Автор Тема: Здоров'я душі і тіла!  (Прочитано 36439 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +73/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Здоров'я душі і тіла!
« Reply #51 : 19 Березень 2011, 18:52:06 »
Молитва подругів про ласку батьківства

Боже всемогутній, від Тебе походить батьківство. Віддаємо себе Тобі на служіння батьківське. Учини Своєю волею святою, щоби була плідною любов наша, благослови єдність нашу і зроби її плодоносною. Дай нам здоров'я і здорових дітей, щоби ми перенесли на них усе, що в нас є доброго. Учини, щоби ми виховали дітей наших на гідних християн. Благослови їх і чувай над ними. Нехай Твоїми вони будуть од миті зачаття. Приготуй нас, Господи, до сповнення завдань батьківських, даруй нам довіру, терплячість і вирозумілість, навчи, як бути вихователями добрими, щоби діти наші росли на славу Тобі й сповняли Твою волю святу.
Пресвятая Богородице, учини з нас добрих батьків. Амінь.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #52 : 19 Березень 2011, 18:52:18 »
Молитва про материнство до святого Ґерарда

О, ласкавий Ґерарде, могутній заступнику перед Богом і Чудотворче наших днів, взиваю до Тебе й шукаю помочі Твоєї. Ти на землі завжди сповняв наміри Божі, поможи й мені виповнити святу волю Божу. Через Тебе благаю Творця життя, що від нього все походить, зробити мене плідною в наслідстві, щоби я зачала, виносила, народила й виховала здорових і розумних дітей для Бога в цьому житті й наслідників Царства Його слави в будучому. Амінь.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #53 : 19 Березень 2011, 18:52:31 »
Молитва до святих Йоакима та Анни, батьків Пресвятої Діви Марії, щоб зачалося дитятко

О славні Праведники Христові, святі Йоакиме й Анно, що молитеся перед Престолом Небесним всемогутнього Царя і велику сміливість до Нього маєте, що від Преблагословенної Дочки Вашої, Пречистої Богородиці й Приснодіви Марії втілитися зволив. Тому до Вас, заступників многосильних та молитвеників за нас, грішні та недостойні прибігаємо. Моліть Бога, щоб відвернув Свій гнів від нас і на незлічені гріхи наші споглянувши, навернув на шлях покаяння і на дорозі Заповідей Своїх утвердив.
Молитвами Вашими в мирі збережіть життя наше і виблагайте все, що для життя і благочестя потрібне, нам від Бога даруючи. Від усяких мук, бід, та несподіваної смерти заступництвом Вашим визволіть і захистіть від усіх ворогів видимих і невидимих. Щоб ми тихе й мирне життя прожили в благочесті й чистоті. Випросіть у Всемогутнього Бога, аби зачалося здорове дитятко, щоб щасливо родилося і росло нам на радість, а Богові й Вам на славу. І щоб в мирі це тимчасове життя проживши, сподобились ми Небесного Царства Христа Бога нашого, Якому з Отцем і Пресвятим Духом належить всяка слава, честь і поклоніння на віки вічні. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #54 : 19 Березень 2011, 18:52:50 »
Молитва Анни, матері пророка і судді Самуїла, що довго була безплідна

Анна підвелась і стала перед Господом... В своїй журбі вона молилась до Господа й плакала гірко і обрікалась таким обітом: "Господи сил, коли Ти зглянешся над горем рабині Твоєї, та й згадаєш мене, й не забудеш рабині Твоєї, й даш рабині Твоїй хлоп'ятко, я віддам його Господеві на ввесь його вік" (І Сам. 1, 10-11)

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 19 Березень 2011, 18:53:08 »
Вервиця до святої Анни

Початок звичайний:
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Царю Небесний...
Вірую...
Слава Отцю, що нас сотворив, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Богородице Діво...
Слава Синові, що нас відкупив, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Богородице Діво...
Слава святому Духові, що нас освятив, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Богородице Діво...

На великих зернятках:
Господь дав Їй славу і вивищив плід Її лона на Матір Божу, тому слава Її ніколи не минеться навіки.

На малих зернятках:
Благословенна Анно, Ти дала нам Матір Спасителя, заступайся за нас перед Ісусом.

Укінці:
Боже, Ти святій Анні уділив ласку, що заслужила стати Матір'ю Родительки єдинородного Сина Твого, Ісуса Христа, вчини ласкаво, щоби ті, які Їй честь віддають, заслужили собі на поміч Її заступництва і молитов та отримали ласки, про які просять через Неї. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 19 Березень 2011, 18:53:52 »
МОЛИТВИ ПОДЯКИ ЗА МАТЕРИНСТВО
І ПОРУЧЕННЯ ДІТЕЙ БОГОВІ

Благословляй свого Творця: Він бо тебе напоює благами Своїми
    (Сирах 32,13)

Дає неплідній жити в хаті, зробивши з неї щасливу дітей матір
    (Псалом 113,9)

Молитва-величання Бога Пречистої Діви Марії, Матері Спасителя

Величає душа Моя Господа, і дух Мій радіє в Бозі, Спасі Моїм, бо Він зглянувся на покору слугині Своєї; ось бо від нині ублажатимуть Мене всі роди. (Лк. 1,46-48)

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 19 Березень 2011, 18:54:29 »
Молитва матері про наслідування Пречистої Діви Марії

О найсолодше Серце Марії, нероздільно з'єднане з Серцем Ісуса! Жертвую і посвячую Тобі серце своє. Бажаю Серце Твоє повсякчас прославляти й любити, щодня сповняти вірно обов'язки свої заради Тебе, в побожній радості святкувати празники Твої і велич та благість Твою восхваляти.
   Матінко Божа, бажаю не занедбувати обов'язків своїх. Щоби славу Твою примножити, хочу наслідумати Тебе і прагнення свої уподібнювати до Твоїх; бажаю іти путем чеснот Твоїх, а особливо — покори і чистоти.
   Найчистіша Діво, відкрий мені Серце Своє і прийми до нього мене разом з чоловіком, дітьми та родиною моєю, з усім людом Божим. Випроси в Сина Свого, Господа нашого Ісуса Христа, ласку, потрібну мені до наслідування Тебе. Спомагай мене в усіх потребах і рятуй у небезпеках. Навчи мене волю Божу в радощах і смутках чинити. Опікуйся мною і родиною моєю повсякчас, Мати Помочі Неустанної. Будь при мені в годині ісходу душі моєї. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 19 Березень 2011, 18:54:45 »
Молитва подяки за дітей

Отче Небесний! Твоїй невимовній благості та ласкавості вручаю дітей, якими Ти благословив нас. Твій Син, Господь наш Ісус Христос, викупив їх Своєю найдорожчою Кров'ю, а Святий Дух освятив їх у святій Тайні Хрищення. Ти, Боже, зажадаєш відповіді від мене на Страшному Суді за душі дітей. Молю Тебе, Отче предвічний, подай мені світло розуму, силу і терпеливість, щоб я змогла дітей виховати по Твоїй волі святій. Подай, Отче Небесний, милість твою, щоб я зуміла зберегти невинність дітей своїх, навчала їх власним прикладом добрим, подбала про добро їхнє душевне й тілесне. Даруй мені ласку, Боже, щоб я разом зі своїми дітьми колись славила Тебе в Царстві Твоєму. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 19 Березень 2011, 18:55:10 »
Молитва батьків за дітей

Отче Небесний, по волі й милості Своїй Ти дав нам дітей. Просимо Тебе, опікуйся ними, охорони їхні життя, зберігай їх у здоров'ї, захисти від нещасть, щоби вони могли безпечно рости на Твою славу і нашу радість.
   Сину Божий, Ісусе Христе, оберігай віру дітей наших, дай ласку, щоби були вірні Тобі, і не дозволь, щоб зійшли з шляху праведного.
   Духу Святий, уділи дітям нашим світло в обов'язках і навчи їх служити Богові та ближнім. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 19 Березень 2011, 18:55:30 »
Молитва подяки за дар материнства

Дякую Тобі, Отче Небесний, за дар материнства. ДякуюТобі, що удостоїв мене, грішницю, цієї великої гідності. Знаю бо, що Ти даєш життя і Ти його забираєш. Від мене залежало тільки сказати Тобі: "Так".
   Дякую тобі за всі радісні та прикрі хвилини плекання дітей. Дякую Тобі, що через них Ти вчив мене ставати матір'ю. Дякую Тобі за Твою постійну батьківську підтримку.
   Дякую тобі за свідомість, що Ти дітей моїх любиш більше, ніж я. Від Тебе вони вийшли, і Твої вони. Короткою є наша спільна з ними дорога до Тебе.
   Поможи мені збагнути, якими Ти задумав дітей моїх, і повернути їх Тобі, сповнивши задум Твій.
   Дякую Тобі, Отче...
   Дякую Тобі, Господи, за благословенне і благородне покликання до материнства. Господи, я часто забуваю, як сильно Ти мені довіряєш, поручаючи Твоїх дітей дорогоцінних опіці моїй. прошу Тебе, Отче всеблагий, поможи мені повсякчас усвідомлювати велич і відповідальність материнства. Амінь

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 19 Березень 2011, 18:55:59 »
Молитва серця материнського, сповненого вдячності

Прославляю Тебе, о Серце Марії, Матері Милосердя, з почитанням великим. Дякую Тобі за милосердя, яке ти премного ізлила на мене. Дякую за ласки та благодіяння, що їх мені щедро уділяєш. Злучую молитву мою з молитвою душ чистих, що Тебе почитають і надіються на Тебе. Охорони нас, Мати Милосердя, від гріха й загибелі вічної. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 19 Березень 2011, 18:56:24 »
Молитовне поручення дітей Богові

Господи Боже, Ти покликав нас до подружжя, Ти збагатив подружжя наше потомством. Поручаємо Тобі любих діточок наших. Віддаємо їх під Твою опіку батьківську, щоби зростали діти наші в Твоєму страхові святому, вели життя істинно християнське і приносили втіху не тільки нам, але передусім тобі, Творцеві нашому, і Батьківщині нашій.
   Споглянь, Господи, на них. Уділи їм поміч Свою і захист. Освяти працю нашу благословенням Своїм.
   До глибини сердець віримо в Твою доброту превеликую. Поможи нам, Боже всеблагий, щоби ми, свідомі небезпек загрозливих, прикладом нашого життя християнського змогли дітей своїх шляхами чеснот і Твоїх Заповідей святих довести до Неба, де будемо Тебе разом славити на віки вічні. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 19 Березень 2011, 18:56:40 »
Молитва за дітей до Пречистої Діви Марії

Пресвята Діво! Кому, по Бозі, маю поручити дітей своїх, як не Тобі, могутній заступниці християн! Прийми, Владичице Неба, моїх діточок, усіх разом і кожне зокрема, — прийми їх і будь їм найліпшою Матір'ю. Опікуйся дітьми моїми, Маріє, охорони їх від усього, що може заподіяти шкоду здоров'ю їхньому, особливо, молю Тебе, Ласкава, охорони їх від падіння у гріх. Вчини, Мати Господа Ісуса, моитвами Своїми, щоб діти мої зберегли ласку Божу впродовж цілого життя, а колись славили Тебе, свою ласкаву Покровительку, в Царстві Твого Божого Сина на віки вічні. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 19 Березень 2011, 18:57:06 »
Молитва про покровительство Матері Божої

Пресвята Богородице, введи мене в образ Твого Небесного Материнства. Вилікуй душевні й тілесні рани дітей моїх (імена), гріхами моїми нанесені. Вручаю дітей моїх всеціло Господу моєму Ісусу Христу і Твому, Пречиста, Небесному покровительству. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 19 Березень 2011, 18:57:23 »
Молитва подружжя про гідне батьківство

Господи Боже, Ти мовив: "Хто приймає одну таку дитину в ім'я Моє, Мене приймає". Зміцни нас, щоби ми щодня по-новому приймали дітей наших. Дай зрозуміти нам, що час, який ми їм посвячуємо, не є часом змарнованим. Допоможи нам, щоби з любови до дітей наших ми вміли відмовитися від багатьох речей. Дай нам почуття відповідальності великої за виховання дітей. Дай нам, атькам, повну згідність поглядів у принципах виховання, щоби ми мали одне серце й одну душу. Нехай любов взаємна, якою Ти злучив нас, творить таке середовище, в якім ростимуть діти наші. Нехай у любові тій бачать відбиток доброти Твоєї. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 19 Березень 2011, 18:58:12 »
МОЛИТВИ ЗА ДИТИНУ В ЛОНІ

Чого б ви тільки просили в Отця, Він дасть вам у Моє ім'я.
...Просіте ж — і ви одержите, щоб радощів ваших було вщерть.
(Йоана 16,24)

Молитва матері в благословенному стані

Отче небесний, дякую Тобі за ласку, що ношу в собі життя. Милостю Своєю Ти бо приготував у мені таїну життя, і за дар цей величаю Тебе вельми.
   Зволь, Отче всеблагий, освятити мене й дитя моє, будь при мені в скрутну годину, дай, аби витривала мужньо й виносила й народила дитинку здорову.
   З мужем своїм віддаємо себе Твоїй любові отцівській і приймаємо все, що по волі Твоїй. Даруй нам помисли благі й чисті, щоб дитя наше зростало Твоєю благодаттю, любов'ю, ласкою та радістю істинною.
   Дай, Боже, нам повсякчас пам'ятати, що дитя Ти нам довірив, аби зростили ми його дитям Божим. Во ім'я Отця, і Сина, і святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #67 : 19 Березень 2011, 18:58:30 »
Молитва до Матері Божої про опіку над дитиною на все життя

Найсвятіша Владичице! Стаю на коліна перед Господом Богом, жертвую Йому серце й душу мою і дитини моєї, яку я зачала. Віддаю Богові честь і хвалу й прошу Його опіки батьківської надо мною і дитиною моєю. Візьми, о всепітая Мати, дитину мою і мене під Свій Покров святий. Бережи мене й дитину мою по всі дні життя. Учини, всеблагая Богородице, щоб дитину свою я щасливо здоровою і розумною виносила й народила, виростила і виховала чесною, побожною людиною, істинною християнкою чи християнином. Керуй, Матінко найсвятіша, кожним ділом, словом і помислом моїм і дитини моєї, не відпускай нас із-під опіки Своєї. Прийди в потребі до мене й дитини моєї зо Своєю поміччю неустанною. Матінко Божа, будь повсякчас на сторожі серця, душі і тіла моїх і дитини моєї і доведи кожного з нас до спасіння вічного. Амінь.