Автор Тема: Шахова школа Лесі Федорчук  (Прочитано 5219 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline IrysyaАвтор темы

  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • *****
  • Повідомлень: 3074
  • Поблагодарили: 2180 раз
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Шахова школа Лесі Федорчук
« : 22 Квітень 2019, 00:07:35 »
" Ніхто не пожалкує про час, відданий шахам, адже вони допоможуть  у будь- якій професії"...Тигрян Петросян , чемпіон світу з шахів.


Інтелектуальні здібності розвиваються у процесі розумової діяльності, яка являє собою  цілеспрямований процес переробки та опанування дитиною інформації. Шахи і є тим засобом розвитку інтелектуальних здібностей дитини, а саме:
 - розвиває комбінаторне та логічне мислення;
- швидкість та послідовність сприймання;
- переключення та розподіл, об'єм  уваги;
- покращує точність та міцність пам'яті;
- розвиває волю, уяву та інтуїцію.
Шахи прискорюють темпи розвитку особистості, різнобічно розвивають, розкривають потенційні можливості, здібності дитини; формують: самостійність творчості, почуття часу, відповідальності за свої дії, цілеспрямованість, стійкість, підвищують успішність з навчальних предметів а саме, природничо- математичного циклу.
Навчають співпереживати, протистояти труднощам, долати невдачі; готовність ризикувати, впливають на характер дитини загалом, допомагають зберігати спокій в екстремальних ситуаціях.

Чисто випадково нещодавно дізналася, що в нашому місті зявилося ще одне місце, де можна навчитися прекрасної гри в шахи. Це приватна іменна школа пані Лесі. Дітки задоволені. Школа знаходиться в центрі, на Мазепи, в тому самому приміщенні, що і Кармен. Заняття проводяться 2 рази на тиждень, точно у вівторок, і пятницю, здається - забула про 2 день d100
Дуже жаль, що малому ще зарано, плануємо вчитись грати десь за 1,5 року)))

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 
Сказали спасибо: mary2011, Ауроратен