Автор Тема: Планування вагітності після кесарського  (Прочитано 23554 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline panterka_id

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Улянка 8 років, Максим 1 рочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Планування вагітності після кесарського
« Reply #238 : 02 Травень 2018, 12:24:38 »
Ай,я вже щось змирилася - що має бути,то буде. Перший раз дитинка йшла сіднички+ніжка,то сказали народиш сама, намучилась,відкриття було,але не виходила зовсім,то прокесарили. Казали, що добре,що не пішла,бо була би біда(не знаю,що там було,обвиття пуповиною певно). Другий раз була налаштована серйозно родити сама. Шов по узд був добрий, чекали родів,а на 38-му тижні кажуть на узд: "Ви знаєте,що в вас дворога матка?" Думаю,капець,що воно таке? За дві вагітності,куча узд,різні лікарі дивилися,і тут таке... Начиталась дома інтернету,не понятно наскільки там в мене та дворогість виражена,але,думаю,обидві вагітності дитинка все за правим боком в мене    була,тай сідничне положення від того буває. Вагу малого вже 3,500 показувало,і я вже не знала,що робити,чи народжу нормально. Лікар казав,щоб родити,треба вагу дитинки не велику,ще та дворогість мене злякала. Погодилася на КР в 39 тижнів,але до останнього дня прислухалася,надіялася,що почнуться роди(мала в 37 тижнів родилася),рухалася багато,але ні. Прокесарили,малий 3,750,а матка сказав лікар,не так вже дворога,більше сідловидна. Такщо,думаю,вже третій(а може і четвертий) раз,хай буде як має бути,головне,щоб дитинка здоровенька народилася.

Сказали спасибо: ...Я...