Автор Тема: Який подарунок любите отримувати від чоловіка несподіваний чи практичний?  (Прочитано 12544 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
щось наші чоловіки ніц не розуміються на подарунках
не всі, мій майже завжди дарує приємні подарунки - сам придумує, або радиться зі мною
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
не всі, мій майже завжди дарує приємні подарунки - сам придумує, або радиться зі мною
я мала на увазі мій і оксани (sanja) d30 я ж її процитувала ;)

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
           А ми після гіркого досвіду з невдалими подарунками вирішили завжди робити подарунки один одному разом. Разом вибираємо, купуємо або просто влаштовуєм романтичні вечори.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
А ми ніколи не обговорюємо подарунки. Чоловік часто сам вибирає, що дарувати і майже завжди вгадує. Часто робить сюрпризи - може не ялинку заховати якийсь ювелірний виріб - приємно знайти такий сюрприз :) Або подарувати неочікувано щось дороге та практичне - так було з телефоном, читалкою. В будні дні може несподівано подарувати кіндер :) Всякі сковородіки в подарунок не визнаю - це те саме що йому подарувати викрутку (хоча може б і радів d30). Це є речі спільного, побутового користування, а не подарунки. Квіти в нас рідкість, але час від часу бувають такі сюрпризи - на Валентина мене вдома чекали на вечерю суші, які він сам готував вперше в житті :) Якщо хочу вже щось конкретне тоді кажу прямо. І коли фінанси дозволяють то і отримую те. На миколая і новий рік обов'язково робимо один одному подарунки - дрібничкі : теплі шкарпетки смішні, салюти, штучний сніг, хлопушки іт.д. Дуже любимо зимові свята тому всі аксесуари до них нам обом підходять :)

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
ну такі подарунки як мягкі іграшки,цукерки,і квіти то це у них в крові  d112 d112 d112 Раз подарував мені чоловік кольцо,то таке велике  d112 d112 d112 не знає ні який розмір пальчика,чи одягу,чи бюстгалтера і ноги розмір певне незнає  d112 d112 d112 d112 і тапочки трішки завеликі подарив d27 d27 d27 d27 на більш цікавіші подарунки не вистачає чи то фантазії чи то боїться не вгадати  d112 тепер отримую грошима.мене це бісить :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/

Offline koval4u4kas

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Я твой недостаток, ты - моя Вселенная...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Мій чоловічок в як d9ості подарунку завжди вибирає щось дійсно потрібне  z4 Так як я люблю готувати, одного разу прийшов з роботи з м'ясорубкою)) Потім блендер, набір сковорідок... І в довершення купив нову кухню з чудовою вбудованою духовкою  d27  d9
 От на ДН місяць тому зробив сюрприз: засипав всю квартиру білими і червоними кульками у формі сердець  smile336, на торт поставив цифри 25 smile335 і подарував 25 гілок хризантем (обожнюю їх, навіть весільний букет був з них)  А одного разу приніс хризантеми, а посередині астромерії (з них в мене був букет на розписку  :) ) А ще вдома стоїть букет з якихось карпатських квітів, вже 4 місяці))) Вони засушились, але кольору не втратили!
А ще, вірші мені пише  d22 так зворушливо, я завжди плачу d24 і збираю їх, потім діткам похвалю татка!!
Котёнок вырастет котом, мышонок превратится в мышь и лишь для матери родной ребёнок - навсегда малыш...

Offline wwwild

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Які ваші чоловіки - молодці!  z4 А в мене проблема - перед кожним святом, десь за тиждень (день Св.Валентина, 8 березня, ДН) нагадую: "Через 7 днів таке-то свято", кожний день нагадую і все-одно, примудряється зранку уже на саме свято поцьомати, ніжно обняти і сказати:"Вітаю, але я без подарунка.  z1 Ти, якщо щось хочеш, то візьми і купи собі"   d111
Ай, ну їх! Я вже розслабилась і отримую задоволення  d30
А до весілля - були несподівані квіти, іграшки, солодощі. Просто так. Де чоловіки-романтики діваються після весілля? d3  d112

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
Я люблю коли подарунок це сюрприз! Але мій чоловік завжди каже,що він мені купить  :( Любить купувати золоті колечка,хоча в мене їх вже ціла купа,і весь час завеликі d27 Я кажу йому,що він же знає який розмір мені потрібний,а він каже,що йому таке сподобалося тай купив d109

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Я кажу йому,що він же знає який розмір мені потрібний,а він каже,що йому таке сподобалося тай купив
d140 d140 оце в вас прикольний чоловік, такий милий :8

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А я люблю отримвати несподівані практичні подарунки.   d27

Offline Nата-лія

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля і Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
я люблю несподівані подарунки,но чоловік несподіваних некупує,постійно мене питає,що купити,я йому вже казала,що хоть раз придумав сам,но всеодно недоходить

Offline юльчик_22

• Я щаслива, у мене чудова сім*я
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Артемко
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
І я люблю несподіванки,проте часто знаю що я отримаю d143
Максимкові 5років
Артемкові 4 рочки

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Цитувати
"Вітаю, але я без подарунка.  посмішка Ти, якщо щось хочеш, то візьми і купи собі" 

мій ще краще робить - вітає аж ввечері - як він мені пояснює - свято ж цілий день, то чого саме вранці вітати d111 d111 d111
дивна логіка

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
Цитувати
мій ще краще робить - вітає аж ввечері
і мій так робить! Коли в когось день-народження я кажу подзвони привітай,а він каже вечером подзвоню d27

Offline krispik

• Активна Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Миколка 18.12.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
І мій теж вітає ввечері.....От було в мене в неділю день народження,то привітав-ввечері.....
А подарунок-несподіваниц і дуже практичний -дав грошей :"Купиш собі,що хочеш" d104 d30

Offline таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я більше люблю практичні подарунки,але деколи бувають сюрпризи,але це дуже рідко,хіба шо якісь дрібниці,а так переважно питає щоб я хотіла.

Offline мама 2-х дівчаток

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля 3.4р Юля1.8
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Я сюрпризів не люблю.Мені чоловік завжди дарує гроші