Автор Тема: Ніблер,одіяло-розвивайка підгузки huggies,happy5  (Прочитано 2338 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vibibiАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +336/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син і дочка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Підгузки huggies для дівчинки 5 ,є рівно пів пачки,ми вже в трусиках,віддам за 180грн

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ніблер-сіточка для прикорму Canpol babies з
сіліконовою сіткою,може кому пригодиться,якраз ягідний сезон починається-75грн
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Підгузки happy 5 ,купили,щоб перейти на дешевші,але
не підійшли,є 29 штук,віддам за 145 грн
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Підгузки для плавання huggies 5-6,пачка відкрита використала 2 штуки,в наявності 9 штук-85грн
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Одіяло на холофайбері 110*90,може бути замість ігрового коврика,грива у лева об'ємна,решта звірів прошиті,купили і не користувалися,раз попрала,нам замале-125 грн
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Offline vibibiАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +336/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син і дочка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Актуально
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥