Автор Тема: Хл. Куртка та джинси, 11-13р.  (Прочитано 129 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline РусяАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Я - ЩАСЛИВА ... Поділюся хорошим настроєм...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Хл. Куртка та джинси, 11-13р.
« : 26 Березень 2020, 00:12:17 »
Джинси H&M (Англія). Скіні (завужені), на нетовстенького хлопчика. Стан ідеальний, швидко переріс, ношені мало бо в школі строго в формі. Розм. 12-14р. (треба міряти... бо моєму не повних 14р.... то вже дууже короткі) Ціна 250 грн.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Отаких є ще на розмір менші, ідентичні як ці. тобто: 12-13р. та 13-14р. (виходить що маломірки...або мій високий...)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Демі куртка. Стан - без недоліків, близький до ідеально. Розм.152. Ціна 350 грн.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]