Автор Тема: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії  (Прочитано 9089 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« : 17 Березень 2012, 21:35:03 »
Фен-шуй: енергія свічок

Давнє вчення Фен-шуй говорить про те, що природне освітлення в нашому житті це дуже важливо! Вся справа в тому, що світло несе в собі життя необхідну енергію ЦИ, і до того ж руйнує негативні і застояні енергії. Найкращий джерело світла без сумніву це природне, сонячне освітлення.

Якщо вам здається, що у вашому будинку світла недостатньо, свічки послужать не тільки додатковим його джерелом, а й наповнять ваш будинок затишком, притягаючи своєю енергією благополуччя і умиротворення. Якщо запалювати свічки в дитячій, ви можете спокійно розповідати дітям страшилки на ніч, не боячись, що вони не заснуть :). До того ж свічки чудово очищають простір від несприятливих скупчень і негативних енергій. Якщо у вашому будинку свічки носять суто декоративний характер, це не дуже добре. Хоча б періодично їх слід використовувати за призначенням для активацій елемента Вогню. Головне не залишайте запалену свічку без нагляду, а ще краще використовуйте свічник, це не тільки красиво і зручно, але й пожаробезопастность.

Фен-шуй радить запалювати свічки в північно-східному секторі вашого будинку, це не тільки посилить сприятливі енергії, а й ефективно позбавить вас від застояних. З цією ж метою корисно періодично за допомогою живого вогню свічки проходиться по кутах вашого будинку. Єдиним обмеженням з точки зору Фен-шуй є південний сектор вашого житла, справа в тому що цей сектор належить стихії Вогню, а свічка здатна підсилити його вплив, що може привести до зайвої дратівливості і агресії мешканців будинку. Це стосується і всіляких камінів.

Якщо хтось із членів сім'ї хворий, Фен-шуй рекомендує запалювати свічки зеленого і білого кольору, їх енергія сприяє зміцненню здоров'я та довголіття. Червоний і рожевий колір свічки допоможе розпалити пристрасть і посилити любов. Фіолетові і сині свічки сприяють медитаціям і внутрішнього споглядання. Енергія жовтої свічки притягує гроші і удачу, а помаранчева здатна зарядити бадьорістю й оптимізмом.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #1 : 17 Березень 2012, 21:39:50 »
Фен-Шуй Гороскоп на березень 2012 (з 5 березня по 3 квітня)

Щур

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 2/9. Знак місяця - Кролик.

Цей місяць не дуже сприятливий для щури, спостерігається вкрай невдале поєднання блукаючих зірок, що не є добре. У цьому місяці можуть загостритися хвороби, проблеми зі здоров'ям, можливі проблеми із зором. Вам необхідно буде проявляти максимальну обережність, носити при собі хороші амулети, такі як зв'язка з восьми монет. У цьому місяці більшість ваших починань будуть валитися, не варто грати в азартні ігри, в них вам везти буде мало. За кермом, як і скрізь, ведіть себе максимально обережно. По можливості всі важливі справи відкладіть до більш сприятливого часу. Також вас чекає чимало проблем, пов'язаних з недалекоглядністю людей, від яких залежить прийняття рішень, наприклад від начальників.

Бик

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 9/7. Знак місяця - Кролик.

В цілому не дуже вдалий місяць для людей, що народилися в рік бика. У цьому місяці вам необхідно правильно розставити пріоритети в житті. Вам час від часу буде складно справлятися з вашими обов'язками, тому не нехтуйте допомогою інших. Намагайтеся вести себе обережно, в цьому місяці вас можуть обдурити. Для того щоб захиститися від негативного впливу зірок вам необхідно поставити перед вхідними дверима в ваш дім парні статуетки носорогів або слонів. У північно-східній частині будинку можна помістити об'єкт енергії Інь, наприклад вазу з нерухомою водою. У цьому місяці ведіть себе обережно з гострими металевими предметами і вогнем.

Тигр

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 9/7. Знак місяця - Кролик.

Чи не сприятливий місяць для "Тигрів", цього місяця ваша доля буде схожа долею "Биков", вас також чекають складності в житті, як на роботі, так і в особистому житті, з тією лише різницею, що ви перенесете їх складніше ніж "Бики ". Вас також будуть намагатися обдурити, шантажувати, іноді навіть пограбувати. Для захисту від цих блукаючих зірок вам слід застосувати ті ж прийоми, що і бикам, зокрема скористатися амулетами носорогів і слонів, так само талісманами, які відносяться до енергії Інь.

Кролик

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 4/2. Знак місяця - Кролик.

У цьому місяці існує загроза для вашого здоров'я, постарайтеся стежити за ним, робити зарядку, правильно харчуватися, і вчасно лягати спати. Для того, що захистити своє здоров'я від негативного впливу блукаючих зірок у цьому місяці, носите побільше білого одягу і золота. У цьому місяці вам буде супроводжувати удача в грошових справах, але вам необхідно буде багато працювати для досягнення своєї мети.

Дракон

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 5/3. Знак місяця - Кролик.

Несприятливий місяць для людей, що народилися в рік Дракона. Вас чекають численні сварки і конфлікти, спробуйте стримувати свої емоції і почуття, будьте холоднокровні, і не дозволяйте нікому вивести вас з рівноваги. У цьому місяці рекомендується оточити себе амулетами вогню і металу, носити червоний одяг і прикраси з золота. Також на столі можна поставити мініатюрну пірамідку або фігурку півня, що клюють зерно. Він ваш справжній друг в цій нелегкій місяці.

Змія

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 5/3. Знак місяця - Кролик.

Прогноз для людей, які народилися в рік Змії практично такий, як і для "Драконів", так як їх блукаючі зірки однакові, і взагалі "Змії" і "Дракони" схожі по життю. Окремий рада для вас: постарайтеся простіше ставитися до людей. А в іншому дотримуйтеся порад, які я дав для "Драконів". З вашого дозволу я не буду їх повторювати.

Кінь

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 1/8. Знак місяця - Кролик.

Для вас це буде хороший місяць, в ньому вас чекає фінансова удача, ви можете виграти в лотерею, або отримати премію, але постарайтеся все-таки виробити стабільний дохід. Благо в цьому місяці у вас енергія на це буде. Але все-таки намагайтеся не поспішати, і йти вперед повільно і розмірено (тихіше їдеш - далі будеш). У цьому місяці для вас буде актуальний містичний вузол, вирізаний з нефриту.

Коза (вівця)

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 3/1. Знак місяця - Кролик.

Удача, якої не вистачало в минулі місяці, повернутися до вас з новою силою. Фінансових проблем не буде, якщо будуть - то мінімальні. Вас чекають успіхи по роботі, і в особистому житті. Цей місяць - ідеально підходить для нових починань. Також вас можуть підвищити по кар'єрних сходах. Але вам краще навести порядок у всіх своїх справах. Бережіться сварок і агресії, ви схильні до них в цьому місяці. У цьому місяці вам не рекомендується вживати алкоголь.

Мавпа

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 3/1. Знак місяця - Кролик.

Поєднання блукаючих зірок, як ви бачите, таке-ж як і у Кози (вівці), це означає, що долі "Мавп" і "Коз" в цьому місяці схожі, "Мавпам" в цьому місяці також буде супроводжувати удача. Їм так-же необхідно берегтися від сварок і агресії. Загалом, читайте прогноз про Козу.

Півень

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 8/6. Знак місяця - Кролик.

У цьому місяці вас чекає величезна удача, причому ви майже не будете прикладати зусиль до того, що б щось зробити, все-таки буде йти до вас в руки. Якщо ви ще й прикладіть зусилля, то успіх ваших задумів буде величезним. Але для цього ви самі повинні бути налаштовані на успіх, і тоді вам будуть допомагати все: родичі, співробітники по роботі, і просто незнайомі люди. У цьому місяці вам допоможе металева енергія. Покладіть в західний сектор вашого житла шість однакових металевих речей (можна для цього взяти монети). Але все-одно не втрачайте пильності, завжди знайдуться недоброзичливці, яким не сподобатися те, що вам так все легко дається в руки.

Собака

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 7/5. Знак місяця - Кролик.

Для "Собак" цей місяць вважається не дуже вдалим, проти вас будуть плести плітки та інтриги, але найкращий спосіб їх позбутися - просто не звертати на них уваги, викинути з голови. Просто побережіть свої нерви. У цьому місяці вам необхідно бути максимально обережним, постарайтеся як можна більше використовувати енергію металу, носіть золоті прикраси. Також як амулета для вас підійдуть: "Пагода п'яти стихій" і "Металева пагода".

Кабан

Поєднання блукаючих зірок для цього знака в цьому місяці: 7/5. Знак місяця - Кролик.

Для людей, що народилися в рік Кабана, будуть актуальні поради, які я давав для "Собак", так як їх поєднання блукаючих зірок однакові.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 17 Березень 2012, 21:42:40 »
Фен-шуй: енергія домашньої кішки

Давнє вчення Фен-шуй говорить про те, що вибираючи улюбленого вихованця, ми вносимо до свого будинку додаткову енергію, яка впливає не тільки на приміщення, а й на наше подальше життя.

Наприклад, така улюблениця як кішка або кіт, не тільки постійно чистить простір від негативу, але й лікує всіх членів родини від хвороб, таких як підвищений тиск, серцебиття, мігрені, депресії. Кішка не тільки володіє потужною біоенергетикою спрямованої на зміцнення здоров'я та повернення сил людини, це ще й прекрасний гармонізатор простору будинку. Завдяки своїм природним якостям фільтрації простору і його очищення, кішки вибирають гепатогенних місця скупчень енергії ША, тим самим блокуючи її негативний вплив на людину.

Крім того, що це містичне тварина прекрасно відчуває магнітні поля і вібрації землі, кішка так само є відданим вартовим, що захищає свій будинок від негативних сутностей з інших світів і вимірів, будь то ваш власний будинок або орендована квартира подобово Київ. Кішка легко спілкуватися зі своїм господарем телепатично, може відчути його і відвести біду дистанційно, навіть якщо він у цей момент дуже далеко від свого будинку. Кішка це незамінний оберіг для свого господаря, і тому до неї слід ставитися з належною повагою. Не слід, не ображати без причинно і обділяти увагою свого вихованця. Інакше образившись тварина може залучити неприємності, втрати і навіть травми.

Дуже важливо, що б в будинку жила тільки одна кішка, якщо їх буде декілька, вони будуть зайняті тільки собою і шкода чи сконцентрують свою дорогоцінну увагу на вашій захисту. Вважається що кішка має дев'ятьма життями і якщо ваша кішка раптово захворіла або загинула, знайте вона рятувала вас.

Offline yljasik

• Активна Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка Ксенія рік і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #3 : 17 Березень 2012, 21:46:07 »
Дуже цікаво z4 z4 По гороскопу мене чекає не легкий місяць d16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 17 Березень 2012, 21:47:49 »
Ця таємнича енергія Ци

У давнину люди вірили, що весь світ, все, що в ньому існує, пронизане якоїсь субстанцією, яка дає життя всьому сущому. Цією субстанції давали різні імена - індуси назвали її - праной, католики - святим духом, стародавні греки - пневмо, ідудеі - руах, а китайці - ци.

Ци - це життєва енергія, яка приноситься потоками фен (вітру) і шуй (води). Дощ, сніг, урагани, смерчі і сонячне світло доставляють ци на землю з космосу. А земля випромінює її у формі хвиль, джерел, гейзерів, вулканів і землетрусів.

Земля завжди повідомляє нам про стан своєї ци, треба тільки звертатися увагу на її знаки: якщо в якомусь місці рослинність пишна, значить тут поверхню землі має багату, здорову ци, а якщо грунт сухий і растрескавшаяся, ци перебуває глибоко в землі і до ній важко отримати доступ.
Так само, ви напевно помічали, що в деяких квартирах, як би не намагалася господиня, які б добрива не купувала, квіти ніяк не ростуть, або ростуть, але дуже погано. А в іншої, хоча вона і зовсім не стежить за своїми квітами, вони соковиті, гарні, так і випромінюють здоров'я і красу. Придивіться, такі сигнали ци можна побачити на кожному кроці. Звичайно, природа моментально реагує на ці, в цементі міст такі місця виявити складніше, але теж можна.

Фактори, що впливають на Ци в квартирі
На ци впливають окремі характеристики об'єктів - форма, відображення, тінь, колір, малюнок - і самі об'єкти - предмети і всі форми матерії. Ци передається за допомогою звуку, світла, тепла, електрики і таких погодних умов, як температура, вологість, вітер, грім, блискавка, дощ і сніг.

Окремі обставини, які ви рідко помічаєте або не помічаєте взагалі, - пляма на віконному склі, наполовину зрушений з килимка шафа, хаос в коморі, що накопичився сміття, тріснуте дзеркало, поламаний стілець, глуха стіна, тріщина в стелі або нерівна підлога - також можуть викликати спотворення і впливати на ци.
Ци впливає на ваше сприйняття реальності і ставлення до світу. Це, в свою чергу, визначає відносини до вас інших людей.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 17 Березень 2012, 21:49:39 »
Цитувати
По гороскопу мене чекає не легкий місяць
Те що нас не вбиває  - робить нас сильнішими. Думаю, що гороскоп треба сприймати  як виклик!

Offline yljasik

• Активна Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка Ксенія рік і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #6 : 17 Березень 2012, 22:00:43 »
Цитувати
Вас чекають численні сварки і конфлікти, спробуйте стримувати свої емоції і почуття, будьте холоднокровні, і не дозволяйте нікому вивести вас з рівноваги.
в мене вже пів року такі виклики, особливо з сторони чоловіка :/

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 17 Березень 2012, 22:18:59 »
Цитувати
в мене вже пів року такі виклики, особливо з сторони чоловіка
менше звертайте уваги , і надіюсь у вас все налагодиться :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #8 : 17 Березень 2012, 22:33:15 »
Таня, напиши про сторони світу, про стихії та їх взаємозв"язок, що їх символізує, про дзеркала, а то виходить просто гороскоп і якийсь неясний фетишизм (ті ж кольори) ;)

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 17 Березень 2012, 22:37:31 »
Цитувати
Таня, напиши про сторони світу, про стихії та їх взаємозв"язок, що їх символізує, про дзеркала, а то виходить просто гороскоп і якийсь неясний фетишизм (ті ж кольори)
ок, без проблем

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #10 : 17 Березень 2012, 22:43:05 »
Я раніше трохи захоплювалась фен-шуєм, зокрема вичислила по даті народження в яку сторону світу краще спати мені і дитині, купили в Трускавцях фігурку на здорове потомство (черепашки одна на одній) і після того я завагітніла (може співпало, але дітей ми ще не планували) z1 Цікаво було почитати про кольори кімнат, співпало, що я належу до енергії металу,а чоловік дерево, а відомо, що дерево рубить метал...

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 17 Березень 2012, 22:45:42 »
ДЗЕРКАЛА І ФЕН-ШУЙ    

Дзеркало - необхідна річ в житті кожної жінки. Воно супроводжує нас скрізь і завжди. Ми можемо забути удома ключі, телефон і навіть улюблену помаду, але забути дзеркальце просто неможливо.

Жінка по суті своїй повинна подобатися самій собі і що оточує, а що окрім дзеркала може правдиво повідомити тебе, чи ти «на світі всіх миліше». Напевно тому в моїй квартирі завжди були багато дзеркал. Я навіть уявити собі не можу, що було б якби вони раптом зникли.

Система фен-шуй, якою я захоплююся ось вже декілька років, змінила моє уявлення про дзеркала, додавши їм особливого сенсу, філософії і десь навіть магію. Я дізналася, що дзеркала можуть не тільки підтверджувати красу і привабливість, але і превносить сновиє ідеї в дизайн інтер'єру, робити простір навколо тебе зручнішим, затишнішим і гармонійнішим, усувати з будинку стару негативну енергію і привертати любов, достаток, успіх.

Розмір дзеркала і фен-шуй. У будь-якому будинку або квартирі обов'язково має бути велике дзеркало, в якому всі члени сім'ї зможуть побачити свої віддзеркалення цілком, в повне зростання. З погляду краси, тільки так ви можете оцінити себе цілком, як єдиний образ, а не окремо особу, талію або ноги, тому що краса не буває шматками, і ті, що оточують оцінюють нас ісьключитенльно цілком. З погляду китайського фен-шуй, повне віддзеркалення людини особливе важливо, тому що так його внутрішня сила завжди єдина, а творчий і енергетичний потенціали дуже високі. Особливо добре, якщо дзеркало залишає вільна ділянка над головою людини, тим самим надаючи людям можливість для «зростання» там, де це необхідно: фізичного, духовного, кар'єрного, фінансового.

Віддзеркалення в дзеркалі. Якщо ви хочете, щоб дзеркала приносили у ваш будинок благополуччя і позитивні емоції, то і відображати вони винні тільки приємні оку види. Розташовуйте навпроти або поряд з дзеркалами квіти, фотографії, на яких відображені важливі і радісні моменти життя дорогих вам людей, інші красиві предмети обстановки. Можете піти в магазин фен-шуй і купити спеціальні фен-шуй талісмани любові, достатку або інші, і дзеркало підсилюватиме енергії, потрібні вам в даний конкретний момент.

А зараз про те, як саме варто розташовувати дзеркала в різних приміщеннях вашого будинку.

Дзеркала в кухні. Вважається за правильне, коли дзеркало відображає стіл, за яким їсть сім'я, - згідно ученню фен-шуй, це збільшує достаток будинку, і смачну їжу в нім завжди буде досить. Крім того, це корисно для жінки, яка хоче схуднути і їсть малі порції, - кількість їжі, таким чином, візуально збільшується, плюс у жінки дійсно є постійний стимул бачити себе стрункішою. Також фен-шуй рекомендує повісити дзеркало біля плити, щоб господиня могла бачити людей, що входять в кухню, і спілкувалася б з ними «в очі», що психологічно дуже комфортно.

Дзеркала в спальні. Буде краще, якщо ви поставите в спальню парні символи або сувеніри фен-шуй, вони додадуть союзу додаткові сили і тяжіння. Що до дзеркал, то жорстка вимога фен-шуй - сплячі люди в дзеркалах відбиватися не повинні категорично. Якщо дзеркало в спальні вам необхідне, а повісити його так, щоб не бачити ліжко, неможливо, слід на ніч ставити між ліжком і дзеркалом ширму або завішувати дзеркало тканью. І справа тут не тільки у фен-шуй - до цих пір не ясно, що таке сон і куди отпраляєтся наша душа, де вона бачить сни, а дзеркало спрадавна вважалося за провідника в інших миру або вимірювання і його до цих пір активно використовують магія, ворожіння і взагалі езотеріка, тому тут краще не експериментувати.
   Фен-шуй, плюс до цього, бачить в дзеркалах в спальні іншу небезпеку, звану «третя особа». Тобто до чоловіка і жінки в їх ложі, відбиваючись, як би додається хтось ще, і фахівці фен-шуй стверджують, що це може привести до появи в житті одного або обох подружжя/партнера третьої особи, тобто коханки або коханця. Воно вам треба? Якщо немає - приберіть або закрийте дзеркало, яке дивиться на ліжко.

Поради фен-шуй з дзеркал. Ще чого декілька моментів, які дозволяють вам нормалізувати простір і стосунки в будинку за допомогою дзеркал. Дзеркала мають бути в рамах - так вони збережуть хорошу енергію і направлять її в правильне русло, а не розсіють навколо. Дзеркала мають бути чистими, тоді і витікаюча від них енергія буде чистою і позитивною. Не потрібно вішати дзеркала напроти дверей або напроти вікон - в цьому випадку все хороше, замість того щоб зайти в будинок, відправиться назад на вулицю. І ще - дуже важливо відразу прибрати, викинути розбите або тріснуте дзеркало. Пам'ятаєте, до чого по слов'янських поверьям в будинку стукає скло? Дзеркало працює так само, беручи на себе все погане, і важливо щонайшвидше це погане викинути з будинку.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 17 Березень 2012, 22:49:21 »
Фен-шуй про кольори

ФЕН-ШУЙ - це не керівництво по прикрасі інтер'єру: ніхто не може сказати вам, які кольори вибрати для вашого будинку. Проте можна знайти колірну гамму, яка вам до душі і яка створює хороший фен-шуй в будинку.  Ключовим моментом є вибір колірних відтінків, які личать вашому елементу і напряму компаса, залежно від того, до якого типа астрологічної тварини ви належите.

Напрям компаса і колір

Південь:                                       насичені червоні.

Південний схід:                         червоні, помаранчеві, жовті. 

Схід:                                             насичені зелені. 

Північний схід:                           приглушені зелені. 

Північ:                                          сині, чорні. 

Північний захід:                        жовтувато-білі. 

Захід:                                           білі, з м'якими (золотими) відблисками. 

Південний захід:                      коричневі, жовті.

Всі кольори відносяться або до інь, або до ян. Уникайте переважання одного кольору, прагніть створити гармонійну палітру кольорів, адже людина краще всього відчуває себе в будинку, де панує гармонія, де збережений і підтримується природний баланс інь і ян. Експериментуйте з яскравістю, насиченістю і інтенсивністю різних кольорів, підбирайте такі поєднання, які ідеально відповідають призначенню кімнат, вашим цілям.

Світло - ваш вірний союзник, він допоможе ефектно виділити потрібний колір, підсилити його яскравість або змінити в потрібну сторону його тон (теплий, холодний). Спробуйте міняти освітлення кімнат (яскраве, приглушене) і відмітьте, яке найблаготворніше впливає на ваше самопочуття і настрій;  Кожен з кольорів активізує певну зону багуа, є універсальним засобом залучення ци. Але ви підсилите ефект, що надається кольором, якщо додасте до основного кольору свій власний - колір своєї стихії.

Кожна з кімнат вашої квартири повинна носити індивідуальний характер, мати свій настрій і розповідати про смаки, звички, особливості характеру свого господаря. Почніть "розфарбовувати" будинок в ті кольори, які подобаються вам, позитивно впливають на ваше самопочуття. Довіртеся своїй інтуїції, а яскраві плями, стимулюючі кольори додайте в інтер'єр в міру необхідності. 
ЧЕРВОНИЙ

В Китаї червоний колір вважається кольором сили, активності, пристрасті. Поєднання червоного із золотим (будь-яким іншим символом грошей) у інтер'єрі - вірний засіб залучення грошового успіху, символ щастя і благополуччя. Якщо вам потрібно направити ци в сектори багатства або слави, то червоний колір - ідеальний помічник.   

Користуватися червоним кольором для залучення ци і успіху необхідно досить обачно. Перевага червоного в інтер'єрі може викликати агресію, гнів у людини Вогню, повернути в хаос розмірене життя людини Металу. У свою чергу, червоний колір не терпить поряд з собою блакитного і чорного - символів Води. 

Фен-шуй рекомендує застосовувати червоний і його відтінки в приміщеннях, так або інакше пов'язаних з активною діяльністю (фізичною або духовною) для створення атмосфери натхнення, енергії, які знаходяться під заступництвом Вогню. Спортивний і ігровий зали, кухня, ресторан - типові приклади таких приміщень. 

Аксесуари "вогненного" кольору підсилять будь-який сектори вашого будинку, привнесуть динамізм в кожну сферу життя, додадуть рішучості вашим вчинкам і оптимізму думкам. 

У зонах шлюбу і сім'ї його присутність бажана, але в невеликій кількості, у поєднанні з іншим кольором, стримуючим енергію червоного, наприклад з білим.  Пам'ятаєте, що, бажаючи збудити в своєму партнерові по шлюбу пристрасть і любов, ви можете досягти прямо протилежного результату: скандалу або настільки сильного спалаху гніву, який зруйнує і спопелить ваші стосунки з улюбленою людиною. 

Порада-застереження: не використовуйте червоний для фарбування воріт, дверей, вікон, орієнтованих в західному і східному напрямі. 
ПОМАРАНЧЕВИЙ І ЗОЛОТИЙ

Помаранчевий - відтінок червоного кольору, що поєднує його силу, енергію з добродушністю жовтого. Це дуже сприятливий колір, він розташовує до спілкування, несе з собою енергію добра, благополуччя і творення. Залучити позитивну енергію в зону дітей ви можете саме цим кольором.  Помаранчевий називають кольором знань, оскільки він стимулює розумову активність, уяву, благотворно впливає на процес запам'ятовування людиною інформації. Бажано застосовувати його для обробки приймальних офісів, віталень і кімнат для занять (у тому числі учбових кімнат освітніх шкіл). 

Золотий - колір Металу, шани і пошани. У Китаї одяг цього кольору міг носити лише імператор, його родичі і вибрані з числа придворних. Його теплий металевий блиск здатний міняти настрій людей на позитивне, оптимістичне, підсилювати відчуття власної гідності, будити всі добродійні якості характеру людей Металу, Землі, Води.

Золотий колір - колір грошей, в поєднанні з червоним - символ багатства і достатку. Найчастіше в інтер'єрі використовується саме з метою залучення грошового успіху, досягнення фінансового благополуччя чесним шляхом (кропіткою працею, старанністю, наполегливістю), в зонах багатства, шлюбу, дітей. 
БІЛИЙ

Білий колір символізує чистоту помислів людини, його невинність і безтурботність. Він будить любов до подробиць, точних наук, ремесел, що вимагають скрупульозності і точності виконання робіт (годинникар, фармацевт, каліграф).

Значення яскравого білого кольору у фен-шуй аналогічно значенню світла (сонячного або штучного): воно залучає ци. Проте його присутність в будинку або квартирі ретельно дозується, вивіряється і аналізується з точки зору збереження балансу інь і ян. Абсолютно біла кімната холодна, сліпуча, в ній відчуваєш себе так само неспокійно, як в кімнаті, де все забарвлено в чорний колір. 
БЛАКИТНИЙ

Блакитний - колір Піднебіння, спокою і споглядання. Головна його властивість, яка широко використовується у фен-шуй, - здатність заспокоювати, вносити до душі упокорювання, бажання пізнати світ і своє місце у ньому.   

Якщо у вашому будинку є кімната для медитації, то блакитний прекрасно підійде для її оформлення.  Щоб зануритися в роздуми про Піднебіння, свою долю, дао гармонії світу, зовсім не обов'язково вирушати в спеціальну кімнату. Досить вибрати такий предмет в інтер'єрі вашого кабінету, спальні або навіть кухні, який залучає додатковий потік ци і викликає у вас бажання роздумувати. Це можуть бути пейзаж або килим на стіні в блакитних тонах, блакитний килимок для медитації, фарфоровий сервіз, виконаний в тій же колірній гаммі. 

Блакитний - колір Води, відтінок синього кольору. Синій і ще більш насичений, яскравий колір - індиго - загострюють інтуїцію і стимулюють духовні потяги в душі людини. Вони залучать додаткову кількість ци в зони сім'ї і знань. Кольори Води ідеальні для тих приміщень в будинку, які знаходяться під заступництвом цих стихій - у ванні, туалеті. 
ЗЕЛЕНИЙ

Зелений - колір Дерева, асоціюється з весною і зростанням, символізує світ і спокій. Цей колір заспокоює, утихомирює, лікує від стресів, стримує жаль і знімає душевний біль.   У зоні багатства вашої квартири він стане символом прибутку, зростання добробуту сім'ї, якщо ви доповните інтер'єр червоним і золотим кольорами. У зону слави зелений залучить потік ци і внесе гармонію до ваших стосунків з тими, що оточують.

Жовто-зелена колірна гамма - це спокій і оптимізм - ті якості характеру, які дозволять вам добитися успіху і зайняти гідне місце в суспільстві. Активізуючи за допомогою зеленого зону кар'єри, ви доб'єтеся просування по службі. Зелений колір личить і для тих приміщень, де люди сплять, відпочивають і розслабляються - для кімнати відпочинку в офісі, вітальні або їдальні, ясно-зелений хороший для обробки дитячої кімнати. 
ЖОВТИЙ

Жовтий - колір Сонця, веселості і успіху. Він символізує позитивну енергію. Енергія Сонця дає життя всьому, що є на землі прекрасного: рослинам, тваринам, людині. Жовтий колір стимулює, веселить, оживляє навіть найпохмуріші приміщення і заставляє всіх посміхатися, радіти життю і думати лише про хороше.   

Стимулюючі властивості жовтого кольору використовують в секторі слави і центрі успіху. Успіх - це винагорода за оптимізм, енергійність і людинолюбство. Використовуйте колір успіху для залучення у ваш будинок щастя, душевного тепла, поліпшення настрою, активізації позитивного мислення.  Жовтий прекрасно підійде для оформлення вітальні - духовного центру вашого будинку, місця, де спілкуються і розважаються всі члени сім'ї.  Колір - потужний засіб фен-шуй для стимулювання зон багуа і залучення ци. Правильне і своєчасне його вживання в інтер'єрі принесе вам щастя, допоможе добитися успіху в житті. 
ФІОЛЕТОВИЙ

Фіолетовий -  він тісно пов'язаний з духовною стороною людського життя, стимулює фантазію, несе в собі енергію і спокій одночасно, залишає враження присутності поруч чогось неземного, дивного, чарівного. Кожна людина бачить у ньому щось особливе, але трактує по-своєму: одних фіолетовий заставляє обернути думки до Бога, в інших стимулює творчий процес і надихає на благородні вчинки, третіх занурює в мрії.  Одне очевидне - цей колір загострює плотське сприйняття світу, тому не личить для тих приміщень, де люди відпочивають (тілом і душею). Краще всього використовувати його для активізації зони багатства. Ви відчуєте натхнення, вас відвідають нові ідеї, приплив позитивної енергії допоможе зосередитися і зайнятися справою. 

Фіолетовий в зоні багатства можете доповнити червоним і зеленим, отримаєте "вибухову" символіку: натхнення енергія прогрес і оптимізм. З таким потенціалом ви здолаєте всі перешкоди і неодмінно доб'єтеся успіху.
КОРИЧНЕВИЙ

Цей колір нейтральний, але його світлі тони сприятливіші для сприйняття, чим темні.  Коричневий колір в інтер'єрі краще всього личить для меблів. 

Різні його відтінки - від світлого, майже бежевого, до насиченого шоколадного - добре можуть виглядати в обробці передпокою, але дуже багато тут залежить від її освітленості. Чим темніше передпокій, тим світліше має бути колір. 

Бежевий, персиковий і колір кави з молоком красиво виглядають в обробці ванної кімнати, особливо якщо доповнити дизайн темнішими деталями.  Але не перестарайтеся з ними, якщо це приміщення дуже маленьке.  Коричневий колір заспокоює, знімає втому, вселяє відчуття міцності і добротності, стимулює фантазію. Краще всього використовувати його для активізації зони багатства.
СІРИЙ

Цей колір має безліч відтінків і є прекрасним фоном. Він - як і білий та чорний - відноситься до "універсальних" кольорів, оскільки гармонує майже зі всіма іншими.  Сірий спокійний і нейтральний, але сам по собі трохи нудний, тому використовувати в інтер'єрі кімнати або удома лише його небажано.  Такі стримані тони, як сірий, можуть бути хорошим фоном для дорогих предметів інтер'єру. Наприклад, уздовж світло-сірих стін можна поставити вишукані меблі або повісити на саму стіну коштовну картину. 

Якщо проблема схуднення дуже актуальна для вас, спробуйте оформити в сірих тонах кухню - це допоможе рідше там бувати.  Сірий колір - колір практичності і розсудливості, обережності і недовір'я. Для тих, хто любить усамітнюватися і залишатися в тіні. Гасить напругу, але може вселяти нудьгу. У багатьох цей колір асоціюється з багатством, розкішшю і красою. Він має властивість збуджувати і піднімати настрій.
ЧОРНИЙ

Будь-який колір у поєднанні з чорним стає яскравішим і виразнішим, але велика кількість цього кольору в інтер'єрі можливо лише за відсутності дефіциту освітлення. 

Якщо ви дуже любите чорний колір, то ми рекомендували б поєднувати його з дзеркальною поверхнею - наприклад, використовувати в обробці блискучі панелі або глянсову плитку.  Чорним можна відкоригувати приміщення, оскільки, поглинаючи світло, він зменшує простір.  Чорний колір - це колір порожнечі і заперечення. Вселяє печаль, але може знімати втому.

Небажано захоплюватися цим кольором.
Поради 

Вибираючи колір обробки тієї або іншої кімнати, необхідно враховувати, як орієнтована ваша квартира по сторонах світла. Якщо вікна кімнати виходять на південь, вибирайте холодні тони, якщо на північ - теплі. 

Стелю можна візуально зробити нижче, якщо забарвити її на декілька відтінків темніше, ніж стіни. І навпаки: зробити вище, якщо забарвити в білий колір.  Візуально зменшити велике приміщення можна за допомогою насичених теплих і темних тонів. 

Розширити невелике приміщення можна, використовуючи світлі і холодні відтінки, - наприклад, ясно-блакитний, сріблясто-сірий, ясно-салатовий. 

Теплі кольори володіють властивістю зближувати стіни і візуально небагато зменшувати простір. 

Темні меблі не радять ставити в маленьких приміщеннях, а також вішати штори і килими темних відтінків.  Двері краще виглядають, якщо вони світлі - білі, світло-сірі або кольори слонової кісті.  Небажано використовувати в інтер'єрі кімнати більше п'яти кольорів. 

Яскраві кольори краще не робити домінуючими, а використовувати в окремих деталях, акцентуючи увагу. 

Вибираючи колір для дитячої кімнати, простежте за своєю дитиною. Визначити, який колір подобається їй більш за все, якими фарбами малює або в які іграшки грає. Вибирайте колір відповідно до переваг дитини. 
Пам'ятайте, що краще колірне рішення те, в якому ви і ваші близькі відчуваєте себе комфортно.

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #13 : 17 Березень 2012, 23:00:53 »
О , колись і я дуже цікавилась Фен-шуєм   ;) цікаво знову все згадати і почитати новеньке  z4

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 19 Березень 2012, 22:12:28 »
Стихії Фен-шуй

Основоположна ідея Фен-шуй полягає у взаємодії п'яти різних стихій, які дають початок всьому, що складає Всесвіт. П'ять стихій Вода, Дерево, Вогонь, Земля і Метал разом утворюють коло творення. Всередині кола творення обертається енергія і речовина.

Вода дає початок походженням життя, вона дозволяє Дереву рости і розвиватися, Дерево здатне живити Вогонь, попіл після Вогню живить Землю - підстава стійкості, в надрах землі народжується Метал, який є символом цілеспрямованості та рішучості. Будучи абсолютно чистим, Метал стає текучим, прагнучи до Воді.

Таким чином, стихія Вода являє собою першоелемент, який дав початок всього сущого. Крім цього Вода - це провідник енергії Ци. Воду пов'язують з припливом або збитком багатства. У Фен-шуй з цією стихією пов'язана чутливість та інтуїція. Вода здатна оновити, очистити, позбавити від негативного і відновити сили. Однак надлишок цієї енергії призводить до плаксивості і зайвої чутливості. Символами води в будинку є акваріум, дзеркало, картини зображують рибок або водойми, а також фонтани.

Вода є першоелемент, який дав початок усьому сущому

Стихія Дерево протегує харчування, здоров'ю, росту, а також розвитку творчих здібностей. Дерево - це символ творення, вона має до дбайливості про близьких і марудна підходу до будь-якої проблеми. Надмірне захоплення стихією Дерево призводить до безпідставним і марним очікуванням. До символів цієї стихії відносять всі рослини, меблі з дерева або плетені меблі, а крім того зображення живої природи.

Стихія Дерево протегує харчування, здоров'ю, росту, а також розвитку творчих здібностей

Вогонь стихія, яка несе відповідальність за важливі життєві зміни, підприємливість. Ця стихія велить до рішучості, лідерства, цілеспрямованості та енергійності. Її надлишок призводить до дратівливості, запальності і навіть неврівноваженості. Символами, службовцями цієї стихії є різні уявлення вогню, наприклад каміни, свічки, а також картини, на яких зображено сонце, орнаменти з трикутними елементами або блискавки.

До стихії Земля Фен-шуй відносить шлюб, різні партнерські відносини, а крім того життєву мудрість. Земля забезпечує надійність, впевненість в собі і стабільність. Перебільшення елементів землі потягне за собою підозрілість і зайвий консерватизм. Символами цієї стихії вважають різні керамічні та глиняні вироби, фігурки з гіпсу, зображення ландшафту.

До стихії Земля Фен-шуй відносить шлюб, різні партнерські відносини

Метал протегує багатства та успіху у фінансових питаннях і підприємливості.

Надлишок Металу є причиною дріб'язковості, надмірної поспішності у прийнятті важливих рішень і нерозбірливості у витратах. В якості символів використовують монети, зброя і взагалі будь-які металеві предмети.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 19 Березень 2012, 22:24:48 »
Фен-шуй і матеріальне багатство

Гроші та кар'єра

Багатство Фен-шуй має широкий зміст, багатство не тільки матеріальне, але й культурне, духовне, інтелектуальне. У цьому тексті описано як налаштувати квартиру саме на матеріальне багатство.

Вам необхідно намалювати карту Вашої квартири, щоб визначити на якій стороні світла знаходиться та чи інша кімната. Карта потрібна для того, щоб визначити сектора в квартирі.

Вам знадобиться грошовий сектор і сектор багатства. На Вашій картці він перебуватиме на Південно-сході. При оформленні цієї зони постарайтеся наблизити її до природи. В цьому Вам допоможе дерев'яні меблі, присутність синіх або зелених тонів, а так само живі рослини і всілякі зображення природи.

Щоб активувати цю зону краще використовувати більш потужні методи активації. Наприклад, це фонтан, він буде асоціюватися з джерелом, який вносить багатство у ваш будинок. Якщо у Вас немає коштів на його придбання, можна повісити картину із зображенням фонтану або іншого джерела.

Ще одним сильним талісманом є акваріум. При цьому пам'ятайте, що до акваріума потрібно особливу увагу, а не дотримання правил може призвести до неприємностей. По-перше, розмір акваріума повинен відповідати розміру кімнати. По-друге, потрібно стежити за рибками, якщо Ви будете халатно звертатися з жителями акваріума, то успіх відвернеться від Вас. По-третє, будьте уважнішими при виборі рибок, адже саме від них залежить ваше фінансове становище, краще купити ту рибку, яка припала Вам по - душі. Якщо у Вас не вийде завести рибок, то можна купити їх скляні чи дерев'яні статуетки і розташувати у Вашому секторі багатств.

Найпоширеніший талісман це грошове дерево. Дерево має мати або круглі, або товсті листи. Великим попитом користується сукулент. Його потрібно поставити в південно-східній зоні. Не варто зв'язуватися з рослинами, у яких довгі листи або колючки, вони принесуть злидні в Ваш будинок.

Грошове дерево

Гроші притягають гроші. Постарайтеся зробити так, щоб у Вашому будинку постійно були гроші, розкидайте дрібниця по кімнатах і покладіть в зоні багатства кілька купюр.

Фен-шуй багатство залежить не тільки від південно-східної зони, але і від передпокою. У ній завжди повинен панувати порядок - верхній одяг в шафі, взуття на своєму місці. Передпокій повинен бути світла, подбайте про яскравому освітленні і стіни пофарбуйте світлі тілесні тони. Під килимок покладете зв'язані червоною ниткою три китайські монети або три п'ятирубльової монети вгору орлом. Не вішайте напроти дверей дзеркало, краще повісьте на це місце картину з символом багатства.

Але на практиці важлива не тільки правильна розстановка в квартирі, але і шанобливе ставлення до грошей. Гроші до Вас прийдуть тільки тоді, коли Ви чітко усвідомлюєте свої цілі і будите працювати. Фен-шуй тільки допомагає Вам у цьому.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 28 Березень 2012, 13:49:09 »
Позбавтеся від непотрібного мотлоху (про Плюшкіна)
 1. Якщо протягом 1-1,5 років річ, яку ви шукали і насилу дістали, так і залишилася непотрібною, розпрощайтеся з нею.
 2. Абсолютно безжально позбавляйтеся від мотлоху.
 3. Не залишайте засохлих квітів, пилу на них.
 4. Не залишайте одягу, повішеною на спинки стільців.
 5. Не залишайте пилу на дзеркалах
 6. Не робіть перетворення у всіх кімнатах відразу.
 7. Купуйте тільки те, що ідеально, а не просто симпатично.
 8. Перед тим як повісити нову сорочку в шафу, викинути найстарішу з сорочок.
 9. Позбавлятися від усього, що не підходить за стилем, кольором і розміром.
 10. Позбавлятися від усього старого і виношеного, з цятками, дірочками
 11. Чорний комплект з однієї тканини - брюки, довга і коротка спідниці, піджак.
 12. Збираючи непотрібні речі на всякий випадок, ми допускаємо, що цей випадок настане, і доведеться ходити, наприклад, в потертих штанях. Ми налаштовуємо себе на неуспіх і неприємності. Таким чином, програмуємо себе і близьких на таке життя, коли ви не зможете купувати нові речі, а ви будете змушені носити старі, немодні, попередньо підлатати їх.
 13.Оставляя в будинку непотрібні речі, ви тим самим програмуєте себе на бідність. Прагнення триматися за старі речі вірна ознака психології бідності.
 14. Ніщо нове і цінне не прийде в наше життя, поки в неї немає вільного місця.
 Не можна створювати щось нове, повністю не позбувшись усього старого
 15. Чим менше ви залишаєте речей, тим швидше гардероб поповниться новими.
 16. Чіпляючись за речі, які вам більше не служать, ви чіпляєтеся за принципи та ідеї, які вам більше не служать.
 17. щоб в будинок прийшла нова річ треба звільнити для неї простір. Як тільки ви це усвідомлюєте, наводите в будинку порядок і позбавляєтеся від зайвих речей на покупку знаходяться і гроші, і час.
 18. Позбавляйтеся від всього, що вас тягне назад у минуле.
 19. Фен-шуй рекомендує постійно щось міняти в будинку, переставляти меблі, стирати пил нехай речі знають, що їх не забули.
 20. Вартість букета квітів і пари колготок приблизно однакова, так чому ж ми тримаємо колготки в ящику комода роки? Ми ж не станемо тримати так довго засохлий букет у вазі!
 21. Викинути ті речі, які потерті, зношені і непоказний на вигляд
 22. Викинути взуття та сумки застарілих моделей ніщо так не псує вбрання, як вийшла з моди взуття та сумки
 23. Прополоти свій гардероб нещадно викинути просто Все, що не доставляє радості. Звільнити місце для нових змін, нових відносин, нових любовей, які прийдуть замість старих речей.
 24. Старі речі не дають можливості купувати нові речі, збирають негативну енергію, що може позначатися на вашому самопочутті і удачі в цілому.
 25. Зламані електроприлади працюють як вампіри, забираючи позитивну енергію приміщення і посилюючи негативну.
 26. Перегоріла лампочка змусить вас витрачати більше сил, заробляючи гроші, може погіршити самопочуття і породити невпевненість в собі.
 27. Старі, що вийшли з ужитку речі і особливо поламані і дефектні речі створюють у вашому будинку негативну енергетику, сприяють застою в житті і навіть негативно впливають на ваше здоров'я
 28. Старі речі зберігають чахлу енергетику
 29. У першу чергу сміттєвий бак повинні ощасливити надколоті і тріснулі посуд і дзеркала з якимись дефектами
 30. Старі, забуті речі уособлюють собою відкладені справи, невирішені завдання.
 31. Перешита річ занадто рано закінчує свої дні в темному гардеробі.
 32. Речі, які не носяться та не вживаються в побуті, помирають. Стало бути, несуть інформацію про смерть.
 33. Будь-яка річ несе в собі психічну енергію, яку в неї заклав у неї чоловік.
 34. Простір квартири заповнено інформацією про ті речі, які в ній знаходяться. Якщо річ пхнули в кут або заштовхали на антресоль за непотрібністю, то яку заклали в неї інформацію? А якщо таких речей в квартирі багато, тоді негативними, мертвими зонами, що утворюються навколо непотрібних предметів, заповнюється весь будинок. Заповнюване такими речами простір ущільнюється і починає виштовхувати людини з власної квартири. Людина може захворіти, причому дуже серйозно. Тому що втрачає життєву силу - свій енергетичний потенціал, витрачаючи його на непотрібні речі.
 35. Дивлячись на що висить на стіні портрет, ми неминуче переносимо туди частину свідомості. А чи завжди ми володіємо надлишком енергії, щоб розкидати її?
 36. Через дірочки на одязі, які на кишенях, шкарпетках, колготках (що під джинсами з метою економії) йде витік енергопотенціалу. Від себе себе не сховаєш
 37. Плями це матеріалізація невирішених проблем
 38. Старі непотрібні речі відтягують енергію на себе
 39. Поношена курточка, з якою асоціюється образ себе невдахи. Віднесіть її на смітник
 40. Запах блузки доперебудовної свіжості аромат нездійснених надій і розчарувань. Чи помічали, напевно, що господарі квартир, хаотично набитих старими меблями та іншим барахлом, зазвичай нещасні і невдачливі в житті. Що в цьому випадку причина, а що слідство судити важко. Чи то через бідність немає коштів поміняти старе на нове, чи то енергетика секонд хендаособим чином впливає на долю господарів.
 41. Але ж кожна стара річ це, по суті, нереалізовані мрії і плани.
 42. Ми розчищаємо місце не для нових речей, а для нових бажань, починань і досягнень. Погодьтеся, старі детективи, викинуті на смітник невелика плата за світле майбутнє.
 43. Критерій у відборі непотрібного один. Якщо річ не придалася протягом року-двох, вона не знадобиться вже ніколи.
 44. Старі речі потрібно викидати безжально.
 45. Речі мають властивість переймати і накопичувати енергію людини, ними користується. Переважно негативну. Коли енергії стає занадто багато, річ починає її віддавати. Особливо це стосується м'яких меблів, які використовують для сну. Максимальний термін служби ліжка або дивана - 10 років.
 46. Як тільки ви захотіли в цьому житті якихось змін, позбавитися від непотрібних переживань, неприємностей у сім'ї і застою на роботі, а також при погіршенні свого самопочуття, відразу ж починайте звільняти своє житло від негативних емоцій. Те ж саме можна зробити і тоді, коли в будинку все просто чудово і немає ні найменшого приводу для якихось хвилювань. Просто для того, щоб зміцнити свою позитивну ауру і підтримати відповідну гармонію в сім'ї і на роботі.
 47. Всі речі, при носінні яких відчуваєш фізичний дискомфорт, повинні бути безжально вигнані.
 48. Критерії ваше самопочуття в даній одязі, дзеркало, почуті раніше відгуки.
 49. Очищаючи простір, ми подаємо сигнал про свою готовність змінюватися і приймати в своє життя достаток і щастя.
 50. Якщо ви хочете позитивних змін у своєму житті, то звільніть місце для них!
 51. Річ, яку не стосувалися руки людини, про яку не пам'ятають, стає поступово носієм некротичної, мертвою інформації. Навіть живі речі, які ви купили з надією і задоволенням, потрапляючи в таку компанію можуть померти
 52. У будь-якої речі є свій термін і призначення. За фен-шуй, улюблена річ віддає вам позитивні заряди, вбираючи негативні. Відслуживши свій термін, вона, як батарейка, підлягає утилізації. Однак якщо ви не розлучитеся з нею, її негативний заряд здатний зіпсувати всю духовну атмосферу у вашій квартирі.
 53. Крім того, постійне споглядання старих і немічних речей (якщо це не колекційний і відреставрований до блиску антикваріат) формує в нашій свідомості психологію бідності. Ми звикаємо ображати самі себе і задовольнятися залатаним і пошарпаним.
 54. Річ має приносити оновлення та бажання рухатися вперед!
 55. Аура речей відбирає у людини частину простору. Жадібність найбільше карає самого власника: з накопиченими речами йому передається і їх негативна енергетика.
 56. Речі, якими ми перестаємо користуватися, накопичують негативну енергію.
 57. Якщо випадково знайшов те, про існування чого не пам'ятав годину назад - можна сміливо в смітник, навіть якщо дуже треба буде - не знайдеш.
 58. У звільненні будинку від непотрібних речей укладена величезна цілюща сила. Здійснюючи розчищення на зовнішньому рівні, ми робимо можливими внутрішні зміни, вивільняє для цього величезну кількість енергії.
 59. Ефективність розчищення завалів полягає в тому, що в той час, як ви приводите в порядок свій зовнішній світ, відбуваються відповідні зміни і на внутрішньому рівні. Все навколо вас, а особливо оточуючі вас вдома предмети, є відображенням вашого внутрішнього стану. Коли ви усуваєте в навколишньому вас просторі "перешкоди", що заважають гармонійному потоку енергії, ви, тим самим, приносите більше гармонії і у своє життя, дозволяючи новим подіям вливатися в неї
 60. Коли ваш будинок заповнений речами, які ви любите або часто користуєтеся, вони заряджають вас енергією. А завали, з іншого боку, роблять на вас сильне негативний вплив. Якщо у вашому будинку знаходяться речі, що викликають у вас неприємні асоціації, вони забруднюють ваш простір і психіку, при цьому не має значення, чи минув термін їх функціонування. Схожа ситуація складається, коли ваш будинок заставлений меблями, статуетками або іншими предметами, постійно нагадують вам про родичів або друзів, з якими у вас були або є натягнуті відносини. Ці асоціації будуть надавати на вас виснажувати дію.
 61. Люди схильні депресії, мають тенденцію зберігати мотлох на нижньому рівні. Приберіть з підлоги все зайве, і це підніме вашу енергетику і додасть бадьорість духу.
 62. Наявність завалів утримує вас у минулому. Коли весь простір у вашому будинку захаращено, у вас просто немає місця, щоб щось нове з'явилося у вашому житті. Розчищення завалів дозволить вам рухатися вперед. Ви повинні звільнитися від минулого, щоб створити краще завтра.
 63. Зберігання старих книг, якими ви вже давно не користуєтеся, не дозволяє вам створювати у своєму житті простір для нових ідей і оригінальних шляхів мислення. Коли в будинку накопичується занадто багато книг, ваше мислення "зупиняється". Особливо важливо не накопичувати таких книжкових завалів у зоні взаємин (це символізує заміну людським взаєминам). Необхідно відпускати книги, коли приходить їхній час. Почніть розбір книжкового завалу з тих книг, які ви купили випадково і якими ніколи не користувалися, а також з таких старих книг, які вже стали руйнуватися в часі. В кінцевому підсумку у вас повинен залишитися набір книг, які будуть відображати вас сьогоднішнього таким, яким ви хочете бути завтра.
 64. Вивчіть основне правило фен-шуй: "Перш ніж прийде щось нове, має піти щось старе".
 65. Подивимося на свої шпалери, меблі і все інше. Зверніть увагу на те, скільки у вашому домі непотрібних речей. Речі постійно вбирають інформацію, вона тримається досить довго, і це відбивається на психіці.
 66. як важливо мати в своєму гардеробі ПО СПРАВЖНЬОМУ улюблену річ. Улюблені речі надають впевненість у собі! : Улюблені речі - вони і сидять на тобі якось інакше, і ти в них ведеш себе якось не так, відчуваєш себе супер і це відчуття передається всім оточуючим! я от комплектую собі гардероб завжди так, щоб мені в будь-якої речі було добре. Адже так настрій легко піднімається, коли улюблену спідничку одягаєш, це не передати!
 Нехай у тебе це буде дійсно початок такого гардеробу! =)
 67. ХОЧЕТЕ ЛЮБОВІ І ГРОШЕЙ? ПОЧНІТЬ С. .. ПРИБИРАННЯ!
 68. Не завантажувати свій будинок непотрібними предметами, регулярно проводити прибирання і безжально позбавлятися від всього старого і непридатного: не накопичувати в шафах речі, які давно вже вийшли з моди і з ужитку. Ось побачите, роздавши свою стару одяг, ви звільните дорогу цілющої енергії і приберете тим самим "затори" в своєму житті - адже фен-шуй вчить, що все взаємопов'язано. До речі, за деякими спостереженнями, в багатих будинках часто набагато менше речей, ніж у небагатих. Але чи так це дивно? Ні, і якщо ви хочете стати багатшими, але не знаєте, з чого почати - звільніть у своєму житті місце для багатства, прибравши все зайве, сковує вас по руках і ногах.
 69. Хочете влаштувати особисте життя - приберіть зі стін портрети ідеальних красунь, якими деякі представниці прекрасної статі так люблять прикрашати свої оселі ... Згідно з уявленнями фен-шуй, безліч самотніх дам у вашому оточенні анітрохи не наводить на думку про партнерство, яким заміжжя і є. Так що правильніше буде повісити на стіну зображення щасливої пари, і тоді, кожен раз мигцем глянувши на нього, ви підсвідомо будете залучати партнерство в своє життя. Підійде, як це не банально звучатиме, просто парочка сердечок, що цілуються голубків та інша любовна символіка. Не вірите? А ви спробуйте, раптом і справді щось трапиться, і життя зміниться на краще?
 70. Пил, сміття, завали непотрібних і забутих речей представляють собою джерела скупчення негативної енергії, які несуть в собі інформаційний заряд прожитого, закривають нас від світу і не дають прийти їм на зміну новим речам і ідеям.