Автор Тема: Планування вагітності після кесарського  (Прочитано 23502 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MTVАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
спілкувалася з декількома лікарями і робила узд - на осінь, одразу після моря, планую другу вагітність ) як буду народжувати ще не знає ніхто - все залежить від перебігу вагітності - але шанси на природні пологи дуже високі, бо шов на матці на узд без ознак - його просто не видно )
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Таня (MTV) молодчинка, що так швидко рішаєшся на другу манюню! А зі швом може бути всяке, у мене шов був на УЗД прекрасний, носились вагітність нормально, дуже хотіла сама народити, але лікар не дозволив, і коли підчас операції виявилось, що товщина шва на матці 1мм, світився плідний пузирь, то я була страшенно рада, що не настояла на своєму, бо наслідки могли бути огого d107
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
На УЗД, якщо жінка не в передпологовому періоді, не відно справжньої картини внутрішнього рубця.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline ір4ик

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся 9 років Саша 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
в мене перше теж було КР, а тепер боюсь і звичайних пологів і КР :8

Offline chernentus

• Своя Мамка
    • Награды
Іра, я також дуже боялась після першого КР з жахливими ускладненнями завагітніти. Але, 2 КР не до порівняння - велика подяка моїм лікарям!!! Тепер думаю, ну як же ми з чоловіком так довго (6 років) не наважувались на таке щастя  d41.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline ір4ик

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
дякую за підтримку, Наталя! а чим друге КР легше від першого? і яку анестезію вам робили загальну чи епідуральну(бо мені перший раз епідуралку)

Offline chernentus

• Своя Мамка
    • Награды
Перший раз був загальний, другий епідуралка, але чутливість не пропала і мені внутрішньовенно дали трошки дімедролу (без маски). Другий КР - інші лікарі - професіонали своєї справи на 100 %. Перший раз у мене були ускладнення (2 рази реанімація) і дуже важкий адаптаційний період. А, от другий раз ніяких ускладнень у мене не було і адаптаційний період пройшов добре. правда, я 5 днів була в реанімації, але це в цілях посиленного нагляду, зважаючи на ускладнення у 2005 р., ну, щоб бути напоготові у разі чого. Я зараз навіть і не згадую про якісь негаразди після операції, а після першої 6 років не могла оговтатись.

Offline ір4ик

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
а хто оперував, якщо не секрет?

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
Re: Планування вагітності після кесарського
« Reply #59 : 03 Серпень 2012, 16:56:21 »
Мені сказали в роддомі що краще родити не раніше чим через 3 роки. бо через матку проходить сама більша артерія. Моя сестра двоюрідна родила першу дівчинку  на україні кесарево. а тепер живе в польщі. Другі роди були через 13 років. То родила там сама. а в нас напевно би тоже кесарили

Offline Міка1609

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 03 Серпень 2012, 17:05:07 »
Хотіла сказати, що на кесарево я йшла спокійно. В мене малюк сидів на попі. Казали що дівчинку можна родити в такому положенні а вот в хлопчика може там щось перетиснутись. робили в спину. Родила я в Тюменській області в Росії. По полюсу, що дали на роботі. Ні копійки за роди я не заплатила. Ходили біля мене як біля збитого яйця і рвоту витирали, вона в мене чого почалась після операції і казали що я хотіла капельниці зірвати. коротше я себе ужасно поводила. І медсестри підмивали і санітарки постійно судно підставляли виносили.  Ввечері вже малюка принесли кормити. а на другий день дозволили вставати. Правда в мене не дуже получалось, дуже з однієї сторони шов пік. Але то все єррунда. Головне що в мене появився синочок і все погане згладжується з памяті. Хотіла б другу дитинку сама родити. Але не знаю як получиться. І шов на матці не понятно який і ще в мене після родів виявили якийсь маленький порок серця

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #61 : 08 Серпень 2012, 00:43:32 »
Маряна, у вас уже багато часу пройшло від перших родів, може вам з гвнекологом поговорити
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Міка1609

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 11 Серпень 2012, 21:37:36 »
tuchkaта крім того в мене якийсь порок серця незначний знайшли, незнаю чи з ним можна самій родитию як завагітнію, буду радитись з кардіологами. Лікар у мене є, в нашому роддомі дядько роди приймає

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #63 : 26 Жовтень 2012, 11:20:56 »
Лисецький пологовий – найкращий у світі!!!
Народжувала цього літа донечку у завідуючого Стефанюка В.Ф., на обліку також стояла там в ЖК (хоч і проживаю в Івано-Франківську). Там весь персонал кваліфікований, дуже уважний, чуйний і привітний, кожен на своєму місці і знає свою роботу. Вагітних і породіль поважають, все показують і допомагають. Ніколи не залишиться без уваги ні жінка, ні немовлятко. Дуже затишно, всі в окремих палатах, є кухня (щоб погріти їсти чайник, мікрохвильова, електроплита), холодильник, душ, в палаті умивальник…, без проблем пускають відвідувачів. Велика кількість зараз модних сімейних пологів (тобто в родах може бути мама чи майбутній татусь для підтримки і допомоги).
Дуже вдячна ВСІМ хто там працює: лікарям гінекологам, неонатологам, акушерочкам, дитячим медсестричкам та санітарочкам, чо помогли та підтримали мене в такі не легкий але приємний час.
Я обов»язково прийду до Вас ще по синочка!!!

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #64 : 26 Жовтень 2012, 11:24:35 »
marmyljadka, от про побутові умови я так само чула багато хороших відгуків, а як технічне оснащення, особливо реанімація? бо я знаю, що раніше в них якраз були проблеми з недостатньою кількістю необхідної апаратури.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #65 : 26 Жовтень 2012, 13:42:05 »
Моя сусідка народжувалв в Лисці - зараз шкодує, бо малий родився трохи з проблемами, везли його в дитячу лікарню все одно у Франківськ, бо не мали як  в Лисці реанімувати.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #66 : 26 Жовтень 2012, 13:50:28 »
Цитувати
бо не мали як  в Лисці реанімувати.
так, це дійсно правда і це великий мінус пологового відділення в Лисці
я другу дитину в Лисці родила(в мене були природні пологи після КР), то все супер і умови і відношення

Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #67 : 26 Жовтень 2012, 14:00:44 »
Цитувати
так, це дійсно правда і це великий мінус пологового відділення в Лисці
Та це не те, що мінус, а взагалі якийсь нонсенс, я думала, що може якщо вони там ремонт зробили, то і апаратуру замінили. Я би ніколи не наважилася народжувати там, де нема нормальної реанімації.