Автор Тема: Розбитий ртутний термометр!порада,як дальше діяти!  (Прочитано 32175 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline LenusikCiplya

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
Я якось розбила, то швиденько зібрали пилососом і потім мішок з пилососу викинули.Незнаю чи правильно зробили, але якось так :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]                                                                                 

Offline Ната:)

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Рома-14 р , Олександра -8р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
У нас в палаті одна "мамочка" теж розбила градусник. санітарки  помили розчином соди, а ми з дітьми 3 години сиділи на коридорі,"весело" було ,дитині в той час 8 місяців, та ще й хвора.

Offline Таня9999

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Добре що є така темка,тепер знаю що правильно робити з розбитим градусником!

Offline Alino

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 р
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
 Підкажіть, куди дівати термометри небиті, але несправні?

Offline SweetMira

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Тепер знатиму, що робити, бо електронні термометри все таки приходиться ртутними перевіряти(

Сказали спасибо: N@t@

Offline olja-ja

• Активна Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
І мій малий розбив градусник,коли, й сама не знаю.Я прийшла до кімнатиа і бачу кришку від градусника,в хаті і моя мама і мій тато,навіть не замітили коли він розбився.От зараз тато збира d24є ртуть папером,світить великим ліхтарем,ще шукає.Маємо ту клейку штуку щоб одяг чистити,  то нею збирає рештки.Потім будем мити і провітрювати.А я вже так зпереживалася,що серце болить. d24
Людина, яка радіє щастю інших людей, завжди буде щасливою сама.

Геше Джампа Тінлей

Offline Бухгалтерка

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
В мене в лікарні була схожа ситуація (добре, що не роддом)
Інша дівчинка розбила термометр, прийшла санітарка і дуже хотіла її заставити збирати.І тільки як та не погодилась, сама помила підлогу (як на мене просто водою) і все. Моралі вислуховували весь час. За хвилин 5-10 ми зайшли і навіть не змогли провітрили вікна (бо була зима і вікна забиті).

Offline Бухгалтерка

• Активна Мамка
    • Награды
Темка дуже потрібна. Але у мене  практичне запитання. Маю розбитий термометр (але колба з ртуттю ціла). Куди я його маю діти? Викидати на сміття не хочеться (я так розумію, що так буде не правильно). В темці кілька разів згадувався Мнс. То це туди? А де це конкретно? Чи там все таки не візьмуть ?

Offline o_stin

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
В мене вдома пару разів бився градуснік. Останній раз чоловік розбив і хотів змовчати. Взяв віник і почав замітати! d111 Я зрозуміла, що трапилось, накричала на нього. Потім пропилесосила Мішок почистила добре та по всьому,  всі живі. d27

Offline Бухгалтерка

• Активна Мамка
    • Награды
Вже маю два розбитих ртутних термометрів (ртуть не розлилась) Продовжую зберігати у шуфлядці. Що з ними робити - не знаю  :xmm

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +935/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
Вже маю два розбитих ртутних термометрів (ртуть не розлилась) Продовжую зберігати у шуфлядці. Що з ними робити - не знаю  :xmm
Зателефонуйте на гарячу лінію МНС, там скажуть адресу куди занести, бо я вже не пам'ятаю точно куди чоловік відносив. Чи то на Бельведерській чи на Новгородській :xmm
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ароматне натуральне какао Wawel Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари. http://mamka.info/index.php?topic=238209.0

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Нozsklad - господарські товари, товари для будинку, кухні, ванни, відпочинку! Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Бухгалтерка

Offline Бухгалтерка

• Активна Мамка
    • Награды
Зателефонуйте на гарячу лінію МНС, там скажуть адресу куди занести, бо я вже не пам'ятаю точно куди чоловік відносив. Чи то на Бельведерській чи на Новгородській :xmm
[/quote]
Дуже дякую! Бо зберігаю вже кілька років як найбільшу цінність  d27

Offline Ira Sabadash

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка,7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Місце, де був розбитий ртутний термометр, треба промити мильним розчином господарського мила з содою. Потрібно добре провітрити приміщення.
Кульки ртуті можна збирати медичною грушею з тонким наконечником, емальованим совком, лейкопластиром, скотчем та пластиліном.
Мати дитину - це багатство, бути мамою - велике щастя!

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
В мого знайомого донька відкусила ртуть з градусника і з"їла зі склом.То лікарі найбільше говорили про небезпеку від скла,ніж від ртуті.Але все обійшлося.Знайомий викликав МНС, приїхали рятувальники з лупою і визбирали ртуть.Немає ніяких особливих засобів для її збору,лише лупа і респіратор :(.

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
І я тепер  тільки доприбирала в кімнаті.  Весело перший день нового року пройшов.  Малого колисала і хоиіла температуру йому поміряти.  Правою рукою збити хоиілі от і збила  d35 і то так тпясанула ним об ногу що ногу аж розрізала добряче і його збила.  Тпрхи ртуті витекло але не вся.  Малого винесла чоловіку на кухня.  Сама прчала скотчем збирати.  А в щілинах купа малеченьких.  То вже потім дура руками збирала.  d110 якось так почала переживати. І на ліжку було пару і на дииячому ліжку.  То білизну всю зібрала завтра прати.  В нас одна кімната.  То винесли матрас з ліжка в коридор і спимо так.  Помила марганцовкою і милом і відкрила вікна.  Але чи все знайшла незнаю завтра ше буду дивитись.  Зла така шо не пепедати.  Умаю як там будемо  щоб малому не пошкодило.
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +178/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 15 років, Влад 1,10 року
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Інна,  якщо ртуть не розлилася,  а просто випала кульками,  то все буде добре,  наскільки я розумію. 

Подумала і додала ще: 02 Січень 2018, 10:17:03
Добре перевірте,  чи нічого не залишилося.  Я колись розбила градусник,  то від переживань аж тиск піднявся,  мені було 16, а батьки в селі....

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Випала кульками але не багато.  Позбирала ніби все.  Ще тепер перевірила.  Помила ще раз мильним розчином.  Цілу ніч провітрювалось.  Та я вчора теж перелякана була.
Жаль, що проходить літо, а не війна...