Автор Тема: Здоров'я душі і тіла!  (Прочитано 36516 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +73/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Здоров'я душі і тіла!
« Reply #34 : 19 Березень 2011, 18:39:11 »
МОЛИТВА ДЛЯ ВАГІТНИХ ЖІНОК

О Преславна Мати Божа, помилуй мене, рабу Твою, і поспіши мені на допомогу в часі моїх хвороб, та небезпек, з якими народжують дітей усі бідні дочки Єви. Згадай, о Благословенна між жінками, з якою радістю і любов'ю Ти поспішала, щоб відвідати свою родичку Єлизавету під час її вагітності, і який чудодійний вплив мали ці Твої відвідини для матері та її дитини. І з невичерпної сердечної доброти Твоєї даруй і мені, найнижчій рабі Твоїй, щасливо відбути пологи; даруй мені цю благодать, щоб дитя, яке нині покоїться під моїм серцем, прийшовши до розуміння, з радістю, як і святе дитятко Іоанн, поклонялося Божественному Господу Спасителю, Який з любові до нас грішних зволив і Сам стати Дитятком. Невимовна радість, якою переповнювалося Твоє чисте серце при спогляданні Твого Новонародженого Сина й Господа, хай згладить скорботу, що очікує мене серед мук пологів. Життя моє, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай порятує мене від смерті, що обриває життя багатьох матерів підчас пологів, і нехай зарахує плід лона мого до числа обранців Божих. Вислухай, Пресвята Царице Небесна, смиренну молитву мою і зглянься на мене, бідну грішницю, оком Твоєї благодаті; не посороми мого уповання на Твоє велике милосердя й осіни мене, Помічнице християн та Цілителько недуг, щоби сподобилася я відчути й на собі, що Ти - Мати Милосердя і щоб прославляла я завжди Твою благодать, яка не відкидає ніколи молитви бідних і рятує всіх, хто шукає Твоєї помочі в часі скорбот і недуг. Амінь.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #35 : 19 Березень 2011, 18:39:44 »
МОЛИТОВНЕ ЗІТХАННЯ ВАГІТНОЇ ЖІНКИ, ЯКУ БОГ БЛАГОСЛОВИВ ПЛОДОМ В ЛОНІ ЇЇ

Всемогутній, милостивий Боже, Творче неба й землі, і всіх сотворінь, що Сам зіслав на всі християнські подружжя благословення - дітей - плід лона жінки як спадок і нагороду від Господа. Дякую Тобі, що Ти вчинив мене причасницею цього благословення й дару Твого в подружньому стані моєму, та й молю Тебе, зволь благословити дарований мені Тобою плід утроби моєї, зішли на нього благодаті Святого Духа Твого, прийми в число вибраних дітей Твоїх і вчини причасником Святих Таїнств Церкви улюбленого Сина Твого, Господа мого Ісуса Христа, щоб дитя моє майбутнє через це освятилось і очистилося від отрути первородного гріха, в якому воно зачате.
Господи Боже! Я і плід утроби моєї - діти гніву за природою своєю, але Ти, найдорожчий Отче, змилосердься над нами й окропи плід утроби моєї іссопом, хай очиститься, і омий його, й буде від снігу біліший, скріпи й збережи його в лоні моєму до тієї пори, коли прийде його час народитися на світ. Від Тебе не був прихований цей плід утроби моєї, коли він творився у лоні моєму. Твої руки сотворили його. Ти дарував йому життя, і опіка Твоя нехай збереже його. Охорони мене від страху й переляку, і від злих духів, що бажали б пошкодити й знищити творіння рук Твоїх. Даруй йому розумну душу, вчини, щоб зростало тіло його здоровим і неоскверненим, а коли настане належний час, благослови мене народити дитятко по великій милості Твоїй.
Даруй мені міць і силу для успішних родів, сприяй мені Твоєю всемогутньою поміччю і полегши страждання мої, тому що це плід Твоєї всемогутності й милосердя Твого. Пам'ятаю я слова святі: Ти вивів мене з утроби; до Тебе горнуся я від народження; від утроби матері моєї Ти Бог мій; Ти упокоїв мене під серцем матері моєї. Ти Бог, що бачить і знає потреби всіх людей. Ти ж сказав: "Жінка, коли родить, терпить біль і скорботу, тому що прийшов час її". Господи, заради сердечного співчуття Твого і ради сповнення любові серця Твого, молю Тебе, благоволи полегшити скорботу й болі мої, що їх Ти передбачив, і виведи на світ плід лона мого зі здоровим, живим тілом та неушкодженими членами його. Тобі доручаю я його, у Твої всемогутні Отчі руки й Твою милість і милосердя покладаю його. Господи Ісусе Христе, у святі Твої обійми - благослови ж і цей плід лона мого, як благословляв Ти дітей, що їх приносили до Тебе, коли Ти сказав: "Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, тому що таких є Царство Небесне".
Спасителю, отак і я приношу до Тебе цей плід лона мого, поклади на нього благодатну руку Твою. Благослови його перстом Духа Твого Святого й освяти його, коли він прийде в цей світ, Своїм святим блаженним Хрещенням; зроби його новим сотворінням, омий і очисти Кров'ю Твоєю, учини, щоби й він став членом святого тіла Твого і святої Твоєї християнської Церкви, щоби з його вуст лунала хвала Тобі і він назавжди залишався наслідником вічного життя через святе й гірке страждання Твоє і смерть Твою хресну, і святе ім'я Твоє, Ісусе Христе. Амінь.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 19 Березень 2011, 18:40:18 »
МОЛИТВА МАТЕРІ, ЯКА ОЧІКУЄ ДИТИНУ

Пречиста Діво Маріє, коли Бог благовістив Тобі, тоді Ти присягнула Йому "Ось я Господня слугиня: нехай зі мною станеться по Твоєму слову!" Ти дотрималася обітниці - ніколи і ніде не згрішила.
Маріє, Мати Божа, в цьому стані відчуваю себе такою близькою до Бога. З мого серця випливають ці слова, бо вірю і люблю Його щиро.
Мій Боже, я приготовлена до свого материнського покликання. Ти, Мати Божа, оберігай мене всюди, аби я завжди була вірною Богові як Його дитя, як дружина, як мати люблячої дитини. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 19 Березень 2011, 18:41:23 »
МОДИТВА ВАГІТНИХ ЖІНОК ЗА УСПІШНІ ПОЛОГИ

Всемогутній Боже, Творче всього видимого і невидимого! До Тебе, улюбленого Отця прибігаємо ми, обдаровані розумом пізнання і творчою волею, бо Ти за власною волею створив наш рід, з невимовною мудрістю створивши наше тіло із землі і вдихнувши в нього душу зі Свого Духа, щоб ми були Твоєю подобою. І хоча Ти міг за одним лише Твоїм бажанням створити нас, як і ангелів, відразу, але Твоїй Премудрості було завгодно, щоб людський рід збільшився через чоловіка і жінку в установленому Тобою порядку шлюбу. Ти захотів благословити людей, щоб вони росли і розмножувалися, і наповнювали не лише землю, але й ангельські сонми. О Боже і Отче, нехай буде навіки славлене і прославлене ім'я Твоє за все, що Ти для нас зробив!
Дякую Тобі також за Твоє милосердя, що з Твоєї волі внаслідок Твого чудесного творіння не лише виникла і поповнюю число вибраних, але й що Ти благословив мене у шлюбі і послав мені плід черева. Це Твій дар, Твоя, Боже, створена милість, о Господи і Отче Духа і тіла! Тому звертаюся до Тебе одного і зі смиренним серцем молю Тебе про милість та допомогу, щоб те, що Ти твориш в мені Своєю силою, було збережене і приведене до щасливого народження. Бо я знаю, о Боже, що людина не має влади і сили на те, щоб вибирати свій шлях. Ми надто слабкі і схильні до падіння, щоб оминути всі ті тенета, які, за Твоїм попущенням, приготував нам злий дух, і уникнути тих нещасть, в які вкидає нас наша легковажність. Твоя ж мудрість безмежна. Кого забажаєш, того Ти неушкоджено через Свого Ангела збережеш від усякої напасті. Тому і я, Милосердний Отче, передаю себе в моїй журбі до Твоїх рук і молю, щоб Ти подивився на мене оком милосердя і зберіг від усякого страждання. Пошли мені і моєму милому чоловіку відраду, о Боже, Владико всякої радості! Щоб ми, бачачи Твоє благословення, від усього серця в дусі радості Тобі служили і поклонялися. Я не хочу бути вилученою з того, що Ти наклав на весь наш рід, звелівши у хворобах народжувати дітей. Але смиренно Тебе прошу, щоб Ти допоміг мені перенести страждання і послав успішне завершення. І якщо Ти почуєш цю нашу молитву і пошлеш нам здорову хорошу дитину, то обіцяємо, що знову приведемо її до Тебе і Тобі посвятимо, щоб Ти залишився для нас та нашого сімені Милосердним Богом і Отцем, як і ми клянемося завжди разом з нашою дитиною бути Твоїми вірними слугами. Почуй, Милосердний Боже, молитву останньої Твоєї раби, виконай прохання нашого серця, заради Ісуса Христа, нашого Спасителя, Який ради нас втілився, нині ж перебуває з Тобою і Святим Духом і керує у вічності. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 19 Березень 2011, 18:41:40 »
МОЛИТВА ПРИ ВАЖКИХ ПОЛОГАХ

До кого взивати мені, Владичице, до кого прибігати в печалі моїй; до кого понесу сльози й зітхання мої, як не до Тебе, Царице неба і землі, хто визволить мене з полону гріхів і беззаконня, як не Ти, Мати життя, Заступнице і Пристане роду людського.
Вислухай зітхання мої, потіш мене й помилуй у скорботі моїй, захисти в бідах і напастях, звільни від злоби й скорботи і всіляких недуг, порятуй від ворогів видимих і невидимих, присмири ворожість заздрісників і недоброзичливців, хай буду я захищена від наклепів і злоби людської, а особливо ж від ганебних звичок моєї плоті звільни мене.
Покрий і осіни мене милістю Твоєю, нехай віднайду я спокій, радість і від гріхів очищення. Твоєму Материнському заступництву себе доручаю: стань мені Матір'ю і надією, покровом, поміччю і заступництвом, радістю, потіхою і скорою у всьому Помічницею.
О пречудесна Владичице Богородице! Кожен, хто приступає до Тебе, без Твоєї всесильної помочі не відходить; ради цього і я, недостойна, до Тебе прибігаю: порятуй мене від раптової та лютої смерті, скреготу зубів і вічних мук. Небесне Царство здобути прагну і до Тебе зі зворушенням серця взиваю: Радуйся, Мати Божа, Посереднице й Заступнице наша ревна, на віки віків. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 19 Березень 2011, 18:41:58 »
МОЛИТВА ЗА ЛАСКУ ГОДУВАННЯ ГРУДЬМИ

(Пресвятій Богородиці і Приснодіві перед іконою Її, іменованою Годувальниця)
Прийми, Богородице Діво, слізні молитви рабів Твоїх, щодо Тебе припадають.
Бачимо Тебе на святій іконі, як Ти на руках носиш і молоком грудей Своїх годуєш Сина Твого й Бога нашого, Господа Ісуса Христа.
Ти безболісно Його породила, та зате з болем дивишся на материнські скорботи й немочі синів і дочок людських. Тому-то, в гарячих сльозах, припадаючи до Твого образу зціляючого й зі зворушенням його цілуючи, молимо Тебе, Всемилостива Владичице: нас, грішних, осуджених у муках родити і в печалях годувати дітей наших, милостиво помилуй і співчутливо заступи, дітей же наших, як і тих, що породили їх, від тяжкої недуги й гіркої скорботи визволи.
Даруй нам здоров'я та сили, щоб і годовані щасливо сил набиралися, і ті, хто годує їх, сповнилися радістю й потіхою, бо ж і понині за заступництвом Твоїм устами немовлят, що від грудей материнських поживу одержують, Господь вершить хвалу Свою.
О Мати Сина Божого! Змилосердься над матерями синів людських, над немощами дітей Твоїх: зціли хвороби, що нас переслідують, втамуй наші скорботи й печалі і не відкинь сліз і зітхань рабів Твоїх. Вислухай нас, що у день скорботи перед іконою Твоєю припадаємо, і в день радості й вибавлення прийми подячні прославляння сердець наших. Вознеси молитви наші до Престолу Сина Твого й Бога нашого, хай милостивим буде до гріхів і немощів наших і не обмежить милості Своєї для тих, що відають ім'я Його, щоб ми та діти наші прославляли Тебе, милостиву Заступницю і вірну надію роду нашого на віки віків. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 19 Березень 2011, 18:42:35 »
МОЛИТВИ ПРО УСПІШНЕ НАВЧАННЯ ТА САМОСТІЙНЕ ЖИТТЯ ДИТИНИ

МОЛИТВА ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ ДИТИНИ

Господи Боже і Сотворителю наш, що образом своїм научаєш закону Твоєму, дітям тайни премудрості відкрив Ти, Соломону й тим, що істину шукають, пізнання дарував, - відкрий серця, розум й уста оцих рабів Твоїх (імена), щоб зрозуміли силу закону Твого й успішно пізнавали те, чому навчають їх, і що корисне для слави пресвятого імені Твого, для користі й устрою Святої Церкви Твоєї й розуміння благої і досконалої волі Твоєї. Звільни їх від усяких підступів ворожих, збережи у вірі Христовій і чистоті на всі дні життя їхнього - нехай будуть стійкі розумом і у виконанні заповідей Твоїх. І так навчені прославляти пресвяте ім'я Твоє, стануть спадкоємцями Царства Твого, бо Ти - Бог могутній милістю й силою благ, і Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння Отцю, і Сину, і Святому Духові завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 19 Березень 2011, 18:43:06 »
МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ, ЩО ХОДЯТЬ ДО ШКОЛИ

Боже, Отче всякого світла і знання! Споглянь ласкавим оком на моїх дітей-школярів. Поблагослови їх, Господи, щоб вони набули у школі знань, потрібних для життя, а перед усім ушляхетнили свою душу і серце. Поблагослови їх, Господи, і захорони від дитячих пустощів, та дай, щоб пильно прикладалися до науки. Поблагослови їх, Господи, і охороняй їх перед злим товариством, та вчини, щоб вони дружили лише з дітьми добрими і побожними. Поблагослови, Господи, також і вчителів, щоб їхній вплив на дітей був спасенним; нехай, Господи, ця школа принесе моїм дітям дочасне, а ще більше духовне добро. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 19 Березень 2011, 18:44:03 »
МОЛИТВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ)

Мій любий Ісусе! Від усього серця дякую Тобі за ласку, що можу ходити до школи. З вдячності за це обіцяю добре вчитися, завжди бути чемним (чемною) і слухняним (слухняною) супроти моїх учителів, бо знаю, що й Ти, любий Ісусе, зростаючи в Назареті, був пильний, уважний і в усьому корився своїй Матінці та опікунові святому Йосифові.
Благослови ж мене, любий Спасителю! Твоєю ласкою допоможи, щоб я добре вчився (вчилася) і тим приносив (приносила) Тобі більшу славу, батькам утіху, народові нашому честь, а собі як для душі, так і для тіла, пожиток. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 19 Березень 2011, 18:44:50 »
МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ, ЯКИМ ВАЖКО ДАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ

Господи Ісусе Христе, Боже наш, що воістину вселився в серця дванадцяти апостолів і силою благодаті Всесвятого Духа, Який зійшов у вигляді вогненних язиків, уста їм відкрив, так що вони почали говорити іншими мовами, зішли Свого Святого Духа й на цю дитину (ім'я) і прищепи у серці її Святе Писання, що його рука Твоя пречиста накреслила на скрижалях Мойсеєві, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 19 Березень 2011, 18:46:43 »
МОЛИТВА ЗА НЕВИПРАВНИХ ДІТЕЙ

Всевідучий і премилосердний Боже, Ти знаєш людські серця. Ти ліпше від мене знаєш блуди моєї дитини. Але Ти, Боже, бачиш також і тяжку мою журбу, що ранить моє серце, а це - невиправність мого сина (моєї доньки). Господи! Всі мої старання, щоб цю нещасну дитину повести дорогою Твоїх святих заповідей, не вдалися. До кого ж мені вдатися, кого ж покликати на поміч, як не Тебе, всемогутній Господи? Ти Своєю ласкою пом'якшуєш і найтвердіші серця грішників. Господи! Ти розбійника на хресті пригорнув до Себе. Господи! Ти направив серце грішної Магдалини. Тому благаю Тебе, через Кров і смерть Твого Сина, а Господа нашого Ісуса Христа, пом'якши і направ серце моєї дитини! Попровадь, Боже, благаю Тебе, життя моєї дитини так, щоб вона ступила на шлях Твого святого закону, покаялась і жила за Твоєю святою волею.
Маріє, Мати милосердя і Пристановище грішників, заступися за мене перед Богом і випроси мені потіху, щоб я побачив (побачила) свою дитину чесною в житті й святою у Царстві Твого Сина. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 19 Березень 2011, 18:47:03 »
МОЛИТВА ПРО ЩАСЛИВИЙ ВИБІР СТАНУ ДЛЯ ДІТЕЙ

Ти, всевідучий Боже, все бачиш. Ти знаєш, яка дорога життя для моїх діточок найбезпечніша й найкорисніша. Тому, благаю Тебе, вчини Твоєю могутньою ласкою, щоб мої діти завжди ходили тією дорогою життя, яка допровадить їх до щастя на землі і до вічного щастя в небі. Не допусти, Боже, щоб мої діти керувалися у виборі стану пристрастями або земними поглядами, або щоб я порадив (порадила) їм небезпечний для них стан. Але Ти Сам, найліпший і всемогутній Боже, покеруй моїми дітьми і дай, щоб їхній майбутній стан був для них багатим джерелом заслуг на вічне життя. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 19 Березень 2011, 18:47:35 »
БАТЬКІВСЬКЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ЙДУТЬ ДО ВІНЧАННЯ

Бог Отець і Бог Син, і Бог Дух Святий, Пресвята Єдиносущна Тройця, нехай благословить вас, діти, і нехай дасть вам довге життя у згоді та взаємній любові, нехай обдарує вас Своїми ласками й благами земними, нехай дасть вам колись радість у Царстві Небесному, за молитвами Пресвятої Богородиці й усіх святих. Амінь.
Благословення Всемогутнього Бога Отця і Сина, і Святого Духа нехай зійде на вас і залишиться з вами назавжди. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 19 Березень 2011, 18:47:54 »
МОЛИТВА ЗА ОДРУЖЕНИХ ДІТЕЙ

Господи Ісусе Христе, Боже наш! Ти, що в Кані Галілейській поблагословив молодят, молю Тебе: поблагослови й моїх одружених дітей усяким добром небесним і земним. Благослови, Господи, їхні намагання і старання. Дай, Ісусе, щоб їхнє життя проходило в спокої та згоді. Дозволь їм, найліпший наш Спасителю, діждатися дітей, онуків і правнуків, аж до четвертого покоління. А що найважливіше, Ісусе, вчини Своєю ласкою, щоб мої одружені діти залишилися при святій вірі, стереглися гріха та праведним життям заслужили на нев'янучий вінець, що ним Ти, наймилосердніший Боже, увінчуєш вірних Своїх слуг у Небесному Царстві. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 19 Березень 2011, 18:48:18 »
МОЛИТВИ ЗА ЗДОРОВ'Я

МОЛИТВИ ЗА НЕДУЖУ ДИТИНУ

1. Ісусе Христе, Боже наш! Коли хвора жінка з вірою великою доторкнулася до краю одежі Твоєї, вона стала здоровою. По вірі її Ти дав їй. З такою вірою і я вдаюся до Тебе, Лікарю всіх, допоможи рабу Твоєму (ім'я) в його недузі. Дай йому спокій душевний і силу тілесну, поблагослови його сном спокійним, а з ним і здоров'ям, і силою, і підійми його з ложа хвороби. Господи, ласка Твоя нехай буде над нами, бо ми надіємося на Тебе. Амінь.

2. Владико вседержителю і Святий Царю, що всіх караєш, але не нищиш, зміцняєш підупалих і підносиш повалених, печалі життя людського розвіюєш. Молимося Тобі, Боже наш, раба Твого хворого (ім'я) відвідай милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільний чи невільний. Так, Господи, Твою цілющу силу з неба зішли, торкнися тіла, погаси гарячку, вгамуй пристрасть і всяку таємну неміч. Будь лікарем рабові Твоєму, підійми його з постелі недуги і від ложа болю - цілим і здоровим, дай його Твоїй Церкві послушним і волі Твоєї виконавцем. Бо Тобі подобає милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

3. Божественний Спасителю! Ти воскресив померлу доньку Яіра та сина вдовиці з Наїну; оце я приходжу до Тебе та зі сльозами в очах кличу: Ісусе, оздорови мою недужу дитину. Задля любові Твоєї до дітей, Ісусе, задля незліченних заслуг Твоєї хресної смерті, мій Спасителю, молю Тебе: змилосердься над моєю недужою дитиною і поверни їй втрачене здоров'я. Найліпший Ісусе! Не зсилай на мене цього тяжкого болю, щоб я дивився (дивилася) на смерть своєї дитини, а потіш мене в тяжкому смутку та дозволь, щоб я цю дитину виховав (виховала) Тобі, мій Господи й Боже, на славу, а святій Твоїй Церкві на користь. Але, Ісусе, не моя воля, а Твоя свята воля нехай діється: як Ти, Боже мій, хочеш цю дитину покликати до Себе, я в покорі піддаюся Твоїй святій волі. Ти, Ісусе, обдарував мене цією дитиною, тож як бажаєш, яготовий (готова), якАвраам, Тобі її віддати. Лише молю Тебе, Ісусе. Боже мій, укріпи мене, щоб я не впав (впала) під тягарем болю, а вистояв у терпеливому упокоренні Твоїй волі стосовно моєї дитини. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 19 Березень 2011, 18:48:42 »
МОЛИТВА ПРИ ПОРУШЕННІ СНУ У ДІТЕЙ

(До семи святих отроків Ефеських)
О пречудесні святі отроки, міста Ефесу похвало і всього всесвіту надіє! Гляньте з висоти небесної слави на нас, що з любов'ю пам'ять вашу почитають, а найперше на діток християнських, що вашому заступництву батьки їх доручили, зішліть на них благословення Христа Бога, що велів не забороняти дітям приходити до Нього. Хворих з-поміж них зціліть, скорботних утіште, серця їхні в чистоті збережіть, покірністю їх наповніть і в благодатному грунті сердець їхніх зерна сповідання Божого засійте та скріпіть, щоб від сили в силу їм зростати і всіх нас, що до святої ікони вашої припадаємо та гарячі молитви вам возсилаємо, сподобіть Царство Небесне здобути й неустанно там прославляти пречудесне ім'я Пресвятої Тройці, Отця і Сина, і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 19 Березень 2011, 18:51:53 »
МОЛИТВИ ПРО ЛАСКУ МАТЕРИНСТВА

Насамперед устаньте обоє й помоліться та просіть у Господа Небесного, щоб зійшло на вас милосердя й спасіння
    (Товита 6,18)

І молив Ісаак Господа за свою жінку, бо була неплідна, і Господь вислухав його молитву й зачала Ревекка, його жінка
    (Буття 25,21)

Молитва до Пресвятої Родини
Пресвята Родино Марії та Йосифа, в якій прийшов на світ наш Бог і Спаситель - Ісус Христос! У тобі споглядаємо непорочну красу любови подружньої і батьківської. Молимося за чистоту, вірність і святість для подружжя нашого і всіх подруж і батьків. Прийми, Пресвята Родино, просьбу нашу про відвагу для нас відповідально й жертовно передавати життя, немає бо майбутнього без дітей.
Пресвята Богородице Маріє і святий Обручнику Йосифе, разом випросіть у Бога ласку любови взаємної та мудрого виховання дітей для нас та усіх подруж. Амінь.