Автор Тема: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії  (Прочитано 8327 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #34 : 07 Квітень 2012, 23:01:45 »
оце я вгадала...

а в мене так хата застввлена, що ніяке перепланування не зробиш. Або шафу або морозилку або диван нікуди не пересунеш  d111

до речі, а яка близькі реагують на ваше захоплення фен-шуєм? Своїй мамі я ще можу щось поясанити пр енергії і таке інше, вона в мене відкрита для таких речей. А чоловік лише презирливо дивився  d141 ну ясно, для чоловіків взагалі такі речі незрозумілі

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #35 : 07 Квітень 2012, 23:48:14 »
Не тягніть у дім біду! Головні заборони фен-шуй

Існує безліч рекомендацій давньокитайського навчання Фен-Шуй про те, як зробити простір навколо себе більш гармонійним. А між тим, треба дбати і про те, щоб не привернути в своє життя негативні енергії. Є речі, які робити суворо заборонено. І їх не так уже й мало. Давайте поглянемо на наше житло очима майстра Фен-Шуй.

Якщо ви купуєте квартиру або будинок, не можна, щоб ваше нове житло перебувало поблизу від лікарні, в'язниці, церкви або цвинтаря. У таких місцях занадто багато земної енергії Інь, а у великих кількостях вона може вам зашкодити.

Ваш будинок не повинен бути набагато більше і менше, ніж сусідні. А то виникне дисгармонія. І ні в якому разі не вибирайте будинок, який стоїть обличчям до дороги! Звичайно, тоді зручніше до нього підійти або під'їхати, але фасад буде притягувати до себе весь негатив.

Якщо дорогу до входу в будинок перегороджують якісь перешкоди - наприклад, дерева - їх потрібно прибрати. До речі, це відноситься не тільки до житлових будинків, а й офісах.

Всередині приміщення не можна розміщувати предмети обстановки впритул один до одного, так, щоб між ними не залишалося місця. Це перешкоджає циркуляції життєвої енергії Ци. Якщо місця мало (допустимо, ваше нове житло менше попереднього), подумайте про те, щоб позбутися від частини меблів. Зараз в моді «спартанська» обстановка. Залиште лише ті предмети, які вам дійсно необхідні - стіл, стільці, ліжко ...

Не захаращуйте будинок зайвими предметами. Збираючись переїжджати, проведіть «ревізію», відкладіть в окрему купку те, що вам на новому місці не стане в нагоді ...

Якщо викинути або віддати якісь дрібнички шкода, просто сховайте їх подалі, не виставляйте напоказ.

Не тримайте в будинку зламані або розбиті речі, якими б гарними вони не були. За Фен-Шуй, це просто небезпечно і може накликати на вас усілякі лиха аж до важких хвороб і нещасних випадків ... Так що влаштуйте огляд своєї посуді і позбудьтеся від всіх надтріснутим чашок і тарілок!

Предмети, які знаходяться там, де їм не місце, можуть негативно вплинути на ваше життя. Тому все потрібно прибирати на місце, а, крім того, правильно розташовуйте всі предмети в зонах Фен-Шуй, звіряючись зі спеціальною картою Ба-Гуа.

Ліжко, крісло, диван або письмовий стіл ні в якому разі не можна ставити прямо напроти дверей в кімнату. Тоді енергія Ци буде витікати через дверний отвір, а вам це треба?

Якщо у вас є постійне робоче місце, вдома або в офісі, не слід розташовувати його так, щоб постійно бачити коридор. Робота не піде про запас, не буде ефективною.

Не можна довгий час стояти спиною до дверей - удача й здоров'я можуть вам змінити! Тому, якщо ви з кимось розмовляєте, запропонуйте відійти від дверей, а краще запропонуйте присісти.

Не допускайте, щоб відхоже місце у вашому будинку було брудним! Адже саме туалетна кімната пов'язана з нашим фінансовим добробутом.

Не тримайте двері у ванну і вбиральню відкритими! Часто в таких місцях розміщують котячі туалети і залишають двері відчиненими, щоб кішка могла зробити свої справи. Але можна прорізати в дверях спеціальну «кватирку» і навчити кішку відкривати її. Тоді не доведеться тримати двері навстіж, і ваші фінанси не будуть витікати ...

Не залишайте крани відкритими без причини, і не допускайте, щоб кран або унітаз текли. Поточна вода забирає з собою і ваші грошики, так що, економлячи на сантехніці, ви втрачаєте можливі накопичення. Зверніть увагу: люди, в чиїх квартирах течуть крани або несправні унітази, як правило, відчувають матеріальних труднощів. А все тому, що вчасно не викликають сантехніків!

Не тримайте вікна та двері постійно зачинити. Може, ви боїтеся застудитися від протягів, або любите самоту, от і сидіть в закритій наглухо кімнаті, як людина у футлярі ... А це сприяє накопиченню застійної енергії Інь. Тому час від часу, навіть у холодну погоду, приміщення потрібно обов'язково провітрювати. Якщо боїтеся застудитися, покиньте на цей час квартиру!

Запам'ятати всі ці «табу» не так вже й складно. Спробуйте «виправити» небудь навколо себе - і ваше життя почне помітно виправлятися!
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #36 : 08 Квітень 2012, 01:52:11 »
Цитувати
ой, була в мене ситуація - вирішили спати в інший бік ліжка з чоловіком і що не вечір - лягаємо і сваримся, до спальні доходимо все ок, а лягли і одразу щось не так    я тоді подумала і розрахувала наші напрями ба-гуа і виявилось що ми лягли в самий поганий напрямок, перелягли в іншу сторону і все ок стало  посмішка[
В мене теж схожа ситуація була, але чоловік сам десь знайшов знайому, яка була на курсах фен-шую в Києві, вона йому і вирахувала, в якій напрямок спати... я спочатку не дуже в це повірила, але пізніше переконалась, що таки правда. Стали спати в другий бік і чоловік зразу і роботу гарну знайшов. Пізніше я вже сама дитині визначила найкращий напрямок. Воно зі сторони дивно, але я постійно клала новонародженого по діагоналі в ліжечку d30. Ми зробили перестановку і досі двухспальне ліжко дуже некрасиво стоїть і я не збираюсь переставляти, хоча вивчення фен-шую вже закинула.

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 08 Квітень 2012, 02:03:31 »
Цитувати
Не тримайте в будинку зламані або розбиті речі, якими б гарними вони не були. За Фен-Шуй, це просто небезпечно і може накликати на вас усілякі лиха аж до важких хвороб і нещасних випадків ... Так що влаштуйте огляд своєї посуді і позбудьтеся від всіх надтріснутим чашок і тарілок!
Оце якраз на днях дві мисочки з емалі впали і надщербнулись, а я жалію викинути, думаю буду в них масочки, скраби мішати...все пішла викидати d108

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 08 Квітень 2012, 07:37:18 »
в мене теж у двох горняток відламалися ручки. Ну я чайки дітям там запарюю, бо ж воно тоді як каструлька, ніц не бракує  d130 треба таки викинути   z2
в шафі періодично чистку влаштовую, викидаю речі. Холодильник теж треба чистити. Холодильник теж відповідає за фінанси, його теж треба чистити.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #39 : 08 Квітень 2012, 09:58:07 »
так, холодидьник - фінанси, люблю його чистити, я взагалі так люблю викидати щось  d27

про зламані речі - однозначно в сміття, дівчата!!!!!!!!!!

а у мене про крани - ну просто правда в чистому вигляді, як починає десь капати - значить гроші розлетяться, незатримуючись, туго буде. і що саме цікаво - часто самі крани перестають капати, і все стає ок

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 08 Квітень 2012, 10:11:06 »
я сьогодні спробую ліжко трохи повернути. Я вже писала, що належу до західної групи, а сплю в поганому напрямку, не найгіршому, але поганому (-1).
Я навпаки не люблю нічого викидати, в мені часто сидить такий собі Плюшкін, крли річ в нормальному стані, мені тяжко її викинути  d104.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #41 : 08 Квітень 2012, 10:13:32 »
запроси в гості - квартира збільшиться  d27 d27 d27

Іра, а якщо не двигати ліжко а лягти в іншу сторну - так теж погано буде?  d130

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 08 Квітень 2012, 10:22:11 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
запроси в гості - квартира збільшиться  d27 d27 d27

Іра, а якщо не двигати ліжко а лягти в іншу сторну - так теж погано буде?  d130
ходи в любий день  :) поможеш своїм новим "викидальним"  поглядом  d27

хіба я ляжу в залі за диван... тоді це якраз західний напрямок буде, в мене там +2 А спальня куди?... планування якесь таке, що й особо не розженешся, треба було зразу при ремонтах думати...

до речі, якщо в чоловіка і жінки різні Гуа, то треба спати в бік того, хто заробляє гроші.
а ще десь на іорумі вичитала про дзеркала, що в когось теж ліжко і сплячі там люди відображалися - відповідь була така, що як вам добрке, нічого поганого не робиться - ну то й спіть собі далі  d104 так що заплуталась маленько.
А ще таке питання - я коли сплю, от себе у дзеркалі не бачу, воно так трохи посунуте, але загалом ліжко там видно. То це зле чи не дуже?

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #43 : 08 Квітень 2012, 10:30:40 »
я просто дзеркала нелюблю, а тобі вони дійсно потрібні? якщо вони декоративні, ну не дуже потрібні, можна на них наклеїти такі матові наклейки, або узори , вже краще буде.
а те що тебе не видно - це плюс

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 08 Квітень 2012, 10:44:00 »
Цитувати
Не тримайте двері у ванну і вбиральню відкритими! Часто в таких місцях розміщують котячі туалети і залишають двері відчиненими, щоб кішка могла зробити свої справи. Але можна прорізати в дверях спеціальну «кватирку» і навчити кішку відкривати її. Тоді не доведеться тримати двері навстіж, і ваші фінанси не будуть витікати ...
В мене постійно двері у ванну відкриті, бо шви міжплиточні в душовій швидко пліснявіють і ремонт не допоміг і витяжка мало що помагає. Що ж робити? Хіба закривати і постійно включати витяжку d143   Дівчата, а що ще відповідає за фінанси?

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #45 : 08 Квітень 2012, 10:46:36 »
Цитувати
Дівчата, а що ще відповідає за фінанси?

кухонна плита - бюджет сімї, холодильник, ванна-туалет... d143

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 08 Квітень 2012, 10:51:01 »
о, кухонну плиту мій ненаглядний постійно засмічує золою від вугілля (любить кальян курити), замучилась сваритись, щоб мив за собою d111

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 08 Квітень 2012, 11:35:03 »
я просто дзеркала нелюблю, а тобі вони дійсно потрібні? якщо вони декоративні, ну не дуже потрібні, можна на них наклеїти такі матові наклейки, або узори , вже краще буде
треба мені того дзеркала, не так щоб капєц, але треба. Тай  не знаю що з ними зробити, бо вони наклеєні до дверок шафи, лишаться сліди, а чимось задекорувати - це поки вища математика для мене  d143 і всередину перевісити теж не подобається мені таке

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #48 : 08 Квітень 2012, 22:10:07 »
Цитувати
я взагалі так люблю викидати щось 

про зламані речі - однозначно в сміття, дівчата!!!!!!!!!!

Підтримую, підтримую і ще раз підтримую на 101%

Offline maksim

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #49 : 15 Квітень 2012, 22:33:25 »
Фен-шуй кухні

Кухня в оселі символізує найсильніший Ян. В цьому приміщенні не тільки готують їжу, її нерідко тут і вживають. На кухні члени родини разом п'ють каву, крім того, тут можна легко перекусити – взяти йогурт з холодильника або зробити собі бутерброд.

Деякі класичні твори фен-шуй вважають кухню одним з «несприятливих» приміщень. Це можна пояснити тим, що іноді не обходиться без різних побутових неприємностей, які виникають, якщо, наприклад, необережно поводитися з окропом або гарячою їжею.В ідеальному випадку кухня має знаходитися на південному сході. Цей напрямок віддавна вважався найкращим, оскільки такий вітер міг роздути та підтримувати вогонь у великій печі. Напевно, через це до південного сходу відноситься триграмма «Вітер».

З сучасної точки зору розумно, щоб плита та посудомийна машина не знаходилися одна біля одної («Вода гасить вогонь»). Взагалі, відритого вогню, крім газових плит, на кухні вже давно немає, але ця пара – мийка й електроплита – породжує електричні перешкоди.

Практична порада.
Якщо це сусідство змінити неможливо, то можна вклеїти дзеркальну плівку між цими приладами або підвісити на стіні між плитою та мийкою дерев'яну ложку. Так ви створите символічний поділ між контрагентами – Водою та Вогнем, вносячи між ними елемент-посередник Дерево. Людина під час роботи на кухні завжди повинна мати в полі зору двері. Так можна гарантувати, що частина уваги не буде постійно відволікатися на те, що відбувається за спиною.

Підвісні шафи над робочими поверхнями несприятливі, оскільки вони символізують важкість і, крім того, посилають приховані стріли. В місцях, де вам доводиться проводити багато часу готуючи їжу, від підвісних шаф краще відмовитися. Так звані відкриті кухні набувають все більшої популярності. Сьогодні, коли родина найчастіше зустрічається тільки для спільної їжі, таке рішення є цілком логічним. Подібні кухні рекомендуються також і з погляду фен-шуй, оскільки вони підтримують спілкування та єдність родини. Однак необхідно стежити за тим, щоб кухонні запахи не розносилися по всьому будинку. Після включення витяжки треба як слід провітрити квартиру, оскільки разом з запахами назовні виноситься і кисень.

Практична порада.
Прикріпіть над мийкою (посудомийною машиною) червону шовкову стрічку. Вона має запобігати відтоку грошей (крізь відкритий злив). З цієї самої причини закривайте після приготування їжі зливний отвір пробкою.

В класичному фен-шуй в зоні багатства кухні завжди ставили горщик з рисом, і вся сім'я постійно стежила, щоб рис у ньому був завжди. Для цього була важлива причина: запас рису, а рис символізував багатство, має бути невичерпним.

Кухні зі стінами синього кольору несприятливі. Колір раніше використовувався для того, щоб захистити припаси від шкідників. Синій колір приглушує Вогонь кухні та знижує активність травлення, оскільки органи травлення – шлунок і селезінка – пов'язані з елементом Земля. Проте ті, хто бажає схуднути, можуть їсти хліб з синіх тарілок. Така кольоротерапія знижує апетит!

Практична порада.
Якщо, готуючи їжу, ви стоїте спиною до дверей, то бажано розмістити над плитою дзеркало, яке, крім того, візуально подвоює кількість їжі, яка символізує достаток.

Не треба ставити посудомийну машину поряд з холодильником. Це означає надлишок елемента Вода, яка може символічно гасити Вогонь плити. В реальності у таких випадках нерідко бувають неприємності від води.

Пам'ятка: кухня
•Вибирайте шафи і столи з заокругленими кутами, щоб уникнути прихованих стріл і нещасних випадків.
•Котячий туалет ні в якому разі не можна ставити в кухню. Приготування їжі та котячий туалет – це речі абсолютно несумісні.
•Не залишайте на виду ножі, виделки та інші гострі предмети. Пам'ятайте не тільки про «приховані стріли», але й про цілком реальну небезпеку поранитися, особливо це стосується маленьких дітей.
•Регулярно перевіряйте свої запаси продуктів. Можливо ви виявите, що допустимі строки зберігання багатьох продуктів вже давно минули. А це теж блокує енергію!

Offline maksim

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #50 : 15 Квітень 2012, 22:34:26 »
Фен-шуй дитячої кімнати

На жаль, дитячі кімнати належать до «нерідних дітей» наших архітекторів, які проектують їх вузькими та незручними. Але дітям, щоб нормально розвиватися, потрібен саме простір і багато повітря.

Які основні принципи фен-шуй необхідно враховувати під час облаштування дитячої кімнати?
 •Не треба фарбувати дитячу кімнату безпосередньо перед тим, як сюди привезуть немовля! Навіть у дорослих людей від цього виникає головний біль, оскільки в своєму складі більшість фарб містить шкідливі хімічні речовини. Ваша дитина може серйозно захворіти!
•Слідкуйте за тим, щоб меблі та килими в дитячій були зроблені з якісних та нешкідливих матеріалів – діти в перші місяці життя реагують на все надзвичайно сильно.
•Діти люблять будь-які звуки, вони їх заспокоюють. Їм також подобається дивитися на плавні рухи мобіля. Однак не треба чіпляти таке «джерело неспокою» безпосередньо над ліжком. Постійне обертання над головою заважатиме вашій дитині спокійно засинати.
•Дитяча кімната має бути по можливості світлою та просторою. Крім того, ми також рекомендуємо легкі світлі меблі, краще з закругленими краями.