Автор Тема: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії  (Прочитано 9699 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline maksim

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 1175
 • Поблагодарили: 2 раз
 • Репутація: +256/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #51 : 15 Квітень 2012, 22:38:04 »
Фен-шуй спальні

В спальні ми повинні розслаблятися та відпочивати. Третину нашого життя ми проводимо уві сні, а точніше, в спальні. Це наша своєрідна таємна штаб-квартира. В ідеальному варианті спальня має бути розташована якнайдалі від входу в квартиру або будинок, а також від кухні або ванної кімнати. Якщо спальня і кухня мають суміжну стіну, це може означати, що їжа відіграє в вашому житті дуже велику роль. Спальня поряд з ванною несе занепокоєння, особливо якщо ми спимо біля стіни, за якою розташовані водопровідні труби.

В будь-якому іншому приміщенні дзеркала відіграють провідну роль як засіб управління енергією, але тільки не в спальні. І на це є вагомі причини. В цій кімнаті нам перш за все потрібен спокій, а не постійний рух, за винятком обов’язкового провітрювання спальні перед сном. У традиційному фен-шуй на тему дзеркал говориться таке: під час сну душа людини покидає тіло і, побачивши себе в дзеркалі, лякається. Для наших читачів, які зараз, мабуть, думають: «Та ну, в мене душа не така вже й чорна», дамо раціональне пояснення. Дзеркало існує для того, щоб відбивати, і це відбувається постійно, навіть якщо ми в нього не дивимося. Це означає, що дзеркало постійно «випромінює», і такий стан енергетичного неспокою заважає нам спати. Отже ваше ліжко не мусить стояти в зоні дії дзеркала. Тому дзеркальні шафи в спальні краще не використовувати.

Ідеальними є шафи, в яких дзеркало підвішене всередині, як це було прийнято ще у наших дідів. Однак, якщо у вас в спальні все-таки стоїть дзеркальна шафа або ліжко неможливо переставити в інше місце, то можливі такі рішення:

Ліжко

Це – центр спальні. Деякі консультанти надають з цього приводу дві поради, яких слід обов'язково дотримуватися, інакше спеціалісти не гарантують подружжю щастя і здоров'я:
 1.Сімейна пара повинна спати на одному суцільному матраці, інакше розставання та розлучення неминучі.

 2.Ліжко слід посунути в напрямку, сприятливому для пари. Якщо у подружжя різні сприятливі напрямки, то найкраще спати в різних спальнях.

Загальне простирадло дуже добре може впливати на об'єднання пари і прикрити зазор між матрацами.

Традиційний фен-шуй каже, що ноги ні в якому разі не повинні лежати в бік дверей. Ця поза – «положення труни» – означала, що людину, яка спить, невдовзі «винесуть вперед ногами» з приміщення. І ця порада в наших аналізах не має пріоритету. Навіть навпаки: ми повинні бачити з ліжка двері та не лежати на «енергетичній швидкісній дорозі», тобто між вікном і дверима.

І навпаки, несприятливо, якщо прямо з дверей видно ліжко. Це правило було поширене в Європі, принаймні, в будинках заможних людей. Особи, що знаходилися в ліжку, хотіли тим самим уникнути ситуації, коли служниця приносить господарю ранковий чай і бачить його неодягненим. Тим, хто впізнає себе в даній ситуації, ми можемо рекомендувати ширму, яка розподіляє приміщення, оскільки ми підозрюємо, що ваша спальня має розмір, який цілком дозволяє гармонійно вписати в неї цей предмет меблювання.

Практична порада.
Ліжко не мусить стояти впритул до вікна. Рух на вулиці може негативно позначитися на нашому сні. Чоловікові найкраще лежати зліва, щоб у разі необхідності він міг захистити свою жінку правою рукою, яка є сильнішою за ліву. Постільна білизна може бути різнокольоровою, під колір особистого елемента. Проте, бажано уникати яскравих фарб, особливо янь-акцентованих, наприклад, яскраво-червоного кольору. Строката білизна і яскраві рисунки можуть призвести до безсоння.

Пам'ятка: спальня
•Не спіть під поперечною балкою, інакше ви засинатиме з почуттям, що балка «переріже» вас уві сні. Задрапіруйте балку тканиною або лягайте паралельно балці. Найкраще рішення: використовувати балдахін або спорудити собі над ліжком полог.
•Кімнатний фонтан або постер з видом водоспаду дещо недоречні в спальні, оскільки вони збудливо діють на нирки та сечовий міхур.
•Масивні рами для картин або підвісні шафи прямо над головами людей, що сплять, теж несприятливо впливають, аналогічно поперечній балці.
•Лампа для читання має знаходитися поряд з ліжком, не позаду і не над головою.
•Водяні матраци та ковдри з електропідігрівом є джерелом електромагнітних полів, які при тривалій дії можуть стати причиною захворювань.
•У спальні має бути якомога менше електроприладів. Уникайте встановлювати поряд з ліжком галогенні лампи для читання, а також радіогодинникі. Також не рекомендуються матраци та ліжка з електронним регулюванням.
•Уникайте в спальні використання металу в будь-якій формі.
•Якщо ви лежите біля «правильної» стіни з точки зору спальні, але за нею знаходиться електробойлер, холодильник або морозильна камера, забудьте правила фен-шуй і пересуньте ліжко. Електромагнітне випромінювання проходить крізь будь-яку стіну.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline maksim

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 1175
 • Поблагодарили: 2 раз
 • Репутація: +256/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #52 : 15 Квітень 2012, 22:40:46 »
Фен-шуй вітальні

Ввечері вітальня оживає. В цій кімнаті члени родини зустрічаються та розповідають один одному про свої маленькі повсякденні пригоди. Тому вітальню можна позначити як кімнату для спілкування та зустрічей. Однак в цьому приміщенні «зіштовхуються» різні темпераменти або енергії членів сім'ї, найчастіше в повному розумінні даного слова.
Практична порада
 Інтерьєр вітальні має бути особливо гармонійним, оскільки в цьому приміщенні кожен повинен відчувати себе комфортно. На столі бажано покласти улюблену скатертину матусі, на стіні повісити малюнок дочки в красивій рамочці або маленькі пінетки, які носили діти, коли були маленькими, а скляну чашу наповнити особливо красивими та цінними камінцями з батьківської колекції мінералів.
 
Де ж у квартирі знаходиться найкраще місце для сім'ї? Найсильніше в енергетичному відношенні місце можна знайти, якщо ввійти в приміщення через зовнішні двері та слідувати за потоком Ци туди, куди він вас приведе. Там слід встановити стіл або м'який куточок. Подумайте про те, що телевізор не обов'язково має бути в центрі цієї кімнати, оскільки в даному випадку є ймовірність того, що його мерехтіння постійно перебуватиме в центрі уваги і будь-яка спроба розмови між членами сім'ї приречена на невдачу.

Практична порада
 Знайдіть шафу, в якій можна розмістити все те, що потрібно у такій «кают-компанії»: від ілюстрованих журналів до шахів. М'які меблі та стільці необхідно розставити так, щоб вони займали місце вздовж стін. Звідти має бути видно не тільки двері, але й картину, скульптуру або букет квітів, тобто все те, що радує наше око. Якщо крісло знаходиться посередені кімнати, то краще посунути його до стіни або встановити за ним високу рослину, яка «захистить» вашу спину. Однак ця рослина не повинна мати гостре листя, оскільки вона здатна надсилати у простір «приховані стріли».

Слідкуйте за тим, щоб не перевантажувати вітальню. Невелика кількість красивих меблів залишає достатньо вільного простору, щоб там могла збиратися животворна енергія. Високі масивні шафи та шафи-стінки створюють відчуття важкості та порушують гармонію, особливо якщо стоять уздовж однієї стіни кімнати. На підлозі перед м'яким куточком або під столом ідеальним буде великий круглий килим. Він об'єднує членів родини та стимулює спілкування. U-подібні м'які куточки краще, ніж L-подібні. Людина, яка сидить на найкоротшій стороні L-подібного дивана може відчувати себе зовсім чужою відносно інших, оскільки всі дивляться повз неї.

Встановлювати торшери необхідно так, щоб світло не засліплювало очі. Відкритий камін сприятиме створенню затишку в приміщенні за умови, що їм користуються регулярно. Однак, якщо камін у кімнаті є тільки прикрасою або навіть імітацією справжнього каміна, то він перестає бути донором енергії Ци. В цьому випадку можна компенсувати втрату Ци через трубу каміна, якщо всередину поставити рослину.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline maksim

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 1175
 • Поблагодарили: 2 раз
 • Репутація: +256/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #53 : 15 Квітень 2012, 22:41:54 »
Фен-шуй ванної кімнати

Ванна кімната і туалет з точки зору класичного фен-шуй є вкрай проблемними зонами квартири. Причини цього треба шукати в історії Китаю.
 
Благородні мандарини мали дуже своєрідний звичай регулювати своє травлення: вони сідали на ноші та наказували слугам віднести себе на лоно природи або в побудовані спеціально для них вбиральні. Таким чином будинок не піддавався «оскверненню».

Але і сьогодні з точки зору сучасного фен-шуй в цих приміщеннях існують окремі особливості, які неможливо оцінити як позитивні, – туалет є, в першу чергу, «діркою» в підлозі будинку, крізь яку енергія покидає будівлю. Тому найвідоміша заповідь фен-шуй говорить: «Закривайте кришку унітаза!» Хотілося б додати, що і для нашої культури це правило існує давно. Із ввічливості до всіх, хто користується туалетом, кришку унітаза необхідно обов’язково закривати.

Звідки ж взагалі виникла така недбалість у вигляді постійно відкритої кришки унітаза? Частково в цьому винні телебачення та реклама. Якщо сьогодні увімкнути телевізор, то незабаром ви побачите захоплену домогосподарку, яка з гордістю проводить в своєму домі презентацію сяючого унітаза! Саме ця картина відвертої демонстрації туалету запала в свідомість людей. Кожна домогосподарка за допомогою відкритої кришки унітаза бажає довести, що в неї все абсолютно чисто!

Однак, ви повинні запам'ятати, що закривати потрібно не тільки кришку унітаза, але й двері туалету. Таким чином ви уникнете відтік Ци. Якщо ж, як це нерідко буває, туалет для гостей розташований поруч із вхідними дверима, то більша частина енергії відразу ж буде змиватися водою і тому не зможе підживлювати квартиру.

Практична порада.
Додайте кристал із зовнішнього боку дверей туалету. Для цього існують напівкруглі кристали, які приклеюються на двері й нейтралізують вплив туалету, а також додатково підвищують рівень Ци. Крім того, можна використати такий варіант: розмістити всередині цієї «названої дитини архітектора» велике дзеркало, щоб візуально збільшити це, як правило, невелике і тісне приміщення.

В більшості квартир і будинків, які піддавалися аналізу, душ, ванна, умивальник і туалет були розміщені в одному приміщенні. В цьому випадку потрібно вжити заходів, щоб ваш погляд не падав відразу ж на унітаз. Навіть вішалка для рушників може приховати унітаз від поглядів.

Взагалі і ванну, і туалет краще розташовувати подалі від входу в будинок або квартиру. Якщо ви будуєте новий будинок, пам'ятайте, що фен-шуй говорить про те, що гості забирають з собою додому враження про ті речі, які вони під час зустрічі або розставання побачили першими і останніми. Якщо ж туалет розташований поруч із вхідними дверима, то запам'ятається саме він, а не щось інше у вашій зі смаком обставленій квартирі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 


Offline Т@ny@Автор темы

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 2273
 • Поблагодарили: 11 раз
 • Репутація: +363/-1
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #54 : 05 Серпень 2012, 12:27:08 »
Як безлад в будинку впливає на наше життя.


 
Безлад у будинку - будь то творчий порив одного з домочадців, банальна лінь або брак часу - свідчить про певні проблеми, які панують в сім'ї.

 Засмічений коридор, переповнені антресолі або вічно брудна кухня принаджують невезіння в самих різних сферах життя, стверджують біоенерготерапевт і фахівці з фен-шуй.
 Психологи з ними згодні - «ведмежі кути» нічого хорошого домочадцям не обіцяють.

Кухня

 Кухня завжди повинна бути в чистоті і виглядати затишно, вона - серце будинку.
 Неохайна кухня свідчить про нехтування до джерел енергії та достатку.
 У господині не буде фінансового благополуччя, а решта домочадців, як би не старалися, не зможуть заробити досить грошей і будуть вічно в боргах, проживаючи від зарплати до зарплати. Гроші стануть немов витікати крізь пальці.
 Якщо члени сім'ї страждають від зайвої ваги і безуспішно намагаються схуднути, значить, на вашій кухні повно непотрібних речей, які й перетворюються в надлишкові кілограми на животах і боках.
 Перетрусив все шафки, розгрібаючи темні кути, викиньте непотрібні склянки, і вічне почуття голоду і незадоволення перестане мучити родину.

Ванна

 З відвідин ванної починається день кожної людини.
 Якщо в цій святая святих розкидана косметика, кошики і горнята переповнені купами брудної білизни, а полички - напівпорожніми тюбиками і баночками з простроченою косметикою, на обличчя комплекс неповноцінності у всіх членів сім'ї.
Безлад у ванній вказує на низьку самооцінку, неувага і нелюбов до себе, впевненості, що в цьому житті нічого не досягти ...
 Якщо вам постійно не щастить, може, варто прибрати у ванній?


Туалет

 Заповнюючи туалет сміттям, ми «утрамбовуємо» в темні куточки психіки те, чого соромимося, про що хочемо забути. Як казав дідусь Фрейд, «пригнічуємо своє несвідоме». І разом з цим - ховаємо свою інтуїцію і
проникливість. Може, настав час відпустити старі образи?

Коридор

 Фахівці з фен-шуй називають коридор головною магістраллю будинку.
 Якщо він заставлений велосипедами, колясками, на підлозі виставлені цілі колекції взуття на всі випадки життя, антресолі ломляться від мотлоху, і ніхто з домочадців не відає, які «скелети» зберігаються в старих валізах, проблеми в родині забезпечені - фінансові й особисті.
Захаращений коридор призводить до постійних чвар та з'ясування стосунків. Він подібний пробці на дорозі, стверджують біоенерготерапевт, і кожен автомобіліст голосно сигналить, але так і не може достукатися до іншого водія.
 Зазвичай люди з такого будинку біжать - дорослі допізна засиджуються на роботі, підлітки скоріше мріють піти у вільне плавання ...
 Домочадців переслідують проблеми, як то кажуть, на всіх фронтах. Придивіться, чи добре освітлений ваш коридор, чи легко по ньому пройти, якщо на вашій «центральній вулиці» чорт ногу зломить, приймайте термінових заходів - не чекайте розвалу сім'ї.

Вітальня
Вітальня - найбільша публічна частина нашої квартири, її «фасад», ця кімната відповідає за наш зв'язок із зовнішнім світом.
 Захаращена вітальня або просто дуже незатишно кімната приводить на підсвідомому рівні до самотності, нерозуміння, починаються проблеми з друзями, поступово домочадці перетворюються в затворників, кожен займається своїми справами, і зв'язок в родині втрачається, сімейні свята перетворюються на сумну зобов'язалівку ...
 Вітальня повинна бути просторою і чистою, і люди до вас потягнуться.

Спальня

 Спальня подружжя - місце, де плекається сімейне щастя. Якщо відчуваєте себе сонної мухою, швидко стомлюється, сваритеся з коханою людиною, відмовляєтеся від сексу, значить, прийшов час привести в порядок спальню, і інтимна сфера налагодиться.
 

Offline Natalo4ka-vit

 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1710
 • Поблагодарили: 239 раз
 • Репутація: +241/-1
 • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
 • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #55 : 05 Серпень 2012, 12:49:44 »
Цитувати
1.Сімейна пара повинна спати на одному суцільному матраці, інакше розставання та розлучення неминучі.
колис всі 2-спальні ліжка робили з 2 матрасів (зумовило це тим, що звичайні матраси мають ефект гойдалки про різній вазі, тому було 2 матраси) і розлуень було набагато менше ніж зараз
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline natasud

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 176
 • Поблагодарили: 375 раз
 • Репутація: +79/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: міша, євгенія ,марічка
 • Ваше справжнє ім’я: наталя
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #56 : 23 Березень 2015, 07:57:04 »
до розлучення матраци не мають відношення перевірено
 

Offline Resma

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 197
 • Поблагодарили: 252 раз
 • Репутація: +56/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Оленка
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #57 : 18 Червень 2015, 20:05:52 »
Цікавий цей фен-шуй  :) Колись цікавилась ним..
 

Offline Natali_summer

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 176
 • Поблагодарили: 62 раз
 • Репутація: +21/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Natali
Re: Фен-шуй - гармонія життєвої енергії
« Reply #58 : 30 Серпень 2015, 20:08:36 »
дуже цікава стаття про безлад у домі, прочитала і захотілося трошки прибратись  у хаті  z5 d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]