Автор Тема: Здоров'я душі і тіла!  (Прочитано 36168 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +73/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Здоров'я душі і тіла!
« Reply #119 : 19 Березень 2011, 19:15:05 »
Короткі молитви на всяке прошення

Коли вдягаєшся
   Зодягни мене, Господи, в людину нову, "що відновлюється до досконалого опізнання, відповідно до образу свого Творця". (Колос. 3,10)

Коли вмиваєшся
   "Обмий мене з беззаконня мого і від гріха мого очисти мене" (Пс. 50,4)

Коли виходиш з дому
   Господи, "кроки мої спрямуй за Твоїм словом, не дай ніякій кривді запанувати надо мною" (Пс. 118,133)

Коли заходиш до храму
   Дякую Тобі Боже, "за Твою милість і Твою правду, бо Ти понад усяке ім'я возвеличив Твоє слово" (Пс. 138,2)

Коли кропиш щось чи когось свяченою водою
   Господи, "окропи мене іссопом — і очищуся, обмий мене — і стану біліша від снігу" (Пс. 50,9)

Коли обтяжена працею
   Господи, "споглянь на моє горе і на труд мій, і відпусти всі гріхи мої" (Пс. 25,18)

Коли смутно
   Господи, "поверни мені радість спасіння Твого, і духом владичним утверди мене" (Пс. 50,14)

Коли гордощі діймають
   "Не нам, о Господи, не нам, а імені Твоєму дай славу, заради милості Твоєї і Твоєї правди" (Пс. 151,1)

Коли згіршуєшся
   Господи, "поверни очі мої, щоб не дивилась на марноту. Живи мене на Твоїй дорозі" (Пс. 118,37)

Коли відчуваєш пожадливість
   "Серце чисте створи в мені, Боже, і духа правого обнови в нутрі моєму" (Пс. 50,12)

Коли пригадаєш гріх свій
   "Гріхів юности моєї і переступів моїх не згадуй, з милосердя Твого згадай мене, о Господи, доброти Твоєї ради" (Пс. 24,7)

Коли згадуєш про Вічність
   "Як лань прагне до водних потоків, так душа моя прагне до Тебе, Боже" (Пс. 42,2)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #120 : 19 Березень 2011, 19:15:47 »
Щоденна молитва-сповідь матері

Сповідаюся Тобі, Господи і Творче мій, в Тройці Святий Єдиний, всеславимий і поклоняємий: Отче, і Сине, і Святий Душе, з усіх гріхів моїх, якими я провинилася через усі дні життя мого, а особливо дня нинішнього — думкою, ділом, словом, поглядом, слухом, дотиком і всіма моїми почуттями душевними і тілесними. Жалую Господи, з цілого серця за лукаві діла мої, визнаю себе винною перед Тобою і маю щиру волю покаятися. Поможи мені, Боже єдиний, щоби я покаялася; зо сльозами на очах молю Тебе: прости мені свідомі і несвідомі гріхи мої по великій милості Твоїй. Бо Ти єси благий і чоловіколюбець. Амінь.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #121 : 19 Березень 2011, 23:33:28 »
angel-up ви просто молодець, скільки молитв написали.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #122 : 19 Березень 2011, 23:40:42 »
Дякую. мамусічка!
Кому треба нехай читають, моляться. Зараз якраз час великого посту - хороший час для душі

Offline Lesica

• От так завжди: вчора було рано, завтра буде пізно, а сьогодні - немає коли!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #123 : 21 Березень 2011, 21:58:36 »
Дівчата, хто живе в районі Брати-Каскад, і всі бажаючі! Завтра, в вівторок, 22 березня в церкві Матері Божої Неустанної Помочі (вул. Івасюка, 46а, де монастир) о 16-00 буде молитва за матерів з дітьми. Священники запрошували всіх мамок з дітками, навіть з малесенькими, і вагітних теж.  :) d102

Offline Наталя 15

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #124 : 21 Березень 2011, 23:46:47 »
Дякуєм, angel-up!  Чудові молитви. Щойно перечитувала молитву про захист дітей,і якось дуже сильно захотілось мені піти до синочка в кімнату. Зайшла і побачила,що він ось-ось впаде з ліжка. В такому дивному падаючому положенні застряв. Ну хіба не диво?

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
« Reply #125 : 27 Квітень 2011, 23:27:05 »
дякую за молитви.
Хто знає в якій годині шлужба Божа в монастирі на Івасюка в будні дні?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lesica

• От так завжди: вчора було рано, завтра буде пізно, а сьогодні - немає коли!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #126 : 28 Квітень 2011, 14:05:26 »
в 8 зранку і в 6 вечером

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
« Reply #127 : 28 Квітень 2011, 15:04:06 »
спасибі.

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #128 : 12 Липень 2011, 08:24:12 »
МОЛИТВА НА ДЕВ'ЯТЬ ВІВТОРКІВ ДО СВЯТОЇ МАРТИ

Марта з Витанії, сестра Лазаря і Марії, турбувалася про тілесне благо свого гостя Ісуса. На її палкі прохання Ісус воскресив померлого Лазаря. Свято св. Марти - 29 липня. Під час молитви до святої 9 вівторкв повинна горіти свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих 9 вівторків одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним.

О свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюся на тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею в моїх випробовуваннях. З подякою обіцяю тобі, що буду цю молитву всюди   поширювати.

Покірно, слізно   прошу, потішай   мене в моїх  турботах і тяготах.

Заради    великої  радості, яка   наповнила твоє серце, коли  ти   у своєму домі в Витанії дала пристановище  Спасителеві   світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб  ми   зберегли   нашого  Бога в своїх серцях і тим собі заслужили   спасенного   Всевишнього  посередництва у   нашій потребі, передусім при   тій турботі, яка мене тяготить ... (вказати потребу))

Матінко Божа, прошу Тебе як помічницю в   кожній   нужді, допоможи,  щоб   за   посередництвом святої Марти   перемогти ті мої тяготи   і турботи, які я назвала так, як Ти   перемогла змія стародревнього і положила біля Своїх ніг.

Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю.

Свята Марто, проси  за нас Ісуса! (9 р.)

Offline Перегіняк

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра, 1 рік, 11 місяців; Тимофій, 3 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #129 : 02 Жовтень 2011, 15:33:22 »
  Доброго дня усім,
я маю маленьку донечку, яка є хвора - має затримку розвитку, не говорить, не сидить. Лікарі нам тільки співчувають.
Ми нещодавно вирішили поїхати в Грамотне до о. Семена. Розповім свої враження.
Про 1,5-2 години їзди - це хіба що на вертольоті. Ми їхали 3 з лишком години, бо боялися за машину і за себе.
Там в церкві все дійство дуже нагадує шоу - отець всім задає схожі питання, дуже швидко змінює тему.
Він ні про кого з нас (а нас було 4 людей) не вгадав правду. До того ж дуже швидко нас відпустив, не сказавши, що з нашою дитиною робити, як нам бути далі. Тільки сказав, що вона буде ходити і говорити, тільки потрібно багато часу. Нажаль, вона як мучилась, так і мучиться далі, ніякого хоч на трошки покращення ми не бачимо. Можливо дасть Бог чудо.
Як на мене (і на думку місцевих) о. Семен - хороший священник, хороший психолог і тільки. Людина може сцілитися силою власної волі і з Божою поміччю. Але не з поміччю таких цілителів. Потрібно Бога віднайти в собі і не шукати чуда від людей. Потрібно самому змінюватися, а не думати, що хтось за нас це зробить.
Я нікого не відмовляю їхати, але це мої такі суб"єктивні враження. Я звідти їхала з напів розчаруванням, напів недовірою.

Offline SirenjАвтор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечці - 7 рочків і 3 місяці а синочку- 2 рочки і 9 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #130 : 03 Жовтень 2011, 08:51:31 »
А мені здається, Перегіняк, що у вас дещо віра зламалася. Коли дитина хвора, то це дуже сильне і важке випробування для всієї рідні. А те що священник вгадує чи не вгадує, то в мене зовсім інші на це думки. Він не є цілитель, це людина, яка вказує, нам які гріхи слід вимолювати, про які ми часто забуваєм, або просто не хочем їх згадати, але які мішають нам жити. В мене в знайомих теж є хворий хлопчик, але вони куда б не поїхали, кажуть що їм у кожного священника не сподобалося. Але як може подобатись чи не подобатись. Треба молитися і вірити, що Бог через них, через вас,  - почуває молитви. От і не маючи віри - не можна чекати на аххххх... Це моя думка

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #131 : 12 Жовтень 2011, 16:54:37 »
Молитви до св. Філомени
"Удень виявляє Господь Свою милість, уночі Його пісня зо мною, молитва до Бога мого життя!"
Псалми 41:9
 Версія для друку    Додати в закладки
 Cвята Філомена дівиця й мучениця
Cвята Філомена залишається однією з найбільших чудотвориць Христової Церкви нашого часу. Її популярність поміж християнами зумовлена численними чудами, які стаються за її посередництвом – раптовими та легко отримуваними. Через них св. Філомена дає зрозуміти, що вона в особливий спосіб співпереживає з нашими нуждами й готова допомогти тим, які важко хворіють, переживають різного роду життєві труднощі, негаразди в особистому житті, або ж наділені великими випробуваннями. Знову і знову чуємо про нові, отримані через св. Філомену духовні ласки, матеріальний добробут, зцілення від різноманітних, часто невиліковних недуг, успіхи в праці, навернення (особливо серед людей, які носять на собі її пояс або медальйон, як вияв довіри до неї і віддання себе під її опіку). Усе це – ласки, яких св. Філомена випрошує в Бога для тих, хто звертається до неї в молитві за допомогою. Молитви св. Філомени мають велику силу, так що через її заступництво можемо випросити незбагненних милостей і щедрот. Недаремно Папа Пій XII сказав: «Святій Філомені ще ні в чому не відмовлено».

Дев’ятниця до св. Філомени (молитись упродовж дев’яти днів)
Преславна, улюблена Дівице й мученице Господня, свята Філомено. Разом з тобою радію тією духовною силою, яку Бог зіслав тобі для прослави Свого Імени і поширення Своєї Церкви, а також – щоб винагородити тебе, свята Філомено, за твої заслуги в часі земного життя. Великою радістю для мене є бачити тебе такою чистою, великодушною, вірною Христові на землі і на Небі. Наслідуючи тебе, повний (повна) надії, постановляю уникати всього злого і сумлінно сповняти Божі Заповіді. Допоможи мені, свята Філомено, своїм могутнім заступництвом дотримуватися чистоти і бути великодушним (-ою), та покірно приймати усі випробування. Запали мене жертвенною любов’ю до Христа та Його Матері, до святої Католицької Церкви і Святішого Отця – намісника Христвого на землі. Із щирим упованням благаю тебе про всі ці ласки, а особливо прошу про/за (тут вкажіть Ваше особисте прохання). Складаю усю свою надію в Господі на тебе, свята Філомено. Амінь.

Перший день

Розважмо над тим, що св. Філомена була дівицею. Дівицею в такому світі і в такому часі, що ніс переслідування. Серед цих важких обставин життя вона зуміла зберегти свою чистоту і невинність аж до смерті. Це – великий приклад для кожного з нас! "Свята Філомено, допоможи мені впродовж усього життя зберігати чистоту душі й тіла згідно мого життєвого стану".

"Отче наш..." (3 р.), "Богородице Діво...", "Слава і нині..."

Другий день

Роздумуючи над побожним життям св. Філомени, застановімося над своїм життям, своїми недоліками та спокусами. Свята Філомено, допоможи мені пізнавати свої немочі та гріховні нахили задля постійного зростання в чеснотах віри, надії та щирої любові до Господа нашого Ісуса Христа.

Третій день

Розважаємо над праведним життям св. Філомени, яка невтомно зберігала та невпинно помножувала свою любов до Бога. Свята Філомено, допоможи мені завдяки постійній та ревній молитві, через прийняття Святих Тайн та вдосконаленя у чеснотах, наслідувати Твого Небесного Жениха Ісуса Христа, Господа і Спаса душ наших.

Четвертий день

Розважмо над стражданнями св. Філомени, через покірне з Богом перенесення яких, вона віддано боролася зі злом цього світу, і, терпеливо витерпівши всі випробуваня, здобула нетлінний вінець слави. Свята Філомено, допоможи мені в кожній моїй турботі наслідувати твоє життя та вірно й терпеливо зносити труднощі мого щоденного існування.

П’ятий день

Розважмо над мученицькою смертю св. Філомени, через яку мучителі намагалися зламати її віру та домогтись зречення обітів, складених перед Богом. Свята Філомено, мученице, допоможи мені зберегти віру в Господа Бога в цьому бурхливому й неспокійному світі. 

Шостий день

Розважмо над праведним життям св. Філомени, в якому вона так близько до серця взяла слова Христові, відмовившись від земних утіх, щоб зберегти вірність Йому… Свята Філомено, не дай мені згубити своєї душі серед безлічі спокус.

Сьомий день

Розважмо над досконалим життям св. Філомени, яка задля Христа витерпіла наругу й насмішки від жорстоких катів… Свята Філомено, допоможи мені не соромитися моєї віри і відкрито визнавати Христа, не боячись наруг та переслідувань.

Восьмий день

Розважмо над досконалим життям св. Філомени, котра до останьої хвилини своєї земної мандрівки прагнула прославляти Бога і привести інших до Дателя життя. Свята Філомено, допоможи мені своїм прикладом заохочувати інших до праведного життя.

Дев’ятий день

Розважмо над святим життям св. Філомени, яка мала велику набожність до Пресвятої Богородиці, нашої Небесної Матері й Заступниці. Свята Філомено, будь моєю заступницею перед Богом і допоможи мені зростати в любові до Нього через синівську любов і довіру до Пречистої Діви Марії.

Заключна молитва

Господи, що зі Своєї великої любові покликав до мучеництва багатьох. Благаємо Тебе, щоб ми, обходячи торжество благословенної Дівиці й мучениці Твоєї святої Філомени, наслідували її життя, зростали як вона у чеснотах, та сподобились щасливої вічності з Тобою. В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Преславна Дівице й мученице, свята Філомено! Ось я припадаю перед твоїм троном, на якому Пресвята Трійця вподобала Собі посадити тебе. Уповаючи на твою поміч, благаю: стань моєю заступницею перед Богом. Зволь із висоти Небес споглянути на свого (свою) покірного (-у) слугу. Обручнице Христова, підтримай мене в терпіннях, зміцни мене у спокусах, хорони мене в небезпеках, які постійно оточують мене. Випроси мені потрібних ласк, а зокрема (тут вкажіть ласку, якої потребуєте). Свята Філомено, будь при мені в годині моєї смерті. Амінь.

Історію св. Філомени можна одержати за адресою: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline inna32

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #132 : 06 Листопад 2011, 23:12:47 »
Дівчата Ви молодці, що відкрили таку темку! Люблю почитати книги "для душі", потім дарую чи даю читати своїм близьким дя вирішення проблем. Ось зараз читаю Володимира Мігре "Анастасія" - міняє погляд на багато речей і стаєш спокійний і щасливий в серії 10 книжок, вартість  1 книги 12грн - недорого. Описується про сібірську "отшельніцу" про її життя-буття. Хто любить літературу для душі - сподобається. Там і про Бога гарно написано і розказано. А ще хочу поділитися такою інформацією. В Свято троіцькому соборі на Василіянок є Отець Іван, який проводить лікування душі копієм,добре походити цілий тиждень підряд день в день, але треба бути посповіданим не більше як 1 місяць, прийти у спідниці і хусточку мати. Він чергує в церкві через 2-3 тижні, можна графік уточнити. В цій же церкві щодня в 12год. служба до якогось святого(Пантелеймона, Чудотворця) і святять водичку, можна набрати з собою

Offline марсіанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аніта і Софія
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
« Reply #133 : 07 Листопад 2011, 09:16:49 »
Я давно колись була в одної жіночким що скидала на карти . тільки я до неї прийшла а вона мене питається а ти чого рано не молишся ?я на той час молилася тільки ввечері . .. її слова мене поразили . звідки їй було знати ???після того я молуся все частіше . а не давношо коли діти дуже хворі молилася куди ходила . незнаю чи допомогли молитви моїй дитині . але мені дуже допомогли .
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]мої ангелятка ...

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #134 : 29 Березень 2012, 10:43:10 »
Як по обличчю розпізнати хворобу
Швидко в'яне, що висить шкіра на вилицях і щоках попереджає, що можливі захворювання сечового міхура.
Набрякають підборіддя і шия під нижньою щелепою - проблеми здоров'я, пов'язані з поганою роботою нирок.
Зморшкувата, складчаста шкіра на вилицях - ознака захворювань шлунка, а також підшлункової залози.
Зморшка поперек підборіддя вказує на застій у жовчному міхурі, зниження функції печінки, захворювання сечового міхура або статевих органів.
Стоншена, схожа на пергамент, суха шкіра на вилицях і щоках - ознака поганої роботи печінки, або початок гастриту.
Періодичне оніміння підборіддя вказує на починаються захворювання серця і судин.
Збільшення носа, поява на крилах носа судинної сітки, пухка шкіра на носі червонуватого або лілового відтінку - ознаки початку захворювання легенів або патології товстого кишечника.
Глибокі зморшки від крил носа до куточків губ вказують на зниження функцій і патології в органах шлунково-кишкового тракту, проблеми з травленням.
Якщо складки від крил носа йдуть до підборіддя, то потрібно обстежитися на наявність виразки шлунка, гастриту з підвищеною кислотністю шлункового соку, коліту, ентероколіту, виразки дванадцятипалої кишки.
Зморшки над верхньою губою, що йдуть паралельно облямівці губ, горизонтально, попереджають про починаються гінекологічних захворюваннях.
Опущені куточки губ, зморшки від куточків губ до підборіддя - ознака гастриту з нульовою або зниженою кислотністю шлункового соку, захворювань підшлункової залози.
Якщо губи і шкіра навколо рота покрита безліччю борозенок, то це вказує на ймовірність спазмів в товстому відділі кишечнику і проблеми травлення.
Блідість ділянки шкіри навколо губ, під носом попереджає про захворювання серцево-судинної системи, серцевої недостатності.
Синюшний відтінок шкіри між носом і верхньою губою служить ознакою дихальної недостатності, астми, пневмонії, бронхіту.
Якщо постійно виникають тріщини в куточках рота, це вказує на авітаміноз - брак вітамінів групи В, А, Е, дисбактеріоз, порушення роботи нирок, гідронефріт, порушення водно-сольового обміну.
Зморшки над переніссям мають вигляд безлічі хрестиків - це ознака захворювань хребта, наявність міжхребцевої грижі.
Поперечна зморшка над переніссям попереджає про розвиненому остеохондрозі, сколіозі, плоскостопості.
Якщо на лобі є глибокі множинні поперечні зморшки - це ознака мігрені.
Вертикальна глибока зморшка на переніссі вказує на застійні явища в організмі, схильність до набряків, гіподинамію, брак кисню.
Глибока вертикальна складка на переніссі між бровами - це ознака порушення функції печінки, захворювання печінки і жовчного міхура, дискінезії.
Якщо глибока вертикальна борозна на переніссі більш виражена з лівого боку, то це сигнал порушення роботи селезінки.
Зморшка, розташована посередині чола вертикально, від перенісся до коренів волосся, сигналізує про порушення функції шлунково-кишкового тракту, порушення травлення.
Набряклі нижні повіки, зморшки у вигляді півмісяця вказують на проблеми, пов'язані з поганою роботою нирок і сечового міхура.
Постійно набряклі повіки - ознака недостатньої функції нирок.
Постійна набряклість нижніх повік, особливо вранці, сигналізує про захворювання серцево-судинної системи.
Постійний сильний рум'янець на щоках, обмежений по периметру, говорить про серйозні проблеми з легенями, руйнуванні альвеол, туберкульозі.
Жовта або зеленувато-сіра шкіра на обличчі вказує на захворювання печінки - гепатит, цироз.
Колір обличчя «землистий» попереджає про порушення функції підшлункової залози.
«Воскове» обличчя, безкровний жовтуватий колір шкіри на обличчі вказує на можливий розвиток онкологічного захворювання.
Постійна блиск шкіри обличчя вказує на гормональні порушення, захворювання щитовидної залози.
Сильна пігментація шкіри обличчя, якщо немає вагітності, може бути ознакою розлади функції печінки, або захворювань яєчників і матки у жінок.
Множинні вугри, розташовані здебільшого на нижній частині обличчя, близько губ, на підборідді, на шиї і грудях вказують на серйозні проблеми в ендокринній системі, захворювання щитовидної залози, печінки, яєчників.
Якщо вугри розташовуються переважно на лобі, щоках, крилах носа - це ознака порушеною роботи кишечника, дисбактеріозу.
Якщо шкіра біля внутрішніх куточків ока бузкового або блакитного кольору, то потрібно терміново обстежити нирки.
Постійно збільшені зіниці очей попереджають про захворювання нервової системи, неврозах, порушеннях в психіці, інтоксикаціях, застосуванні наркотичних засобів.
Постійно звужені зіниці можуть бути ознакою підвищеного внутрішньочерепного тиску, інтоксикації лікарськими засобами, застосування наркотиків, порушення функції щитовидної залози, менінгіту.
Опуклі очі попереджають про нинішньому гіпертиреозі.
Жовта склера очей вказує на інтоксикацію організму, гепатит або порушення функції печінки.
Постійне сльозотеча може бути ознак нестачі калію в організмі.
Постійна почервоніння склер очей говорить про підвищення внутрішньочерепного тиску, внутрішньоочного тиску, відшарування сітківки, глаукомі, а також хронічної втоми.
Білки очей блакитного кольору попереджають про наявність авітамінозу і низькому гемоглобіні.

Діагностика захворювань по обличчю не є основною, але в домашніх умовах саме вона може виявити перші ознаки початку захворювання. Про всі тривожних ознаках потрібно повідомити свого лікаря і пройти призначений ним обстеження, щоб виключити серйозні захворювання. Про те, як по обличчю визначити хвороби людини, повинен знати кожен з нас.

Будьте здорові!

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +464/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #135 : 14 Жовтень 2012, 16:58:49 »
Впродовж багатьох століть, мудреці Тибету визначають здоров'я людини по веселковій оболонці ока. Правда, далеко не всі володіють цими знаннями. Але не варто зневірятися. Якщо періодично уважно придивлятися до свого тіла, то напевно можна побачити певні знаки, які безпосередньо вказують на проблеми із здоров'ям. Для цього підійдіть до дзеркала і уважно оглянете себе. Отже...

Голова.  Ви виявили, що ваше волосся стало тонким і слабким, уповільнили своє зростання. Шкіра голови стала суха. Все це може говорити про захворювання: щитовидної залози, анемії або нераціональному живленні.   Рекомендація: необхідно терміново звернутися до лікарки.

Очі. Якщо, впродовж довгого терміну очі залишаються червоними - це свідчить, що можливо ви тривалий час вживаєте лікарські препарати, розріджуючі кров. Наприклад: аспірин, ібупрофен, диклофенак і інше. Дані засоби впливають на судини, у тому числі і на судини очей, роблячи їх крихкими. Судини починають лопатися, тому очі стають червоними.  Рекомендація: необхідно знайти альтернативу, або понизити дозування препарату.

Обличчя.  Ви стали помічати, що довкола очей або в куточках рота утворюються дрібні зморшки, але це не вікове старіння шкіри. Швидше за все, це наслідок дієти з пониженим вмістом жирів або обезводнення.   Рекомендація :необходимо вживати якомога більше води, не менше 8 стаканів в день, або іншій рідині. А також включити в свій раціон живлення продукти багаті ненасиченими жирами, а саме: горіхи, авокадо, лосось.

Язик. Даний орган може багато розповісти про здоров'я людину. Ідеальну мову має злегка рожевий відтінок. Якщо, ви раптом відмітили, що мова стала блідою, швидше за все у вас дефіцит заліза. Терміново треба здати кров на визначення рівня еритроцитів. Можливо – це ознака анемії, що починається.   Рекомендація: стоїть більше є продукти багаті вмістом заліза: шпинат, баранина, печінка і так далі...

Груди (зона декольте).  На грудях з'явилися червоні, не естетичного вигляду, плями. Як правило, це наслідок прийому оральних контрацептивних препаратів, які підвищують рівень естрогену в крові. Він, у свою чергу, сприяє розширенню судин всього організму. А оскільки, шкіра області декольте задоволено тонка, то тут це видно особливо добре.   Рекомендація: необхідно перейти на препарати з нижчим рівнем естрогену.

Ноги. Судинні «зірочки» - проблема, з якою стикаються багато жінок. Основною причиною є варікозне розширення вен. Для лікування буде потрібно багато часу і сил. Тому хворобу краще попередити, ніж потім лікувати.   Рекомендація: по можливості, прагніть не сидіти з схрещеними ногами, або хоч би час від часу міняйте положення ніг. Хоч би раз на день підніміть ноги вгору на 20 хвилин, Дана процедура покращує циркуляцію крові. Але якщо зірочки з'явилися, зверніться за допомогою до лікаря.

Нігті. Виявили білі крапки на нігтях, не варто зневірятися і істерично закрашувати нігті лаком. Ці маленькі плямочки говорять, що в організмі дефіцит цинку і білка.   Рекомендація: включіть в свій раціон якомога більше морепродуктів, сиру, яєць, яловичини. І через деякий час крапки зникнуть.
...

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!