Автор Тема: Планування вагітності після кесарського  (Прочитано 22254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Мотря, ти молодець що все це перебула і найголовніше , що народила трьох чудових діток. Здоров"ячка вам усім! :*

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Дякую, я  й сама думаю, що найголовніше -- це здорові діти :), але відчуття, що ти не така, як усі, що тобі чогось не дано, що тебе обікрали і покалічили (це я про перший раз, коли мене екстрено кесарили після восьмигодинної стимуляції) залишиться на все життя. Тому мене тіпає, коли іноді чую, що кесарське -- це краще, престижніше, легше (тут десь була така темка: як прокесаритися, щоб зберегти промежину d100, навіть коментувати не хочеться d110). І справа зовсім не у фізичних відчуттях, я вже казала, зрештою, то не така важка операція. Тому я дуже розумію і підтримую тих жінок, які хочуть народжувати самі. Ну й цікаво, як у нашому пологовому з цим піде, чи будуть якісь зміни на краще.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Ну й цікаво, як у нашому пологовому з цим піде, чи будуть якісь зміни на краще.

Якщо й будуть (хочеться вірити в краще і продвинутість медицини), але тоді ще не скоро. d104

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
Але зараз з'явилися нові протоколи, за якими вони мають приймати нормальні роди після кесарського. Мені перед третьою операцією інтерн казала, що, якщо б у мене були хоч одні вагінальні роди, я б навіть після двох операцій при спроможному рубці могла б родити сама. Але у нашому роддомі це, певно, було б справжнє кіно: досвіду ж у лікарів нема. Мабуть, при найменшій проблемі скажуть: що ж, бачиш, не вийшло, давай в операційну. І так на мене дивилися, як на музейний експонат, і називали або "третє кесарське", або "жінка з двома рубцями на матці". І дуже наполягали на перев'язці труб. Мало того, що за тебе вирішили, що нормально родити ти не будеш, ще й хочуть вирішити, скільки в тебе буде дітей, і вимагають добровільного дозволу на власну інвалідність.
До речі, дівчата, які родили самі, мені цікаво, як у нас проходять ці роди? Чи перевіряли вам щоразу на схватці стан рубця, чи дивилися його на УЗД вже в родах? Чи робили після народження дитини ручну ревізію під загальним наркозом, щоб перевірити, чи рубець залишився цілим? І ще мені цікаво, чи перевіряли товщину рубця після 30 тижня і ставили якісь вимоги до нього, до дитинки (ваги), щоб можна було пустити вас у роди? Напишіть, будь ласка.

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
Мотря,а ваша кума в Німеччині живе?
в мене ідея-фікс в голові тепер,хочу колись другий раз народжувати в Німеччині після першого КР...та уявлення не маю,як то все організовується...

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Так, вона там живе, працює, має страховий поліс.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
А може, варто пошукати у Львові чи Києві за допомогою таких же форумів, де є схожі темки? Я колись щось схоже у львів'ян находила, можна і прізвища лікарів знайти і відгуки про них.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
Цитувати
До речі, дівчата, які родили самі, мені цікаво, як у нас проходять ці роди? Чи перевіряли вам щоразу на схватці стан рубця, чи дивилися його на УЗД вже в родах? Чи робили після народження дитини ручну ревізію під загальним наркозом, щоб перевірити, чи рубець залишився цілим? І ще мені цікаво, чи перевіряли товщину рубця після 30 тижня і ставили якісь вимоги до нього, до дитинки (ваги), щоб можна було пустити вас у роди? Напишіть, будь ласка.
роди проходять як звичайні. рубець дивилися мені на узд перед самими родами, там потрібна певна його висота чи товщина, не памятаю, в мене був 4мм
про яку ручну ревізію під загальним наркозом ви пишете? d107 навіщо тоді родити самій а потім знов наркоз чи що? d107
Навіщо їхати в  Німеччину? d27
якщо є Стефанюк в Лисці або в обласному є лікар забула прізвище, як треба комусь - перепитаю
вага дитинки теж має значення
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +96/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Перепитайте, як зможете, і мені дуже необхідно  :8
Я цим дуже переймаюся  d111

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
FatalDream, для вас
Голяк Ярослав Миколайович
працює в ОПЦ і в Клініко-діагностичному центрі

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
Цитувати
FatalDream, для вас
працює в ОПЦ і в Клініко-діагностичному центрі
мені він не імпонує, але вам вирішувати
він мене кесерив..казав,що як завагітнію за 2роки,то можна пробувати родити самій....
то тільки він практикує природні пологи після кр?

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Мене кесерив Адам Р.А. То під час зняття шва при виписці казав, що через пару років зможеш народити сама. Для мене це було на той момент щось типу цього  d107, але читаючи цю тему я зрозуміла, що це можливо в реальному житті. І ще цієї неділі йшла передача Комаровського про КР.  z4 варто подивитися  z4
Мотря, а ви не переймайтесь так тим, що ви не змогли природньо родити (це мабуть комплекс усіх кесарських), як говорить Комаровський -  материнство не заключається в одному процесі народження (який, доречі,є самим найкоротшим і дитинка його швидко забуває) а є ще багато - багато процесів, які характеризують Вас як маму.  :)

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
я також родила у Адама і він казав що після кесерського можна наступний раз пробувати родити самій от тільки ще ненаважилась d100

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Мотря, а ви не переймайтесь так тим, що ви не змогли природньо родити (це мабуть комплекс усіх кесарських), як говорить Комаровський -  материнство не заключається в одному процесі народження (який, доречі,є самим найкоротшим і дитинка його не памятає) а є ще багато - багато процесів, які характеризують Вас як маму.  :)
Та мозгами я все це розумію і знаю, що це для більшості кесарських характерно, іноді читаєш когось і думаєш, що твої думки озвучені.

FatalDream, для вас
мені він не імпонує, але вам вирішувати
Я знаю, про кого йдеться, другий раз кесарилася в обласній обсервації, він тоді теж там працював. У мене з того, що я за два тижні перебування там бачила і чула від інших жінок, склалося таке ж враження.

про яку ручну ревізію під загальним наркозом ви пишете? d107 навіщо тоді родити самій а потім знов наркоз чи що?
Йдеться про протокол, за яким такі роди вели в Росії до 2007 року. Я про це читала в інтернеті, коли готувалася до других родів. Це наркоз на кілька хвилин (під таким роблять аборти, чистки, вручну відділяють плаценту, якщо так не виходить). А роблять це для того, щоб переконатися, що немає розривів по рубцю у результаті нормальних родів, щоб щось не прошляпити. Там же читала, що рубець перевіряють на кожній схватці, щоб знову ж таки не пропустити розрив матки.

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Обіцяють природні пологи після першого кр багато хто, а от як до справи - майже всі у кущі. Знаю, що міський це діло не практикує за відсутності необхідної апаратури (принаймі так було у 2011 р), хіба домовитись з перинатальним і йти із своїм лікарем.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Обіцяють природні пологи після першого кр багато хто, а от як до справи - майже всі у кущі.
Ви мене випередили. Це 100% так є. Лікар має так само цього хотіти як і породіля. Ну, звичайно, якщо немає протипоказань. Роди - це завжди ризик, а роди після КР - це ще більший ризик. І просто більшість не хочуть собі лишніх проблем.
Цитувати
Та мозгами я все це розумію і знаю, що це для більшості кесарських характерно, іноді читаєш когось і думаєш, що твої думки озвучені.
Я також перші місяці мучила себе, чого я не така як інші, чому не змогла. Але в цей момент завжди брала на руки доню і мені ставало легше. З часом це проходить :)

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
то тільки він практикує природні пологи після кр?
Я знаю що одні такі пологи він приймав(моя колишня сусідка родила в нього після КР), більше нічого не скажу, бо я родила в Лисці
Цитувати
А роблять це для того, щоб переконатися, що немає розривів по рубцю у результаті нормальних родів, щоб щось не прошляпити
протокол за 2007 рік d107
рубець дивляться на узд на 2-3 день після родів