Автор Тема: Друга дитинка. Коли?  (Прочитано 49244 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Друга дитинка. Коли?
« Reply #85 : 27 Червень 2010, 10:42:16 »
О прікольно, якби мій Арсенко був похожий на того хлопчика z5

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #86 : 29 Червень 2010, 09:39:03 »
Коли в нас вже була донечка ми неодноразово поверталися до розмови "коли планувати наступну дитину" і в результаті дійшли висновку, що хочемо щоб між дітьми була маленька різниця. Не скажу що чоловік був зразу за, він просто вислухав всі мої ньюанси в цьому питанні, зважував всі за і проти і потім також став за :) Ньюансів у мене було багато, а головні серед них - це те , що в мене велика різниця в роках між моїми сестрою і братом (10 і 8 років). Вони росли двоє, в них були спільні інтереси, а я була окремо. Коли мені було 8 років, сестра вже родила дитину. Так що стосунків в нас хороших не було і нема (хоч я намагаюся, та не виходить). Другим ньюансом для мене було те, що я далеко не з першого разу завагітніла своєю донечкою, лікувалася півтора року. Звичайно знаю, що є жінки, які лікуються і 5, і більше років, але в мені всеодно сидів страх що все може повторитися. Тому на перший рочок нашої донечки ми вирішили, що ще літом відпочинемо десь, а з осені почнем старатися. Разом з цим чоловік мені дав завдання вичитувати в інтернеті всяку цікаву інформацію про те, як же все таки можна вплинути на стать дитинки (хотів хлопчика), ну там по овуляції, і т.д. І ось я весь лютий цим і займалася, поки дізналася 7 березня, що  d101 вагітна. Зичайно були щасливими, але і шокованим, тому що кажу, що з першою дитинкою ми дуже старалися, а тут в нас був тільки один незахищений акт, та й то 2 дні після місячних. Я звичайно це все розумію, біолог все таки, але ж раніше я не вагітніла, точно знала коли в мене овуляція і тому ми позволяли собі ЦЕ. Ось так. Тепер мій чоловік каже, що завагтніли ми силою думки і енергетики :) І ми називаєм цю вагітність плановою, тому що все таки планували, ну і що що получилося на пів року швидше z1
А важко справді буде завжди, відповідальність велика, тому це питання є суто індивідуальним для кожної сім"ї, тому  й не дивно, що думки розходяться.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mary

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #87 : 29 Червень 2010, 19:14:30 »
Я хоча не маю дітей, проте завжди мені подобалося і я дуже хотіла щоб різниця була 2-3 роки. У мене з сестрою різниця 5 років-вона у мене старша, а з братом 4-він молодший. І завжди так було, що сестра втікала від мене, а я від брата. І так до тепер відчуваємо якусь різницю z2

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #88 : 29 Червень 2010, 20:15:48 »
Кожен вирішує по-своєму, але, на мою думку, те, будуть чи не будуть дружити діти з однієї родини, залежить від самих батьків. Коли працювала в школі, часто бачила, як одні діти, рідні між собою, з різною різницею (і у два, і у вісім років), вели себе як чужі, і, навпаки, інші переживали один за одного. Тут все від виховання. Звичайно, спільних інтересів між двохрічною і десятирічною дитиною не буде ще довший час, але всі ж діти виростають, і все змінюється.

Offline марійкасонечко

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: олечці 4 роки і 10 місяців, Ярі 1 рік і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #89 : 29 Червень 2010, 20:32:58 »
між моїми донечками різниці 3,5 роки! дитина 2 планова, страша дуже любить молодшу і від народження допомагає мені з нею) зараз їй 5 а меншій 1,7 вони граються разом, і одна за одною горою стоїть)
Я найкраща, а хто бачив кращих то хай їм повилазить!!!!!!

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 29 Червень 2010, 21:09:33 »
В нас рівно 2рочки різниці і я дуже надіюсь і хочу щоб вони дружили.
Малий зараз дуже за нею, не дозволяє на руки нікому чужому брати, цьомкає постійно, але коли вона щось бере з його ігрушок він зразу теж хоче ними бавитись d104

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 29 Червень 2010, 22:50:15 »
Тут багато що залежить від батьків. Якщо постійно старшу чи меншу дитину порівнюють між собою, або когось люблять трошки більше, то між дітьми злагоди не буде. А коли намагатись кожній приділяти увагу і турботу, а ще зміцнювати їхні стосунки, то все буде добре.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 29 Червень 2010, 23:12:36 »
Ну це на словах легше як на практиці

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
« Reply #93 : 29 Червень 2010, 23:49:52 »
Цитувати
Ну це на словах легше як на практиці
Гарно сказано  z4

Цитувати
Тут багато що залежить від батьків. Якщо постійно старшу чи меншу дитину порівнюють між собою, або когось люблять трошки більше, то між дітьми злагоди не буде. А коли намагатись кожній приділяти увагу і турботу, а ще зміцнювати їхні стосунки, то все буде добре.

Я не раз говорила з батьками на цю тему, старались разом зрозуміти в чому можливо була помилка, та вони кажуть що любили і люблять всіх нас трьох однаково, виховували всіх за однією і тією ж так би сказати "програмою", звичайно що інколи вони захищали мене як наймолодшу ( з великою різницею) від двох старших, але цьому також є пояснення. Так що я дійшла висновку, що у великій мірі стосунки між братами і сестрами залежать від характеру кожного з них. Також велику роль у спілкуванні рідних братів і сестер відіграють люди, що стають їхніми близькими (наприклад чоловік сестри)...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Life is good!!!
    • Награды
« Reply #94 : 30 Червень 2010, 00:01:42 »
Цитувати
В нас рівно 2рочки різниці і я дуже надіюсь і хочу щоб вони дружили.
А в нас різниця буде рік і 9 місяців :) Також дуже надіюсь що вони будуть любитися. У вас хлопчик старшенький, він буде для Алінки захисником. А в нас дівчинка старша буде, правда ще не знаєм хто там в животику z1

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 30 Червень 2010, 00:04:09 »
Я так собі і думаю, а ви напевно хлопчика хотіли б?

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Life is good!!!
    • Награды
« Reply #96 : 30 Червень 2010, 11:48:17 »
Цитувати
а ви напевно хлопчика хотіли б?
так, ми дуже хотіли хлопчика. І ось сьогодні я ходила на УЗД і мені сказали що в нас буде хлопчик d41 d41 d41 Я така рада, чоловікові вже повідомила по телефону (він на роботі), він також дуже радий, але жаль що я не бачила в цей момент його очей. Ми думали буде дівчинка знову z1

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #97 : 30 Червень 2010, 11:59:48 »
Валентина, я вас поздравляю d41 d41 d101
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Life is good!!!
    • Награды
« Reply #98 : 30 Червень 2010, 12:05:38 »
Цитувати
Валентина, я вас поздравляю
Дякую!!!!!!!!
Хочу ще сказати всім форумчанам, що до мене можна на ти :) z4 Мені так комфортніше, та й думаю усім

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +475/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #99 : 30 Червень 2010, 12:05:56 »
Вітаю! :) d41

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 30 Червень 2010, 13:05:41 »
Приєднуюсь до вітань. d41

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 30 Червень 2010, 13:08:39 »
Так що я дійшла висновку, що у великій мірі стосунки між братами і сестрами залежать від характеру кожного з них. Також велику роль у спілкуванні рідних братів і сестер відіграють люди, що стають їхніми близькими (наприклад чоловік сестри)...

Так, але на формування характеру, все ж таки, впливають батьки. Діти завжди проектують стосунки між батьками, між батьками і дітьми на себе. Інколи одного погляду на дитину достатньо, щоб сказати, з якої вона родини.