Автор Тема: Клуб мамочок-96! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 2676 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
 я у фб приєднувалась до дівчат
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline сонясоня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
 d127Привіт. Дівчата, як називається район _Чорновола, 161 ? Дякую.
Городок?

Сказали спасибо: Vilna

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Дівчата, в кого домашній інтернет від Київстар? Ви задоволені ним? Пропонують акцію зараз 25 грн на міс, протягом 2 роки незмінна ціна, шкидкість 100 мб/сек. Це не реклама. Не знаю, чи переходити з Ютім, зараз плачу 120 грн за місяць. Може хтось міняв?  Як вони підєднюють, до вашого старого кабеля чи тянуть свій?

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline Ауроратен

• Своя Мамка
  • Репутація: +324/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
В мене подібне питання  :)
Вже кілька разів телефонували з компанії "Воля" - теж пропонують інтернет за приємними тарифами, підключення за 1 грн. і можливість відмовитися в будь-який момент без жодних санкцій.
Але чомусь відчуваю "підступ" )))).
Я теж на Ютімі. На жаль, останнім часом якість інтернету залишає бажати кращого.
Хтось підключився до Волі?

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ланет підняв вартість інтернет + тб до 199 грн...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ira_yuz

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата, може порадите що можна купити кумові та день народження. Він великий любитель пива, може хтось знає яке краще купити і якісь бокали, або щось ще цікавеньке?

Offline Vilna

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк 1
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Дівчата, може порадите що можна купити кумові та день народження. Він великий любитель пива, може хтось знає яке краще купити і якісь бокали, або щось ще цікавеньке?
Колись самі робили тата другу, який дужжжже любить пиво, велику корзину з різним пивом у жерстяних банках (було майже 20 видів) + снеки, типу горішків, сиру і т.д.
Була ще ідея купити бочку пива, є такі 3-5 літр, але можна прогадати зі смаком.

Сказали спасибо: svitlana88, Ауроратен

Offline vibibi

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +336/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син і дочка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Сказали спасибо: svitlana88, Ауроратен, ira_yuz

Offline Сон Я

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • [URL=http://lines.lvivport.com/children2/][IMG]htt
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Соня
Дівчата, хто має контакти майстра по ремонту електричної духовки

Сказали спасибо: ira_yuz

Offline nata1985i

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давид 4, Юля 6
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ремонт електричної духовки у Івано-Франківську (067) 440 18 12  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9р. 3р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мамусі, комусь треба багаторазові підгузники? Не нові.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дівчата, а хтось замовляє собі з Іherb? Приєдналась би до когось. Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою від 1124 грн, мені нема потреби на таку суму замовляти.
привіт. я собі сама замовляю. пишіть на вайбер
(кликните для показа/скрытия)

Подумала і додала ще: 19 Березень 2021, 00:08:05
дівчата привіт. скажіть інфу про 15-ту школу,вчителів ( теперішній 3 клас),або порадьте хорошу школу район майзлів,космос

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline ira_yuz

• Новенька
  • *
    • Награды

Дякую за поради. Оформили коробочку з різними видами пива, снеків та ще купили бокали для пива

Сказали спасибо: vibibi

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +484/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Дівчата, а хтось замовляє собі з Іherb? Приєдналась би до когось. Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою від 1124 грн, мені нема потреби на таку суму замовляти.

Подумала і додала ще: [time]19 Березень 2021, 00:08:05[/time]
дівчата привіт. скажіть інфу про 15-ту школу,вчителів ( теперішній 3 клас),або порадьте хорошу школу район майзлів,космос
Привіт. Хороша школа 26 (початкова). Вул Шухевичів
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
звертайтесь в приватні повідомлення
узгоджено з адміністратором

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана

Подумала і додала ще: [time]19 Березень 2021, 00:08:05[/time]

15 школа, як на мене, звичайна середньостатистична школа. Знаю, що дехто вважає іі сильною в плані навчання(принаймі сильнішою за 19ту, що тут поряд), я особливо нічого такого не помітила. Менший ходить в молодшу школу, старший в 5 класі. Школа переповнена, директор це постійно наголошує на зборах. Діти вчаться в 2 зміни. Раніше знаю були в 2 зміну лише 4 і 6 класи. Аое от мій 3-класник зараз вчиться в 2 зміну. Коли старший був в молодшій школі то чомусь батьки постійно половину книжок мусили перекуповувати в попепеднього класу бо в бібліотеці не було. Зараз з Новою украінською школою, молодшому дають нові книжки, то ніби з цим якось краще стало. Молодша школа вчиться в старому приміщенні, спортзал і ідальня малесенькі, в підвальному поверсі. Класів не вистачає.На тому ж підвальному поверсі є і навчальні кабінети(здається музика, англ і таке подібне), були там кілька разів на зборах, чути сирістю і душністю, не знаю чк діти там сидять. Навчальні класи в тій же молодшій школі на 1-3 поверхах, не великі, так як дітей в класах по 30 чол, то парти близенько одна до одноі, правда дали нові парти для першокласників, то всі по одному зараз сидять, але тісно реально в класах. Є великі інтерактивні дошки, проектори, теж кілька років тому зявились. Так як в кожному кабінеті діти сидять в 2 зміни, то залишити речі в класі важко(наприклад спортивне або на трудове папку), моі діти постійно щось там губили і потім то нереально знайти, бо купа дітей за день проходить перез кабінет(буває так, що якщо в класі немає, наприклад, останнього уроку, то можуть і старшокласники прийти туди на англ. наприклад). Туалети старі і страшні, діти туди стараються не ходити.
З продовженою групою там теж були напряги коли нам треба було, теж не вистачадо там місць і кабінетів, а дітей не пускали виходити з класу на продовженій, бо в ііншоі зміни уроки в сусідніх класах. Вчителька продовженоі постійно кричала і сподіватись що діти зроблять там домашню не доводилось, ну але я знаю вони там різні кожного року, може щось і змінилось але ми з групи забрали своіх.
Приміщення старшоі школи відносно нове, в класах там не була, бо з тим карантином діти там буквально місяць провчились.
Попри всі недоліки, вчать як в звичайній школі мене колись вчили. За гуртки я питала то не дуже там щось було, здається лише футбол(бо знову ж таки нема приміщення). Ходимо туди бо це найближча школа і відносимось до неі за місцем проживання.
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Сказали спасибо: Irysya, arcobaleno, Ауроратен, Vilna

Offline Калинович

• Свідома Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
Дівчаточка, хелп! Долікувала нас дільнична до гострого стану з горлом, вночі 39 було, хоч до того ходили-ходили, лікували-лікували, горло червонезне, температура висока. Не хочемо таку дитину в поліклініку везти, десь читала, що хвалили лікарів, які додому можуть приїхати, а не можу найти де. Бажано з подібниим випадком, дуже буду вдячна за контакти

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
Потрібно зробити мазок, якщо це ангіна, то антибіотик негайно. Якщо ні, то лікування. Але де гарантія, що дома добре подивляться, ще залежить який вік дитини.

Подумала і додала ще: [time]22 Березень 2021, 11:38:37[/time]
Хвалять Пілецьку, лор, ще в 1 приватній, але це в клініку, лори здається не дуже їздять додому. Хіба педіатр якийсь.

Подумала і додала ще: 22 Березень 2021, 11:39:21
З тичини Снігур. Ну але не знати, що у вас там. То шило на мило аби не вийшло
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: Калинович