Голосування

Чи бували у вашій сім"ї так звані "кризи"?

так
ні
такого поняття не існує

Автор Тема: Сімейна криза  (Прочитано 16017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Сімейна криза
« Reply #153 : 29 Жовтень 2014, 11:35:08 »
Дуже дякую за підтримку, але коли настає моментпро спокій в середині не може бути і мови, оскільки розумію, що якщо він мене обманював вже, то може обманути ще раз і не знати чим це все закінчиться наступного разу

Offline Христя@

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим та Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #154 : 29 Жовтень 2014, 21:49:35 »
Одного разу до священика прийшла жінка і сказала:
- Ти 2 роки тому одружив мене з чоловіком. А зараз розведи нас. Я не хочу з ним більше жити.
- Яка ж причина твого бажання розлучитися -? Поцікавився священик.
Жінка так пояснила:
- У всіх чоловіки вчасно повертаються додому, мій же чоловік постійно затримується. Через це вдома кожен день скандали.
Священик, здивувавшись, питає:
- Причина лише тільки в цьому?
- Так, я не хочу жити з людиною, що володіє таким недоліком, - відповіла жінка.
- Розвести-то я вас розведу, але за однієї умови. Повертайся-но ти додому, спечи великий смачний хліб і принеси мені. Але коли будеш пекти хліб, нічого не бери в будинку, і сіль, і воду, і муку попроси у сусідок. І обов'язково поясни їм причину свого прохання, - сказав священик.
Ця жінка відправилася додому і, не відкладаючи, взялася за справу.
Зайшла до сусідки і сказала:
- О, Марія, позич мені склянку води.
- У вас, що, вода закінчилася? Хіба у дворі не виритий колодязь?
- Вода є, але я пішла до священика, щоб поскаржитися на чоловіка і попросила розвести нас, - пояснила та жінка і як тільки вона закінчила, сусідка зітхнула:
- Ех, якби ти знала, який у мене чоловік! - І почала скаржитися на свого чоловіка. Після жінка відправилася до сусідки Асі, щоб попросити сіль.
- У тебе сіль закінчилася, просиш всього одну ложку?
- Сіль є, але я поскаржилася священику на чоловіка, попросила розлучення, - каже та жінка, і не встигла вона закінчити, як сусідка вигукнула:
- Ех, якби ти знала який у мене чоловік! - І почала скаржитися на свого чоловіка.
Так, до кого ця жінка ні заходила, щоб попросити, від усіх чула скарги на своїх чоловіків.
Нарешті, вона спекла великий смачний хліб, принесла священикові і віддала зі словами:
- Спасибі тобі, покуштуй моя праця разом зі своєю родиною. Тільки не думай розвести мене з чоловіком.
- Чому, що сталося, доню? - Запитав священик.
- Мій чоловік, виявляється, краще за всіх, - відповіла йому жінка.
Ось так дівчата і це правда я переконалась 100%

Сказали спасибо: куклочка, Анжеліна

Offline Христя@

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим та Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #155 : 29 Жовтень 2014, 21:54:23 »
Якщо хочете зберегти сімю і шлюб. Прочитайте і зробіть так само побачите все буде  :bo
Один чоловік і жінка постійно сварилися. Одного дня чоловік пішов порадитися зі священиком, що має робити, щоб у сім’ї була любов і злагода. Священик порадив йому щоденно спільно молитися. Та жінка ніяк не хотіла з ним спільно молитися. Якось під час чергової великої сварки вона каже
до чоловіка: „Не хочу з тобою дальше жити, завтра подаю на розвід”. „Добре, жінко, - промовив чоловік, - але доки розійдемось, дуже тебе прошу востаннє разом помолитися”. Нарешті якось жінка погодилася на останню спільну молитву. Чоловік побожно розпочав молитву „Отче наш”. Коли дійшли до слів „і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим”, жінка розплакалася. Після молитви вона кинулася йому на шию і просила пробачення. З цього часу в їхній сім’ї був спокій і злагода.
У прощенні провин, оздоровленні з образ пам’ятаймо завжди про чудесний Божий лік, блаженство милосердя: „Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя” (Мт. 5, 7).

Offline Сашенька

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #156 : 29 Жовтень 2014, 23:55:38 »
ОльгаКуш, побережи свої нерви. Я давно прийшла до висновку, що якщо чоловік захоче завести інтрижку - ти хоть на ланцюг його посади - він все одно це зробить. Але не потрібно сприймати мої слова як вирок - в твоїх руках все змінити. Почни з себе - приділяй більше уваги собі та дітям - не потрібно себе постійно накручувати - ти маєш бути впевнена в собі і врівноважена, щаслива - навіть якщо у нього були колись думки про інтрижку - покажи йому, що ти найкраща, нехай згадає за що тебе покохав (Це нічого що я на "ти"?)

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #157 : 30 Жовтень 2014, 13:54:32 »
Сашенька, дякую за приємні слова. Буду старатись. Я навіть зачіску змінила, щоб якусь новизну внести

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #158 : 30 Жовтень 2014, 13:55:12 »
І притчі дуже повчальні. Мені ще одна дуже сподобалася.

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #159 : 30 Жовтень 2014, 14:00:15 »
Були дві пари - одні постійно сварилися, а сусіди жили дуща в душу. От і посилає жінка свого чоловіка до тих, що живуть мирно, нехай подивиться, чого вони так гарно живуть.
Пішов чоловік і дивиться в вікно. Зранку жінка встала і зразу мити підлогу, бачить чоловік прокинувся її , залишила вона відро з водою і пішла йому їсти гріти. А тут її чоловік встав і зайшов у відро, порозливав все. Жінка прибігла і давай пробачення просити, що то вона така неуважна. А він почав проситися, що то він незграба. І Довго вони так один перед одним вибачалися.
Приходить той сварко чоловік додому і каже :
- Знаєш що , жінко, у них всі винуваті, а у нас всі праві! 

Offline козька

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр,Євгеній
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #160 : 30 Жовтень 2014, 14:35:55 »
Дуже все гарно і повчально :flv в нас за 7 років подружнього життя були певні складні періоди, коли ми сварилися, та це б я не назвала кризою, головне в таких ситуаціях поважати та довіряти одне одному, говорити про це зараз, а не відкладати на потім, і все буде добре! Адже це людина, яку я покохала і від якої у мене два чудових синочки, що може бути важливіше!!!

Offline masha-misha

• Своя Мамка
  • Репутація: +166/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
« Reply #161 : 30 Жовтень 2014, 16:05:41 »
Повчальні притчі,візьму на замітку :bo

Offline Міланочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #162 : 07 Листопад 2014, 00:29:50 »
Одна з основних причин - це спільне проживання з кимось із батьків. Перевірено на нашій сім'ї, тому що ми чатсо згадуємо про те, що найкраще нам було тоді, коли ми жили окремо...

Offline oxik10

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #163 : 29 Серпень 2015, 17:11:22 »
У нас поки не було криз..Надіюсь і не буде..або пройдуть кризи непомітно..

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #164 : 29 Серпень 2015, 17:25:48 »
Мабуть були "шероховаті" періоди, я б не сказала, що прямо кризові- перший рік- притирались трошки, вчились кожен "не тягнути одіяло" на себе, потім третій  рік співпав з появою дитини- то знов притирались, ше й на фоні недоспаних ночей:) , але досить швидко увійшли в колію- місяців за 5-7, а тепер і не знаю, криза 7- ми років ніби має бути?! d27  Сподіваюсь омине, бо в мене таке враження  ніби я вже все життя одружена:)

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #165 : 01 Жовтень 2017, 13:15:56 »
На жаль, спільне життя не тільки з веселощів складається. Без сварок ніяк. Хіба що "гостьовий шлюб", де побут не спільний. І все одно знайдуться спірні питання.
Якщо знаєш про можливі кризи, можливо трохи легше їх подолати.

Offline R_oksana

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій -- 22, Юрій -- 18
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #166 : 10 Листопад 2017, 22:39:09 »
Криза була присутня, на жаль, в нашому сімейному житті. Але з роками прийшла мудрість, терпіння, розуміння... Тож тепер незначні сварки частіше закінчуються сміхом. Діти говорять, що ми сваримося навіть якось дивно.

Offline LyudmilaRet

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка, 12 років, Женя, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #167 : 01 Грудень 2017, 10:31:34 »
Доброго дня, мамки! Надибала вас саме в пошуку відповіді на "кризові" питання. На цей момент перечитала ще не всю тему, але розумію, що скільки сімей - стільки ж і "ліній поведінки". Кожна сім’я живе як уміють. Останній часом мені здається, що зря заміж пішла. У нас нормального життя було рік, а після народження малого пішла суцільна криза, з періодичними "просвєтлєніями". На даний момент, згідно статистики, переживаємо "сорокарічну" і "вихід з декрету" одночасно... капець просто
Рівно рік тому не витримавши я з дітьми (старша донька - від мого першого шлюбу) пішла до батьків. зиму ми жили окремо. навесні чоловік став просити повернутися. повернулась. а зараз просто не знаю як з ним ладнати. може вся біда в тому, що я росла на прикладі ідеальних взаємин своїх батьків, які сорокаріччя весілля святкували з великою любов’ю у погляді один до одного? я теж хочу, шоб у моїй сім’ївсе було добре, та не виходить. все наперекосяк

Offline west_girl

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #168 : 16 Січень 2018, 14:53:51 »
Криза,вірніше сварки я думаю є у кожній сім'ї ,головне вчасно помиритись,і тоді стосунки міцнішають