Автор Тема: Здоров'я душі і тіла!  (Прочитано 36515 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +73/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Здоров'я душі і тіла!
« Reply #17 : 19 Березень 2011, 17:54:28 »
МОЛИТВА МАТЕРІ ЗА ЗЕМНІ Й ДУХОВНІ ЛАСКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Господи Ісусе Христе, Сину Божий,
заради молитов Пречистої Твоєї Матері,
вислухай мене, недостойну слугу Твою (iм'я).
Господи, мої діти, слуги Твої (імена) перебувають в Милостивій Твоїй Владі.

Помилуй і спаси їх, Імені Твого ради,
пробач їм всі прогрішення вільні і невільні, скоєні проти Тебе,
настанови їх на правдивий шлях Твоїх Заповітів
і розум їх просвіти Світлом Христовим ради спасіння душ та зцілення тіл.

Господи, благослови їх вдома, в місцях навчання, у дорозі та скрізь,
де вони будуть перебувати на просторах Твого Володіння.
Оберігай їх під Своїм Покровом від поранення, від отруєння,
від пожежі чи потопу, від смертельної недуги та даремної смерті.
Захисти їх від усіх видимих і невидимих ворогів та багаточисленних хвороб, біди і нещастя,
очисти їх від всілякого осквернення (чи то спиртними напоями, чи то палінням, чи вживанням наркотиків, чи чимось іншим),
і полегши їхні земні страждання під час випробування.

Господи, подаруй їм на довгі роки життя Ласку Твого Святого Духа,
доброго здоров'я та чесного життя.
Помнож і зміцни, Господи, їхні розумові здібності й тілесні сили, подаровані їм Тобою,
подай їм Своє Благословення на побожне сімейне життя
й народження їхніх дітей після прийняття Тайни Вінчання.

Господи, подаруй мені, недостойній і грішній слузі Твоїй (ім'я), та дітям і слугам Твоїм (імена)
Своє Батьківське Благословення впродовж всього часу дня і ночі,
Імені Твого ради, бо Царство Твоє є Вічне, Всесильне і Всемогутнє.
Амінь.

ДИТЯЧА МОЛИТВА
О Ісусе , глянь на мене, зроби добре дитя з мене.
В мене серденько маленьке - це для тебе мій Ісусик дорогенький.
На престолі у кеботі, золота хатинка,в ній живе Ісусик маленька дитинка.
Стану я раненько, вклонюся низенько,і скажу люблю Тебе мій Ісусик дорогенький.

Молитва - це велика сила.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #18 : 19 Березень 2011, 18:03:29 »
Молитва вагітної жінки

О Преславна Божа Мати! Змилуйся над рабою твоєю і прийди мені на допомогу в час моїх болів і небезпек, з якими народжують дітей усі бідні Євині дочки. Згадай, о благословенна в женах, з якою радістю і любов’ю ти поспішала в нагірний край відвідати родичку твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося твоє благодатне відвідання на матері та немовляткові. З невичерпного благосердя твого даруй і мені, негідній рабі твоїй, дочекатися дитини. Даруй мені таку благодать, щоб дитя, яке виношую тепер під моїм серцем, з’явившись на світ з радістю, подібно до святого немовляти Йоана, поклонялося Божественному Господу Спасителю, що з любови до нас, грішних, впокорився і сам став немовлятком. Невимовна радість, якою переповнювалося твоє непорочне серце при спогляданні твого новонародженого Сина й Господа, нехай утішить скорботу, що належить мені перетерпіти серед болів народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений тобою, нехай спасе мене від смерти в годину пологів і нехай прилучить плід лона мого до числа Божих обранців. Вислухай, Пресвята Царице Небесна смиренне благання моє і зглянься над бідною грішницею твоїм ласкавим оком; не присором надії на твоє велике милосердя й осіни мене, помічнице християн, цілителько хворих, твоїм материнським покровом у час моїх мук і болів, щоб сподобилася я відчути на собі, що ти – Мати милосердя, і щоб я завжди прославляла твою милість, яка ніколи не відкидає молитви бідних і визволяє всіх, хто звертається до тебе в час скорботи й хвороби. Амінь.

Молитва матері, яка очікує дитину

Пречиста Діво Маріє, коли Бог благовістив Тобі, тоді Ти присягнула Йому "Ось я Господня слугиня: нехай зі мною станеться по Твоєму слову!" Ти дотрималася обітниці - ніколи і ніде не згрішила.
Маріє, Мати Божа, в цьому стані відчуваю себе такою близькою до Бога.
З мого серця випливають ці слова, бо вірю і люблю Його щиро.
Мій Боже, я приготовлена до свого материнського покликання. Ти, Мати Божа, оберігай мене всюди, аби я завжди була вірною Богові як Його дитя, як дружина, як мати любячої дитини. Амінь.

Молитва при важких пологах

До кого взивати мені, Владичице, до кого прибігати в печалі моїй; до кого понесу сльози й зітхання мої, як не до тебе, Царице небес і землі: хто визволить мене з полону гріхів і беззаконня, як не ти, Мати життя, Заступнице і Пристане роду людського?
Вислухай зітхання мої, потіш мене й помилуй у скорботі моїй, захисти в бідах і напастях, звільни від злоби й скорботи і всіляких недуг, порятуй від ворогів видимих і невидимих, присмири ворожість заздрісників і недоброзичливців, хай буду я захищена від наклепів і злоби людської; а особливо ж від ганебних звичок моєї плоті звільни мене.
Покрий і осіни мене милістю твоєю, нехай віднайду я спокій, радість і від гріхів очищення. Твоєму материнському заступництву себе поручаю; стань мені матір’ю і надією, покровом, поміччю і заступництвом, радістю, потіхою і скорою у всьому помічницею.
О пречудесна Владичице Богородице! Кожен, хто приступає до тебе, без твоєї всесильної помочі не відходить; ради цього і я, недостойна, до тебе прибігаю: порятуй мене від раптової та лютої смерти, скреготу зубовного і вічних мук. Небесне Царство здобути прагну і до тебе зі зворушенням серця взиваю: Радуйся, Мати Божа, посереднице й заступнице наша ревна, на віки віків. Амінь.

Молитва за ласку годування грудьми

(Пресвятій Богородиці й Приснодіві Марії перед іконою її, іменованою Годувальниця)
Прийми, Богородице Діво, слізні молитви рабів Твоїх, що до тебе припадають.
Бачимо Тебе на святій іконі, як Ти на руках і молоком грудей своїх годуєш Сина Твого й Бога нашого, Господа Ісуса Христа.
Ти безболісно Його породила, та зате з болем дивишся на материнські скорботи й немочі синів і дочок людських. Тому-то в гарячих сльозах, припадаючи до твого образу зцілюю чого й зі зворушенням його цілуючи, молимо Тебе Все милостива Владичице: нас грішних, осуджених у муках родити і в печалях годувати дітей наших, милостиво помилуй і співчутливо заступи; дітей же наших, як і тих , що породили їх, від тяжкої недуги й гіркої скорботи визволи.
Даруй нам здоров’я та сили, щоб і годовані щасливо сил набирали, і годуючи їх сповнилися радісною потіхою, бо ж понині за заступництвом твоїм устами немовлят, що від грудей материнських поживу одержують, Господь вершить хвалу свою.
О Мати Сина Божого! Змилосердися над матерями синів людських, над немочами дітей твоїх: зціли хвороби, що нас переслідують, втамуй наші скорботи й печалі і не відкинь сліз і зітхань рабів твоїх. Вислухай нас у день скорботи перед іконою Твоєю припадаючих, і в день радости й вибавлення прийми подячні прославляння сердець наших. Вознеси молитви наші до престолу Сина твого й Бога нашого, хай милостивим буде до гріхів і немочів наших і не обмежить милості своєї для тих, що відають ім’я Його, щоб ми та діти наші прославляли Тебе, милостиву Заступницю і вірну надію роду нашого на віки віків. Амінь.

Молитва подружжя, що не має дітей

Вислухай нас, милосердний і всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать твоя. Будь милостивим Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про помноження роду людського і будь милостивим покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все сотворив і поклав початки всього, що існує і світі, - сотворив і чоловіка на образ свій, і високою тайною освятив союз подружжя на вказівку про тайну єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на рабів Твоїх цих, союзом подружнім поєднаних, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай будуть плодовитими і побачать дітей своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старости доживуть, і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, якому належить всяка честь, слава і поклоніння зі Святим Духом навіки. Амінь.

Молитва за чоловіка (дружину)

Поглянь, Господи на мою дружину (мого чоловіка). Благослови її (його). Нехай не зустріне її (його) жодне зло, погані обставини, недобрі люди. Помножуй її (його) сили, веди Твоїм Святим Духом. Вчини, щоб сьогоднішній день був для неї (нього) добрим і радісним, щоб в різних подіях вона зустріла (він зустрів) Твою любов і Твій Промисел.
Прошу тебе за нас. Допоможи нам ще більше кохати і ще краще розуміти один одного. Оберігай нас від гріха й допоможи Тобі вірно служити. Прошу також за наших дітей і всіх близьких нашому серцю.
Маріє, Мати наша і Ненько Небесна! Прийми нас і нашу родину під свій покров і випроси у свого Сина для нас на землі життя, гідне християн, і всім нам щасливе перебування на небі. Амінь.

Молитва за рідних і хресних дітей

Найсолодший Ісусе, Боже серця мого! Ти дарував мені дітей по плоті, Твої ж вони за душею; і мою, і їхні душі відкупив Ти своєю безцінною Кровю; ради Крови Твоєї Божественної молю Тебе, найсолодший мій Спасителю: благодаттю своєю діткнись сердець дітей моїх (імена) і похресників моїх (імена) охорони їх страхом Твоїм Божественним, стримай від злих схильностей та звичок, спрямуй їх на світлий життєвий шлях до істини й добра, скрась життя їхнє всім добрим і спасительним, облаштуй їхню долю, як сам того бажатимеш, і спаси душі їхні, провадячи їхніми долями.
Господи Боже батьків і дідів наших! Дітям моїм (імена) і похресникам моїм (імена) дай серце праведне, щоб дотримувалися заповідей Твоїх, одкровень Твоїх і законів Твоїх, вірно виконуючи їх. Амінь.

Молитва про милість Господню для дітей

Господи Ісусе Христе, хай зійде милість Твоя над дітей моїх (імена), збережи їх під покровом Твоїм, вбережи їх від усякого лукавого помислу, віджени від них ворога, супротивника, розкрий їх вуха й очі серця, даруй радість і смирення серцям їхнім, і нехай буде ім’я Твоє, Господи, благословенне навіки. Амінь.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 19 Березень 2011, 18:04:42 »
Дитячі молитви

Я лягаю ввечір спати
наді мною Божа Мати,
Два ангели по боках
І спаситель в головах.
Я з Ісусом розмовляю:
“Ой, Ісусе, глянь на мене,
Зроби добре дитя з мене.
Я до тебе ручки зложу
І здоров’ячка попрошу
І для мами і для тата,
Для сестрички і для брата,
Для бабусі, для дідуся,
Для всієї родини.
Ой, Ісусе Христосе,
Послухай малої дитини.”
Амінь.

Боже, Господе, Ісусе
на колінцях я молюся.
Всі гріхи мені прости
І від лиха захисти.
Просвіти моє серденько,
Щоби вчився я гарненько,
Щоб у школі і у дома
Не робив я зла нікому,
Щоби тата шанував,
Щоб матусі помогав!
Щоб жили ми всі здорові
Завжди в мирі і любові.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 19 Березень 2011, 18:24:40 »
ЗНАЙШЛА МОЛИТВИ "ТАЄМНИЦЯ ЩАСТЯ" її треба молитися щодня впродовж одного року і ваші молитви і благання будуть вислухані.
Ці всі 15 молитов молитися щодня, а не по одній молитві в день

Таємниця щастя
ПЕРША МОЛИТВА
Ісусе Христе,відвічна насолодо всіх тих,які огортають Тебе любов’ю і перевищують радістю всяке щастя та очікування,правдиве спасіння і надіє кожного грішника. Ти ,котрий об’явив ,що найбільшим Твоїм задоволенням є бути між людьми так, що з любові до них,по упливі заповіданих часів,Ти прийняв людську природу. Пригадай собі ,Ісусе,всі терпіння,перенесені від початку, а властиво ,від своєї святої Муки, як це передбачало одвічне Боже Провидіння і як виявило бажання Найвищого Творця. Пригадай собі,Владико,що ,приготовляючи Євхаристіну Вечерю разом із учнями,після умиття їх ніг,Ти дав Своє Святе Тіло і дорогоцінну Кров,а уділяючи потіхи з властивою добротою,Ти заповів Свою близьку смерть. Пригадай про смуток і тривогу,які Ти відчував у пригнобленій душі,визнаючи перед найближчим оточенням :»Сумна душа Моя аж до смерті». Пригадай собі всі небезпеки,неспокої і болі, які Твоє ніжне тіло перенесло перед розп’яттям; коли Тебе ,як втретє помолившись,обливався кривавим потом,зрадив Твій учень Юда і ти був заарештований за свідоцтвами фальшивих свідків і несправедливо засуджений трьома суддями перед урочистим святом Пасхи-Великоднем. Згадай,як Тебе прив’язали до стовпа роздерли Твоє тіло бичами; що Тебе обнажили з власного одягу і одягнули в іншу одежу на посміховисько; що Тебе терням короновано,а до руки вкладено тростину; що Тобі закрито очі і обличчя; що Тебе били в лице,зневажаючи. На пам’ятку усіх тих зневаг і болів ,які Ти витерпів перед муками на хресті, дай мені перед смертю пережити правдиве упокорення, щиру і докладну сповідь,відбути достойну покуту і отримати прощення всіх гріхів. Амінь.
Дальше відмовляємо «Отче наш»,»Богородице діво», «Зітхання - О,Ісусе,Милосердя моє,будь прославлений і змилосердися наді мною.»
ДРУГА МОЛИТВА
Ісусе Христе,правдива свободо Ангелів,Раю правдивого щастя, пригадай собі пониження і смуток, які Ти переніс, коли вороги оточили Тебе, наче скажені леви, і тисячами зневаг, каліченням та іншими видуманими ударами додавали Тобі терпіння. З огляду на ті тортури і зневаги, благаю Тебе, Спасителю Божий ,визволи мене від усіх ворожих підступів ,видимих і невидимих, а, розширюючи Свою благословенну опіку, веди дорогою досконалості до вічного спасіння.Амінь.
Дальше відмовляємо «Отче наш»,»Богородице діво», «Зітхання - О,Ісусе,Милосердя моє,будь прославлений і змилосердися наді мною.»
ТРЕТЯ МОЛИТВА
Ісусе,Створителю неба і землі, якого жодна річ не може ні обмежити, ні обійняти. Ти , котрий все обіймаєш і з’єднуєш Своєю могутністю , згадай собі гіркі терпіння, які Ти відчував тоді, як кати, прив’язуючи Твої святі руки і ноги до хреста, пробили їх наскрізь грубими тупими цвяхами. Розтягаючи Тебе з нечуваною злобою на хресті, вони не задовольнилися Твоїми терпіннями, а зневажали Тебе образливими словами,даючи волю своїй ненависті – збільшували Твої рани додатковими катуваннями. З огляду на безмежні терпіння,які Ти переніс під час розп’яття ,дай мені Твою святу боязнь і Твою правдиву любов.Амінь.
Дальше відмовляємо «Отче наш»,»Богородице діво», «Зітхання - О,Ісусе,Милосердя моє,будь прославлений і змилосердися наді мною.» ЧЕТВЕРТА МОЛИТВА
Ісусе,Небесний Лікарю, піднесений на хресті, щоби вилікувати наші рани Твоїми ранами ,згадай про побиття у Твоїх органах тіла так,що кожний із них був у якийсь спосіб пошкоджений. Від стіп до голови не знайдено місця на Твоєму тілі, яке не було би покрите ранами. В такому стані пониженняф , забуваючи власні терпіння, Ти не переставав молитися до Отця небесного за своїх ворогів, взиваючи :» Отче ,відпусти їм ,бо не знають ,що роблять». На підставі того безмежного милосердя і на згадку про ті болі ,вчини так,щоби пам'ять про Твою гірку муку привела нас до досконалої покори і принесла відпущення всіх наших гріхів.Амінь.
ПЯТА МОЛИТВА
Ісусе,Відблиску одвічного сяйва,пригадай про смуток ,якого Ти зазнав у світлі божественного пізнання, розважаючи над призначенням тих, що мали бути відкуплені завдяки заслугам Твоєї святої Муки. Ти бачив великі натовпи засуджених , які йшли на вічну кару за свої численні гріхи. Тобі було жаль тих нещасних людей, загублених і обездолених. Задля того безмежного співчуття і милосердя, а особливо задля безмірної доброти, яку Ти виявив розкаяному розбійникові , що був, разом із Тобою розп’ятий на хресті, коли Ти йому сказав:»Сьогодні ти будеш зі мною в раю», благаю Тебе ,солодкий Ісусе, покажи мені ,грішному, Твоє милосердя в годині смерті. Амінь.
ШОСТА МОЛИТВА
Ісусе,ласкавий і пресвятий Владико,згадай про муки, які Ти відчув тоді ,коли нагий ,прибитий до хреста,немов нуждар, був висміюваний і погорджуваний. Всі Твої близькі і приятелі залишили тебе, за винятком Твої улюбленої Матері,яка вірно стояла при Тобі під час Твого скону. Ти доручив ЇЇ своєму вірному учневі,говорячи до Пречистої Діви Марії:»Ось син твій»,а до св.. Івана:»Ось Мати твоя».Благаю тебе,мій Визволителю,через меч болю,який прошив через найболіснішу душу Твоєї Матері,співчувай зі мною у всіх терпіннях і досвідченнях,як тілесних ,так і духовних,щоб я їх усіх переніс в житті,а особливо в останній годині перед моєю смертю.
СЬОМА МОЛИТВА
Ласкавий Господи,джерело невичерпного милосердя,який з глибокою любов’ю промовив на хресті:»Прагну!»Була то спрага помилування людського роду. Прошу Тебе ,Відкупителю мі,розігрій бажання наших сердець, щоби ми витривало змагали у всіх намірених чинностях до досконалості.Згаси в нас пожадливість тіла і світових приман.Амінь.
ВОСЬМА МОЛИТВА
Ісусе,Солодосте сердець і незбагненна Доброто. Задля гіркої жовчі і оцту, які Ти прийняв на хресті з любові до нас ,вчини так,щоб ми достойно приймали Твоє Тіло і Твою пресвяту Кров ,ліки і потіху наших душ під час земної подорожі і в годині смерті.Амінь.
ДЕВЯТА МОЛИТВА
Ісусе,Чесното безмежна, Духовна радосте,пригадай про страсті, які Ти переносив, пригноблений у смутку, бо зближалася Твоя смерть. Тоді Ти був зневажений і висміюваний «вибраним народом» та опущений Твоїм небесним Отцем. Ти закликав голосно:»Боже мій,Боже мій,чому Ти мене покинув?». Прошу Тебе,мій Спасителю, через відчуту тривогу,не опускай мене під час мого терпіння і тривоги,які є передвісниками смерті і Божого суду.Амінь.
ДЕСЯТА МОЛИТВА
Ісусе,Ти,який є початком і кінцем усіх речей, життям і захистом чеснот,пригадай собі,що задля мене Ти був занурений у безмірних терпіннях. Через те безмірне терпіння, спричинене тяжкими ранами,яких завдали Тобі гріхи світу,навчи мене заховувати Твої заповіді з правдивою любов’ю, бо ті заповіді для тих,що люблять Тебе ,є легкою і єдиною дорогою до спасіння.Амінь.
ОДИНАДЦЯТА МОЛТВА
Ісусе,незглибинне Джерело милосердя,благаю Тебе,на спомин про Твої рани,біль яких дійшов до мозку кісток і перейшов все внутрішнє тіло,визволи мене,нужденного, з гріхів і захорони в глибині тих ран перед розгніваним обличчям Божої справедливості до того часу ,аж промине обурення і слушний гнів. Амінь.
ДВАНАДЦЯТА МОЛИТВА
Ісусе,дзеркало правди,Любове,що з’єднуєш усі духовні сили.Знаку єдності,роздертий і замучений величезним впливом Дорогоцінної Крові. Згадай про безчисленні рани, що покрили Твоє Пресвяте Тіло від стіп до голови; безмірний біль , який Ти переносив у Своєму непорочному тілі з любов до нас.Ісусе Христе! Що ти міг би більше для мене ще зробити?Чого ти не виконав? Благаю,Тебе,мій Спасителю,зазначи всі свої рани Дорогоцінною Кров’ю в моєму серці ,щоб я міг у ньому безнастанно читати Твою біль і любов. Вчини так,щоб із розумінням Твоїх мук зродився в моїй душі плід Твоїх терпінь. Нехай Твоя любов зростає в ній щоденно і помножується аж до того часу,коли я стану перед Тобою; Скарбе всіх дібр і всієї радості ,солодкий Ісусе,дай у вічному моєму житті те,про що благаю Тебе .Амінь.
ТРИНАДЦЯТА МОЛИТВА
Ісусе,відвічна Могутносте, безсмертний і непереможний Царю. Згадай про страсті ,які Ти переносив тоді ,коли Тебе покинули всі сили:і фізичні ,і духовні. Тоді Ти схилив голову і сказав :»Сповнилося» Благаю Тебе,Владико, через цілковите ослаблення і пригноблення, яких Ти зазнав перед сповненням Відкуплення ,змилосердися наді мною в останній годині мого життя,коли моя душа буде тремтіти, а серце буде повне тривоги. Амінь. Дальше відмовляємо «Отче наш»,»Богородице діво», «Зітхання - О,Ісусе,Милосердя моє,будь прославлений і змилосердися наді мною.»
ЧОТРНАДЦЯТА МОЛИТВА
Ісусе,Єдинородний Сину Отця,сяйво і відблиск Його Божества ,згадай про сердечне і покірне віддання Себе Отцеві. Ти з довірям сказав:»Отче,в Твої руки віддаю мого духа».І тоді Ти помер .Але хоч Твоє тіло було покалічене і скривавлене, і Ти, віддаючи останній подих, перестав жити,Твоя Божественна сила відкрила милосердя і розілляла потоки благодатей для відкуплення душ. Тою дорогоцінною смертю і всіма її обставинами благаю Тебе,Царю святих, скріпи мене і поможи мені в боротьбі проти диявола ,поможи моєму тілові і крові ,щоб я ,мертвий від світу ,жив тільки Тобою і для Тебе в годині смерті прийми моє паломництво і душу скитальця до вічної брами .Амінь.
ПЯТНАДЦЯТА МОЛИТВА
Ісусе ,Символе життєдайної райської винної лози, згадай про обильну кип’ячу кров, яка щойно плила з Твого тіла, як вино з дозрілого виноградного плоду під час витискання. Т проколений списом вояка, з Твого ребра витекла вся кров і вода до останньої краплі. Висячи високо на хресті з похиленою пресвятою головою, Ти немов задеревів, був безвладний , без сліду життя назовні і всередині.Задля гіркої муки і задля проливу Дорогоціннної Крові благаю тебе ,пресолодкий Ісусе,зрани моє серце благодаттю ,щоб мої сльози покути і любові стали для мене днем і ніччю так необхідними,як хліб насущний. Наверни мене цілковито до Себе ,щоби моє серце творило до Себе, щоби моя мова була для Тебе милою, а кінець мого життя був увінчаний надією зустрічі з Тобою в раю, де я міг би хвалити і благословити Тебе навіки разом з усіма святими. Амінь .
ВІДПУСТ
ТОЙ ,ХТО ВІДМОВИТЬ ЦІ МОЛИТВИ ПІД ЧАС РОКУ ,ТОЙ :
1.Звільнить 15 душ свої родини з чистилища.
2. 15 праведних осіб з- поміж споріднених отримають Божу благодать.
3.15 грішників з-поміж споріднених будуть навернені.
4.Особа,яка відмовить ці молитви ,осягне відповідний спосіб досконалості.
5.Вже за 15 днів перд смертю буде переживати щирий жаль за всі поповнені гріхи,усвідомлюючи їх важкість.
6.За 15 днів перед смертю дам цій особі Моє Пресвяте Тіло, щоб через Нього вона була звільнена від вічного голоду.Також дам їй Мою дорогоцінну Кров для пиття, щоб у вічності вона не мала докучливої спраги.
7. Покладу перед нею мій переможний Хрест як допомогу і оборону проти замірів неприятеля.
8.Перед смертю прийду до цієї особи з моєю найдорожчою Матір’ю.
9.Прийму з добротою її душу і запроваджу її до вічної радості.11.Треба знати, що якби хтось жив і 30 років у гріхах, а потім зі скрухою в серці відмовляв побожно ці молитви, або хоча б постановив їх відмовляти, Господь відпустить його гріхи.
12.Захоронить його перед згубними спокусами.
13. Збереже йому пам'ять почуттів.
14. Захоронить його перед наглою і несподіваною смертю.
15.Звільнить його душу від вічних кар.
16.Та людина отримає все, про що тільки попросить Господа і Пресвяту Богородицю.
17. Якщо б хтось жив завжди згідно з Божою волею і повинен би передчасно вмерти, його життя буде продовжене.
18.Той, хто відмовить ці молитви, за кожним разом отримає дочасний відпуст.
19.Та людина отримає запевнення, що буде втішатися щастям ангельських хорів.
20. Кожний , хто навчив би інших тих молитов ,ніколи не буде позбавлений радості і заслуги , але вони будуть вічно тривати.
21.Там ,де відмовляються ці молитви,Бог є присутнім своєю благодаттю.

Молитва до Царя-Христа
Ісусе Христе, віддаю Тобі честь як Цареві всесвіту. Всі створіння є створені для Тебе. Розпоряджайся мною ,як Своєю Власністю. Я відновлюю свої приречення з часу хрещення:відрікаюся сатани і всіх його діл,всієї гордості і всіх його підступів та обіцяю жити, як нажежить доброму християнинові. В особливіший спосіб обіцяю ужити всіх сил , щоби допомогти перемозі Божих законів і законів св. Церкви.Пресвятий Христе, Боже,жертвую Тобі мої нужденні вчинки з тим наміром, щоби всі люди повірили в Твоє святе царювання і щоби в той спосіб в усьому світі запанувало Твоє царство миру. Амінь

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 19 Березень 2011, 18:32:46 »
МОЛИТВА-ПОРУЧЕННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ГОСПОДУ

Милосердний Господи Ісусе Христе, Тобі поручаю дітей наших, що Ти їх нам дарував, сповни ж молитви наші. Прошу Тебе, Господи, спаси їх шляхами, які Ти сам відаєш.
Убережи їх від вад чисельних, усякого зла та гордині, і нехай не торкнеться душі їхньої ніщо, противне Тобі. Але віру, любов і надію на спасіння даруй їм, нехай стануть вони у Тебе обраною оселею Духа Святого, і нехай буде їхній життєвий шлях святий і непорочний перед Тобою. Благослови їх, Господи, щоб кожної миті свого життя вони прагнули виконати Твою святу волю, аби Ти, Господи, завжди міг перебувати з ними Духом Твоїм Святим.
Господи, навчи їх молитися Тобі, щоб молитва стала їхньою опорою, відрадою в скорботі й утіхою життя їхнього, і щоб молитвами їхніми спасалися й ми, їхні батьки. Ангели Твої хай оберігають їх неустанно. Нехай будуть діти наші чуйні до горя ближніх своїх, і хай сповнять вони Твою заповідь любові, і якщо согрішать вони, то сподоби їх, Господи, покаятися перед Тобою, і Ти, по Своїй невимовній милості, пробач їх.
Коли ж завершиться їхній земний шлях, то прийми їх у Свою Небесну Обитель, і хай приведуть вони туди із собою й інших рабів Твоїх вибраних.
Молитвами Пречистої Твоєї Матері Богородиці й Приснодіви Марії, святих (перечислити святих покровителів) і всіх святих помилуй нас, препрославлений Господи з Безначальним Твоїм Отцем, Пресвятим і Благим, і Животворящим Духом Твоїм, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 19 Березень 2011, 18:33:19 »
МОЛИТВА ЗА РІДНИХ І ХРЕСНИХ ДІТЕЙ

Найсолодший Ісусе, Боже серця мого! Ти дарував мені дітей по плоті. Твої ж вони за душею; і мою, і їхні душі відкупив Ти Своєю безцінною Кров'ю; ради Крові Твоєї Божественної молю Тебе.
Найсолодший мій Спасителю, благодаттю Своєї торкнися сердець дітей моїх (імена) і похресників моїх (імена). Охорони їх страхом Твоїм Божественним, стримай від злих нахилів та звичок, спрямуй їх на світлий життєвий шлях до істини й добра, скрась життя їхнє всім добрим і спасительним, облаштуй їхню долю, як Сам того бажатимеш, і спаси душі їхні, провадячи їхніми долями, Господи Боже батьків і дідів наших! Дітям моїм (імена) і похресникам моїм (імена) дай серце праведне, щоб дотримуватись заповідей Твоїх, одкровень Твоїх і законів Твоїх, вірно виконуючи їх. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 19 Березень 2011, 18:33:46 »
МОЛИТВА МАТЕРІ

Господи! Творче всіх сотворінь, докладаючи милість до милості, Ти зробив мене достойного бути матір'ю; благодать Твоя дарувала мені дітей, і я відважуюсь сказати: вони Твої діти! Бо ж Ти дарував їм буття, оживив їх безсмертною душею, відродив їх хрещенням для життя, яке б відповідало Твоїй волі, усиновив їх і прийняв у лоно Церкви Своєї.
Господи! Збережи їх у стані благодатному до самого кінця життя; сподоби їх бути причасниками таїнств Твого Завіту; освяти Твоєю істиною, нехай святиться в них і через них святе Ім'я Твоє, Пошли з неба мені Твою благодатну допомогу в їх вихованні для слави Імені Твого й користі ближнього! Подай же мені для цієї цілі способи, терпіння й силу. Навчи мене, як прищепити в серцях їхніх корінь істинної мудрості - страх Твій, осіни їх світлом спрямовуючої вселенської Твоєї Премудрості! Нехай полюблять Тебе усією душею й усіма помислами своїми, хай припадуть до Тебе усім серцем своїм і ціле життя своє хай з трепетом вслухаються в слова Твої! Даруй мені розум, щоб переконати їх, що істинне життя полягає в дотриманні заповідей Твоїх; що лише праця, скріплена благочестям, приносить у цьому житті повне задоволення всіх потреб насущних, а у вічності - невимовне блаженство. Відкрий їхні серця для розуміння Твого закону.
Хай до кінця своїх днів перебувають із відчуттям всеприсутності Твоєї! Прищепи у їхніх серцях жах і огиду до всякого беззаконня, хай будуть непорочними на шляхах своїх, хай завжди пам'ятають, що Ти, Всеблагий Боже, ревнитель закону і правди Своєї! Збережи їх у чистоті й благоговінні до імені Твого. Хай не ганьблять Церкви Твоєї своєю поведінкою, але хай живуть за її приписами! Одухотвори їх прагненням до корисного навчання і зроби здібними на всяке добре діло. Нехай здобудуть істинні знання в тих науках, які необхідні в їхньому стані, хай просвітяться пізнаннями, благодатними для людства.
Господи! Напоуми мене відмітити незгладимими рисами в розумі й серці дітей моїх пересторогу від зближення з тими, які не знають страху Твого; переконай їх скрізь і всюди уникати будь-якої спілки з беззаконними. Щоб не прислухалися вони до розмов нечестивих, щоб не слухали людей легковажних, щоб не звів їх з дороги Твоєї злий приклад, щоб не спокусилися вони тим, що деколи шлях беззаконня видасться успішнішим у цьому світі.
Отче Небесний! Даруй мені благодать скрізь і завжди остерігатися подати дітям моїм спокуси через свої вчинки, але, постійно пам'ятаючи про їхню поведінку, відвертати їх від помилок, виправляти їхні проступки, втихомирювати впертість і непокірність, не допускати потягу до марноти і легковажності. Хай не захоплюються вони безумними ідеями, не йдуть за пристрастями своїми, хай не запанує гординя в серцях їхніх, не забудуть Тебе і закону Твого. Хай не погубить беззаконня розуму й здоров'я їх, не ослаблять гріхи духовних і тілесних сил їхніх. Судде Праведний, що караєш дітей за гріхи батьків їхніх до третього й четвертого покоління, відверни цюкару від дітей моїх, не карай їх за гріхи мої, але скропи їх росою благодаті Своєї, щобзростали в чеснотах і святості, оповиті благоговінням Твоїм і любов'ю людей благочестивих.
Отче щедрот і всякого милосердя! Від усього свого материнського серця я бажала б дітям своїм повноти земних благ, благословення від роси небесної і від щедрот землі, але найперше хай буде з ними свята воля Твоя! Облаштуй їхню долю, як Сам того бажатимеш, не обділи їх у житті хлібом насущним, подай їм усе, необхідне на час, коли здобуватимуть собі право на блаженну вічність; будь милостивий до них, коли згрішать супроти Тебе; не поминай їм гріхів юності їхньої, через незнання скоєних; зішли скорботу в їхні серця, коли будуть противитися проводу благодаті Твоєї; карай їх і милуй, спрямовуй на шлях, угодний Тобі, але не відкидай їх з-перед лиця Твого! Приймай доброзичливо молитви їхні, даруй їм успіх у всякому доброму ділі, не відверни лиця Свого від них у дні скорботи їхньої, щоб не напали на них спокуси понад їхні сили. Осіняй їх Своєю милістю, нехай ходить з ними ангел Твій і оберігає їх від будь-якого нещастя і злого шляху.
Всеблагий Боже! Зроби мене матір'ю, що втішається дітьми своїми, хай будуть вони відрадою моєю в дні мого земного життя і опорою у старості моїй. Удостой мене з упованням на Твоє милосердя постати з ними на Страшному Суді Твоєму й промовити: "Ось я і діти мої, яких Ти дав мені, Господи!" Нехай разом з ними, прославляючи незмірну благість і вічну любов Твою, восхвалю ім'я Твоє, Отче, Сине і Душе Святий, на віки віків.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 19 Березень 2011, 18:34:12 »
МОЛИТВА ЗА ЗЕМНІ Й ДУХОВНІ БЛАГА ДЛЯ ДІТЕЙ

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, заради молитов Пречистої Твоєї Матері, вислухай мене, недостойну рабу (ім'я). Господи, в милостивій владі Твоїй діти мої, раби Твої (імена). Помилуй і спаси їх, імені Твого ради, прости їм усі прогрішення вільні й невільні, скоєні супроти Тебе; настанови їх на істинний шлях Твоїх заповідей і розум їхній просвіти світлом Христовим задля спасіння душі та зцілення тіла.
Господи, благослови їх удома, в школі, у дорозі та в усякому місці Твоїх володінь, оберігай їх під Своїм покровом від кулі, ножа, отрути, вогню, потопу, смертельної недуги та марної смерті. Захисти їх від усіх видимих і невидимих ворогів та від численних хвороб, бід і нещасть, очисти їх від усякої скверни (алкоголю, тютюну, наркотиків) і полегши їхні духовні страждання й скорботи.
Господи, даруй їм на довгі роки життя благодать Твого Духа Святого, здоров'я, чеснотність. Примнож і скріпи, Господи, їхні розумові здібності й тілесні сили, даровані їм Тобою, дай Своє благословення на благочестиве і, якщо Ти цього забажаєш, сімейне життя й народження дітей у законному шлюбі.
Господи! Даруй мені, недостойній і грішній рабі Твоїй (ім'я), батьківське благословення на дітей моїх і рабів Твоїх у цей час ранку, дня чи ночі, Імені Твого ради, бо ж Царство Твоє вічне, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 19 Березень 2011, 18:34:46 »
МОЛИТВА ЗА ДОБРЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Небесний Отче, Твоїй невимовній доброті і ласкавості вручаємо діточок, що ними Ти зволив нас поблагословити. Ти, Боже, створив тіла дітей в лоні матері й сотворив безсмертними їхні душі. Твій Син, Господь наш Ісус Христос, відкупив їх Своєю найдорожчою Кров'ю, а Святий Дух освятив їх у святій Тайні Хрещення. Ти, Боже, зажадаєш від нас на страшному суді звіту за душі наших дітей; ми це знаємо й відчуваємо увесь тягар відповідальності за них. Тому молимо Тебе, Предвічний Отче, подай нам світло, силу й терпеливість, щоб ми могли виховати дітей згідно з Твоєю волею. Наділи нас, найліпший Отче, ласкою вміти оберігати невинність наших дітей, учити їх власним добрим прикладом, дбати за їхнє духовне й тілесне добро. Нарешті, дай нам, Боже, щоб ми разом із нашими дітьми славили Тебе колись у Небесному Царстві. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 19 Березень 2011, 18:35:06 »
МОЛИТВА ЗА ОХОРОНУ ДІТЕЙ ВІД НЕБЕЗПЕКИ

Всемогутній Боже! Вручаю своїх дітей Твоїй всемогутній опіці й охороні. Охорони їх, Господи, від усього, що може заподіяти шкоду їхньому здоров'ю та наразити їх на небезпеку смерті. Але передусім молю Тебе, найліпший Отче, охороняй їх від небезпек, що загрожують їхнім душам. Відвертай, Боже, Своєю всесильною Рукою від моїх дітей усе, що може мати лихий вплив на їхні невинні серця або стати для них нагодою до злого. Хорони, Боже, моїх діточок від гріха! Зішли, молю Тебе, Своїх святих ангелів, щобстерегли моїх дітей на життєвому шляху. Всемогутній Боже й Отче, провадь щасливо моїх дітей через усі земні небезпеки й бурі та допусти, щоб вони дійшли до пристані спасіння. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 19 Березень 2011, 18:35:24 »
МОЛИТВА ПРО ЛАСКУ НЕВИННОСТІ ДЛЯ ДІТЕЙ

Пресвятий Боже! Тобі найбільше подобається чеснота невинності. Тому благаю Тебе, змилосердься над моїми дітьми та дай їм цей превеликий дар невинності. Горе моїм дітям, коли б вони впали в гріх нечистоти! Вони були б нещасливими в земному житті, а може й цілу вічність. Тож охорони їх, Боже, і всемогутньою рукою усувай від них усяке прогрішення. Нехай, Боже, Твоя свята ласка вчинить, щоб сердець моїх дітей не забруднили ні почуття, ні думки противні невинності. Хорони, Боже, їхні очі, вуха і язик та дай, щоб вони, чисті душею й тілом, завжди залишалися милим мешканням Святого Духа.
Пресвята Діво Маріє, Пречиста Мати й Заступнице чистих душ, святий Йосифе, невинний Обручнику Пресвятої Діви й усі святі Божі, заступіться за моїх дітей перед Богом і випросіть їм ласку невинності. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 19 Березень 2011, 18:35:54 »
МОЛИТВА ПРО МИЛІСТЬ ГОСПОДНЮ

Господи Ісусе Христе, хай зійде милість Твоя на дітей моїх (імена), збережи їх під покровом Твоїм, вбережи їх від усякого лукавого помислу, віджени від них ворога, супротивника, розкрий вуха й очі сердечні, даруй радість і смирення серцям їхнім, і нехай буде ім'я Твоє, Господи, благословенне навіки. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 19 Березень 2011, 18:36:54 »
МОЛИТВА ПРО РОЗКАЯННЯ І НАВЕРНЕННЯ

Господи, всі ми створіння Твої! Пожалій дітей моїх (імена) і наверни їхдо розкаяння. Спаси Господи й помилуй дітей моїх (імена) і просвіти їхній розум світлом Євангелії Твоєї, і настанови їх на шлях заповідей Твоїх, і навчи їх, Спасе, творити волю Твою, боТи є Бог наш. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 19 Березень 2011, 18:37:36 »
МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ ДО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ

Пресвята Діво! Кому, після Бога, маю доручити своїх дітей, як не Тобі, могутній Заступниці християн! Прийми, Владичице неба, моїх діточок, усіх разом і кожне зокрема, прийми їх і будь їм найліпшого Матір'ю. Опікуйся моїми дітьми, Маріє, охорони їх від усього, що може заподіяти шкоду їхньому здоров'ю, особливо, молю Тебе, Ласкава, охорони їх від падіння у гріх. Вчини, Мати Господа Ісуса, Своїми молитвами, щоб мої діти зберегли Божу ласку упродовж цілого життя, а колись славили Тебе, свою ласкаву Покровительку, в Царстві Твого Сина на віки вічні. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 19 Березень 2011, 18:38:03 »
МОЛИТВА ДО БОГОРОДИЦІ

О Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і збережи під кровом Твоїм моїх дітей (імена), всіх хлопчаків і дівчаток, і немовлят, хрещених і безіменних, і тих, що у лоні матері перебувають. Покрий їх ризою Твого материнства, збережи їх у страху Божому і послуху батькам, ублагай Господа мого і Сина Твого, нехай дарує їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх материнському догляду Твоєму, бо Ти є Божественний покров рабам Твоїм.
Мати Божа, введи мене у образ Твого небесного материнства. Зціли душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дітей моїх повністю Господу моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 19 Березень 2011, 18:38:27 »
МОЛИТВА ДО АНГЕЛІВ ХОРОНИТЕЛІВ І СВЯТИХ ПОКРОВИТЕЛІВ ДІТЕЙ

Небесні приятелі моїх діточок, святі Ангели, і Ви, святі Божі угодники, що імена мої діти одержали у святому хрещенні, опікуйтеся, молю вас, моїми дітьми й моліть за них всемогутнього Бога. Нехай ваша опіка і молитва, святі Божі слуги, будуть моїм дітям надійною охороною проти всякого зла й джерелом щедрих ласк на дорозі до неба. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 19 Березень 2011, 18:38:50 »
МОЛИТВА ПОДРУЖЖЯ ПРО ДАРУВАННЯ ДІТЕЙ

Вислухай нас, Милосердний і Всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать Твоя. Будь милостивим, Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про примноження роду людського і будь Милостивим Покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все створив і поклав по-чат-ки всього, що існує в світі, - створив і чоловіка за образом Своїм і високою тайною освятив союз подружжя як образ тайни єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на рабів Твоїх цих, союзом подружнім сполучених, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай буде на них милість Твоя, нехай будуть плодовитими і побачать сини синів своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старості доживуть' і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, Якому належить всяка честь, слава і поклоніння із Святим Духом на віки віків. Амінь.