Автор Тема: Силіконові форми: поради по використанню  (Прочитано 22668 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Ді

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Силіконові форми: поради по використанню
« Reply #85 : 23 Жовтень 2013, 17:06:44 »
постою послухаю,бо формочки своі силіконові використовую для мила та уже замовила для випічки,уже не можу дочекатися щось добреньке спекти :-)  і не спалити форму  d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #86 : 23 Жовтень 2013, 18:41:06 »
Цитувати
постою послухаю,бо формочки своі силіконові використовую для мила та уже замовила для випічки,уже не можу дочекатися щось добреньке спекти :-)  і не спалити форму
в електричній духовці нетак легко спалити форми такщо непереживайте  випробовуйте випічку

Offline Міра Боб

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркіян 5років, Поліна 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #87 : 29 Листопад 2013, 11:24:54 »
можна ще холодець заливати в них, я думаю прикольно получиться в невеличні що по 6 шт на планшеті у вигляді квіток, і подавати на стіл уже порційно виходить

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #88 : 29 Листопад 2013, 21:12:38 »
Цитувати
І я люблю силіконові форми: маю для кексиків, планшетку для Барні і форму для бісквіта. То з кексами і печивом проблем не буває ніколи, а от бісквіт ніколи нормально не пропікається, зверху може аж пригоріти, а всередині сирий  А печу у звичайній формі, то все ОК
в мене теж бісквіт погано в силіконовій формі погано пропікається,в мене також є барні планшет,радостям дитини нема меж, є ще на планшеті круглі маленькі для кексів, то трохи пристає, а ще є 6 штук окремо купила з журналом Изисканая випичка, (якось так) то форми дуже якісні і відрізняються від моїх інших.

Offline nadija86

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #89 : 29 Листопад 2013, 21:31:10 »
Ja zavzdu pe4y v zvu4ajni formi, ale tyt tak div4ata rozxvalulu sulikonovi formu, xo4y vze sprobyvatu v nij.Treba byde i sobi kyputu, djakyjy vsim za poradu :)

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #90 : 29 Листопад 2013, 22:00:13 »
Цитувати
а ще є 6 штук окремо купила з журналом Изисканая випичка, (якось так) то форми дуже якісні і відрізняються від моїх інших.
чим вони якісні??? Я теж такі маю, біліють при згині як і всі інші, і спочатку навіть трошки неприємний запах був
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline pavl-irka

• Своя Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #91 : 29 Листопад 2013, 22:10:49 »
Цитувати
а ще є 6 штук окремо купила з журналом Изисканая випичка, (якось так) то форми дуже якісні і відрізняються від моїх інших.
 чим вони якісні??? Я теж такі маю, біліють при згині як і всі інші, і спочатку навіть трошки неприємний запах був
У мене теж є з журналу. По якості такі ж як і інші. Мені силіконові формочки дуже подобаються: ніколи нічого не пригорає, пропікається добре, не пристає. Хоча читала, що силікон не такий вже і безпечний.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #92 : 29 Листопад 2013, 22:25:31 »
Цитувати
Хоча читала, що силікон не такий вже і безпечний.
кажуть якісний селікон має бути без запаху, не крикучих кольорів та не біліти при згині. Якщо збережено такі вимоги, то силікон якісний та безпечний, оскільки він є інертним матеріалом ат не вступає в реакцію з продуктими. Незнаю правда це чи ні.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Нотка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман, Марко, Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я хочу поділитись своїм перевіреним рецептом кекса - 4яйця, 1 стакан цукру,добре збити ( щоб вісімка малювалась), потім додати 1 пачку майонезу, маленьку, 1 пачечку порошку до печива, і 2 стакани муки, щойно просіяної, це все решту не збивати міксером а добре знизу вверх перемішати ложкою, викласти в силіконову форму і випікати до готовності. Дуже смачно і насичено жовто получається з домашніх яєць.

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
я "абажаю" силіконові форми. першу круглу форму купляла в Метро, тепер всі замовляю в СП. недавно купила форму у вигляді машини-тепер ламаю собі голову,що у ній спекти.

Offline Замріяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А я запалилася, накупляла силіконових форм, вони звичайно класні і кекси різних форм можна пекти, але запах всеодно є, хоч ледь відчутний.

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Цитувати
можна ще холодець заливати в них, я думаю прикольно получиться в невеличні що по 6 шт на планшеті у вигляді квіток, і подавати на стіл уже порційно виходить
я так заливаю холодець, чоловікові подобається, особливо на Паску, каже що весна навіть на столі  ;)
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
в мене є форма силіконова серце.часто печу в ній кекс задоволена.нічого ніде не пригорає і гарно відстає
а при якій температурі печеться в силіконових формах і по часу, як в рецепті. у мене вже стоять рік без діла боюся, щоб не згоріли....
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Цитувати
а при якій температурі печеться в силіконових формах і по часу
то залежить яке тісто і який об'єм форми...
я печу великий кекс до 30 хв при 190 градусах
а в малих формочках до 15хв - якщо це тісто на кекс, бо я пекла і печенько, то за 10 хв вийняла
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
а в малих формочках до 15хв - якщо це тісто на кекс, бо я пекла і печенько, то за 10 хв вийняла
дякую попробую :chitaju
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Online Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
« Reply #100 : 05 Березень 2014, 13:00:34 »
В мене є велика форма серце і маленькі класичні. Випічка ідеальна получається, нічого не пригорає, легко дісчтавати. Дуже задоволена і ніколи не проміняла б на звичайну форму.
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #101 : 17 Квітень 2014, 12:45:30 »
Поділюсь досвідом і я: купила силіконову форму у вигляді машинки (розмір десь 30 см довжини і дуже глибока форма). Зробила торт з галаретки+крекер+сметана+желатин. І як ви думаєте... mish не відстав! mish довелося ложкою прямо з форми їсти. Хтось пробував робити щось подібне в силіконових формах?