Автор Тема: Клуб мамочок-96! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 2677 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Калинович

• Свідома Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Irysya, дуже дякую. Треба міняти дільничну, бо відношення просто вражає. А ви не чули про цього лікаря? Здається саме про нього читала, що виїжджає додому  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Irysya, дуже дякую. Треба міняти дільничну, бо відношення просто вражає. А ви не чули про цього лікаря? Здається саме про нього читала, що виїжджає додому  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо будете їхати до Пілецької ,то в неї в клініці є і педіатр (Василів) і пульмонолог (Ткачук Мар'яна)
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Калинович

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Так, Гаврилюк їде додому, виклик 500 грн, здається. Я викликала лор Орловську з Першої приватної, то був Великдень, то ще таксі додатково оплачувала, її теж багато рекомендують мам.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
якщо проблема з горлом то є гарний лор Мельничук Василь Васильовий. У нас була проблема то дільнича  дуже хороша лікувала ангіну тиждень антибіотиком і безрезультатно а потім виявився Епштейн-барр. бо дільничні не завжди розпізнають.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
Ірина, як ваше малятко? Мельничук мені теж норм, але там черги капець
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Калинович

• Свідома Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
Та поставили бронхіт, горло червоне, кашель мокрий. Виписали антибіотик. Але приймала чергова лікарка, наша відмовилась приїхати до дитини при 39 температури:( Дівчата, чий педіатр нормальний і все-таки при таких крайніх випадках приїжджає додому, звичайно, що дорога оплачується? Поділіться в приват. бо треба міняти педіатра

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Дівчата порекомендуте майстра по ремонту холодильників. 100 раз писали і чого не зберегти було  d24  mish d12

Offline Allena

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Дівчата, доброго ранку d120
Чи є хто мешкає на Пасічній? Є таке питання плануємо купити квартиру, але  думаємо, як бути купити 2 кімнатну біля центру чи 3 на Пасічній :xmm. Бюджет обмежений 3 в центрі, на жаль не потягнемо. Якось була проїздом бачила, що там багато новобудов, є майданчики. Начебто район розвивається, може хто мешкає розповість як все на самом ділі. Сім'я з трьох осіб. Дитина хоче свою кімнату, ми з чоловіком теж хочемо власну спальню:flv

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Я не в Пасічній, але я обрала планування з великою кухнею і 2 кімнатну

Offline Allena

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Я не в Пасічній, але я обрала планування з великою кухнею і 2 кімнатну
Це не зовсім зручно, мені теж  подобається коли є кухня-студія та 3 кімнати ще будуть одну можно використовувати як кабінет, а ще є гардеробна d27. Але суттєвий недолік, що це на Пасічній. Просто я в тому районі ніколи не мешкала вот і думаю, що робити. В центрі все порчд зручно добиратися, але квартира буде меншою та і не зовсім кофортно доя всіх членів сім'ї.

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Дівчата, порадьте комп. майстра до ноутбука. Щоб робив на дому в клієнта.

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Цитувати
Дівчата, доброго ранку d120
Чи є хто мешкає на Пасічній? Є таке питання плануємо купити квартиру, але  думаємо, як бути купити 2 кімнатну біля центру чи 3 на Пасічній :xmm. Бюджет обмежений 3 в центрі, на жаль не потягнемо. Якось була проїздом бачила, що там багато новобудов, є майданчики. Начебто район розвивається, може хто мешкає розповість як все на самом ділі. Сім'я з трьох осіб. Дитина хоче свою кімнату, ми з чоловіком теж хочемо власну спальню:flv
Я живу в Пасічній. Район чудовий, поруч річка. Єдиний недолік добиратися до роботи зранку. Особливо, коли діти ходять до школи, бо батьки своїх чад везуть до школи і утворюються пробки, але пішки можна за півгодини добратися до центру. Коли в дітей канікули, то добратися з Пасічної не проблема.
А що в центрі? Постійно машини, купа народу, одяг сушити на загазованій вулиці? Але в центрі є всі ж розваги...
Я працюю в центрі і мені цього центру вистачає, тому після роботи і у вихідні хочеться чогось спокійного.
І що таке дві кімнати? А як ще дитина у вас народиться? В мене зараз три і я жалкую, що не чотири... коли ми купляли квартиру, то було або три, або п’ять, останній варіант ми би не потягнули...
Вирішуйте самі, бо скільки людей, стільки думок, радьтеся з чоловіком

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +98/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Порадьте де нормальний вибір велосипедів у місті, або онлайн, чи в ідеалі хтось з форумчанок продає. Для невисокої дівчини та так аби не за всі гроші  :flv

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
Ще у докарантинні часи чоловік купив на якійсь базі, де возили німецькі, дуже класні по якості. Але не знаю ні де, ні те, чи ще люди возять. Валя, спробуй пошукати таке, може якраз
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: KotiKomori

Offline Мамуся Натуся

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
Підкажіть, будь ласка,в кого можна замовити смачний торт на ДН?

Offline Vilna

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк 1
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Замовляли малому на ДН вчора в Мар'яни Бондаренко в Instagram bandarenko_cake,  досить смачно.

Сказали спасибо: Мамуся Натуся

Offline nata1985i

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давид 4, Юля 6
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Так Пілецька Л. І. досить не поганий лор Для того щоб побачити посилання: Register or Login]