Автор Тема: Здоров'я душі і тіла!  (Прочитано 36517 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +73/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Здоров'я душі і тіла!
« Reply #102 : 19 Березень 2011, 19:08:59 »
Молитва матері до Ангелів Хоронителів її дітей

О святі Ангели Хоронителі, дітей моїх приятелі вірні! Прошу Вас, поможіть мені виховати дітей моїх для Бога і для Неба.
   Охороняйте їх там, де я не можу їх упильнувати. Будьте при них там, де я не можу бути з ними поруч. Остерігайте їх там, де я не можу спішити їм до помочі та з доброю порадою.
   Ведіть дітей моїх до Неба, а Бог нехай винагородить любов вашу. Амінь.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #103 : 19 Березень 2011, 19:09:22 »
Молитва до Ангела Хоронителя дитини

Святий Ангеле, приставлений до дитини моєї, не покидай її ніколи. Не допусти духові злому володіти нею через пристрасті тілесні. Зміцни її сили в боротьбі з гріхами і наставляй її на спасенну путь. О святий Ангеле Божий, Хоронителю і Захиснику душі і тіла дитини моєї, прости їй усе, чим образила Тебе за всі дні життя свого, захисти її вдень і вночі й охороняй від усякої спокуси диявольської, щоб вона ніякими гріхами не гнівила Бога. Молися за дитину мою до Господа, щоб Він утвердив її у страсі Своїм і показав її достойною Своєї безсмертної благодаті. Амінь
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #104 : 19 Березень 2011, 19:09:37 »
Молитва до Ангела Хоронителя святого Франциска Салезія

О Ангеле святий!
   Ти є опікуном моїм від народження. Тобі віддаю нині серце своє, дай його Спасителеві моєму, Йому бо воно правдиво належить.
   Ти є опікуном моїм у житті. Будь же потішителем моїм у годину останню.
   Зміцни віру мою, утверди надію мою.
   Розпали в мені любов Божу!
   Випроси мені ласку, аби життя минуле мене не сповнювала страхм, нинішність мене не тривожила, будуччина мене не вражала.
   Укріпи мене в боротьбі смертельній, спонукуй мене до терпеливості, бережи мене в мирі.
   Виблагай мені ласку, щоби моїм кормом останнім був хліб ангельський, моїми словами останніми — "Ісусе, Маріє, Йосифе", моїм віддихом останнім нехай буде любов, а Твоя присутність — моєю потіхою останньою.
   Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #105 : 19 Березень 2011, 19:09:52 »
Молитва до Ангела Хоронителя святої Терези від Дитятка Ісуса

Стороже душі моєї, Ти бо яснієш на Небесах як делікатний чистий вогник біля Престолу Бога вічного; Ти сходиш для мене на землю і розсвітлюєш мене блиском Своїм.
   Ангеле святий, Ти став братом моїм і утішителем. Ти знаєш мою неміч великую, тому провадь мене за руку. Бачу Тебе, сповненого чуйности, як забираєш каміння зо шляху мого. Закликай мене повсякчас споглядати тільки на Небо. Знай бо: що більше я малá й покірна, то ясніше сяє лик Твій. Ти, що бистріший од блискавиці, спіши часто до тих, що дорогі мені! Крилами Своїми осуши слези їхні, співай їм про те, який благий Ісус, співай, що в терпінні мають приятелів. І тихо-тихенько прокажи їм ім’я моє.
   Прагну бо в цім житті короткім рятувати моїх братів грішних. О святий і прегарний Посланцю Краю Отчого, дай мені Свій вогонь святий! Нічого немає, що могло б стати даром жертвенним, тільки убогість, — занеси її Богові в Тройці Єдиному! Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #106 : 19 Березень 2011, 19:10:20 »
МОЛИТВИ ЗА ДІТЕЙ, ЩО ВЧАТЬСЯ

Перевага знання в тому,
що мудрість дає життя тому, хто її має
(Проп. 7, 12)

Молитва-просьба за благословення дитини в навчанні

Під опікою Твоєю, Пресвятая Мати, нехай навчається дитина моя. Поможи, Матінко Божа, щоби вона прикладалася до навчання найбільше тому, аби віддати честь Богові та ширити набожність до Тебе. Прошу Тебе, Премилостивая Мати, Престоле мудрости, помагай ласкаво дитині моїй у навчанні. Дай їй зрозуміти, що скільки доброго осягне, все це дар, одержаний від Бога за Твоєю допомогою і заступництвом. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 19 Березень 2011, 19:10:35 »
Молитва за дитину, яка починає навчання

Преблагий Господи Боже, зішли ласку Твого Духа Святого на дитину мою, даруй їй розуміння і зміцни духовні сили її. Пригорни її до себе, як пригортав і благословляв дітей, коли приходили до Тебе. Відкрий розум дитини моєї до навчання і щедро поблагослови початок навчання її. Оточи сина мого/доньку мою та його/її товаришів любов’ю та опікою Своєю, щоб зростали і навчалися у мудрості і благодаті Твоїй. Нехай дитина моя глибоко сприймає науку на славу Тобі, Творцеві нашому, нам, батькам, на поміч і потіху, Церкві й Батьківщині — на служіння й користь. Благослови учителів, вихователів, директора і нас, батьків, щоб дітей вели в Бозі дорогою пізнання істини. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 19 Березень 2011, 19:10:48 »
Молитва за дитину, яка починає навчання

Преблагий Господи Боже, зішли ласку Твого Духа Святого на дитину мою, даруй їй розуміння і зміцни духовні сили її. Пригорни її до себе, як пригортав і благословляв дітей, коли приходили до Тебе. Відкрий розум дитини моєї до навчання і щедро поблагослови початок навчання її. Оточи сина мого/доньку мою та його/її товаришів любов’ю та опікою Своєю, щоб зростали і навчалися у мудрості і благодаті Твоїй. Нехай дитина моя глибоко сприймає науку на славу Тобі, Творцеві нашому, нам, батькам, на поміч і потіху, Церкві й Батьківщині — на служіння й користь. Благослови учителів, вихователів, директора і нас, батьків, щоб дітей вели в Бозі дорогою пізнання істини. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 19 Березень 2011, 19:11:09 »
Молитва за вчителів і наставників дітей

Отче наш! Через Сина Свого, Господа нашого Ісуса Христа, Ти вказав родові чоловічому істину і путь до Тебе. Ти силою Духа Святого розпалюєш серця наші до шукання істини й добра. прошу Тебе, Боже мій, щоби виховники дітей моїх, скріплені наукою Ісуса Христа і світлом Духа Святого, помагали дітям моїм пізнавати волю Твою сявту, вчили розрізняти, де істина, а де полова; розпізнавати, де добро панує, а де зло підкрадається. Нехай же вони ведуть дітей моїх до Тебе через мудрість серця, що від Тебе, Боже мій, походить. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 19 Березень 2011, 19:11:24 »
Молитва до святих рівноапостольних Кирила й Методія, першовчителів слов’янських, за добре навчання дитини

О всехвальні рівноапостольні Кириле й Методію! припадаємо перед іконою Вашою і щиро молимо вас: погляньте милостиво на нас, що завдякиВашій праці просвітилися, і повсякчасним заступництвом Своїм охороніть нас. Згляньтеся над виноградом цим, який насадили Ви, і не дайте вепрові дикому спустошити його. Почуйте нас і кожну людину, яка з вірою до Вас приходить і Вашої помочі благодатної потребує. Моліть Господа, щоб дитину мою наставив і навернув на шлях спасіння. Випросіть милостивого Бога, щоби навчалася сумлінно і жертовно, сповнюючись мудрістю і знаннями добрими. Надихніть її молитвами Вашими ревністю до Церкви Христової. Щоби, нею живлена, дитина моя Заповіді Божі вірно зберігала, уставів та звичаїв церковних твердо дотримувалася, лжевчень усяких цуралася і так в житті боговгодному щастя райського сподобилася. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 19 Березень 2011, 19:11:40 »
Молитва за дитину, що погано вчиться

Господи Ісусе Христе, Боже наш, благодаттю Духа Святого, Який у серця дванадцятьох Апостолів істинно зійшов, і відкрив уста їхні, і навчив говорити різними мовами, пошли, Господи, Твого Духа Святого на дитину мою і вкорени у вухах серця її святі Заповіді Свої, що їх правиця Твоя пречиста законодавцеві Мойсею на скрижалях написала, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 19 Березень 2011, 19:11:55 »
Молитва за дітей, що вчаться

Боже, Отче світла і мудрості! Глянь Своїм оком милостивим на дітей моїх школярів/студентів. Поблагослови їх, Господи, аби вони набули знання, потрібні для життя земного, а передусім — щоб облагородили душі й серця свої. Поблагослови їх, Господи, й охорони від пустощів, нехай пильно до науки прикладаються. Захорони дітей моїх від товариства злого, а щоб приятелювали вони з дітьми добрими. Благослови, Боже, учителів, щоби вплив їхній на дітей був спасенний. Нехай навчання буде дітям моїм на користь дочасну й вічну. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 19 Березень 2011, 19:12:39 »
Молитва за всіх

Тим, що ненавидять і ображають нас, прости, Господи Чоловіколюбче. Усім родичам нашим і самотнім даруй све потрібне для спасіння і життя вічного. Хворих посіти і зціли, в'язнів визволи, будь із тими, що подорожують. Пом'яни, Господи, всіх братів і сестер наших, і визволи їх від усього злого.
   Помилуй, Господи, і прости тим, що просили нас помолитися за них. Помилуй тих, хто нам помагає і любить нас, і даруй їм все, що потрібне для спасіння їхнього, і життя вічне.
   Пом'яни, Господи, усопших усіх й посели їх у світлі лиця Свого.
   Прости, Господи, мене грішну, просвіти розум мій світлом мудрості святої Євангелії Твоєї і настанови на путь Заповідей Твоїх молитвами Пречистої Матері Твоєї і всіх Святих Твоїх. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #114 : 19 Березень 2011, 19:13:04 »
Молитва за сім'ю

Від Тебе, Господи, одержуємо всі дари благі. Благослови сім'ю мою. Нехай будуть усі члени її Тобі до вподоби. Нехай перебувають у родині моїй мир та християнська любов, єдність, палання духу, ревність у молитві й сповненні обов'язків стану. Бережи сім'ю мою від усякого зла і дай, щоб ми були єдиним серцем і єдиною душею на віки вічні. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 19 Березень 2011, 19:13:31 »
Молитва за чоловіка

Споглянь ласкаво, Господи, на мого чоловіка і благослови його. Нехай його не спіткає жодне зло, обставини погані, люди недобрі. Помножуй його сили, веди Твоїм Духом Святим. Учини, Боже милостивий, щоби день нинішній був для нього добрим і радісним, щоби в різних подіях він бачив Твою любов і Твій промисел.
   Боже, прошу Тебе за нас. Споможи нам ще більше любити і ще ліпше розуміти один одного. Оберігай нас від гріха й допоможи Тобі вірно служити. Прошу Тебе, Боже мій, за дітей наших і всіх близьких серцям нашим.
   О Маріє, Мати наша, прийми нас і родину нашу під Свій покров і випроси для нас у Сина Свого гідне християнське життя і щасливе перебування в Небі. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 19 Березень 2011, 19:13:52 »
Молитва за навернення чоловіка

Милосердний Боже, молю Тебе, Господи наш Ісусе Христе, і Тебе, Пречиста Діво Маріє, Матінко Божа, і всіх Вас, святі Мученики, прийміть смиренне благання жінки зажуреної і наверніть чоловіка мого (ім'я) на добру дорогу життя чесного. Просвітіть його розум і серце, нехай він покине навички злі й намагання грішні, нехай стане прихильний до мене і дітей і живе боговгодно. Згляньтеся на мене замучену, згляньтеся на дітей безневинних, поверніть у Своїй доброті мені чоловіка, а дітям батька, щоб ми разом у злагоді жили й прославляли Бога нашого, Пресвяту Богородицю і всіх Святих. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #117 : 19 Березень 2011, 19:14:09 »
Молитва під час кризи в подружжі

Отче наш, звертаюся до Тебе з покірною і гарячою просьбою. Ти поєднав нас нерозлучно в святій Тайні Подружжя. Ти бажаєш, щоби ми були вірні тій присязі, аж доки смерть не розлучить нас. Не думала я, що чоловік і жінка, котрі люблять одне одного, можуть так сильно ранити себе взаємно. Боже, поспіши з поміччю Своєю серцю моєму, через це терпіння учини мене менш самолюбною.
   Трудний шлях подружнього життя, і ми є ще дуже недосконалі. Дай мені, Боже, терпеливість, подібну до тієї, що Ти її до мене виявляєш. Учини, щоби в щоденних труднощах і досвідченні любов наша міцніла й дозрівала, і щоб минув той час злий. Господи, бажаю бути вірною і витривати до кінця. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 19 Березень 2011, 19:14:34 »
Молитва матері

Господи Боже! Творче всіх сотворінь, докладаючи милість до милості, Ти зробив мене достойною бути матір'ю; благодать Твоя дарувала мені дітей, і я відважуюсь сказати: вони Твої діти! Бо ж Ти дарував їм буття, оживив їх безсмертною душею, відродив їх хрищенням для життя, яке б відповідало волі Твоїй, усиновив їх і прийняв у лоно Церкви Своєї.
   Господи! Збережи дітей моїх у стані благодатному до кінця життя їхнього; сподоби їх бути причасниками таїнств Завіту Твого; освяти істиною Твоєю, нехай святиться в них і через них святе ім'я Твоє. Зішли мені Твою благодатну допомогу в їх вихованні для слави імені Твого й користі ближнього! Подай же мене для цієї цілі способи, терпіння і силу. Навчи мене, як прищепити в серцях їхніх корінь істинної мудрості — страх Твій. Осіни їх світлом спрямовуючої вселенської Премудрості Твоєї! Нехай полюблять Тебе усією душею й усіма помислами своїми, хай припадуть до Тебе усім серцем своїм і все життя своє хай з трепетом вслухаються в слова Твої!
   Даруй мені розум, щоб переконати їх, що істинне життя полягає в дотриманні заповідей Твоїх; що лише праця, скріплена благочестям, приносить у цьому житті повне задовільнення всіх потреб насущних, а у Вічності — невимовне блаженство. Відкрий серця їхні для розуміння Твого Закону. Хай до кінця своїх днів перебувають із відчуттям всюдисутності Твоєї! Прищепи у серцях їхніх жах і огиду до всякого беззаконня, хай будуть непорочними на шляхах своїх, хай завжди пам'ятають, що Ти, всеблагий Боже, ревнитель Закону і правди Своєї! Збережи їх у чистоті і благоговінні до імені Твого. Хай не ганьблять Церкви Твоєї поведінкою своєю, але хай живуть за приписами її! Одухотвори їх прагненням до навчання корисного і зроби здібними на всяке діло добре. Нехай здобудуть істинні знання в тих науках, які необхідні в стані їхньому; хай просвітяться пізнанням, благодатним для людства. Господи! Напоуми мене відмітити незгладимими рисами в розумі й серці дітей моїх пересторогу від зближення з тими, що не знають страху Твого; переконай їх всюди і скрізь уникати будь-якої спілки з беззаконними. Щоб не прислухалися вони до розмов нечестивих, щоб не слухали людей легковажних, щоб не звів їх з дороги Твоєї злий приклад, щоб не спокусилися вони тим, що деколи шлях беззаконня видається успішнішим у цьому світі!
   Отче Небесний! Даруй мені благодать скрізь і завжди остерігатися, щоб не подати дітям моїм спокуси через вчинки свої, але, постійно пам'ятаючи про їхню поведінку, відвертати їх від помилок, виправляти проступки їхні, втихомирювати впертість і непокірність, не допускати потягу до суєти й легковажності. Хай не захоплюються вони ідеями бездумними, не йдуть за пристрастями своїми, хай не запанує гординя в серцях їхніх, не забудуть Тебе й Закону Твого. Хай не погубить беззаконня розуму й здоров'я їхнього,не ослаблять гріхи духовних і тілесних сил їхніх. Не карай дітей за гріхи мої, але скропи їх росою благодаті Своєї, щоб зростали в чеснотах і святості, оповиті благоговінням Твоїм і любов'ю людей благочестивих.
   Отче щедрот і милосердя! Від усього серця материнського я бажала б дітям своїм повноти благ земних, благословення від роси Небесної і від щедрот землі, але найперше хай буде з ними воля Твоя! Облаштуй долю їхню, як Сам того бажатимеш, не обділи їх у житті хлібом насущним, подай їм усе необхідне на час, коли здобуватимуть собі право на Вічність блаженну; будь милостивий до них, коли згрішать супроти Тебе; не поминай їм гріхів юності їхньої, через незнання скоєних; зішли скорботу в серця їхні, коли будуть противитися проводу благодаті Твоєї; карай їх і милуй, спрямовуй на шлях, угодний Тобі, але не відкидай їх з-перед лиця Твого! Приймай доброзичливо молитви їхні, даруй їм успіх у всякому ділі доброму, не відверни лиця Свого від них у дні скорботи їхньої, щоб не напали на них спокуси понад сили їхні. Осіняй їх милістю Своєю, нехай ходить з ними Ангел Твій і оберігає їх від будь-якого нещастя і шляху злого.
   Всеблагий Боже! Зроби мене матір'ю, що втішається дітьми своїми, хай будуть вони відрадою моєю в дні мого життя земного й опорою в старості моїй. Удостой мене з упованням на Твоє милосердя постати з ними на Страшному Суді Твоєму й промовити: "Ось я і діти мої, яких Ти дав мені, Господи!" Нехай разом з ними, прославляючи незміриму благість і вічну любов Твою, восхвалю ім'я Твоє, Отче, Сину і Духу Святий, на віки вічні. Амінь.