Голосування

Чи бували у вашій сім"ї так звані "кризи"?

так
ні
такого поняття не існує

Автор Тема: Сімейна криза  (Прочитано 16354 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Сімейна криза
« Reply #85 : 29 Лютий 2012, 07:18:19 »
Цитувати
а тепер коли пожили окремо - взагалі нема бажання що небудь починати. І я зараз мов на роздоріжжі- незнаю чи варто... рани тільки почали гоїтися, і знову опектися дуже не хочеться
мені здається, що в житті окремо взагалі немає ніякої перспективи зійтися потім. Ну бо обоє розходяьтся із неприємним осадом, з невирішеними проблемами, а вони ж не зникнуть, якщо протсо втекти одне від одного. Ну якби то були шкарпетки брудні  z5 то так, а якщо серйозніші речі, то , імхо, тут 99% буде кінець шлюбові... Шкода, стільки часу разом...

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #86 : 29 Лютий 2012, 07:36:29 »
я думаюю що шкодувати за прожитими роками не варто-це все наші уроки і вони нам даються не мпросто так а щоб винети з них щось для себе...це наш досвід життя.Я чомусь взагалі впевнена що нічого не стається просто так-все для чогось потрібно.А ще мудреці кажуть що що найважчі вибробування даються тим кого життя любить.У мене в житті теж сталось так що я ніяк не думала що воно станеться-а потім я просто зрозуміла для чого, чого, що я не так робила раніше,я дякую долі за всі свої найважчі уроки...вони мені дали досвід і навчили як не потрібно робити і осоливо у сімї

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #87 : 29 Лютий 2012, 09:52:08 »
Дійсно як є життя як прошло значить так має бути. Але я рахую що коли сімя вирішила пожити окремо це вже все. В рідких дуже випадках сходяться назад. Я вважаю що треба вирішити одразу жити чи не жити а розійтися потім зійтися і ні до чого воно не приведе. В нас теж купу криз різних було, але моя мама каже завжди так ніколи не дай чоловікові піти після сварки з дому як більшість роблять і кажуть я пішов до друзів, в магазин, і тд. Бо піде раз піде другий раз а  там з кимось познайомится і потягне на ліво. В такі ситуації чоловікові найлегше зрадити. І я з нею згідна на всі 1000% Ми хоч посваримося то навіть думки не даю щоб чоловік кудись пішов. І знаєте навчилася ще від перших днів робити так. Ми як сварилися то моя мама завжди казала на дворі можете позлитися 2 хв один на одного а  в дома 5 і все помирилися. І завжди так робимо. Тому і нас ніколи такого немає щоб ми не спілкувалися день два максимум кілька хв, хоч би яка не була засильна сварка.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #88 : 29 Лютий 2012, 09:56:15 »
просто ще час коли дитині від року до двох дуже важкий для сім"ї, адже процеси відділення дитини від мами в психологічному зв"язку дуже впливають на пару, вони теж свого роду сепаруються, адже в першій фазі стосунків молоді люди хочуть воз"єднання, завжди бути разом,,..а в другій фазі вони хочуть все робити окремо, так як і дитина, але в  ретій фазі, вже мають зрозуміти, що вони партнери

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 29 Лютий 2012, 10:19:36 »
але моя мама каже завжди так ніколи не дай чоловікові піти після сварки з дому як більшість роблять і кажуть я пішов до друзів, в магазин, і тд.
а я читала, що це саме типово для чолоічої психології, їм так краще думається, вони заспокоюються. А жінка навпаки дуже злиться, бо типу чоловік тікає від неї та проблем, лишає її саму  d105

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
« Reply #90 : 29 Лютий 2012, 10:22:29 »
Просто чоловік потім входить у привичку і яка б не була сварка він обертається і йде не думаючи про жінку а тимбільше про дитину яку лишив, а чому жінка такого собі ніколи не дозволить.

Offline osegin

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 13 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #91 : 16 Травень 2012, 12:10:06 »
За 18 років (10 у шлюбі) безперечно були і сварки і кризи - і винесли ми для себе (я сподіваюсь) таке - потрібно сісти і поговорити один з одним не як чоловік з дружиною, які в стані війни, а як найкращі друзі, від щирого серця - ітоді все набагато простіше зрозуміти і зробити якісь рішення

Offline Танюшка 1986

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володька 8 років, Софія 2 роки
« Reply #92 : 24 Червень 2012, 12:32:29 »
Ми в любі 9 років 5 із ни х були важкі, це правда перші 5

Offline Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #93 : 24 Червень 2012, 15:46:09 »
Ми у шлюбі 5 років, криз ще не було. Якщо виникають якісь спірні моменти , завжди сідаємо і обговорюємо їх. Ну і сваримося ми дуууже рідко.

Offline Nата-лія

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля і Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #94 : 03 Грудень 2012, 19:11:17 »
ми одружені 8 років,криза у нас була і то серйозна після 3 років,но ми її перейшли і я рада дуже цьому

Offline vitaminka

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
« Reply #95 : 04 Січень 2013, 12:46:48 »
якщо приходить криза головне не замикатися в собі, говорити що тебе дратує, що не подобається (можна навіть список скласти) і сісти і говорити це дуже помогає!
Головне знати що ти хочеш з цією людиною бути, що він і ти можете вислухати одне одного і зробити щось щоб бути разом. Якщо ти замикаєшся у собі, не хочеш піти на контакт і обговорення - тоді це кінець.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #96 : 04 Січень 2013, 13:53:01 »
     Ми разом 5 з половиною років, одружені майже 4, дві кризи точно були, коли почали жити разом і коли малюк народився. Але ми пережили їх досить легко,з маленькими сварками. Головне обом дуже хотіти їх пережити і прикладати для цього зусилля.

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #97 : 21 Січень 2013, 23:24:36 »
А в мене таке враження, що в мене криза постийно ось уже 8 років з 10.Я дуже не люблю сварки, дитиною я їх нечула, а мий чоловик привик з мамою сваритися, і що саме обідне, що вони обоє вважають правими тільки себе, свекруха постійно лізе в нашу сімю своїми думками, бо я відіті лі погана мама і жінка.я вже задовбалась це терпіти, висказала своє фе, постийно як на голках, на пустирнику сиджу ,серце почало барахлити вже думаю може мені до психіатра сходити. а саме обідно коли тобі чоловік каже-давай порадимось-а в результаті виходить-я і так сам вже вирішив. Тоді я питаю-то навіщо ж мене питаєш як і так все вирішуєш сам-не питай. а вин у відповідь-ах то ми значить не сімя? d111

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #98 : 22 Січень 2013, 11:25:48 »
Цитувати
свекруха постійно лізе в нашу сімю своїми думками
мені здається, от це ваша проблема, ви що живете разом з свекрухою?
Цитувати
бо я відіті лі погана мама і жінка
Мар"яна, ти навіть не те що не слухай таке, а навіть не допускай думки, ти не можеш бути поганою, ти найкраща, особливо для своєї дитини :) А свекруха видно ревнує d104

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 22 Січень 2013, 11:45:13 »
Мар"яна, він зате хоч радиться, оці слова "ах то ми значить не сімя?" , імхо, багато важать. А свекруха завжди буде так вважати, ну просто ти інша людина... Спробуй просто не брати то все близько до серця, щиро дякуй їй за турботу  :) Твоїх нервів буде менше, от побачиш, а там і її.

Offline koval4u4kas

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Я твой недостаток, ты - моя Вселенная...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #100 : 03 Лютий 2013, 16:38:47 »
хто придумав ці кризи??!!!!! якщо в сім'ї є взаєморозуміння і повага, то нема місця ніяким "кризам"!!! ми разом 3 роки, зустрічались всього 1,5 місяця і почали жити разом. ніяких побутових сварок, ніяких конфліктів, все робимо разом... живемо в любові і злагоді, з нетерпінням чекаємо малятко  d101
живемо з моєю мамою, але на щастя теща з зятем пречудово ладять!  z4
треба знайти золоту середину, точку порозуміння і не чекати ніякі кризи!!  d8
Котёнок вырастет котом, мышонок превратится в мышь и лишь для матери родной ребёнок - навсегда малыш...

Offline Калинка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тарас Соломійка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #101 : 03 Лютий 2013, 18:03:29 »
Якщо подружжя має почуття і частенько займається сексом ніяка криза їм не страшна. А якщо один з Вас погулює і відверто ігнорує іншого , проявляє неповагу - тоді однозначно криза і розмови не поможуть. Проте жінка зобов`язана боротись за см`ю і задумуватись - чому виникла криза і що Я можу зробити щоб батько моїх дітей залишився поруч назавжди.