Автор Тема: Планування вагітності після кесарського  (Прочитано 22684 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
І я хотіла написати, що всі вони обіцяють, а от хто приймати буде? І мені обіцяли у 1999 році. Я досі думаю, хто ту лікарку старого радянського зразка (їй десь під 60 було) тягнув за язик, що вона так впевнено сказала моїй свекрусі, що, якщо різниця між дітьми буде 3 роки, я зможу наступного разу родити сама?! d104 Мабуть, чулася винною, що не змогла мене розродити. А ми віримо таким обіцянкам, а потім розчаровуємось...
Уліточка.
Якщо  є розрив, то замість УЗД на 2-3 день може бути розтин. Це я так невдало чорногуморно пожартувала, даруйте... Маю на увазі, що з цим чекати не можна, а треба швидше переконатись, що все гаразд.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
Мотря мені здається що іти на природні роди після КР треба із 100% впевненістю що все буде ок
мені щось з середини підказувало що я народжу сама без всяких проблем
не треба наговорювати на лікарів, бо ні один лікар не буде вас просити погодитися на роди після КР
це жінка має бути ініціатором
я хотіла цього і тому мені повезло найти лікаря який сказав "нема проблем, хочеш родити сама то буду приймати такі пологи в тебе"
і ці всі протоколи я не читала
я мала сильне бажання і впевненість в собі а Стефанюк має професіоналізм і я йому довірилася
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
Згідна на всі 100 щодо впевненості і віри. Але не згідна щодо лікарів. Це вони підривають нашу впевненість і віру, вони роблять так, що жінки після кесарського іноді зважуються на природні пологи вдома, бо розуміють, що це єдиний шанс народити самій, бо в лікарні не дадуть (інтернет рясніє такими історіями). Тоді віра в успіх є, а віри в лікарів і довіри до них - немає.
Повірте, безпідставно наговорювати я б не стала. Моя гінеколог, до якої я ходжу роками (почала після перших родів), якій безмежно довіряла, під час першого мого візиту на питання про нормальні роди радісно сказала: так, звичайно, тепер можна народжувати самій  d41. Я тоді навіть не думала про другу вагітність, просто спитала про те, що мене цікавило, і повірила, навіть думала, як комфортно мені було б з нею народжувати - моя людина. Коли вже була вагітна другий раз, ближче до родів запитала ще раз, і вона вже відповіла питанням на питання: а що кажуть окулісти? (в мене міопія). Окулісти після детального консилярного огляду дали дозвіл на роди, але вона почала спригувати, а далі залякувати нас з чоловіком, казати про розрив матки, про те, що тоді всі помруть і т.д. Тоді я почала шукати інших лікарів, але результат був той самий. Одна навіть прямо сказала: скільки б ти мені не пообіцяла заплатити, я все одно б за це не взялася, і далі про розрив, про те, що тоді рятують жінку, а про дитину навіть ніхто не думає, дай Боже, щоб жінку вдалося врятувати і т.д. Нарешті Шутка сказав "подивимося", але результат ви вже знаєте, я писала.
Та що говорити, вони навіть перед третьою операцією мене лякали тим, що може бути всяке, що це дуже складно, що в будь-який момент можуть виникнути будь-які проблеми і дуже наполягали на "хірургічній стерилізації", бо четверте кесарське - це d128. Як на мене, то професійний лікар у таких випадках має доступно пояснити всі за і проти, пояснити можливі ризики і не лише природних родів, а й повторного кесарського, бо про них чомусь ніхто не говорить, навести якісь статистичні дані, тобто навести факти,  а тоді дати жінці (і чоловікові) вибір. Те саме стосується перев'язування труб. Та розкажіть спочатку, чому таким страшним є 4 кесарське, наскільки надійним методом є стерилізація, а тоді дайте жінці змогу й час подумати, порадитись і вирішити. А то в мене була дуже неприємна ситуація, коли я під час консилярного огляду почула від Гурбель (так здається?), такої симпатичної, мініатюрної, дуже юної на вигляд, фразу, яка мене дуже різонула: ви знаєте, ви повинні підписати заяву про хірургічну стерилізацію. Я відповіла, що можу підписати, якщо захочу, але мене не почули: не встигла я злізти з крісла, як до мене вже прискакала інтерн з такою заявою.
Просто наші лікарі - заручники нашої системи охорони здоров'я. Їм простіше прийти на певну годину, зібрати бригаду тих, з ким звик працювати, за якусь годинку зробити повторне кесарське, перев'язати труби і з почуттям виконаного обов'язку покласти гроші в кишеню. Для чого підриватися на такі роди вночі, сидіти годинами (стимулювати ж не можна, коли є рубець на матці, а роди відбуваються довго, як перші, бо ж шийка нерожавша), ризикувати, а потім, Боже борони, жінка ще подумає, що, як сама родила, то треба й заплатити як за звичайні роди d27?
Одним словом, Уліточка, ваш випадок - виняток, а не правило для сучасного Франківська, а Стефанюк ваш - теж виняток, а не правило для сучасного акушера-гінеколога. Вам дуже пощастило, і я вас з цим вітаю. І бажаю форумчанкам, які тільки мріють про нормальні, щасливі, природні пологи, щоб ваша мрія збувалася. Може, трошки почекайте, і такий Стефанюк буде не один? А я буду тримати за вас кулачки :).

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Мотря, дякую за побажання!
я за вас дуже рада, що у вас 3 діточок, і нічого страшного що ви не родили самі, значить так мало бути, добре що дітки і мама здорові і щасливі.
Цитувати
стимулювати ж не можна
мій Стефанюк, як ви кажете d27, показував мені якісь папери, і зачитував цитатами з тих документів, то там чітко було розписано, що стимулювати можна і вказано чим(окситоцин)
Цитувати
бо ж шийка нерожавша
він ту шийку в схватках так мучив рукою, що вона мусила відкриватися
Цитувати
Уліточка, ваш випадок - виняток
Стефанюк прийняв перші такі пологи в жінки яку сам і кесарив
я була друга в його історії таких родів

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Я ж кажу - камікадзе :)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
І ви камікадзе, бути всього лиш другою - страшно, тому великий вам респект z4

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Стефанюк прийняв перші такі пологи в жінки яку сам і кесарив
я була друга в його історії таких родів
Ого d107 А не страшно було? Я би ніколи на таке не зважилася, навіть задумуюся над КР колись в майбутньому, бо перші природні пологи були не зовсім вдалі.

Offline Zelda

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег
  • Ваше справжнє ім’я: Настя
Про камікадзе:)
Комаровський тут розказував про перше задокументоване кесарське в історії - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Чоловік (ветеринар) у 16 столітті сам прокесарив свою жінку, зашив, після чого вона йому ще п'ятьох народила сама:)

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Я також дивилася цей випуск Комаровського  z4. Оптимістична програма але не на практиці у Франківській обл.  d111

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Поки Артурчик підросте, поки Ви задумаєтеся над другим малюком, дасть Бог, у нас стане краще і народите самі.

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
стимулювати ж не можна
мій Стефанюк, як ви кажете , показував мені якісь папери, і зачитував цитатами з тих документів, то там чітко було розписано, що стимулювати можна і вказано чим(окситоцин)
Я також читала, що стимулювати не можна при ПР після КР.  d143

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я також читала, що стимулювати не можна при ПР після КР.
де ви читали?
Цитувати
А не страшно було?
та ні d143
Цитувати
Чоловік (ветеринар) у 16 столітті сам прокесарив свою жінку, зашив, після чого вона йому ще п'ятьох народила сама:)
а навіщо він її кесарив? хотів знати як там все в середині виглядає?

Offline IR@

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Я також читала, що стимулювати не можна при ПР після КР.
де ви читали?
Читала я це у різних статтях. Але ось спеціально знайшла протокол ВАГІНАЛЬНІ ПОЛОГИ
після кесаревого розтину (ВПКР) від 27.12.2011  N 976, де зазначено :
"Застосування окситоцину у роділь з рубцем на матці після КР не протипоказано, але його призначення асоціюється зі зменшенням успіху вагінальних пологів після кесаревого розтину та підвищенням ризику розриву матки вдвічі."
А вас стимулювали?

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А вас стимулювали?
ні

Offline IR@

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
А вас стимулювали?
ні
ото-то, воно - то в протоколі пише, але на практиці це не застсовують. Бо ризик величезний!!!

Offline Танюшка121

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дівчата,до мене подружка сьогодні прийшла і каже - я вагітна.А ми з чоловіком теж хочем другу дитину,я після КР,пройшло 2 роки. Я дуже вагаюсь.Що робити ? Мені 21 рік,сили є,бажаня тоже,і сумніви також.Що робити,порадьте.

Offline Wita

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Павлик 1 рік 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
Я також мрію про ще одне малятко! Але лікар який проводив операцію(кесарів розтин) сказав що швидше як через три роки мені вагітніти не можна!