Автор Тема: Фінансове утримання дітей після їх повноліття  (Прочитано 8246 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
"Когда родители трудятся, а дети наслаждаются жизнью, внуки будут просить милостыню" Японська мудрість. Не змогла проскочити цю тему, бо зачепила мене за живе. Вважаю , що є мільйон обставин ,  які впливають на те, що і в якій кількості батьки мають дати чи не дати дитині.  Страшно бісить тільки спостерігання того, як діти тринькають ті передані гроші із заробітків, як кривлять носом, коли , шукаючи роботу на літо, їм пропонують не посаду топ-менеджера, а прибирати столики на літніх майданчиках, коли в 12-13 років гроші сипляться з кишень причому крупними купюрами, не розумію батьків , які просто впихують дітей в якісь навчальні заклади, а вони приходять влаштовуватися в турфірму, і не можуть назвати ані країн,  ані столиць  і таких прикладів можна навести на сто сторінок.  Терпіти не можу так званих "потребителей", всі їм щось винні.Тому впевнена , що найголовніше , що ми можемо дати дітям-  це виховання і привчати працювати . З наймолодшого віку. Я працюю з 19 років, спочатку пішла працювати на зимових канікулах під час навчання в університеті, потім не могла вже знову ставати фінансово залежною і перевелася на вільне відвідування. Я не заробила собі на квартиру, але , коли мої батьки оплатили мені половину вартості житла, я мала все для життя окремо.Від смітника до посудомийки . Зараз в декреті я не сиджу задерши ноги і не прикриваюсь дитиною, щоб сказати " ой, та де, та в мене дитина, я не можу", а виходжу на роботу  по вихідних заради своїх клієнтів і для отримання додаткових грошей звичайно. А от моя свекруха вважає, що це фу , як низько шукати підробіток і от наприклад спекти для когось на замовлення, або з дитиною посидіти пару годин, або зробити консервацію для продажу, ну щось  такого плану я пропонувала їй. НІ! Вона буде стогнати що живе на копійчану пенсію, але пальцем не поворухне . Ми допомагаємо їй регулярно і достатньо.Але не розумію, чому жінка в 60 років, енергійна, з вищою освітою, нічим не навантажена вже 15 років тупо сидить вдома , стогне що таке дороге життя і бавить кицю?  Звичайно , говорити можна правильно і довго, але  для цього ми маємо бути самі прикладом для дітей.

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Повністю погоджуюся з tanyar.

Offline Куничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка і Надія
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Батьки живуть для дітей все життя...а відпускати чи не відпускати це не до батьків...бо справжні батьки ніколи свою дитину не кинуть навіть якщо їй виповниться 60 і в неї будуть свої внуки)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LenOK_22

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс, Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Вважаю, що дітям треба допомагати завжди, скільки б не було їм років, звичайно не балувати!

Offline Emmy

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дітям треба допомагати завжди...Моя мама мені до тепер допомагає і чоловіка мама також.

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Я погоджуюся і з останніми коментарями дівчат, того мене і "прорвало" про свекруху, деколи аж плакати хочеться , як мама встає в 6 ранку і біжить  на роботу, і ще встигає прибігти до мене і щось помогти , навіть просто побути з меншою, дати мені вільний час, їй  приємно помогти і морально і матеріально , натомість чоловіка дуже ображає поведінка його батьків, він хотів би мати від них просто увагу, нам не потрібна фінансова підтримка.  От  я в старості хотіла би бути корисною своїм дітям і мати змогу і помогти і подарунки робити такі, які вважала би за потрібне.

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
Дитина завжди лишається дитиною, навіть після повноліття. Але треба, щоб вона сама пробивалася в житті, а не чекала допомоги батьків.

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
У мене є знайома жінка пенсійного віку,яка утримує на свою невелику зарплату і пенсію тридцятилітню доньку,яка ніколи не працювала,і її десятирічного сина.Причому,сприймає критику доньки дуже в штики,бо вважає ,що вона сама мала б їй знайти роботу.А оскільки не знайшла ,то мусить нести цей хрест.Донька,до слова,журналіст і хоче роботу тільки по спеціальності.Сидячи вдома,вона їсти не готує,бо " якщо без любові,то краще не робити" і за сином більше баба доглчдає-водить до школи,лікує,готує і т.д.Я вважаю,що в цій ситуації винна тільки мама.І очевидно,що внук в тій сім'ї теж приречений.З мого досвіду,діти ,які є самостійними і звикли розраховувати тільки на себе,досягають значно більше і значно швидше.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Та жіночка пенсійного віку не на вулиці підібрала собі тридцятирічну дочку. Що виховала-те й має  d104
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: куклочка

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
Та жіночка пенсійного віку не на вулиці підібрала собі тридцятирічну дочку. Що виховала-те й має  d104
про що і мова іде.Дитина - табула раса- що напишеш,те й матимеш.

Offline keli

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: keli
я виросла в сімї де не було грошей, сварки, і не знала як це тато може заробляти гроші, багато чого не хочу розказувати  і непотрібно, але освіту нам дали, потрібно було добре вийти заміж або роботу хорошу мати бо знали з сестрою що потрібно розраховувати на самих себе, думаю дітей потрібно виховувати самостійними, працьовитими, цілеспрямованими, бути матеріально незалежними від батьків, дати освіту, можливість розвиватись, по можливості допомога з роботою, квартиру чи будинок, чи допомагати матеріально, коли потрібно то так.