Автор Тема: ВП на прод. харчування та побутову хімію із Європи  (Прочитано 238 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline prosanaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +330/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
 d120  Усім привіт!    :hi

Хочу знову закупитись хорошою Європейською хімію та трохи продуктами харчування(оливкова олія, кава, чай, шоколад).

На складі є:

різноманітна побутова хімія: порошки; гелі для прання, капсули; миючі засоби для кухні та ванни;
суперові венгерські мазі-креми на натуральній основі проти болі в суглобах, при варикозі, креми для рук, ніг, тощо;
кава : в зернах та мелена;
засоби гігієни: зубна паста, шампуні, рідке мило;
оливкова олія, шоколад, приправи.

d120 Склад реалізує оптом і в роздріб, багато товарів є що потрібно викуповувати блоки.

Каталог із цінами:  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]     :bo

Мінімальна закупка 2000грн.(в каталозі вказано, на які види товару потрібно викуповувати, яку кількісь одиниць товару)

Оргзбір: в каталозі вже вказано остаточні ціни із оргзбором (ціни трошки можуть мінятись , оскільки закупка товару в Євро, тому залежить від курсу, а також по чому закуплена нова партія)

100% оплата замовлення на картку Приват банку. Буду враховувати +4% при несвоєчасній оплаті замовлень, оскільки тоді мені прийдеться оплачувати із кредитки замовлення, а це 4% комісії банку.

Бажаю приємного вибору! d9

------------------------------------ Узгоджено з адміністрацією форуму ---------------------------------

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +932/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
 :hi Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (на заміну Для того щоб побачити посилання: Register or Login] )
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ароматне натуральне какао Wawel Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари. http://mamka.info/index.php?topic=238209.0

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Нozsklad - господарські товари, товари для будинку, кухні, ванни, відпочинку! Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: prosana

Offline Resma

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оленка
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Саво 2шт по 90грн

Сказали спасибо: prosana