Автор Тема: Розбитий ртутний термометр!порада,як дальше діяти!  (Прочитано 32496 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ТІНКААвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дівчата , хочу з вами поділитись інформацією. я недавно розбила в хаті ртутний термомнт, звичайно зразу паніка" що робити?" . d16  подзвонила в мчс і диспетяер мені дала вказівки,як поступати в такій ситуації правильно!!!чого не потрібно робити,а що потрібно!

не потрібно :

1. змітати віником ( бо ртуть починає розділятись на більші частинки )
2. пилососити ( бо всьо шо ми збираємо в пилосос затримується,але порох ртутний виходить в хату)

шо потрібно зробити:

1.забрати дітей і попросити інщих членів сім"ї вийти з кімнати де розбився термомтр.
2. взяти скотч або ізолєнту і почати збирати ртуть клейкою стороною на місці де розбився термомтр (тоді ртуть не починає розділятись а збирається в тій цілісності якій є)
3.зробити розчин щоб промити ділянку після того , як ми зібрали ртуть із господарсього мила і соди ( в теплій воді розвести чайну ложку соди і пару косочків відрізаних від мила хазяйського )
4. провітрити кімнату добре .
5. дорослі можуть заходити в ту кімнату приблизно через добу , а дітей пускати через 3-доби.

думаю така інфотмація буде корисна!!! дуже рада була поділитись!!!  :8  :)

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Інформація хороша,потрібна.
Додам від себе дещо,так як є в домі хімік і на тому знається.
 1.Збирати добре МОКРОЮ ватою,котру потім НЕ викидати в унітаз чи смітник,а віднести в санстанцію чи до МНС-ників,вони повинні її утилізувати згідно певних норм,бо інакше ми отруюємо довкілля,тобто самих себе.
 2.Вату краще всього змочити в розчині марганцовки,це максимально очистить все від ртуі.
 3.Після того,як ртуть зібрано,промийе підлогу розчином марганцовки по всій поверхні.
 4.Як би вам не було шкода,але якщо килим залито ртутю--його краще викинути.
Пам"ятка для тих хто цього не знає і легковажить подібними речами--ртуть випаровується 28 років і токсична при доволі низьких концентраціях.В старі часи люди навіть підлогу міняли після таких випадків,отже --поставтесь до цього надзвичайно серйозно.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
У мене колись розбився градусник в прихожій і трошки попало на килимок, але ми його не викинули, зібрали, а потім випелесосили і добре вистірали в милі (мішок викінули одразу, а деталі добре вимили), то що цього замало? d143 Його треба викинути?

і ще дуже важливо збирати ртуть в рукавичках і масці, щоб меньше отруювати організм, шкода тільки що я цього не знала, до того як розбився градусник, бо коли це сталось, я в паніці навіть не подумала спочатку відкрити інтернет, ще й доторкнулась раз чи два до них пальцями d110 Потім ще прочитала щоб пошвидше вивести ртуть з організму тре багато пити рідини.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline ТІНКААвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
так , в паніці можна багато чого не правильно зробити  :( :( :( . теж візьму на замітку інші поради!
думаю тема є корисною !  :)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
в мене була історія з розбитим термометром у роддомі, принесли мені той терм невідомо для чого в 6 ранку (ну відомо для чого, але в мене темп завжди нормальна була, а вони далі носили і носили), та ще й поставили мені на тумбочку, я за ним тягнулась, взяла в руку, ліжко хитнулось, я хотіла втримати баланс і випадково пальцем іншої руки довбанулась до того термометра, там де ртуть, він розбився, порізав мені палець, а ртуть розлетілась мільоном крупинок по всьому - по мені, по постелі, по Дєні, який лежав збоку в тому прозорому боксику на колесиках. Палець порізаний, кров"яка тече... В мене шок, я вже уявила, як весь роддом евакуйовують  d30, я плачу. Прийшла недовольна санітарка, типу що ви тут термометри щодня б"єте. Покликала лікаря, той сказав санітарці помити підлогу з марганцовкою, постіль мені переодягнути, от і все. Відкрили вікна, поки мили підлогу, от і вся історія з ртуттю.  d112 ому з Яною я в роддом взяла всій електронний термометр :)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Оля, то тобі палату не поміняли? Лиш помили в палаті і все? d104

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
Оля, то тобі палату не поміняли? Лиш помили в палаті і все? d104
ні, нічого не міняли, просто поки там мили, я з Дєньою в коридорі тусувалась. Пам"ятаю, як я плакала там, дивлячись на свою дитиночку, йому ж на личко те все попадало, я його витрушувала всього з тієї ртуті, думала, що все, кінець, тільки народився... але от вже 5 років йому, і нічого  z1 z5

Offline ТІНКААвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
 d107 d107 d107  d16 так неприємна історія,але головне шо все закінчилось добре!!! :) всетаки палату мали поміняти!  d109 шо вже зробиш!

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Пам"ятаю, як я плакала там, дивлячись на свою дитиночку, йому ж на личко те все попадало, я його витрушувала всього з тієї ртуті, думала, що все, кінець, тільки народився... але от вже 5 років йому, і нічого
Я в шоці d107 Я тут переживаю за те що я пальцями доторкнулася... Так Оля, оце у вас халепа сталася, я взагалі не розумію чого вони ті градусники не замінять на електронні, особливо а роддомах d104 де маленькі дітки. А я коли рожала, в сусідньому родзалі дівчина при схватках дьоргнулася, в неї випав градусник і розбився, то її перевели в інший, напевно з палатами складніше, бо вільних мало, але всерівно, вони мали зробити все щоб вас перевести, що вже тепер, пізно говорити. Добре, що з вами все добре :) ;)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
ми як лежали в лікарні,то  санірка казала,що неможуть тими градусниками напастися,кожен день хтось бє,я була в шоці коли це почула

Offline oksana5

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я лежала з малим в лікарні на Коновальця, то теж розбився градусник, санітарка помила підлогу розчином і ми зайшли в палату. Мамаша яка розбила градусник з усіма сварилась для чого сказали лікарю про градусник, якщо вона і так позамітала віником ртуть

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
Цитувати
http://в мене була історія з розбитим термометром у роддомі
аналогічно і в мене. Принесли мені той градусник, я поставила під мишку і забула про нього. Тут прийшла моя мама і я на тих радостях встала, а про градусник забула. Тут він і впав. Ртуть розлетілась на дрібцюсінькі шматочки. Я сказала медсестрі, вона закликала санітарку. Нас попросили перейти в іншу палату. Теж помили, провітрили і ми з дитиною знову туда перейшли.

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Цитувати
аналогічно і в мене. Принесли мені той градусник, я поставила під мишку і забула про нього. Тут прийшла моя мама і я на тих радостях встала, а про градусник забула. Тут він і впав. Ртуть розлетілась на дрібцюсінькі шматочки. Я сказала медсестрі, вона закликала санітарку. Нас попросили перейти в іншу палату. Теж помили, провітрили і ми з дитиною знову туда перейшли.
Дівчата, аналогічно в мене, правда сусідка по палаті розбила, помили підлогу, пару хвилин провітрили, і все!
Тема класна! Автору +1.
я десь рік тому в спальні розбила, робила все що не можна: спочатку пилососила, правда ртуть не пилососилась скочувалась, потім замітала, не помогло, тоді позбирала руками, при чому, навіть рукавиці не додумалась вдіти d110, вкінці помила підлогу простою водою d112. правда, потім довго провітрювала, і першу ніч спали в іншій кімнаті!
Висновок один: хімію треба було краще в школі вчити d143

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Висновок один: хімію треба було краще в школі вчити
Та ми тепер в наші часи хоть трохи обізнані в таких питаннях, а моя бабуся розказувала, що колись взагалі мало хто знав про токсичність ртуті і коли бабуся ще була маленькою її брати спеціально розбивали термометр і гралися тими шаріками z2 z2

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
  Дуже корисна інформація! Я також читала, якщо дитина з'їсть кілька кульок ртуті, то нічого страшного, вони природньо вийдуть. Насправді, кількістю ртуті з термометра дуже тяжко отруїтись, хіба сидіти над ними і дихати.
  А ще в нас сім'ї була така історія, моя мама поміряла температуру і швиденько сунула градусник на сервант в чашку, бо я-мала його дуже захотіла. І так про нього забули на кілька місяців, а коли знадобився, то виявилось, що він там розбився і ртуть порозїдала до дір d107 татове золото, масивну печатку і цепочку. В той час була зима, ми жили в селі, всі в одній кімнаті і ясно, що ніхто нічого, не провітрював, і десь два місяці ми всі дихали тим, поки не побачили d112 А ще знайомий розказував, що в дитинстві жив у комуналці, і там в туалеті хтось розбив градусник, то він завжди, поки сидів на унітазі, катав пальцями ті шарики між плиточками  d111

Offline ТІНКААвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
 :8 :8 :8 дівчата дякую за +  ;)
це так , ми тепер трошки більше обізнанні з шкодою,яка приносить ртуть і будемо в подальшому пояснювати тим , хто ще незнає,шо робити в таких ситуаціях і дітям пояснювати ,що цими шариками гратись не можна  d128

Offline Ivanka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Юра
Дякую всім  за поради, а то коли стається що розбивається термометр так не знаєш що робити. В мене на роботі,були також розбили термометр так ми не знали що робити.Провітрили кабінет,що побачили то позамітали ,а що ні так напевно ще і досі  там десь лежить.Я чула ще що ртуть можна магнітом зібрати ,але сама ніколи не пробувала .

Сказали спасибо: solona