Голосування

Чи бували у вашій сім"ї так звані "кризи"?

так
ні
такого поняття не існує

Автор Тема: Сімейна криза  (Прочитано 15472 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ПОЗИТИВНААвтор темы

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Сімейна криза
« : 26 Січень 2011, 11:50:58 »
Сімейна криза лякає будь-яку сім’ю. Здається, вихід з такої ситуації — лише розлучення, хоча кризи в подружньому житті — це нормальне явище. Важкий етап сімейного життя потрібно вміло пройти, а ще краще — випередити його прихід.

Сімейні стосунки можна вважати кризисними, якщо у ваших сімейних сварках ви звинувачуєте своїх батьків, тобто схожість вашої половинки на свою матір чи батька, що тим самим псує ваші стосунки з чоловіком чи дружиною. Або те, що погані звички у вашої дитини саме через поведінку когось із вас. Ви дозволяєте кричати один на одного у присутності дітей або викликати когось з ваших друзів як арбітрів. Коли дружина фанатіє від прибирання і куховарства, забуваючи про свій зовнішній вигляд, та один з партнерів постійно ухиляється від сексу. І, насамкінець, взагалі перестаєте спілкуватися, конфліктувати, увесь час проводите на роботі, а дома лише мовчки ночуєте.

Існує шість ступенів, які потрібно перейти уважно і помірковано, аби досягти розуміння. Перш за все, потрібно розуміти, що ейфорія кохання не триватиме до пенсійного віку і що кохання — це важка робота, перш за все, над собою. Важко вимагати від уже сформованого партнера кардинальних змін. Почніть звертати увагу на ваші недоліки та виправляти їх.

Першою вважається криза «медового місяця», коли пара тільки-но починає жити і виявляються дрібниці, яких не можна було помітити у період зустрічей. Звісно, у молодої пари такі недоліки можна згладити цікавим сексом, який ще не встиг набриднути обом партнерам. Але після народження дитини настає другий кризовий момент, коли чоловік сексуально незадоволений, тому що його дружині завсім не до втіх. Багато часу вистачає лише для дитини. У такий період навіть найчесніші сім’янини легко йдуть на зраду. Вчені довели, що після чотирьох років життя під одним дахом сексуальний інтерес партнерів вгасає. І якщо пару об’єднувало лише це, то вона щвидко розпадається. Тому слід швиденько заводити сімейні традиції та хобі, щоб вміти розважити один одного не лише фізично. Після виходу дружини на роботу — це ще один непростий етап подружнього життя, коли чоловік не хоче розуміти, що дружині потрібно встигати доглядати чоловіка, дитину і на роботі показувати передові результати. Сексуальне життя дружина просто ігнорує, адже єдине бажання в цей час — це сон. Для дружини це період сексуальних імітацій та побутових згвалтувань. Один з партнерів починає дратувати іншого. Це призводить до скандалів. Через сім, десять років подружнього життя розпадаються шлюби за ініціативою дружин, адже вони втомлені від моногамності та павутиння одноманітного життя і рвуться на волю у пошуках життєвих радощів. І шостим складним періодом для чоловіків стає сорокап’ятиріччя, коли у чоловіків з’являється маячок, що попереду лише старість, яка може принести тільки розчарування у сексуальному житті. Тому мужчини заводять любовні романи з молодими дівчатами, аби довести собі свою значимість. Для дружини уже важливо в цей період мудро перечекати, адже, як правило, такі стосунки у чоловіка ненадовго.

Народна мудрість стверджує, що для щасливого сімейного життя дружина повинна бути для чоловіка жінкою, матір’ю, подругою і донькою.

Звісно, не всі етапи можна спрогнозувати, і не у всіх вони однаково проходять. Важким ударом для будь-якої сім’ї може стати втрата годувальником роботи. У таких випадках чоловіки досить болісно реагують на всі підколи і знаходять відраду в пляшці, саме зараз йому, як ніколи, потрібна ваша підтримка. Важка хвороба теж вибиває із колії будь-кого, зрозуміло, що потрібно змінити свій побут і взагалі життя, але ж поки народжувалась дитина, усі кардинально змінювали своє життя. Тому чи варто падати духом, адже ми, люди, розумні терплячі створіння, які уміють спілкуватися і пробачати, а, отже, і взмозі налагодити будь-які стосунки, а тим більше, свої рідні, сімейні.

Offline ПОЗИТИВНААвтор темы

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Re: Сімейна криза
« Reply #1 : 26 Січень 2011, 11:56:20 »
Чи вірите ви у такі поняття, як сімейна криза, чи переживали ви її?
Я завжди думала, що це не про мене, і з усмішкою читала усі статті з темою "Криза 3-ох. 7-ми і так далі років сімейного життя"...
Що є основними причинами таких криз?
Давайте розбиратись разом!

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #2 : 26 Січень 2011, 12:08:22 »
Мар"яна, гарна та цікава стаття. Слід пам"ятати, що як би ми того не хотіли,  старались і не прагнули, але кризи у сімейному житті не оминути, навіть жодної, якщо вона не буде заначений психологами час, то буде пізніше і тільки від партнерів  подружжя залежить як вона пройде гостро чи не дуже чи сім"я зациклиться на певному етапі і вже її подальший рух буде дуже важкий.  Але всі ці кризи мають і позитивний момент, але для тієї сім"ї, яка витримає такі випробування - сім"я стає міцнішою, а партнери по шлюбу стають все більшими і більшими друзями, стають справжніми половинками один одного. Період між кризами два три роки, за цей період сім"я забуває про попередню тривожну мить і за цей час стаються різні позитивні події у сім"ї, які теж допомагають пережити всі тривоги. Міцних Вам шлюбів і чемних чоловіків!!! :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Андруся

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
  • (())
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андріанка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #3 : 26 Січень 2011, 12:11:24 »
Я у шлюбі 5 років буде шіть Перші роки було дуже тяжко Ми пішли жити до мене із моїми батьками.І все було не догода то не так їсти зварила то не так поприбирала Через рік подружнього життя я завагітніла ми були дуже щасливі Але після народження було також тяжко недоспані ночі сварки Він не висиплявся а зранку на роботу і ставав дратівливий ну і на цьому получалися сварки,нерви і придирки довсього. :)  А уже за 5 років змінилось багато чого Ми стали розумніші,почали більше цінувати один одного ну і просто Кохаєм один одного і у нас росте прекрасна донечка!!!!!!  d9

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #4 : 26 Січень 2011, 12:17:16 »
Кризи є у всіх сім"ях, просто одні їх визнають, цікавляться тим як пережити їх, а інші  думають, що  це просто чоловіки погані чи дружини, що нема взаєморозуміння, але ви одружувались і воно напевне ж таки було. особисто я переживала з чоловіком кризу першого року життя, коли ми довго притирались один до одного, вчились співіснувати разом, розділяти спільні захоплення, це при тому, що ми жили разом до одруження більше року. Йому було важко визнати, що це саме такий період і він мусить бути... Але все пройшло, пройшло і забулось. Потім трохи важко було, коли народився синочок, важко нам двом, і ми знову вчились жити за новими правилами , але навчились. Це все дуже добрий досвід, який зробив наі стосунки такі якими вони є, і це нас тішить. На черзі криза трьох років, це такий собі перший етап, коли цікавого стає все менше один в одному, але і це пройде, треба прсто вміти жити мудро (мудрість у кожного своя) і не зациклюватись на одному. ;)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #5 : 26 Січень 2011, 12:17:55 »
Ми разом вже 12 років майже, у шлюбі 7 з "копійками". Я не знаю чи є в нас саме оці кризи. Період сварок настає за певних сімейних обставин і це не залежить від кількості прожитих років. Головне - аби люди не забували, якою цінністю для них є сім"я та хотіли знаходити взаєморозуміння  z4

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #6 : 26 Січень 2011, 12:44:35 »
якраз, рівно проживши 7 років у шлюбі, ми прийняли кризу у гості.  було важко. але зараз все гаразд. головне, визначитись, що важливіше - сім"я чи криза. ми обрали сім"ю і в нас все вийшло :)

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #7 : 26 Січень 2011, 13:05:37 »
Я поставила галочку напротив "ні"
Мы вместе четвертый год, но кризисов пока что не было
Мы с мужем обое садимся и разговариваем, если кого-то вдруг что-то не устраивает или раздражает
Так было с самого начала и продолжается до сих пор

Думаю, кризисы случаются когда все накапливается
Мы же решаем проблемы по ходу, в спокойной обстановке

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #8 : 26 Січень 2011, 13:12:14 »
Цитувати
згодна...добре якщо люди можуть сісти і поговорити, і все вирішити...

Offline Bambuchа

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Слава
« Reply #9 : 26 Січень 2011, 13:13:57 »
Цілком згідна з chychyndra, не слід як в шар в собі все накопичувати, потім вибухати, краще по мірі наростання проблеми чи недомолвки спільно і спокійно зясовувати!  z4

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #10 : 26 Січень 2011, 13:14:27 »
А в нас криза почалась від коли малий народився.
 І ніби говорим, але все одно не достатньо. В мене чоловік деколи замикається і нічого з ним не розберешся що і до чого. Але надіюсь мине :)

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #11 : 26 Січень 2011, 13:25:45 »
Цитувати
В мене чоловік деколи замикається і нічого з ним не розберешся що і до чого.
Аналогічна ситуація!З моїм чоловіком взагалі дуже тяжко про щось поговорити,він дуже замкнений і в сімі його ненавчили ділитись проблемами і висказувати свою думку,а точніше те що тобі неподобається!Як сказала моя свекруха другій невістці "ти мені не говори то що ти думаєш,а то що я хочу почути" d107Він невміє вислухати мене,і небачить проблеми коли я починаю говорити про нас.........
   Ми разом вже більше 10-ти років,і криза у нас була неодноразово,доходило до розлучення,але я навчилась жити з його не легким характером,я навчилась читати всьо по його обличчі,і знаю коли і як до нього підійти ось так.....
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #12 : 26 Січень 2011, 13:56:45 »
Ми разом майже 6 років, у шлюбі 3 з половиною. І так, насправді нещодавно стався якийсь момент, коли у нього зявились якісь дивні відчуття, він не знав що з ним коїться. В мого чоловіка така сама проблема замкнутості. Тобто він весела і відкрита людина, але ніколи одразу не скаже що йому щось не подобається чи щось не так (це може бути навіть якісь побутові дрібниці), а потім неначе снігова куля накопичується і стається грандіозний вибух. Через тиждень після так званої кризи все неначе стало на свої місця, але він все рівно не дуже хоче про це говорити, як би я його не вмовляла. В мене інша ситуація, я можу псіханути, але через 10 хв я про все забуваю і живу новою хвилиною

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #13 : 26 Січень 2011, 14:19:38 »
Я теж поставила галочку на Ні.
Ми разом вже 12р, в шлюбі 4р.
І якихось конкретних криз, я Слаба Богу незамічала, звичайно що бувають сварки, але в иене чоловік має гарний характер, з ним дуже легко.

Цитувати
Мы с мужем обое садимся и разговариваем, если кого-то вдруг что-то не устраивает или раздражает
Так было с самого начала и продолжается до сих пор

Мы же решаем проблемы по ходу, в спокойной обстановке

І я так стараюся робити, бо теж впевнена що кризи наступають, як наслідок накопичення негативу, тебе щось не влаштовує і ти мовчиш, мовчиш, а потім вибухаєш.
 Краще зразу говорити про це.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 26 Січень 2011, 14:32:14 »
Цитувати
згодна...добре якщо люди можуть сісти і поговорити, і все вирішити...

і ще коли до людини доходить з першого разу  d111

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 26 Січень 2011, 14:35:00 »
бо теж впевнена що кризи наступають, як наслідок накопичення негативу, тебе щось не влаштовує і ти мовчиш, мовчиш, а потім вибухаєш.
ага, а потім, коли ви , нарешті, говорите про це, то тобі вже нічого не треба, ні того примирення ні того чоловіка  d130 А чоловік не розуміє, чому стільки часу все було добре, а потім в секунду настала повна дупа  d104

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #16 : 26 Січень 2011, 15:39:19 »
Цитувати
повна дупа
це в мене так  d35