Голосування

Чи бували у вашій сім"ї так звані "кризи"?

так
ні
такого поняття не існує

Автор Тема: Сімейна криза  (Прочитано 14894 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Сімейна криза
« Reply #119 : 29 Квітень 2013, 21:45:17 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
А я якщо не виговорюся, не вияснимо ситуацію,
Може ти просто ще не 7 років з чоловіком живеш :xmm?

І таке може бути  d30 d30 d30
Але на сьогодні така ситуація.... І не можу сказати що ситуація ахова, просто в ті моменти ну взагалі пелена просто на очі, і все  d111

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #120 : 29 Квітень 2013, 21:50:30 »
Цитувати
І не можу сказати що ситуація ахова, просто в ті моменти ну взагалі пелена просто на очі, і все
Ну в такому випадку вся надія на чоловіка, от в нас в парку є хлопчик з яким Настя моя грається, вона його б"Є (йому вже 1.1рік)  відбирає іграшки, а він....реагує ...ну...ніяк, хоче іграшку, будь ласка, пхається, то більше не сується. Я завжди дивлюся на них і кажу його мамі, що з нього добрий чоловік буде d27  жінка свариться, істерить а він собі мирно буде все сприймати.
А твій чоловік не так реагує, бо переважно так в парах є , хтось активний, хтось пасивний...доповнюємо одне одного d53

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #121 : 29 Квітень 2013, 22:06:20 »
Дiвчата, а менi здаэться, що то вашi чоловiки такi добрi, дозволяють такий кiпiш d37 У нас теж 3-й рiк йде, то все як в перший день, але мiй благовiрний абсолютно не терпить iстерики, крики, доколування, коли сам не в гуморi, то й йде в спортзал, якщо мене якась муха кусаэ, теж забираэ малого i даэ " дiвчинцi перебiситись", вiн у мене сприймаэ тiльки конструктивнi, обгрунтованi заяви, Та i я страшенно не переношу ревнощi, якiсь вияснення, мене вiд цього рве на куски, особливо оце всяке давай поговоримо про нас, ти не пiдеш поки не договоримо, я знаю, про що ти думаэш.... d111 Коротше ми з чоловiком знайшли одне одного d112

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #122 : 29 Квітень 2013, 22:09:06 »
Я з чоловіком вже довше, ніж 7 років, але ніколи не вмію змовчати, в мене такий характер запальний, заводжуся з пів оборота і мушу висказати все, що думаю, інакше не заспокоюся d112

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #123 : 29 Квітень 2013, 22:12:16 »
Цитувати
мiй блановiрний абсолютно не терпить iстерики, крики, доколування

У нас за все життя разом не було жодної істерики, а тим більше криків одне на одного  d142 d142 d142 Ми наші вияснення називаємо холодною війною, бо просто деякий час не говоримо один з одним..... Потім перебісимся (я переважно перебішуюся у ванній d112), і обговорюємо ситуацію, для нас важливо вияснити чого так сталося....щоб зробити якісь висновки..... Просто останнім часом такі стиковки частенько повторюються  d104

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #124 : 29 Квітень 2013, 22:18:18 »
Цитувати
але ніколи не вмію змовчати, в мене такий характер запальний, заводжуся з пів оборота і мушу висказати все, що думаю, інакше не заспокоюся
От і я так,,хоч теоретично знаю,що іноді краще промовчати,але як не вискажу зразу,то рано чи пізно всеодно вискажу і розгорюся ще більше d104

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 29 Квітень 2013, 22:24:30 »
Ну ви, висказуэте, бо слухають, а мiй нi, йому треба все чiтко, там, заробляй бiльше грошей, або не розкидай речi i все, вiн не почуэ бiльше цих 3-х слiв, а плюс я чоловiка так рiдко бачу, лишнiй раз краще покохатись, нiж дутись d100

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 29 Квітень 2013, 22:27:19 »
Ну ви, висказуэте, бо слухають, а мiй нi, йому треба все чiтко, там, заробляй бiльше грошей, або не розктдай речi iвсе, вiн не почуэ бiльше цих 3-х слiв, а плюс я чоловiка так рiдко бачу, лишнiй раз покохаьись, нiж дутись d100 d27 d79

Цікаво..... :xmm не слухає....а не слухає він тільки чи ти також???

Ну от в тому то і справа що покохатися у мене аж ніяк вийде, якщо щось муляє  d27 d27 d27 так що хай вислуховує  d30 d30 d30

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 29 Квітень 2013, 22:32:34 »
Цитувати
Цікаво..... не слухає....а не слухає
він тільки чи ти також???
У нас якось взаэмно, ми просто ще й страшнi iнтраверти, я одна дитина в сiм,'i, вiн рокiв 7 жив з котом, ми можемо цiлий день провести рaзом  i не перектнутись й 10 словами, при тому чудово провести час d112

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
« Reply #128 : 30 Квітень 2013, 01:23:24 »
Цитувати
але ніколи не вмію змовчати, в мене такий характер запальний, заводжуся з пів оборота і мушу висказати все, що думаю, інакше не заспокоюся
От і я так,,хоч теоретично знаю,що іноді краще промовчати,але як не вискажу зразу,то рано чи пізно всеодно вискажу і розгорюся ще більше
ооооо....... ці слова про мене  d100 я теж не можу мовчати, я мушу висказати все що думаю, мені потім аж легше на  душі d27

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
« Reply #129 : 30 Квітень 2013, 13:16:17 »
Цитувати
вiн не почуэ бiльше цих 3-х слiв,
Взагалі то це більшість чоловіків так, їхній мозок так багато не може сприйняти d27   тому те, що ми виливаємо на них міліон наших фраз, це тільки для нас самих, щоб НАМ стало легше, а у них все простіше.
Давайте робіть експеримент, пробуйте одною фразою і "потоком" інформації...яка швидше дійде? :xmm

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #130 : 30 Квітень 2013, 13:47:39 »
Цитувати
заводжуся з пів оборота і мушу висказати все, що думаю, інакше не заспокоюся
от і я така ж, мені головне викричатися, довести шо я права і через пів години я хороша, а чоловік дується, або не приймає мої слова. ще помітила що мені потрібне активне обговорення проблеми, а от Ігор послухає, скаже АГА і всьо класно. мене таке не задовільняє d104
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #131 : 30 Квітень 2013, 14:18:34 »
Цитувати
заводжуся з пів оборота і мушу висказати все, що думаю, інакше не заспокоюся
от і я така ж, мені головне викричатися, довести шо я права і через пів години я хороша, а чоловік дується, або не приймає мої слова. ще помітила що мені потрібне активне обговорення проблеми, а от Ігор послухає, скаже АГА і всьо класно. мене таке не задовільняє
    Дівчата, бачу ми всі, жінки, трохі схожі  :) Я також така була, поки все не вискажу, не заспокоюсь.  :oox Причому завжди наговорю чого треба и не треба(а потім жалію), а ще коли чоловік мовчить і не реагує на мої слова і крики, то я ще більше могла завестись і такої какі наговорити. Але так було перші роки життя і доки не з"явився малюк(це як раз було 2-3 роки, напевно це для нас і була криза, поки ми починали жити і притерались один до одного). А зараз я вже по іншому веду себе з чоловіком. По-перше, говорю те,що мені не подобається коротко і ясно. По-друге, намагаюсь меньше його пиляти і більше звертати уваги на себе,на свої обов"язки, і о, диво, і він почав краще відноситись і робити те,що хочу я d27. А ще ми обоє зрозуміли, що життя прикрасне і не варто витрачати його на дурні сварки( ну в основному це я зрозуміла  d112, тому що в мене чоловік взагалі дуже спокійний і намагається більш позитивно до всього відноситись). А ще чоловік зрозумів, що раз чи два рази на місяц мені треба виговоритись(чи навіть викричатись), але ми не сваримось, просто я випускаю пару, все те що в мені накопичується  d112, а він це трохи послухає, поспівчуває, потім ми з цього ще посміємось і все супер  :)

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #132 : 30 Квітень 2013, 16:45:32 »
Марина,ти-молодець d124.А у нашій сім*ї більш запальний - чоловік,він скорпіон по гороскопу і холерик ,дуже легко його вивести з себе,але він швидко відходить,зате після  d105,така любов  d8.От у нас в жовтні минає 6 років,як ми живем у шлюбі,наближається криза 7-го року ,трохи переживаю,бо на 3-му році - було нам важко d12

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #133 : 30 Квітень 2013, 20:49:11 »
Цитувати
переважно так в парах є , хтось активний, хтось пасивний...доповнюємо одне одного
Це точно... В мене з чоловіком абсолютно протилежні характери: він запальний, заводиться з півоборота, зате через 5 хвилин вже може і не пам"ятати суті проблеми, я ж навпаки - все обдумую, аналізую, а тоді вже висуваю якісь свої претензії. Через такі наші різні характери часто сваримось d105: він запалиться через якусь дрібничку, все виговорить, і спокійно йде на роботу, а я зранку із зіпсованим настроєм починаю себе накручувати і згадувати всі його "проколи". А він же вже через годину і не пам"ятає, що була якась сварка, зате я до того часу знаходжу массу аргументів проти нього, і знову виходить конфлікт уже з моєї ініціативи...
Обоє намагаємось з цим боротися, десь переводити на жарти, але не завжди виходить d104

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #134 : 30 Квітень 2013, 20:53:46 »
До речі, порахувала, якраз у нас зараз підходить до кінця сьомий рік спільного життя, може, переступимо цей рубіж, і буде простіше :)
А взагалі пари, які ніколи не сваряться, а лиш сюсюкаються між собою (маю кілька таких знайомих), викликають у мене якісь нездорові підозри d27

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #135 : 30 Квітень 2013, 21:50:01 »
Дівчата,те ,що пишуть в які роки є криза ,не обов"язковим фактом сприйняття!
Ну і що,що 3 чи 7,чи 10!
Та хоч 20! Все залежить від вас обох!!!