Автор Тема: ВП на побутову хімію та деякі продукти харчування з Європи  (Прочитано 212 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline prosanaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
:hi Всім привіт! d120

Хочу знову закупитись , хорошою Європейською хімією та деякими продуктами харчування(оливкова олія, кава, чай, шоколад) із Закарпатського оптового складу.

d120 На складі є:

різноманітна побутова хімія: порошки; гелі для прання, капсули; миючі засоби для кухні та ванни;

суперові венгерські мазі-креми на натуральній основі проти болі в суглобах, при варикозі, креми для рук, ніг, тощо;

кава : в зернах та мелена;

засоби гігієни: зубна паста, шампуні, рідке мило;

оливкова олія, шоколад, приправи.

Склад реалізує оптом і в роздріб, багато товарів є, що потрібно викуповувати блоки.

Каталог із цінами: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]    :bo

Мінімальна закупка 2000грн.(в каталозі вказано, на які види товару потрібно викуповувати, яку кількісь одиниць товару)

Оргзбір: в каталозі вже вказано остаточні ціни із оргзбором (ціни трошки можуть мінятись , оскільки закупка товару в Євро, тому залежить від курсу, а також по чому закуплена нова партія)

100% оплата замовлення на картку Приват банку. Буду враховувати +4% при несвоєчасній оплаті замовлень, оскільки тоді мені прийдеться оплачувати із кредитки замовлення, а це 4% комісії банку.

d120 Приєднюйтесь! :flv

З дозволу адміністрації

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
 :hi
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   2 шт , якщо не збереться - то візьму всі 5 шт, але всім рекомендую - найкращий засіб від грибка

Сказали спасибо: prosana

Offline vibibi

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син і дочка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Замовте Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ще олію виберу і порошок :flv
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Сказали спасибо: prosana