Автор Тема: Планування вагітності після кесарського  (Прочитано 22681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
Re: Планування вагітності після кесарського
« Reply #68 : 26 Жовтень 2012, 14:38:38 »
Цитувати
Та це не те, що мінус, а взагалі якийсь нонсенс
це ж не Лисець винний, і не завідуючий, не можуть вони за свої гроші купити ту дорогу апаратуру d104
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #69 : 26 Жовтень 2012, 14:41:27 »
Та я не кажу, що хтось винний, має бути державне фінансування, просто не розумію, чому всі так хвалять той роддом якщо там нема основного d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #70 : 26 Жовтень 2012, 14:56:32 »
Так, якщо в жінки і дитини все добре, то й вдома можна родити, але ніхто точно не може бути впевнений, що все буде гаразд і не виникне непередбачуваних ускладнень. Тому я навіть не розглядала варіант Лисця. Має бути пологовий з усією апаратурою і відповідними фахівцями.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 26 Жовтень 2012, 14:59:46 »
Цитувати
чому всі так хвалять той роддом якщо там нема основного
якщо під час вагітності нема проблем, і жінка жодного разу в лікарні не лежала і всі аналізи в нормі, то можна і в Лисці родити, бо не буде потреби в тому обладнанні

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #72 : 26 Жовтень 2012, 15:03:45 »
З мною і з дитиною ніби все було добре, але потім все сталося зовсім не так як хотілося :(, тому я і кажу, що хороша реанімація це дуже важливо, все решта взагалі не буде мати значення, якщо не зможуть врятувати життя.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 26 Жовтень 2012, 15:15:50 »
Цитувати
тому я і кажу, що хороша реанімація це дуже важливо, все решта взагалі не буде мати значення, якщо не зможуть врятувати життя.
так і з цим я 100% згідна, як кажуть добре те що добре закінчується :)

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #74 : 06 Грудень 2012, 19:33:22 »
і я мрію про природні пологи після кр.лікар сказав,що як завагітнію через 2роки,то можна думати і про природні пологи.
цікаво,як там справи в MTV?

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline MTVАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
« Reply #75 : 06 Грудень 2012, 21:27:19 »
почали працювати  ;) поки що в процесі  ;)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #76 : 07 Грудень 2012, 01:12:34 »
MTV-Таня, успіхів тобі і здоров"ячка! Нехай все вдасться d101 і пройде благополучно, так як ти бажаєш!

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #77 : 08 Грудень 2012, 15:48:32 »
Цитувати
Лисецький пологовий – найкращий у світі!!!
Мої родичі живуть в Лисці,ще й подружка працює там акушеркою.Але я б не сказала,що там дуже класно!Так,там гарна обстановка,недавно після ремонту,але чула багато негативного про лікарів.Коли в мене відійшли води,то якраз на зміні була подружка,і я не поїхала туди,хоча знала що збоку буде своя людина

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 08 Грудень 2012, 18:21:17 »
Наталі-наталі, я так написала бо я дуже хотіла природних пологів і Стефанюк погодився приймати пологи після кесарського! у Франківську про таке і слухати не хотіли :/

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #79 : 10 Грудень 2012, 20:00:49 »
Уліточка,я розумію,з вами гарно повелися.Але там буває всяке

Offline Zelda

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег
  • Ваше справжнє ім’я: Настя
« Reply #80 : 13 Грудень 2012, 12:17:14 »
Уліточко, хочу файненько подякувати, в серпні Вас почитала, і в листопаді сама народила:) Стефанюк організував операційну, реанімацію, неонатолог і анестезіолог від мене не відходили весь період схваток, аж поки в дві потуги сама не народила:) Василь Федорович приколювався, що я родила, як в Швейцарії:) Але попередив-таки, що найменша моя неадекватна поведінка, чи щось не так з серцебиттям дитинки - одразу скоренько кесарить і дістає дитину:)

І нехай може котрась мамка скаже, що вона би так не ризикувала, ризик в 0,5% розриву поруч не валявся зі щастям самостійно доглядати свою дитинку, а не чути як розривається від плачу без можливості піднятись до неї з розпоротим пузом:) Як біла людина родиш, береш на рученьки і маєш сили і здоров"я бути повноцінною мамою:)

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 14 Грудень 2012, 11:27:04 »
Zelda, вітаю Вас!!! Дуже щаслива у все добре!!! Не все так страшно як здається! Правда?

Offline Zelda

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег
  • Ваше справжнє ім’я: Настя
« Reply #82 : 28 Грудень 2012, 14:29:22 »
Дякую, дівчата. Не страшно, мене кесарське страшило більше: зупинкою серця від спинальної анестезії - дитину синю достали і кричала не одразу..., і добре що всі живі.. і молоко прийшло аж на 8-й день. Коли вже їли суміші..

Offline MariyaD

• Своя Мамка
  • Репутація: +186/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тарасик. Михайлик. Богданчик
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
На рахунок апаратури в Лисці. Бачу, що на форумі трохи застаріла інформація. Дихальний апарат для немовлят (той, що потрібен для реанімації новонароджених) в Лисці є вже мінімум півроку... І при потребі ним користуються.
мій тел. 0681448977

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Болюча тема, хоча для мене вже не актуальна. Після першого кесарського лікарка сказала, що через 3 роки зможу народити сама. Я всі 8 років мріяла про нормальні роди, тим більше, що природа нагородила таким тазом, що тільки дітей родити. Особливо мене надихнув досвід куми, яка після кесарського в нас народила сама в Німеччині без жодного розриву малого з вагою 3500, хоч сама мініатюрна. Але під час другої вагітності десь тижнів з 28 до мене почало доходити, що народити самій не вдасться. Я збирала інформацію в інтернеті, читала, що ПР безпечніші і кращі. До речі, є дуже класна книжка французького акушера Мішеля Одена "Кесарів розтин: безпечний вихід чи загроза життю?", де він дуже багато пише про ПР після КС. Але наші лікарі знають собі своє. Коли домовлялася з Шуткою, він сказав: "Подивимося". Але коли я вже лягла на підготовку, ніхто нікуди дивитися не збирався, а одразу всунули мені на підпис згоду на операцію (таке саме в знайомої було зі старим Бойчуком, вже покійним нині). Словом, коли призналася сама собі, що я боюсь, наполягати на своєму не буду, і усвідомила, що мрії кінець, довелось пережити розчарування і депресію. Пам'ятаю, весна, пташки щебечуть у парку, перша зелень, тихо, гарно, а я сяду на лавці над озером і реву...
Якщо говорити раціонально, то малий мав 3900 (а для ПР треба до 3500), рубець був деформований (правда, дивилась жінка Шутки на УЗД) і він мене болів в останні тижні, я не доганяла, що воно таке, а от на огляді на кріслі перед операцією відчула той самий біль, а Шутка каже: "Це рубець". Після операції асистент мені сказала, що з таким рубцем я б сама не народила. Хоча перша операція і післяопераційний період у мене минули без ускладнень, і я себе прекрасно почувала... Третій раз було простіше: не було ілюзій, тому не було розчарувань, бо з першого дня знала, що буду кесаритися. Рубець, до речі, знову був потоншений, хоча він мене не турбував. Хоча мені здається, що спроможність рубця можна побачити лише в нормальних родах. Кума мені казала, що в Німеччині їй ніхто товщину рубця не міряв, розривом матки не лякав, роди були довгими, відкриття йшло погано, але КС ніхто не пропонував, а їй було соромно просити, потім поставили епідуралку, хоча я читала, що такі роди обезболювати не можна.
У наших умовах актуальна думка, яку я вичитала в Одена: краще погоджуватися на повторний КС, ніж намагатися народити самій в оточенні переляканих лікарів. Але тепер переляканим лікарям, здається, доведеться-таки приймати ПР, бо є нові протоколи, які цього вимагають.
А в Лисці я б боялася народжувати, той лікар -- камікадзе :). Одній моїй знайомій кілька років тому Левицький казав, що на ПР після КС треба їхати до Києва, там таке практикують.
Якщо не боїтеся (бо це найголовніша причина), шукайте лікарів, які таке практикують і мають великий досвід, і не втрачайте свій шанс, бо в КС, як на мене, найгірше не фізичний біль і дискомфорт, а психологічні проблеми і відчуття неповноцінності в мами, ну, й для дитини це погано.