Автор Тема: Розбитий ртутний термометр!порада,як дальше діяти!  (Прочитано 32174 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ninysja

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломія, Олексій
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
багато корисної інформації для себе почерпнула, бо таке з градусниками буває. Але краще користуватись електронним, і ніяких проблем  :bo

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дукую за корисну інформацію. Користуемося ртутним термометром, бо кажуть, що електронні не точні!

Offline олюсичка

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ліна 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
у нас їх вдома розбилося кілька,збирали методом скотча,помогло

Offline Geleta

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
розбила того року термометр, збирали папером та скотчем, тепер коли збиваю щоб поміряти температуру руки трясуться  d12

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
А,я стала щасливою власницею не б'ющогося ртутного градусника, на днях чоловік придбав, і всього за 18 грн. а скільки щастя!

Offline Geleta

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
 d107 то де таке продають? поділіться секретиком))  d108

Offline олюсичка

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ліна 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
ще не чула,що є термометр ртутний, який не бється, цікаво,як так може бути, чи можна йому довіряти, де його можна придбати?

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Та він звичайно розіб'ється, якщо впаде, але скло і ртуть не полетить на зовні через спец. покриття, в нас дома зеркала в шафі купе покриті, то я вже давно думала чому градусники такі не роблять, а виявляється є. Чоловік купив в звичайній аптеці, виглдає як звичайний ртутний.

Offline tanola

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
а куди можна здати старі ртутні термометри на утилізацію? їх у мене 4 шт. трохи забагато  :xmm постійно переживаю щоб не розбились

Offline HHalya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
В попередніх постах дівчата писали
Цитувати
в МЧС
В мене тоже один не працюючий є. Вже давно планую кудись його утилізувати, навіть поставила в коридорі на вікно, але все одно забуваю про нього...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мira

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Коли розбивається ртутний градусник, потрібно все зібрати,  засипати  марганцем і закопати в грунт. В квартирі відповідно - обробити розчином марганцю.

Online vibibi

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +332/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син і дочка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
коли розбила термометр малому було 3 місяці і ще й у кімнаті нашій! пилососила, а один шарік запився між дошками в підлозі і все ні туди і ні сюди, то провітрювала постійно кімнату (то була зима) і більше нічого не робила, бо не було як, і не знаю вплинуло воно на нас чи ні d46
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
і я розбила, коли малій було десь коло 2х місяців. чоловік був з нею у кімнаті, а я на кухні махнула градусником, він полетів, а на підлозі ж плитка - в дрєбєзгі)) я перелякалась, щоб чоловік з дитиною не йшов у кухню, ну і взагалі хотіла якнайшвидше зібрати,щоб не встигла ртуть випаруватись. Почала замітати її легенько  mish а вона розпилюється на ще менші горошки))тоді я зрозуміла,що одна не впораюсь і що треба чоловіка кликати. теж була зима. зразу же відчинила вікно. Мала лежала у кімнаті, а ми збирали. Не зовсім полуучалось,то я вже подзвонила до знайомого і він мені росказав, як то робиться, бо розбивав і має друга - мнс-ника. Той, до речі, казав йому, що треба вигликати МНС і ті по ходу мають прибрати все самі і утилізовувати))) ну мабуть, у нашому місті, по ваших дописах, МНС немає))
Потім ми уже на скотч то прикріпляли. Потім я змерзла і чоловік мене вигнав, бо годуюча мама. А він уже пів дня з тим морочився. Там ще й під меблі кухонні закотилось! то може, все йому не вдалось забрати. хоча марганцовим розчином він просто заливав під меблі, провсяк випадок. Десять раз перемив підлогу тою марганцовкою.

Offline козька

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр,Євгеній
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
про градусники в роддомі я в шоці d107, це може бути тільки в нашій країні d24 Будьте обережні та бережіть себе!!!

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
чесно скажу, точно не памятаю, але памятаю, що колись на якихось лекціях на роботі казали, що все зібрати, залити хлоркою, закопати і приміщення вимити хлоркою

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline малявка))

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 2.6р
а я колись розбила градусник ,позбирала ртуть і додумалась викинути її в унітаз mish d100 d100 d100,добре що чоловікові розказала,то він потім годину виловлював її звідти d100 d100 d100

Offline Ірчик27

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик і Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
А в моєї куми взагалі була така страшна історія із градусником. Якось малий його розбив, а вона вчасно цього не побачила, і потім виявилось що малий зїв пару цих горошинок. Вона дуже перелякалась і викликала швидку. А вони сказали, що нічого страшного, коли ртуть попадає в організм. Небезпечні випари ртуті. Ось така історія.
Життя прекрасне!!!