Автор Тема: tochka-opta. Манікюрне, перукарське приладдя, товари для дому.  (Прочитано 136 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +932/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
Всім привіт :hi :hi :hi

Є такий сайт Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , на якому є багато цікавого і корисного, для нашої краси! d23

Будем збирати мінімалку в 1000 грн.
Оргзбір 15% (+0,5% комісія банку)
Доставка 4-5 днів після оплати постачальнику.
Оплата протягом 2-х днів 100% на картку Приватбанку.
Після відправлення замовлення постачальнику відмова неможлива.
Обміну і повернення немає.
Також попрошу Вас залишати свій номер телефону (можна в приват), бувають випадки коли треба терміново щось уточнити :flv

Перед тим як робити замовлення уважно ознайомтесь з Правилами СП: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

d120 Альбом для збору  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ароматне натуральне какао Wawel Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари. http://mamka.info/index.php?topic=238209.0

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Нozsklad - господарські товари, товари для будинку, кухні, ванни, відпочинку! Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Рахунки СП9 (10.05.19): :)

(кликните для показа/скрытия)

Рахунки СП10 (21.05.19): :)

(кликните для показа/скрытия)

Рахунки СП11: :)
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ароматне натуральне какао Wawel Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари. http://mamka.info/index.php?topic=238209.0

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Нozsklad - господарські товари, товари для будинку, кухні, ванни, відпочинку! Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Повідомлення не може бути відправлене 'yana123' скринька переповнена!