Автор Тема: ВП на одяг від швейної фабрики ТМ Земал . Тиждень без орг. збору!  (Прочитано 267 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline prosanaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +330/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
  :hi Всім привіт! d120

d120 Хочу закупитись хорошим одягом із такого сайту, як  швейна фабрика інтернет-магазин ZEMAL  : Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   

На сайті можна розглянути великий асортимент одягу: як жіночого так і чоловічого за помірними цінами. В продажі також є одяг для вагітних та трошки дитячого одягу. На сайті також є жіноче шкіряне взуття. Появилося дуже багато, цікавих новинок. Тут можна знайти товар різних товарних груп: починаючи від кофтинки чи платтячка і - закінчуючи верхнім одягом. Є великий асортимент красивих платтячок, блузочок, штанів, костюмів, верхнього одягу тощо. 

Весь представлений одяг є від даного виробника - миколаївської швейної фабрики "ZEMAL" , а також є трішки турецьких товарів в розділі: "Распродажа". На сайті є батальна категорія розмірів, представлена окремою категорією: " Большые розмеры" . Також є важливим те, що майже весь пошитий товар має такі заміри по лекалах, які майже до кожного товару є в "табельмірі".

На  сайті часто проводяться різні акції та розпродажі . Зараз діє акція "На весь товар -12%". :bo

Вхід на сайт, щоб побачити ціни виробника:   
(кликните для показа/скрытия)

Мінімалка: 1000грн. і не менше 4од. товару(дві умови повинні виконуватись).
Орг. збір 15% на замовлення від 500грн. 12% Цей тиждень без орг збору.

100% оплата замовлення на картку Приват банку.

d120 Кілька фото із сайту:

Бажаю приємного вибору! d9

------------------------------------ Узгоджено з адміністрацією форуму ---------------------------------

Offline МaryAnna

• Активна Мамка
  • Репутація: +75/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] колір 17/1 розмір 50
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: prosana

Offline prosanaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +330/-0