Автор Тема: Іграшки,товари для творчості,канцтовари з сайту kancpartner.  (Прочитано 88 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
Всім привіт! :hi :hi :hi

Дівчатка, пропоную до Вашої уваги сайт Для того щоб побачити посилання: Register or Login] :bo

Збирати будем мінімалку в 2500 грн. На деякі товари потрібно збирати упаковки d70
Оргзбір 15% до цін великого гурту :chitaju
Доставка 5-6 днів d6
Оплата протягом 2-х днів 100% на картку Приватбанку d68
Пишіть що Вас цікавить, буду відкривати збір упаковок, там де необхідно :chitaju
Після відправлення замовлення постачальнику відмова неможлива d104
Повернення немає.
Не редагуйте свої повідомлення! Всі зміни залишайте лише в новому повідомленні! :no-no
Побажання щодо кольору/малюнку буду враховувати, але обіцяти що точно такі будуть не можу, оскільки постачальник не завжди виконує всі побажання. Прошу це врахувати! d112

Перед тим як робити замовлення уважно ознайомтесь з Правилами СП: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ароматне натуральне какао Wawel Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари. http://mamka.info/index.php?topic=238209.0

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Нozsklad - господарські товари, товари для будинку, кухні, ванни, відпочинку! Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Замовлення СП11: d53

GULYA
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ароматне натуральне какао Wawel Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари. http://mamka.info/index.php?topic=238209.0

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Нozsklad - господарські товари, товари для будинку, кухні, ванни, відпочинку! Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Я не  оплатила своє замовлення, вибачте  d100
Перевела в 14.25 44.75 🌷
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Сказали спасибо: Vn

Offline VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Збираєм далі :)