30 Жовтня 2014, 14:54:25 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?

Увійти
Інтернет-магазин цифрової та комп'ютерної техніки - TIPTOP.IF.UA, м. Івано-Франківськ
Новини:
Для того щоб побачити посилання:
ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ або УВІЙДІТЬ
Дитячий фотоконкурс жовтня
"Я маленький кулінар!"
Голосування!

Початок Допомога   Пошук   Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1] 2   Вниз
  Друк  
Автор Тема: МК Дитячі зліпки на пам'ять.  (Прочитано 2943 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Lenko
Досвідчена Мамка

54950_pu4ki.jpg 25928_59191_27972_55677_myjane_50x50-photo-3.gif 4349_odruzheni.gif 44355_sun2.gif

http://nosova-lena.blogspot.com

Репутація: +229/-1

Зареєстрований 2011-02-12
Ваше справжнє ім’я: Лєна

WWW Нагороди
« : 17 Березня 2012, 14:50:40 »

Зліпок ручки, перший слід малюка або відбиток ноги - це завжди жива пам'ять про щасливі моменти з життя. Гарний відбиток долоні, на якому зберігається крихкість маленьких пальчиків, зліпок ноги, на якому зображена маленька і мініатюрна п'ята, не дадуть забути дорослим про те, яким маленьким був їхній малюк.

МАТЕРІАЛИ для роботи над проектом:

-маса для ліплення, яка твердне на повітрі,
-кришка від дитячої суміші,
-ніж,
-соняшникову олію,
-кисточка.

Як робити:
1. Взяти кришечку від дитячої суміші, розминаючи масу для ліплення, покласти її в кришечку, поверхня виравнівніть рукою, щоб зліпок вийшов більш чіткий.

2. Покласти ручку, або ніжку дитини, попросити його надовіть (якщо малюк зовсім маленький, злегка надавити самим, щоб рука провалилася в масу, але не до дна, а до серединки приблизно).

3. Поки маса не засохла, ножем обрізати боки. Залишити заготовок на кілька годин поки він не затвердівши.

4. Затверділих заготовок змастити соняшниковою олією дуже рясно. Зверху на рясно промазала заготовку, покласти масу для ліплення, розгладити рукою, і трохи натиснути.

5. Як тільки маса заповнила весь зоготовок, потрібно швидко, але акуратно зняти верхню масу (якщо ви промазали маслом рясно, то снімаеться верхня частина дуже легко). От у нас вийшов слепочек об'ємний, опуклий, і на ньому видно навіть все плосочкі і складочки руки малюка. Знову залишити сохнути годин на 9-10.

6. Пофарбувати слепочек можна будь-якою фарбою, але акрилова кольору металік смотріться найкраще. Якщо ви зліпок плануєте оформити в рамочку під скло, то крім фарбування ні чого не потрібно, якщо ж рамка без скла, або використовувати зліпок як магніт на холодильник, то потрібно ще покрити слепочек лаком, краще в декілька шарів.
Записаний

[url=http://nosova-lena.blogspot.com]
world of creativity
- мій блог

ira 11.06
Досвідчена Мамка

93879_awards_boy.jpg 71920_narodzhennja_na_forumi.png 72408_gr_vigod2.jpg 63292_active-mother-with-baby-in-a-sling-vector-831110.png 54950_pu4ki.jpg 84319_awards_boy2.jpg 44355_sun2.gif 27327_m.png 84562_vagitnist.jpg

Репутація: +256/-1

Зареєстрований 2010-03-13
Ваше справжнє ім’я: Ірина

Нагороди
« Відповідь #1 : 17 Березня 2012, 15:19:52 »

Дуже класно, а де цю масу можна купити? +
Записаний

Т@ny@
Досвідчена Мамка

93879_awards_boy.jpg 54950_pu4ki.jpg 94183_20.png 44355_sun2.gif

Репутація: +361/-1

Зареєстрований 2011-05-30
Ваше справжнє ім’я: Тетяна

Нагороди
« Відповідь #2 : 17 Березня 2012, 16:54:19 »

Цитувати
а де цю масу можна купити?
Я думаю ще це типу полімерної глини чи пластики, а можна зробити таку масу і самому. Це називається "Холодний фарфор". Я синові колись робила, вона мякенька, і ліпиться як пластилін, а потім затвердіває.  Ось рецепти, я робила по першому рецепту:

Рецепт 1
1 чашка ПВА
1 чашка крохмалю
2 ст.л. гліцерину
1 ст. л. крему (я використовую дитячий крем)
Харчовий барвник за вашим вибором ...
Виливаємо в чашку клей, ставимо на середній вогонь, відразу ж додаємо крем, швидко перемішуємо, додаємо гліцерин, не перестаючи помішувати.
Потроху, постійно помішуючи, сипем крохмаль.
Добре вимішуємо.
Дуже швидко маса загусає, спочатку вона буде схожа на сир
Потім утворюється клубок. Комок з чашки викладаємо на стіл змащений кремом, даємо трохи охолонути.
Вимішуємо, поки маса не стане однорідною, як пластилін.

Рецепт 2
2 чашки крохмалю (кукурудзяного)
2 чашки білого клею
3 ст. ложки гліцерину
3 ст. ложки білого крему (Nivea) (можна вазелін)
3 ст. ложки дитячого масла
1 ч. ложка лимонної кислоти (для консервування)

Змішайте всі вологі компоненти і варіть на середньому вогні, поки не отримаєте гладку масу. Додайте кукурудзяний крохмаль. Заважайте безперервно, поки не утвориться кулька. Вийміть кулю з каструлі і заважайте руками. Якщо занадто гаряче накрийте вологим рушником, поки не охолоне.

Рецепт 3
3/4 чашки білого клею
1 чашка кукурудзяного крохмалю
1/2 чашки води
1 ч. ложка холодного крему
1 ч. ложка гліцерину.

Рецепт 4
1/4 чашки води
1/4 чашки кукурудзяного крохмалю
1/4 чашки соди

Рецепт 5
1 стакан крохмалю (бажано рисового, але якщо немає, то кукурудзяного)
1 чашка сухого крейди
2 чашки білого вінілового клею (напевно, мається на увазі ПВА на вініловій основі)
6 чайних ложок рідкого вазеліну
6 крапель формаліну (формальдегіду) (продається в аптеці, ОБЕРЕЖНО - токсичний!).

Змішати крохмаль і крейду, повільно додати клей і вазелін. Коли все це ущільниться, додати формалін.
Якщо маса буде надто щільної, додати потроху трохи води. Вимішати добре, зберігати в пакеті і в холодильнику. Можна додавати до маси різні фарби (масляні, акрилові, масла) і харчовий барвник.

Переваги даного холодного фарфору:
1. Немає необхідності варити.
2. Ні тріщин.

Рецепт 6
3 чашки вінілового клею (ПВА)
3 чашки кукурудзяного крохмалю
15 ст.л. води.
1 ст.л. дитячого масла або рослинного масла
1 ст. л. білого крему для рук
1 ст.л. стеаринової кислоти (щоб уникнути розтріскування виробу після висихання)
1 ст. л. формаліну (формальдегіду)
1 ч.л. бензоату натрію. (Щоб відбілити пасту)
2 ст. л. крохмалю рисового (за бажанням, можна не додавати)

Рецепт 7
1 кг вінілового клею
0,5 кг кукурудзяного крохмалю
1 ст.л. бензоату натрію (консервант для виробництва продуктів харчування, можна придбати в аптеках)
1 ст.л. стеарину або стеаринової кислоти
1 ст.л. емульсії для відбілювання тесту (не обов'язково, можна замінити білою фарбою)
1 ст.л. лимона
2 ст. л. гліцерину
3 ст. л. вазеліну

У сковороду з тефлоновим покриттям кладемо клей, додаємо кукурудзяний крохмаль і перемішуємо. Додаємо бензоат натрію, стеарин, емульсію для відбілювання тесту, лимон, а потім гліцерин і вазелін.
Готувати на слабкому вогні, постійно помішуючи дерев'яною ложкою, протягом 20 - 25 хвилин (ну або до тих пір, поки воно не стане відлипати від стінок каструлі). Під час приготування, тісто проходить кілька етапів: спочатку воно має кремоподібну консистенцію, потім схоже на сир і, нарешті, сформіровивается в густу масу. Воно готове, коли відділяється від стінок. Зняти з вогню. Викласти на стільницю і місити, поки воно не охолоне і стане гладким і пластичним. Покласти в щільно закритий поліетиленовий пакет і після 24 годин маса готова до використання.

Рецепт 8
1 стакан солі
1 стакан теплої води
2 склянки пшеничного борошна

У миску вилити чашку теплої води, в ній розчинити склянку солі і додати дві склянки борошна, замісити тісто і вимішувати протягом 10 хвилин. Коли маса не буде прилипати до рук - вона готова.

Рецепт 9
½ склянки солі
½ склянки гарячої води
½ склянки холодної води
½ чашки кукурудзяного крохмалю
Харчовий барвник за вашим вибором ...

Перемішуємо сіль і теплу воду у великій каструлі і доводимо їх до кипіння.
В окремій мисці ми розмішуємо холодну воду з кукурудзяним крохмалем, перемішуємо добре і додаємо кілька крапель харчового барвника.
Приєднуємо розведений крохмаль до підсоленій воді і швидко все заважаємо. Тримаємо масу на слабкому вогні, постійно помішуючи, поки тісто не загусне.
Викладаємо тісто на дерев'яну основу, дозволяємо йому трохи охолонути і месім до тих пір, поки маса не стане гладкою. Його можна використовувати відразу або зберігати загорнутим в пластиковий пакет чи плівку в щільно закритій тарі.

Рецепт 10
250 гр. вінілового клею
500 гр. кукурудзяного крохмалю
4 столові ложки гліцерину
0,5 чашки гарячої води
2 чайні ложки 5%-ного формаліну

Рецепт 11
1 кг. вініловий клей.
600 гр. кукурудзяного крохмалю.
1 ст.л. бензоату натрію (консервант для виробництва продуктів харчування, можна придбати в аптеках)
1 ст.л. стеаринової кислоти.
2 ст.л. гліцерину.
3 ст.л. вазеліну.
1 ст.л. емульсії для відбілювання тесту (не обов'язково, або замінити білою фарбою)

Рецепт 12
1 кг вінілового клею
600 гр. кукурудзяного крохмалю
1 ч.л. бензоату натрію (консервант для виробництва продуктів харчування, можна придбати в аптеках)
1 ст.л. парафіну
3 ст.л. дитячого масла
2 ст.л. гліцерину
1 ст.л. лимонного соку або лимонної кислоти

Рецепт 13
1 стакан кукурудзяного крохмалю
1 стакан клею
½ склянки води
1,5 ч.л. чистого гліцерину
1,5 ст.л. жирного крему з ланоліном
10 крапель формаліну

У мисці змішати кукурудзяний крохмаль з водою до повного розчинення. Додати гліцерин, формальдегід і крем, постійно помішуючи, поки зникнуть грудочки. Поставити на слабкий вогонь. Потім додати клей і продовжувати постійно заважати протягом двох-трьох хвилин. Потім масу зняти з вогню. Остудити і знову вимісити. Зберігати в пластиковому пакеті.

Рецепт 14
250 гр. кукурудзяного крохмалю.
50 гр. кукурудзяного крохмалю (для розкочування тіста).
500 гр. вінілового клею.
1 чайна ложка. стеаринової кислоти.
1 таблетка камфори.
1 чайна ложка оксиду цинку.
1 ст.л. гліцерину.
1 ст.л. рідкого вазеліну.
1 ст.л. крему для рук (переважно білого кольору).
3 ч. л. відбілювача для тіста (не обов'язково або замінити білою фарбою).
100 мл. води.
1 чайна ложка. 5%-ного формаліну (формальдегіду).
5 мл. алкоголю.

Розчинити в алкоголі таблетку камфори, перемішуючи їх одноразової ложкою. Змішати всі інгредієнти в окремій мисці (крім формальдегіду і 50 кр. Кукурудзяного крохмалю). Перемішати все добре і дати постояти 20-30 хвилин. Вилити суміш у каструлю або сковороду з тефлоновим покриттям і кип'ятити на повільному вогні, постійно помішуючи дерев'яною ложкою, до тих пір, поки маса не прийме стан потрібної нам консистенції. Коли маса загуснет, зняти тісто з вогню і дати йому трохи постояти. Викласти масу на стіл і місити, додавши формалін (формальдегід) і повільно підмішуючи залишилися 50 гр. крохмалю, поки суміш не охолоне.
Поділити тісто на невеликі порції і залишити їх остигати на стіл, посипати крохмалем. Якщо маса ще тепла, потрібно посипати її крохмалем, але не перестарайтеся, так як тісто може бути дуже жорстким.
Як тільки маса стане холодною, упакувати її в поліетиленові кульки і покласти в баку, закривши кришкою.
Це тісто можна фарбувати рослинними або харчовими барвниками (які використовуються для випікання) і зберігати дуже довго, якщо зберігати, як зазначено.

Рецепт 15
3 чашки вінілового клею (столярний клей)
1 стакан теплої води
1 столову ложку бензоат натрію (консервант для виробництва продуктів харчування, можна придбати в аптеках)
3 чашки кукурудзяного крохмалю
1 столову ложку гліцерину (також в аптеках)
3 столові ложки дитяче масло, наприклад марки Джонсон
1 чайна ложка формальдегіду (формаліну) (аптека)

Змішати перші 4 інгредієнти так, щоб не було грудок. Додати масло і гліцерин. Варити на повільному вогні в сковороді з антипригарним покриттям, помішуючи дерев'яною ложкою до тих пір, поки масу можна місити руками. Закінчити, коли тісто перестане липнути до пальців і буде твердим. Прибравши масу з вогню, додати формальдегід (формалін) і знову місити. Зберігати в скляній або пластикової ємності, щільно закритим.
Дати постояти один день. НЕ зберігати в холодильнику, ніколи.

Рецепт 16
300 гр. кукурудзяного крохмалю
500 гр. білого клею
1 чайна ложка стеарину
1 чайна ложка бензоату натрію
2 столові ложки масла для дитини
2 столові ложки гліцерину
2 столові ложки крему для рук
1 столова ложка формаліну
1 чашка гарячої води
5 чайних ложок рідкого парафіну

Просійте крохмаль і додайте в миску бензоат натрію, парафін і стеарин, Поставить на 5 хвилин в мікрохвильовку, для того щоб розтопити стеарин. В олов'яну миску покласти інші інгредієнти. За допомогою блендера, змішати їх. Після цього, додаємо парафін і трохи гарячої води. Заважаємо енергійно. Потім додати крохмаль і продовжити заважати приблизно 5 хвилин. Готувати на слабкому вогні (постійно помішуючи) або в мікрохвильовій печі (помішуючи кожну хвилину) до тих пір, поки тісто почне відділяється від стінок. Після цього викласти масу на чисту поверхню і дати охолонути до тих пір, поки можна буде місити руками. Вимісити тісто енергійно, і коли у нього буде однорідна маса, загорнути у плівку і охолодити. Ви помітите, що маса почала пітніти, потім, коли вона буде холодною, розгорніть її і вимісіть знову. Потім знову загорніть в поліетиленовий пакет, але вже в іншій.

Рецепт 17

Від Юлії Лесникової
1 чашка кукурудзяного крохмалю (чашка - містить 240 гр. Крохмалю.)
1чашка ПВА
2 ст. л. масла "Джонсонс бейбі"
2 ст. л. "Vinagre" (винний оцет) - можна замінити лимонним соком або чайною ложкою лимонної кислоти
Ложка темпери сухий-якщо є
В кінці 1 ст. л. крему (живильного густого, типу Нівея) - на стіл для розминання маси.

Перемішану масу ставимо в м / в піч на 30 сек - витягаємо перемішуємо. І так всього 3 заходу по 30 сек.

Якщо взяли менше маси ставте на 20 сек ... Викладає на стіл з кремом. Переминає масу хвилин п'ять.
Записаний

Lenko
Досвідчена Мамка

54950_pu4ki.jpg 25928_59191_27972_55677_myjane_50x50-photo-3.gif 4349_odruzheni.gif 44355_sun2.gif

WWW Нагороди
« Відповідь #3 : 17 Березня 2012, 18:34:31 »

Цитувати
Дуже класно, а де цю масу можна купити?
я думаю якщо немає в магазинах, то можна використати звичайний гіпс

а ще Т@ny@ написала стільки рецептів виготовлення цієї маси +1
Записаний

world of creativity
- мій блог
Т@ny@
Досвідчена Мамка

Нагороди
« Відповідь #4 : 17 Березня 2012, 19:31:11 »

Цитувати
то можна використати звичайний гіпс
а ще можна спробувати солене тісто
Записаний
kizylja
Майстрині
Своя Мамка

68216_62967_56443_2.jpg 72408_gr_vigod2.jpg 54950_pu4ki.jpg 27327_m.png

Репутація: +216/-0

Зареєстрований 2011-06-02
Ім’я ваших дітей і вік: Надія,
Ваше справжнє ім’я: Аня

Нагороди
« Відповідь #5 : 17 Березня 2012, 20:38:29 »

Класно, хотіла зробити ці відбитки, коли доні було 1р, але так і не дійшло до того.
Записаний

seka
Активна Мамка

84319_awards_boy2.jpg

Репутація: +27/-1

Зареєстрований 2011-04-28
Ім’я ваших дітей і вік: Адріанчик
Ваше справжнє ім’я: світлана

Нагороди
« Відповідь #6 : 19 Березня 2012, 14:47:15 »

вибачте я незрозуміла ці рецепти призначені для того щоб відбити ручку чи вже заливати цією самою?
Записаний

Lenko
Досвідчена Мамка

WWW Нагороди
« Відповідь #7 : 21 Березня 2012, 13:11:45 »

Цитувати
вибачте я незрозуміла ці рецепти призначені для того щоб відбити ручку чи вже заливати цією самою?

ні, ви робити масу, а на неї кладете ручку дитинки чи свою - і виходить відбиток
Записаний

world of creativity
- мій блог
Lenko
Досвідчена Мамка

WWW Нагороди
« Відповідь #8 : 23 Березня 2012, 13:54:26 »

зайшла в неті- виявляється продаються такі вот набори:
Записаний

world of creativity
- мій блог
Т@ny@
Досвідчена Мамка

Нагороди
« Відповідь #9 : 13 Квітня 2012, 11:57:43 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AZsufygr-Fs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AZsufygr-Fs</a>
Записаний
Т@ny@
Досвідчена Мамка

Нагороди
« Відповідь #10 : 13 Квітня 2012, 12:00:38 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MxQ6z6EWcCo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MxQ6z6EWcCo</a>
Записаний
setya
Свідома Мамка

84319_awards_boy2.jpg 93879_awards_boy.jpg 71920_narodzhennja_na_forumi.png 27327_m.png

Репутація: +16/-0

Зареєстрований 2010-10-13
Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, Денисик
Ваше справжнє ім’я: Світлана

Нагороди
« Відповідь #11 : 03 Січня 2013, 17:30:21 »

я сьогодні купила звичайну глину в магазині, як думаєте вийде з неї щось?
Записаний

Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.   
Ж.П.Сартр.
Lenko
Досвідчена Мамка

WWW Нагороди
« Відповідь #12 : 04 Січня 2013, 23:47:13 »

Цитувати
я сьогодні купила звичайну глину в магазині, як думаєте вийде з неї щось?
А давай ти зробиш і нам розкажеш, а ще краще сфоткаєш потім і покажеш? Ок?
Я тільки вот думає чи не трісне потім?
Записаний

world of creativity
- мій блог
setya
Свідома Мамка

84319_awards_boy2.jpg 93879_awards_boy.jpg 71920_narodzhennja_na_forumi.png 27327_m.png

Нагороди
« Відповідь #13 : 08 Січня 2013, 21:28:03 »

В мене нічого не вийшло...глина схожа по структурі на наш вітчизняний пластилін...вона ніби і мяка-з неї можна ліпити, але вдавити руку для зліпку ну дуже важко....
Записаний

Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.   
Ж.П.Сартр.
setya
Свідома Мамка

Нагороди
« Відповідь #14 : 08 Січня 2013, 21:29:13 »

Свою не могла вдавити в заготовку, а дитячу ручку і не пробувала...
Записаний

Ж.П.Сартр.

Найдитячіший магазин
Мама Купи

Набори для свят,
фотобутафорія

Подарунки
ручної роботи

ТАТУАЖ
ін'єкції краси, корекція
і покраска брів. Т.0681441171

СП Італія!
Шопінг для всіх!