай взагалі я неготова народжувати зараз ще раз і невпевнена що хочу взагалі... в голову оізуть самі жахливі думки,старша дитина дуже привязана до мене, якщо зберігати вагітність.треба відлучати від гв, а для неі це стрес великий буде,ьай для мене теж...чоловік постійно на робгті і я неуявляю як сама маю ходити в консультацію,здавати ті аналізи і те все,і як буде після народження другої дитини,бо  допомоги немаю ніякоі, а чоловік мусить працювати щоб забезпечити сімю.
Мені здається що я в якомусь кошмарі...
у мене така різниця із сестрою, разом мама вибавила і все, разом хворіли на дитячі хвороби, разом садок школа практично, нічого живі здорові всі. в колеги по роботі також ситуація, двоє хлопців зараз уже в школі.
я думаю родичі сказали так про другу дитину, не знаючи точно про неї, навряд чи радили щось радикальне.
зрештою це Ваше життя і здоров'я, але ситуація не особлива, а як бачите часто зустрічається

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: всі на А
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #1259 : 09 Січень 2018, 20:27:24 »
Мамулі,в кого різниця в дітей 1.6 може і менша, так сталося що ми знову ванітні і я місця собі незнаходжу бо старшій дитині тільки 8 місяців, і ми ще на гв,тай взагалі я неготова народжувати зараз ще раз і невпевнена що хочу взагалі... в голову оізуть самі жахливі думки,старша дитина дуже привязана до мене, якщо зберігати вагітність.треба відлучати від гв, а для неі це стрес великий буде,ьай для мене теж...чоловік постійно на робгті і я неуявляю як сама маю ходити в консультацію,здавати ті аналізи і те все,і як буде після народження другої дитини,бо  допомоги немаю ніякоі, а чоловік мусить працювати щоб забезпечити сімю.
Мені здається що я в якомусь кошмарі...
у мене з сестрою різниця 1.4 місяці. Мама каже що тяжко було помогти не було кому тато вчився але нічо виросли  вивчилися і свої сім'ї маємо.Тому народжуйте все буде ок....Вірте в себе і в Бога,дає дитину буде і на неї....Потім їстимете себе ціле життя....Тримайтеся....Удачі....Вірю все буде ок

Сказали спасибо: Христуся

Offline marichka8

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #1260 : 09 Січень 2018, 20:40:41 »
В нас з боатом різниця рівно 1.6,мама завджи казала що двоє одне за другим то важко,ми не планували  овуляція напевно відбулась перед місячними,бо статевий акт був за два лні до місячних,а до того взагалі небуло від попередніх...я просто в легкому шоці як так сталось, але вже.як є,просто неуявляю зараз як собі все спланувати. Добре коли все добре,коли нема проблем зі здоровям.,хоча попри все я хочу родити,хоч і.боюсь страшно як те все буде. Мій тато колисб.сказав мені що я йому життя зіпсувала,.а потім ще за ,1.6 брат зявився,то взагалі капець для.нього був, от і я боюсь колись не ляпнути такого,бо в нас всіх були зовсім інші плани..,але.Божі.плани мабуть завжди кращі за наші...в мене є багато але, але мабуть найвірнішим буде проконсультуватись з усіма спеціалістами ,які вкурсі моіх болячок і вирішити як бути далі...вибачте за цю купу думок,просто боюсь з кимось ділитись і питати поради,а чоловік мій недуже.любить теревенити😪💪

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +679/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #1261 : 09 Січень 2018, 20:53:18 »
У моїх родичів різниця 11 міс d112 але була допомога. Тримайтесь, бажаю, щоб у вас все було добре  :flv
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #1262 : 09 Січень 2018, 21:54:48 »
Не дуже люблю такі приклади,але запам'ятаю цю жінку надовго...Лежала зі-мною перед КР.
КР робили,коли першій дитині був рочок.Контрацептивами не користується принципово,про ризики такої швидкої вагітності каже,що то дурня повна d111
І стан шва був не дуже,то попри заборону лікаря їхала в село...Набряки страшні,а вона пакує торти,чіпси,запиває бірміксом і весь час регоче d38
Зараз,коли моїй старшій майже 4 на вагітність я б напевно не наважилась,рада,що запланували швидше :flv

Offline marichka8

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #1263 : 09 Січень 2018, 22:05:03 »
Не дуже люблю такі приклади,але запам'ятаю цю жінку надовго...Лежала зі-мною перед КР.
КР робили,коли першій дитині був рочок.Контрацептивами не користується принципово,про ризики такої швидкої вагітності каже,що то дурня повна d111
І стан шва був не дуже,то попри заборону лікаря їхала в село...Набряки страшні,а вона пакує торти,чіпси,запиває бірмінгем і весь час регоче d38
Зараз,коли моїй старшій майже 4 на вагітність я б напевно не наважилась,рада,що запланували швидше :flv
Ми не користуємось контрацептивами років 7 тиждень до  місячних,навіть не цілий,а кілька днів  до,але тут система дала збій...я вважаю що ті люли які з року в рік вагітніють си кожні 3 і то по власній халатності дивні,але тепер сама така,в нас були природні пологи,тому за дркгі я не переживаю.В мене є проблеми з серцем,невеликі,кардіологи з цим дозволяють і родити і виношувати і все що хочеш,а гінекологи любий кардіологічний діагноз чуть шо панікують...так і мої лікарі панікували і ставили мене за місяць до родів в лікарню...я звідти тікала після обіду,але все ж,якщо знов буде те саме неуявляю як буде зі старшою,хто буле сидіти вдома...і як згадаю ті безкінечні консультаціі це жах.Я здорова людина фактично,але паніки гінекологів не минути

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +175/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #1264 : 09 Січень 2018, 22:24:47 »
В мене знайома завагітніла другою дитиною, коли першій було 2 міс!!!  І грудьми годувала)  так що все можливо.  Було важко,  так,  але дітки вже школярі, все пройшло.  Також жили окремо від батьків,  без допомоги.   Дякуйте Богові за цю нагороду бути Матір'ю!!!  От скільки жінок є,  що все б віддали,  щоб мати дитинку.  Я на своє друге маля чекала майже десять років....  Не можу натішитися своїм гарбузиком)

Сказали спасибо: Христуся

Offline Beby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #1265 : 09 Січень 2018, 22:48:10 »
В нас з боатом різниця рівно 1.6,мама завджи казала що двоє одне за другим то важко,ми не планували  овуляція напевно відбулась перед місячними,бо статевий акт був за два лні до місячних,а до того взагалі небуло від попередніх...я просто в легкому шоці як так сталось, але вже.як є,просто неуявляю зараз як собі все спланувати. Добре коли все добре,коли нема проблем зі здоровям.,хоча попри все я хочу родити,хоч і.боюсь страшно як те все буде. Мій тато колисб.сказав мені що я йому життя зіпсувала,.а потім ще за ,1.6 брат зявився,то взагалі капець для.нього був, от і я боюсь колись не ляпнути такого,бо в нас всіх були зовсім інші плани..,але.Божі.плани мабуть завжди кращі за наші...в мене є багато але, але мабуть найвірнішим буде проконсультуватись з усіма спеціалістами ,які вкурсі моіх болячок і вирішити як бути далі...вибачте за цю купу думок,просто боюсь з кимось ділитись і питати поради,а чоловік мій недуже.любить теревенити😪💪

От побачите,  що Боженька добра й все в вас буде добре!   
Це велике щастя,  хоча не очікуванно,  але все робиться тільки до кращого!

Коли ви народжували?

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #1266 : 09 Січень 2018, 23:54:13 »
Не треба відлучати дитинку, є годування тандемом!
Почитайте  про ГВ тандемом.

Божої опіки Вам, і здоров"я!

Сказали спасибо: Маша86

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +208/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #1267 : 10 Січень 2018, 09:17:01 »
Цитувати
Ми не користуємось контрацептивами років 7 тиждень до  місячних,навіть не цілий,а кілька днів  до,але тут система дала збій...
Вагітність, пологи, годування грудьми - це гормональний бум в організмі жінки, тому точно нема надії на ніяку систему.
В мене різниця між дітками 1,10. З другою дитино якось інакше починаєш на все дивитися, інколи навіть легше стає з двома ніж з однією було d27
Пологи, налаштування ГВ, психологічний фактор однозначно легше, але важливою є підтримка чоловіка!!!
Важко, коли нема підтримки, а в даному випадку ще й були докори батька форумчанки "про зіпсоване життя" d12, тому розумію - Вам  страшно, гірко інколи, але дитятко вже є, тому потрібно все робити, щоб діти відчували Вашу любов!!!
Будете пояснювати ситуацію гінекологу, можливо, й з дитинкою прийдеться ходити на консультації, в чергах не будете сидіти... Але налаштовуйтесь на позитив!!! d120 Успіхів Вам!

Сказали спасибо: andronata

Offline marichka8

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #1268 : 10 Січень 2018, 13:19:36 »

От побачите,  що Боженька добра й все в вас буде добре!   
Це велике щастя,  хоча не очікуванно,  але все робиться тільки до кращого!

Коли ви народжували?
[/quote
в травні 2017

Подумала і додала ще: [time]10 Січень 2018, 13:20:21[/time]
Цитувати
Ми не користуємось контрацептивами років 7 тиждень до  місячних,навіть не цілий,а кілька днів  до,але тут система дала збій...
Вагітність, пологи, годування грудьми - це гормональний бум в організмі жінки, тому точно нема надії на ніяку систему.
В мене різниця між дітками 1,10. З другою дитино якось інакше починаєш на все дивитися, інколи навіть легше стає з двома ніж з однією було d27
Пологи, налаштування ГВ, психологічний фактор однозначно легше, але важливою є підтримка чоловіка!!!
Важко, коли нема підтримки, а в даному випадку ще й були докори батька форумчанки "про зіпсоване життя" d12, тому розумію - Вам  страшно, гірко інколи, але дитятко вже є, тому потрібно все робити, щоб діти відчували Вашу любов!!!
Будете пояснювати ситуацію гінекологу, можливо, й з дитинкою прийдеться ходити на консультації, в чергах не будете сидіти... Але налаштовуйтесь на позитив!!! d120 Успіхів Вам!
Дуже дякую,буду налаштовуватись на краше!

Подумала і додала ще: 10 Січень 2018, 13:20:51
У моїх родичів різниця 11 міс d112 але була допомога. Тримайтесь, бажаю, щоб у вас все було добре  :flv
Дуже дякую!

Offline LediN

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Карина, 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Анфіса
« Reply #1269 : 10 Січень 2018, 13:21:55 »
В нас поки одна дитина, але дуже хочемо другу. Плануємо через декілька років, а там як вже буде, на рік раніше, чи на рік пізніше))

Offline west_girl

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #1270 : 29 Січень 2018, 16:46:30 »
Як на мене оптимальна різниця у віці 3 роки,молодший піде в садік а ти маєш час на другу дитинку

Offline Тетяна Лев

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 4 роки, Давидик 1,5 рочки і Адамчик 1 місяць.
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #1271 : 09 Лютий 2018, 15:32:00 »
Як на мене оптимальна різниця у віці 3 роки,молодший піде в садік а ти маєш час на другу дитинку

Знаєте, коли старший малюк йде в садок, то звідки по-любому приносить додому інфекції, тоді хворіють обоє, і це дуже важко і прикро, бо якщо старшого ще лікувати нескладно, то як бути з маленьким? Я маю такий досвід... Тому мій старший син у садок зараз не ходить. Правда, ситуації бувають різні, і дітки різні. Я відразу дуже хотіла, щоб він ходив у садок  (соціалізація і все таке ), але імунітет підвів, майже зразу почав хворіти. Тому ми прийняли рішення замість того, щоб обох дітей постійно лікувати,  з садом почекаємо. Так, з двома вдома самій мамі важко, але день за днем, діти ростуть і стають самостійнішими, особливо, якщо різниця невелика.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #1272 : 09 Лютий 2018, 18:19:45 »
Моя коли пішла в садок то хапала всі хвороби підряд. Перший рік це не можна було сказати що вона його сильно відвідувала. І дійсно коли ще маленька дитина. Це тоді стає важче в два рази.

Друга дитина має появитися тоді коли батьки готові до цього. Головне психологічно. Чоловік казав різницю у 5-6 років. А я не готова була. Мені здавалося що знов ці ночі знов це варіння по пів ложки, сидіння дома.
А коли старші виполнолося 8 років я настільки захотіла мати дитину що ви навіть не уявляєте. Я марила тим я як буду це все робити. Я уявляла як гуляю з коляскою.
В мене різниця 9 років. Це прекрасно. Я зараз насолоджуюся вдруге. Не треба як дехто каже відмучитися підряд родивши, а мати більшу різницю і відчути всі переваги і дістати від матерства всю радість.

Сказали спасибо: mary2011, Мафросія, інессс, Yulchyk, ♡Таня

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +180/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #1273 : 10 Лютий 2018, 01:56:46 »
У моєї родички різниця між першою і другою дитиною 1рік і не цілих 8міс, а між другою і третьою - 10місяців 
Оце так різниця  d6
Мені здається,  що я б психічно не змогла,  не те що фізично  d112

Offline Феєрія

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій 9 років, Софійка 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #1274 : 15 Лютий 2018, 10:36:52 »
В нас різниця у віці 2 роки і 7 місяців. Зразу було дуже важко,так як старший в мене гіперактивна дитина.  Але граються разом ще й зараз... Цікаво,що менша в нас донечка,то змалечку як і братик гралась машинками,ляльки взагалі ніколи її не цікавили d30. А в садочку дівчатка-подружки появились аж в старшій групі,до того дружила тільки з хлопцями.