Автор Тема: ВП на срібні прикраси від ІМ "Ювелір Лайф"  (Прочитано 174 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline prosanaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
 :hi Всім привіт! d120

Хочу організувати  закупку срібних прикрас, є прикраси срібло із золотом від житомирського виробника ІМ "Ювелір Лайф":  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  (їхній сайт на пром.юа).
Та їхня власна сторінка в інтернеті: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (власний сайт створений) .

d120 Виробник сам виготовляє прикраси, точніше спілка ювелірів. На сайті представленні вироби із срібла 985проби та золота 585проби. Всі вироби проходять Державну пробну палату, тобто мають пробу і бірку.  Сайт почав функціонувати(здійснювати продаж прикрас) із 2013р.. Ціни на сайті суперські і дуже великий асортимент.

Мінімалка: 3000грн. (більше 10позицій в асортименті)
Орг. збір 5% до цін на сайті (не оптових); на акційний товар орг. збір 10%

100% оплата замовлення на картку Приват банку.

Термін виконання виробів яких не має в наявності та цепочок, браслетів 2-3тижні. Те, що є в наявності відправляється відразу. Вироби із каменем, колір каменя можна замовляти. Довжина та товщина(якщо запропоновано на сайті) цепочок, браслетів також вказується замовником. На рахунок цього в описі до товару(цепочки чи браслету) вказується, які ціни будуть при виборі.

З дозволу адміністрації