Автор Тема: Клуб мамочок-95! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 67758 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Вітаю з хорошим настроєм і чудовою сумочкою.
Я теж хочу прикупити собі сумочку
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Сяна89

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
Нарешті сьогодні був сонячний день, побільше б таких.

Сказали спасибо: yallou, vibibi, інессс

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +178/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 15 років, Влад 1,10 року
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Дівчата, хтось звертався в кіберполіцію, з приводу покупок в інтернеті? Допомогли?
раз помогли, правда довго колотилося, бо і сума маленька, мені головне було накрити людину, проте і повернули гроші +20% . А вдруге то прийшов лист, вибачте - не наша справа....отакоє....звертайтеся, пробуйте  :flv удачі
Валя, а яким чином повертали кошти? В мене також зараз ситуація, писала заяву. Вчора дзвонить дівчина, каже Ощадбанк, і треба їй дати свій розрахунковий рахунок і ідентифікаційний код по телефону для повернення коштів. Мені то здалося підозрілим. Перевіряла, то немає такого працівника, і мені банк не дзвонив. Номер не їхній. Але вона в курсі ситуації про шахрайство, з якою я зверталася. Тепер думаю, чи то не спільники шахрая. В понеділок знову буде дзвонити за реквізитами.... Я вже нікому не вірю

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Моя думка, що це спільники шахрая

Сказали спасибо: Мафросія

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
І я нарешті маю нову сумку  d53
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +98/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Дівчата, хтось звертався в кіберполіцію, з приводу покупок в інтернеті? Допомогли?
раз помогли, правда довго колотилося, бо і сума маленька, мені головне було накрити людину, проте і повернули гроші +20% . А вдруге то прийшов лист, вибачте - не наша справа....отакоє....звертайтеся, пробуйте  :flv удачі
Валя, а яким чином повертали кошти? В мене також зараз ситуація, писала заяву. Вчора дзвонить дівчина, каже Ощадбанк, і треба їй дати свій розрахунковий рахунок і ідентифікаційний код по телефону для повернення коштів. Мені то здалося підозрілим. Перевіряла, то немає такого працівника, і мені банк не дзвонив. Номер не їхній. Але вона в курсі ситуації про шахрайство, з якою я зверталася. Тепер думаю, чи то не спільники шахрая. В понеділок знову буде дзвонити за реквізитами.... Я вже нікому не вірю
ні, ніяких даних не просили, я сказала най повертають на номер телефону. Дзвонили і з банку, опитували і з кібер поліції, проте ніяких паспортів навіть не просили. Всі форми, що вимагалося я заповняла онлайн. То щось не те  :xmm

Сказали спасибо: Мафросія

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дівчата, підкажіть де можна купити по нормальній ціні зволожувач для повітря і можливо порадите який обрати? Дякую

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Мішель

• Активна Мамка
  • Репутація: +78/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
 :hi
І як вам виступ Президента? Моя думка, до речі , я голосувала саме за нього, що з усіх попередніх президентів наших - його позиція сама смілива, сама чесна і достойна. А що з цього вийде, поживемо - побачимо. Палки йому буде вставляти в колеса уся стара гнила система. І , дай Боже, щоб ми таки почали жити краще...реально краще
"Кому-то мелочь дашь, навек запомнит.
Кому-то жизнь отдашь, а он и не поймет…"
Омар Хайям

Сказали спасибо: Eliss, інессс, Mashka_Mashka, lyiza

Offline Yulyalu

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
І як вам виступ Президента?
Виступ - класика популізму для свого виборця.
Цитувати
Палки йому буде вставляти в колеса уся стара гнила система.
Ну Коломойський з Портновим вже приїхали помагати новообраному. Чи то такі "нові обличчя"? Кернес в Харкові що вже витворяє. Це тільки початок, реванш проросійських сил розпочався.
Відчуття огиди і ганьби.

Offline eMka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Я, на жаль, не побачила якоїсь позиції, поки що це лише популізм(( Перехід на російську мову був недоречним і його трохи понесло після зауваження Ляшка. Моя думка - цей виступ не був рівня Президента, це навіть не рівень голови села. Такоє... Про розпуск ВРУ - це взагалі ні в які ворота не лізе. Соромно за такого Президента((

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата, підкажіть про нічний базар в Коломиї. Хочу перестрахуваттся. Сказали, що з опівночі (12 год) з середи на четвер. Так і можна їхати на 12?  Чи що порадите? Треба малій плаття вишите
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Оксана_Оксана

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчата, підкажіть про нічний базар в Коломиї. Хочу перестрахуваттся. Сказали, що з опівночі (12 год) з середи на четвер. Так і можна їхати на 12?  Чи що порадите? Треба малій плаття вишите
Попитаюся у мами, вона точно знає , хоча їхала туди 1 рік назад купляти вишиванки, то якщо чесно не дуже сподобалося  :( аж великої різниці в ціні не відчула, тим більше то вночі, а там погане освітлення, нічого толком не видно, та ще й тоді холодно було, поміряти нормально не можливо було.

Сказали спасибо: Irysya

Offline eMka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Я вже давніше була, то десь біля 1 год вже точно був базар. Але врахуйте, що там погане освітлення, треба дуже добре придивлятися до речей. Я пожаліла, що купила там плаття.

Сказали спасибо: Irysya

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
Дівчата в кого можна купити кілька ланцетів,взяла б штук 15.Чи є зараз в аптеках поштучно?
Дякую завчасно ,хто відгукнеться  d132 d132 d132

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
я тричі купляла вишиванки на ярмарках у Франківську з нагоди якихось свят : собі плаття (останній розмір) купила за дуже  смішну ціну, дитині вишиванку--аналогічно, чоловіку теж. Молодшій замовляла костюмчик у нас в сп--дуже гарний, і недорого. Основне коли йдеш гуляти по місту у такі дні--мати гроші на картці. z5
 тому у коломию не їхала б.

Подумала і додала ще: 20 Травень 2019, 14:16:07
Ще є непоганий магазинчик з вишиванками біля лазні ( як з Новгородської йти).
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: Irysya, KotiKomori, Akylka

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +154/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Дівчата, хтось колись давав номер хлопця який робить копії робочих зошитів і книг з англійської. Дайте будь-ласка. Вчителька сьогодні сказала на 1 клас купити копії, бо оригінали дуже подорожчали. Дякую

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Я, на жаль, не побачила якоїсь позиції, поки що це лише популізм(( Перехід на російську мову був недоречним і його трохи понесло після зауваження Ляшка. Моя думка - цей виступ не був рівня Президента, це навіть не рівень голови села. Такоє... Про розпуск ВРУ - це взагалі ні в які ворота не лізе. Соромно за такого Президента((
А про скасування недоторканності  теж ні в які ворота не лізе!??

Сказали спасибо: KotiKomori, Eliss, інессс, Мішель