Голосування

Чи бували у вашій сім"ї так звані "кризи"?

так
ні
такого поняття не існує

Автор Тема: Сімейна криза  (Прочитано 14919 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Сімейна криза
« Reply #17 : 26 Січень 2011, 16:36:27 »
Цитувати
З моїм чоловіком взагалі дуже тяжко про щось поговорити,він дуже замкнений і в сімі його ненавчили ділитись проблемами і висказувати свою думку,а точніше те що тобі неподобається
в мене так само...як тільки скажу, що треба поговорити, то чую:вже все говорилось...нема про що говорити....І навіть не допускає думки, що в будь-якій ситуації можна спробувати знайти компроміс, може треба комусь чимось поступитись....Його теж не навчили говорити, свекруха все життя мовчала,тихо собі закривалась в кімнаті і плакала якщо щось не так...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #18 : 26 Січень 2011, 17:14:36 »
Ну, 7 років кризи не було :) і ми теж завжди говоримо. багато говоримо. і з кризи вийшли тільки завдяки тому, що проговорюємо все. і тепер я не зарікаюсь, але знаю, що вирішити кризу можна.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 26 Січень 2011, 17:41:23 »
Звичайно, що все можна пережити, головне хотіти цього двом!
В нас перша криза насувалася десь після 3 року подружнього життя, ми в той час жили в свекрухи і цим все сказано, тому не дочекавшись кризи ми зібрали свої речі і переїхали d141 Ну і на 5 році спільного життя, після народження доці було важко, але то швидше не криза, а життєвий досвід ;) Зараз пішов 7 рік і скільки всього в планах, щонам немає коли прокризу думати d27

Offline кася

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #20 : 28 Лютий 2011, 16:31:18 »
А у нас криза якогось незрозумілого віку, може то сильно зтягнувшася 7-мирічна. (Аж на два роки). Боюсь щоб не назавжди. Ніби і все внормі, тільки якось без почуттів, без душі. Де все подівалося? ніби ще недавно було і загуло...

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #21 : 28 Лютий 2011, 17:34:48 »
Цитувати
Ніби і все внормі, тільки якось без почуттів, без душі.
Ага, таке саме. В мене такий характер, я терплю, мовчу, а потім я вибухаю то всі мовчать, а говорю я.

Offline Лілічка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #22 : 28 Лютий 2011, 18:26:56 »
Цитувати
Ніби і все внормі, тільки якось без почуттів, без душі. Де все подівалося? ніби ще недавно було і загуло...
  От і в мене таке відчуття до свого чоловіка. Вірніше, відсутність почуттів до нього... Аж страх бере... Боюсь, що це вже назавжди, що ніколи не мине. А так хочеться якоїсь романтики у житті, світлого кохання, пристрасті, кінець-кінців. Може, це і є вона, криза...

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #23 : 28 Лютий 2011, 20:00:31 »
Цитувати
А так хочеться якоїсь романтики у житті, світлого кохання, пристрасті, кінець-кінців. Може, це і є вона, криза...
Дівчата, а чому ви не зробите цієї романтики самі. Не треба чекати, коли вона прийде, а треба докласти до цього зусилля. підіть кудись на вечерю, нема можливості, зробіть вечерю вдома зі свічками з вином, з гарним настроєм, після цього всього влаштуйте собі романтичний ніжний секс. Нема з ким лишити дітей (а це дуже рідко, тому що є бабусі і дідусі, а те, що мама каже, що не хоче розлучатись з дитиною, то це тільки відговорки, бо лишити дитину на 3год. нікому від цього не буде шкоди), то зробіть все це після того як діти підуть спати. Пригадайте, з чого починались ваші стосунки, а там була і прстрасть і гарячий інтим і ..., і таких і багато, у кожного свої.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #24 : 28 Лютий 2011, 20:39:36 »
оох, ми з чоловіком лише зібрались влаштувати собі "подорож у минуле", а проснувся Андрій раніше, і, зазвичай йде на мультики а ту "я хочу бути з вами" і край ))))))))))
а взагалі, Андрія віддати бабусям без проблем, а от Назарко довше півгодини, причому в рідних стінах, не витримує. А поки вкладемся спати, то я вже сама ледве дихаю і засинаю, ніц не хочу, ніякої романтики, лиш спати!!!!!!!!!!!!!!!!! як  повезе, то на вихідні вони посплять одночасно, але везе не завжди. То можна Андрійкові мультики включити, але він все рівно прибігає потім до нас.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #25 : 28 Лютий 2011, 23:32:39 »
Іра, аналогічно.
Думала, може б зараз разом хоч якісь фільм подивитися, як діти ляжуть, а то назло Щось Арсен ніяк не всинає, а я вже чисто сплю, вже ні кіна ні сексу не хочу.
Ну що ж то таке

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 01 Березень 2011, 07:52:26 »
о, ми вже сто років кіно ніяке разом не дивилися. В нас катрусин кінозал лише на мультики, добре, що Андрій дивиться типу Шрека мультики, то і нам подобаються. Сподіваємось, що влітку як Назаркін підросте, то зможем поїхати дксь у Шацьк чи в Сокільське, там вже будем відпочивати та один на одного дивитись  :*

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #27 : 01 Березень 2011, 08:39:29 »
Цитувати
то зможем поїхати дксь у Шацьк чи в Сокільське, там вже будем відпочивати
що без дітей плануєте???

Offline Лілічка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #28 : 01 Березень 2011, 08:47:46 »
Цитувати
оох, ми з чоловіком лише зібрались влаштувати собі "подорож у минуле", а проснувся Андрій раніше
  І в мене така сама історія. Мій Андрійко ніби нюхом чує, коли мама з татом щось вирішили "замутити": то заснути не хоче довго, поки я вже сама не відрубаюсь і ніякої любові вже відповідно не хочу, то проснеться в самий непідходящий момент...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 01 Березень 2011, 09:17:32 »
Цитувати
то зможем поїхати дксь у Шацьк чи в Сокільське, там вже будем відпочивати
що без дітей плануєте???
думаю, що Андрія візьмем, добре аби дитина на красоти подивилась чи в озері покупалась. Але хочем поїхати з друзями аби веселіше було, а ще діти будуть між собою гратись. А як візьмем ще Назарка, то все, ніхто не відпочине. Не знаю чи получиться нам таке, але сподіваюсь, на природу хочу, на простори і щоб повітря було побільше!!!!!

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #30 : 01 Березень 2011, 09:42:51 »
Цитувати
А як візьмем ще Назарка, то все, ніхто не відпочине
ну це факт, тому тебе й питала, чи самі. ми скільки були в Шацьку, то змогли спокійно (більш-менш) на килимку сидіти, коли вже Дєні майже 3 роки було і то він в мене порівняний чемнюсік. Але я би не змогла поїхати в шацьк, а дитину лишити вдома, якщо їдемо, то всією сім"єю, тим більше що Шацьк - рай саме для мацьоп. Ще десь за кордон в якісь екзотичні країни просто страшно брати дітей, а тут... я би себе мачухою відчувала  :/

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #31 : 01 Березень 2011, 10:44:14 »
Оля, а ти коли була в Шацьку? Маєш якісь контакти туди? Бо ми теж цього літа плануємо...

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #32 : 01 Березень 2011, 10:55:28 »
Кому як з відпочинком, ми минулого літа були у Шацьку з малявками, справді РАЙ для дітей!!! Не можу сказати, що накупалась, бо нормально зануритись так і не вдалось, але відпочили прекрасно, хоч за дітками дивитись треба було ще краще як вдома, а вони у нас ще ті шила d142.
Я б теж не залишила їх на бабусь
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 01 Березень 2011, 11:23:43 »
я би себе мачухою відчувала  :/
та я реально теж думаю, що не вийде Назарка лишити, та ще й на три дні....Тим більше, ми там будем купатись-засмагати, а він у панелях паритись... Коротше, буде видно, поки що ці подорожі пишу у свою книгу мрій  d3