Автор Тема: Фільми про людей з особливими діагнозами  (Прочитано 1486 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline МишканорушкаАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
1.             Це  Чортове Серце
Ленні - дорослий хлопчик-мажор, і у нього як раз таки все добре. Було. До тих пір, поки його батькові не набрид синівський спосіб життя, що включає тільки вечірки і тусовки. Втомлений від безпечності сина батько доручив Ленні піклується про п'ятнадцятирічному Девіді з пороком серця і невтішними прогнозами лікарів. Їхні стосунки почалися як покарання і удавання, але розвинулися в щиру і зворушливу дружбу.

2.  Саймон Бірч
Історія у всіх сенсах маленької людини. Лікарі не давали Саймону і доби, але він вижив і спростував всі наступні прогнози щодо термінів його життя. У нього є переконання, що все це не просто так, що він народився для особливого справи. І подвиг дійсно чекає його, ось тільки не там, де думає малюк. Найнещасніші люди - це ті, які не вміють цінувати життя і не мають Віри в душі.

3. Велетень

Одного разу дві абсолютно несхожі один на одного людини зустрілися. Макс - мовчазний, сором'язливий і незграбний гігант, Кевін - маленький, кмітливий і невиліковно хворий. Об'єкти насмішок і знущань вирішили протистояти несправедливості, об'єднавшись в єдине ціле - в відважного і могутнього лицаря-велетня ... Це кіно пробуджує оптимізм і допомагає поглянути на свої труднощі під іншим кутом. Воно добре і трохи казкове.

4. Я-Сем

Сем Доусон — чоловік із затримкою інтелектуального розвитку. Він самотужки виховує свою доньку Люсі Даймонд (назвав на честь пісні «Бітлз», фанатом якої він є). В цьому чоловікові допомагають сусідка Енні та його друзі.

Коли наближався сьомий день народження Люсі, вона стала перейматися через те, що стане розумнішою за батька, тому не хотіла вчитися. У комітеті з догляду за дитиною вирішили розлучити Сема й Люсі. Доусон у довіднику знайшов адресу успішного адвоката — Ріти Гаррісон Вільямс. Звісно, йому було не по кинеші звернутися до Ріти, та жінка захотіла довести своїм співробітницям, що може працювати не тільки задля великого гонорару.

Сказали спасибо: Irysya

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +610/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Слово на букву "А" серіал

Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +447/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Хороший доктор.
Люблю цей серіал.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...