Автор Тема: Друга дитинка. Коли?  (Прочитано 50751 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline VaniLLa

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
Re: Друга дитинка. Коли?
« Reply #17 : 01 Лютий 2010, 12:05:44 »
А у вас яка різниця між кіндерами? d78

Offline ksenia

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ксенія
« Reply #18 : 01 Лютий 2010, 14:34:14 »
на попередній сторінці я написала в повідомленні

Offline VaniLLa

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 01 Лютий 2010, 14:52:19 »
О! щось пропустила я! Не дочитала d110

Online juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +121/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #20 : 05 Лютий 2010, 18:49:38 »
Привіт всім! У мене близнятка-донечки, їм 2.5, але ми хочемо ще 3тю дитинку......от тільки коли це буде реально не знаю, точно бачу що не зараз, малявки страшно ревнують, все що їх стосується маю робити тільки я, навіть тата не підпускають
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline VaniLLa

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 05 Лютий 2010, 18:56:53 »
у мене теж ревнувати почала страшно :8 поки що планувати ми теж не будем, думаємо трішки пізніше.
juli, а з близнятками важко, уявляю як ви перші 3 місяці. Зараз вже легше з донечками?

Online juli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 05 Лютий 2010, 19:03:50 »
мало хто вірить, але мені зараз важче ніж раніше, малі непосиди всюди, дуже швидко переключаються з одного заняття на друге, шукають пригод на рівному місці........тому зараз мені весело, а до року був спокій....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #23 : 05 Лютий 2010, 19:16:52 »
я уявляю, у мене одна непосидюща, а з двома я б зовсім не знала що з ними робити d30 Кожна в різні сторони, обидві шкоднічають d27 Уявляю як це важко.

Offline VaniLLa

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 05 Лютий 2010, 19:17:38 »
А третю дитинку не боїтесь народжувати, все ж трьох ставити на ноги важче, чим одного або двох?

Online juli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 07 Лютий 2010, 16:31:47 »
та вже де 2є, то і третє не завадить

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #26 : 16 Лютий 2010, 15:00:15 »
В мене з сестрою теж різниця 4роки, це забагато, ми постійно сварилися, друзі в нас були різні, ніяк в нас спільна мова не щнаходилася, але зараз всеОК.
 Між моїми малими різниця рівно 2р, я вважаю, що це хороша різниця для дітей, але для батьків дуже важко, особливо якщо ти живеш сам, а обоє батьків далеко.
А питання квартири. помойому це не дуже суттєво, якщо дійсно хочиш дитину, хіба що коли шукаєш відмазки, щоб її немати z5

Offline Скарлет

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #27 : 17 Лютий 2010, 13:17:57 »
В мене різниця з братом 5 років - почувалась справжньою молодшою сестрою, завжди знала, що в навчанні допоможе, бо найрозумніший і на вулиці захистить, і спільні заняття знаходили, ну звичайно і бились і сварились (але зі скидкою, що я молодша z1). Хотілось би, щоб між моїми дітками була не більша різниця і щоб друга дитина  - дівчинка.
Життя занадто коротке, аби носити ще й довгу спідницю.
                                                                         Флоріан Боднар

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 16 Березень 2010, 21:58:19 »
Щось у мене рівно місяць пройшов, а все ніяк не почнуться d143 Тиждень вже починається, живіт ниє, а нема d107 постало питання чи то часом не те, що я думаю або чи не запальний часом процес  d108 d143

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #29 : 16 Березень 2010, 22:17:04 »
Та зроби тест, тай всі питання знято, чо мучитися переживати

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 16 Березень 2010, 22:25:19 »
Та я тільки тепер глянула в календар  d143 вже пізно кудись бігти, завтра як не буде, то піду куплю ... буде трошки шок для мене, бо поки що в планах не було  d101

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #31 : 16 Березень 2010, 23:17:49 »
Марта,а що тут дивного весна на дворі. d103
Коли малому було рік і місяць я взнала що вагітна,це був шок я проревіра цілий вечір на кріслі,а чоловік скакав від радості до стелі,я незнала як справлятимусь з двома сама,що скажуть батьки, живем в однокімнатній квартирі,почала здобувати другу освіту...і цей перелік можна продовжувати до безкінечності.Але про аборт мова нейшла,тому я дивлячись на чоловіка і сама почала сприймати це позитивно,а ще  коли взнали що дівчинка вже вдвох скакали до стелі...хочу похвалитись справилась я на відмінно, неможу сказати що було легко,але я нікому про це неговорила,часом нерви зашкалювали,але мовчки поплакавши продовжувала виконувати свою місію мами.Для батьків це також був шок,вони взнали на 5 міс.,мама майже перестала говорити зі мною, але коли всі побачили чудо все забули.Я закінчила навчання,до роботи ще нервуся,встигнеться ,будуємо будинок. І зараз я можу сказати  з впевненістю що я найщасливіша мама на світі,коли бачу як соплять мої малята в ліжечку, як вони виясняють між собою стосунки...Ми самі собі вибираємо шлях в житті,і коли на цьому шляху зявляється перешкода  в нас є два варіанта: стояти і довго думати що робити , або просто обійти перешкоду і піти далі в прекрасне майбутнє, я на своєму прикладі це доказала.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 17 Березень 2010, 00:02:52 »
Іра, перед тобою я взагалі схиляю голову, не уявляю як з двома-трьома малятками мамочки справляються, я все ж, поки що наважитись не можу  d112 Звичайно, якщо так би так сталось, то сприйняла б це як велике щастя, бо дуже люблю дітей. Але коли це, як сніг на голову, то це трошки шокує ... Хоча.... такому шоку я була б теж рада, це ж такі гарнюні маленькі d9 А тим більше, коли вони сплять, то за це щастя з посапуючим носиком і ніжками в різні боки можна все віддати....

Ну почекаю вже завтра. Може ще почнеться, а я тут себе вже накрутила :8
Просто дивно що вже 30 днів пройшло, а у мене цикл 26, а останні рази взагалі по 22 дні було d143 Щось ніяк цикл не внормується після пологів  d104

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #33 : 17 Березень 2010, 00:27:55 »
Да тоді це було справді як сніг на голову,а тепер сиджу читаю про слінги дивлюсь фото,тай думаю може ще три рочки в декреті посидіти.Якось пожартувала з мамою,що хочеться карапуза то вона  поставила трубку d41.
Марта все буде ОК! Новина в будь-якому випадку буде приємною. :)